Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 129 arası toplam 129 sonuç

Konu: Issiar Dia

1. Default

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    2. çıkan yamada Sercanı hiç bakmadın sanırım. Belli başlı özellikleri çift haneyi bile göremedi. En önemli özelliği neyse bende göre davranıp bir profil çıkardım. Benim görüşlerime yaptıgım profili begenmek zorunda değilsin. Ama çıkıpta burada şişirdiniz falan demek doğru değil. Yaptıgım emeğe saygın saygınlıgınla olsun. Hız konusunda benım Sercan üzerindeki mevcut kriterlerim belli. O sayede oyunda tutunuyorsa ona görede bir profil yansıtırım. Dia bir kere bu kadar seri bir değil. Bir kere Sercanla arasında kilo farklı var...

Öyle düşünürsek Dia ile Sercan arasında da boy farkı var . Dia 1.72 , Sercan 1.81 böyle bir değerlendirme yaparsak her zaman boyu kısa olan oyuncular daha süratli ve çabuk olurlar .

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by fbdevil190737 View Post
    Öyle düşünürsek Dia ile Sercan arasında da boy farkı var . Dia 1.72 , Sercan 1.81 böyle bir değerlendirme yaparsak her zaman boyu kısa olan oyuncular daha süratli ve çabuk olurlar .
    aslinda bu terimde pek dogru sayilmaz bugün c.ronaldo 1.86 lik boyuyla dünyanin en hizli futbolcularindan bir tanesi.. oyuncudan oyuncuya fark var hiz ve cabukluluk bence tamamen adele yapisina bagli genetik yapi itibariyle kuvvetli adelelere sahip futbolcular genelde süratli olur

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Diğer özelliklerini bilmemde Pace en az 17 olmalı.Aksini iddia eden adam ya Dia'yı izlememiştir yada biraz art niyetlidir.
    İmzamı atarım.

Bu adamın tekniğinin top sürmesinin(15) ve hızının 17 den aşağı olmaması lazım ya varmı ötesi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hız Hızlanma 18-18 olması lazım her şeyden önce,
    Dia benim gördüğüm en hızlı futbolculardan biri zaten.
    Sercan'ın bile hız hızlanması 18-19 ya yok artık

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Zaten bu alanda Dianın hızının tartışılmasının sebebi Sercandır.Bana 20 diyor diye laf ediyorlar Sercan 19 sa Dia 20 dir benim tezim budur.

Sercan 16 olsun Dia 17 olsun buna laf etmeyiz umarım anlatabildim bursasporun araştırmacısı dikkatli olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Ciddi hazırlık maçları oynayacağız diye biliyorum bu sezon,Sercan'da eleme maçları oynayacak bursaspor ile yani fm 2012 hazırlanmadan bu maçlar izlenir,karşılıklı fikir alısverisiyle sorun çözülebilir bana kalırsa.Ayrıca oyuna nasıl yansıtılır bilmem ama Dia bu ligdeki topla en hızlı futbolcu
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Dia Ligin en süratli oyuncusudur.. Varsa başkası söyleyin?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

balili vardı bir ara

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri