1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: fmf Açamıyorum

1. Unhappy fmf Açamıyorum

arkadaşlar fm11 de tema,logo,forma vs.. grafiksel yamaları oyuna ekleyemiyorum.resource archiver isimli programı biliyorum,denedim ama mesela skin.fmf isimli dosyayı extract ettiğimde program yanıt vermiyor diyor.resource archiver programını hangi siteden indirirsem indireym extract yapmaya çalışınca problem aynı.(Bu sorunu fm 2010 da da yaşıyordum)yani ne dosya açabiliyorum ne de tema falan ekleyebiliyorum oyuna.ne olur yardım edin....

Nesil
    2006
    Yer
    11

Kullandığınız program Rar uzantılı dosyaları açamıyor olmasın?

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

3. Default

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Kullandığınız program Rar uzantılı dosyaları açamıyor olmasın?
    rar uzantılı dosyaları açmasına gerek yok ki.onun görevi zaten fmf uzantılı dosyaları açmak ama onu da yapamıyor işte

4. Default

Arkadaşlar bilen birisi vardır mutlaka.Ne olur söyleyin ya.gerçekten oyunu zevkli hale getirmekten men edilmiş durumdayım.yardım!!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

.fmf FM'nin kendine has bir formatıdır, bu nedenle özel bir program ile açılır.

Öncelikle Recource Archiver'ı açın.

Sonra dışa aktaracağını dosyayı açtırın, Extract Archive diyerek,

Daha sonra dosyayı kaydedeceğiniz yeri seçiniz ve bu kadar program kendisi tüm işlemi yapıyor.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

6. Unhappy

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    .fmf FM'nin kendine has bir formatıdır, bu nedenle özel bir program ile açılır.

Öncelikle Recource Archiver'ı açın.

Sonra dışa aktaracağını dosyayı açtırın, Extract Archive diyerek,

Daha sonra dosyayı kaydedeceğiniz yeri seçiniz ve bu kadar program kendisi tüm işlemi yapıyor.
    en başında yazdığım şeyi tam okumamışsınız.ben de zaten tam dediğiniz şeyi yapıyorum ama yaptığımda programın penceresinin üstünde (yanıt vermiyor) yazıyor ve takılıyor extract ettiğimde.resource archiver programını hangi siteden indirirsem indireyim durum aynı.bir türlü extract edemiorum fmf leri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Okudum, doğru yapıp yapmadığınızı teşhis edelim önce.

Bir siteden indirmenize gerek yok, oyununuz ile kurulu gelecek zaten.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

8. Default

o zaman bana sadece şu konuda bi yol gösterin deniyeyim sonucu yazayım tekrar size:ben oyunun kurulu olduğu dizindeki fmf formatında skins isimli dosyaya nasıl tema yaması eklerim resource archiver ı kullanarak?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oraya eklemenize gerek yok.

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins içerisine atınız.

Bu klasörler yoksa kendiniz oluşturunuz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

10. Default

teşekkür ederim.denedim oldu.tüm ligler logosunu yükledim.nedendir bilmiyorum ingiltere liginin logoları çıkmadı.diğer bütün ligler oldu ingiltere ligi yok.yamanın içinde var halbuki.yamayı yükleyince oyundaki iki renkten oluşan yapay logolarda gidiyor.bir çakışma mı oluyor acaba ??

Mesaj Yetkileri