Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 129 sonuç

Konu: Issiar Dia

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ilk temas disinda topa hakimiyet. Topa hukmetme becerisi.
    Peki bu özellik Dia'da 20 üzerinden 13 derecesinde mi mevcut?

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    Dia'mi cok hizli yoksa rakip defanslarmi cok yavas bunuda iyi gozlemlemek gerekiyor , Dia kesinlikle cok hizli bir adam ama hizi 18 kesinlikle degil , hiz / hizlanma bence 16 - 17 olmali
    o zaman baroşun hız hızlanması nasıl 15-16 oluyor bu düşünceyle ki baroş bir nebze daha ağır olan stoperlerle uğraşıyor. böyle düşüneceksek herkesinki düzeltilmeli ki young boys maçında da dia çok iyi futbol oynamıştı, açın izleyin. dianın hızlanması bence 19 hatta 20 bile olabilir. adam bir anda hızlanıyor... hız: 18 hızlanma: 19 uygundur bence...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Dia gerçekten çok hızlı sanırım 17 17 accelaration 20 hız 17 de kalmalı.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

sercan yıldırım'dan kesinlikle daha hızlı.

sercan'ın hız 18, hızlanma 19

dia'nın her ikisi de 17.

eğer ki sercan'ın hız ve hızlanması bu şekilde kalacaksa dia'nın her ikisi de 20 olmalı.

ekstra: http://www.youtube.com/watch?v=By0-4erhSNI
    (/s)

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bu herife hızlanma 20 verilmesse hangi adama verilir ki ? At gibi herif o nasıl koşmadır yahu bunun tek eksiği bitiriciliği diğer türlü çok sağlam topçu olacak,bitiriciliğinide geliştirir inş

Katılıyorum en azından hız 18 , hızlanma 19 olmalı .

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Topu çok iyi sürüyor 17-18 hız iyidir. Dribbling 18, hız 17, hızlanma 18
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Topu çok iyi sürüyor 17-18 hız iyidir. Dribbling 18, hız 17, hızlanma 18
    Bu konuda katılıyorum umarım 11 . 3 'de ki gibi teknik 13 , top sürme 14 olmaz . En azından teknik 15 , top sürme 16'yı hakediyor bu adam .

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Topu öyle bir sürüyor ki çok acayip halen çözemedim Afrikalılara özel birşey olsa gerek

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Accelaration(Hızlanma) - 20
    Pace(Hız) - 19
    Dribbling(Top sürme) - 16
    Technique - 15

Uzun zmandır oynamıyorum fm hatırladığım en belirgin artması gerekn özellikleri bunlar,başka mental olarak off the ball(topla buluşma),flair(oyuna etki) ve creativity(yaratıcılık) bunlardada artışa gidilmeli.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

dribling 18 çok fazla. dribling 15, teknik 14, hız 17, hızlanma 19 olmalı bence. flair 15 seviyesinde olduğundan tekniği çok yüksek olmasa da çok rahat adam geçiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

fazla degisiklik beklemeyin oyuncularda fb arastirmacisi arkadas 2012 icin arastirma sefine devrettigini söylemisti arastirma sefi malum fazla oyuncular üzerinde oynama yapmayi sevmeyen birisi yani 15-16 degerlerini bile görürseniz sükredin..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Nasıl ya madem işi bu işini yapsın yapmayacaksa kalabalık etmesin gençlerin önünü açsın,oyuncu üzerinde oynamayı sevmiyor diye biz kötü oyun oynamak zorundamıyız.

Katılıyorum araştırmacıların en uygun profili yansıtmaları lazım boşu boşuna araştırmacı olmuyorlar yani .

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    Dia'mi cok hizli yoksa rakip defanslarmi cok yavas bunuda iyi gozlemlemek gerekiyor , Dia kesinlikle cok hizli bir adam ama hizi 18 kesinlikle degil , hiz / hizlanma bence 16 - 17 olmali
    İnanılmaz bir yorum.

Bana Dia'dan hızlı bir futbolcu ismi söyler misin? Topla veya Topsuz?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by alegz View Post
    İnanılmaz bir yorum.

Bana Dia'dan hızlı bir futbolcu ismi söyler misin? Topla veya Topsuz?
    Turkiye'de yoksa (veya azsa) dunyada da yok diyebilirmiyiz?

Ligimizde oyle pek fazla da ruzgar gibi hizli adam yok maalesef. Vasatlar arasinda iyi birisi icin dunya capinda diyemeyiz kolay kolay.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Yanlış anlaşılmasın merak ettiğim konu şu. Ligimizdeki oyuncuların değerleri girilirken kıstas bu süper lig değilmidir? Veriler girilirken diğer ülkelerdeki oyuncularlada karşılaştırılıyor mu ?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bir kişi bana Dia'dan hızlı,dünya veya avrupa üstünde 5 isim yazabilirmi.Vasatların arasında iyi oyuncuymuş Dia görelim kim varmış Diadan hızlı

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

oyundaki verilere göre sercan yıldırım'la karışlaştırabiliriz dia'yı.
    (/s)

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Türkiye'de en hızlı kanat oyuncuları

Pino
    Dia
    Stoch
    Quaresma

Santrafor olarakta Sercan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Bir kişi bana Dia'dan hızlı,dünya veya avrupa üstünde 5 isim yazabilirmi.Vasatların arasında iyi oyuncuymuş Dia görelim kim varmış Diadan hızlı
    Hemen sayıyorum düşündüğümde ilk aklıma gelen isimleri.

Blaszcykowski
    Saviola
    Lennon
    Walcott
    Abate
    Wright-Phillips
    Ashley Young
    Agbonlahor
    Victor Obinna
    Farfan
    Martins
    Palacio
    Eto'o
    Dani Alves
    Neymar
    Marcelo
    Di Maria

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Anlamadığım nokta şu neye göre kıyaslıyosunuz şu bundan daha hızlı yada şuna göre bu yavaş falan gibilerinden. Adamda hız tabelası mı var anlamadım ki kaç yapıyo ona mı bakıyosunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Anlamadığım nokta şu neye göre kıyaslıyosunuz şu bundan daha hızlı yada şuna göre bu yavaş falan gibilerinden. Adamda hız tabelası mı var anlamadım ki kaç yapıyo ona mı bakıyosunuz.
    Gözlemlediğim kadarıyla yazdım Faruk. Yazdığım hangi isimden hızlı diyebilirsiniz ki Dia için. Hiçbirinden hızlı değil. Dia hızlı bir futbolcu ama arkadaş diyor ki Dünya ve Avrupa'da 5 oyuncu yok Dia'dan hızlı. Yok artık. Yukarıda 18 değerlerinden filan bahsedilmiş. Yazdığım tüm futbolcular gözle görülür şekilde hızlı Dia'dan.

Sercan'la kıyaslarsak çeviklikleri aynı ikisininde 15 , Dia'nın hız-hızlanma , 17-17 , Sercan'ın 18-19 bunu kıstas alırsak en az Dia'nın da hız-hızlanma olarak Sercan'la aynı değerler verilmeli , ben Dia'nın Sercan'dan hız-hızlanma olarak izlediğim kadarı ile eksiği değil fazlasının olduğunu düşünüyorum . Özellikle geniş alanda çok daha hızlıdır Dia Sercan'dan .

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Gözlemlediğim kadarıyla yazdım Faruk. Yazdığım hangi isimden hızlı diyebilirsiniz ki Dia için. Hiçbirinden hızlı değil. Dia hızlı bir futbolcu ama arkadaş diyor ki Dünya ve Avrupa'da 5 oyuncu yok Dia'dan hızlı. Yok artık. Yukarıda 18 değerlerinden filan bahsedilmiş. Yazdığım tüm futbolcular gözle görülür şekilde hızlı Dia'dan.
    Kardeşim yanlış anlama belkide onlardan yavaştır lafım yok o adam demiş Avrupada 5 oyuncu yok ondan hızlı sende diyorsun ki bende gözlemlediğim kadarıyla şunlar şunlar hızlıdır ondan diye. Yani bu göz kararıyla olcak bi iş değilki. Bide şöyle bir muhabbet dönüyor Türkiyede hızlı falan. Bunun kıstas'ı nedir onuda anlayamadım bi türlü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeşim yanlış anlama belkide onlardan yavaştır lafım yok o adam demiş Avrupada 5 oyuncu yok ondan hızlı sende diyorsun ki bende gözlemlediğim kadarıyla şunlar şunlar hızlıdır ondan diye. Yani bu göz kararıyla olcak bi iş değilki. Bide şöyle bir muhabbet dönüyor Türkiyede hızlı falan. Bunun kıstas'ı nedir onuda anlayamadım bi türlü.
    Sen de haklısın kardeşim yanlış anlamadım zaten Bence kıstası hangi ülke olursa olsun geneldir tüm Dünya üzerindedir. Yoksa lige göre kıstas alınsa bu değerler Alex dünyanın en iyi futbolcusu olurdu Fm'de

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Hemen sayıyorum düşündüğümde ilk aklıma gelen isimleri.

Blaszcykowski
    Saviola
    Lennon
    Walcott
    Abate
    Wright-Phillips
    Ashley Young
    Agbonlahor
    Victor Obinna
    Farfan
    Martins
    Palacio
    Eto'o
    Dani Alves
    Neymar
    Marcelo
    Di Maria

Ben Diadan hızlı dedim eşdeğer veya düşük demedim.Burda Lennon,Walcott,Young ve Philips var Diayla eşdeğer diğerleri yetişemez.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Sen de haklısın kardeşim yanlış anlamadım zaten Bence kıstası hangi ülke olursa olsun geneldir tüm Dünya üzerindedir. Yoksa lige göre kıstas alınsa bu değerler Alex dünyanın en iyi futbolcusu olurdu Fm'de
    Alex konusunda çok haklısın ona lafım yok yalnız Dia'nın hızı konusu tartışmaya açık bir konu neyse ben daha bişey yazmıyım. Araştırmacısı vardır o düşünsün bunuda (: (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RasAnt View Post

Ben Diadan hızlı dedim eşdeğer veya düşük demedim.Burda Lennon,Walcott,Young ve Philips var Diayla eşdeğer diğerleri yetişemez.
    Lennon,Walcott, Young ve Phillips'i eşdeğer görüyorsan zaten diğer hakikatten de yetişemez. Hatta Pino diğerlerinden daha hızlı kesinlikle Marcelo, Farfan, Martins'ten bile
    Alex konusunda çok haklısın ona lafım yok yalnız Dia'nın hızı konusu tartışmaya açık bir konu neyse ben daha bişey yazmıyım. Araştırmacısı vardır o düşünsün bunuda (: (:
    Haklısın Faruk

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dia Sercan'dan yavaş mı ? Dia'ya Sercan kadar değer verilmeli veya Sercan'ın hız değeri düşürülmeli.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri