1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Serdar Eylik

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Default Serdar Eylik

Serdar geçen seneki özellikleri değişmeden oyuna yansıtılmış, ki bunun başında stamina ve off the ball özellklerinin biraz daha artması gerek diye düşünmekteyim, off the ball 12-13 verilebilir, ayrıca serdar çoğu maçı tam bitirdi, nadiren 80lerde çıktı, work rate ve creativity de 12-13 verilebilir, uzun şutları ve gol atmayı da çok sık deniyor. Ca ve pa verebilir misiniz?
    Last edited by perpetua : 11.Kasım.2010 at 00:10

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Serdar'ın ciddi anlamda stamina'sının artması gerekiyor , tekniği yükselebilir.Uzun şutlar'a katılmıyorum abi kendisi çok zayıf vuruyor şutlara .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Serdar'ın ciddi anlamda stamina'sının artması gerekiyor , tekniği yükselebilir.Uzun şutlar'a katılmıyorum abi kendisi çok zayıf vuruyor şutlara .
    çok iyi vuruyor demedim deniyor dedim sabri misali ozycim =) ama gene de 11 verilebilir.

mfenikonu Çevrimdışı Denizlispor ve Denizli Bld. Araştırmacısı
    Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post

evet tekniği konusunda haklısın ocak ayında artış olur gibi ama stamina en fazla 1-2 değer arttırılır daha fazlasına katılmıyorum.Zaten şu an ki durumda tek eksiği fiziği bana göre...

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

stamina 10 alabilir maksimum yaşı ve fiziği gereği. tekniği ve çalışma oranı da dikkate değer artmalı, uzun şutlar ve bitiricilik konusunda çok da iyi olmasa da özelliklerine bunları denemesi eklenebilir.

Mesaj Yetkileri