Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
geçen seneki değerleri de sizin araştırmacınız verdi. bakın kaç vermiş çalışma oranına, dayanıklılığına?
işiniz gücünüz demogoloji yapmak.
yok şu değer buna verilmiş, bu değer ötekine verilmiş...
15'in ne demek olduğunu biliyoruz, salak değiliz.

sakatlığa yatkınlığını artırın, karar vermesini düşürün gelip kimse burada sizi eleştirmez. çünkü bunlar gözle görülür zaaflar.
ama özer'in kararlılığı, çalışma oranı, dayanıklılığı, cesareti, agresifliği hakettiğinden düşük olursa eleştirilirsiniz...
ca'sına pa'sına tek laf etmem. sonuçta geçen sene çok bi ışık vermedi. ama ca'sını da hakettiği özelliklerde alsın.
alakasız bir özer yapmışsınız. gerçek özerle zerre alakası yok.
çelişkiler havuzunda yüzüyorsunuz.
emeğiniz için teşekkürler ama bu böyle. benim gözümde.
Sakin olalım lütfen.

Ankaraspor'dan geldiğinden beri doğru düzgün kadroya alınmadı, sakatlıklar yaşadı, hiç beceremediği sol kanatta oynadı, bir türlü üstüste oynamadı, hep kesik kesik oynadı. O yüzden hep küçük küçük değişiklikler yaptım, hiç tam sezon istikrarı göremedik.

Bazı özelliklerinin artık kırpılması gerekli. Her aldığını topu ezerek basit yana oynayıp ayağından çıkaran, kendini göstermeye çalışıp gereksiz dribblingler yapan, forvet arkasına doğru koşu hiç yapmadan önlibero gibi kendini kabul eden bir Özer çıktı. Son derece isteksiz ayrıca, hiç o kadar koşan basan bir Özer de görmüyorum. Kısa sürede demolarize olurup oyundan kopuyor, rakibi izliyor, belki ciğerleri yetecek ama denemiyor bile artık. Derin paslar atan, boş koşular yapan Özer'i görmüyorum, o asist kralı olurken yaptığı derin pasları denemiyor bile. Belki de büyük takımı kaldıramadı.

Bunu bugün düşürdüm diyelim, yarın Anadolu takımında toparlayabilir, seviye atlayabilir. Bunun eleştirilecek bir yanı yok, oyuncunun performansı düşerse özellikleri de kırpılır. Hiç kısa süre fizik-kondüsyon kaybına bağlı bir istikrarsızlık izlenimi bırakmadı her ne kadar öyle olma ihtimali de olsa.Şu an yaptığı pasları Gökay da yapıyor, oyunu açan ya da skoru değiştiren pasları denemezse yaratıcılığı düşer. Oyunu okumayan, basit yan paslar ile oyundan kaçan bir futbolcunun yaratıcılığının yüksek olmaması gerekir. Ankaraspor dönemini o kadar çok izlemedim, ona göre yorum yapamam ki ben. Bir an önce bir mentör ile çalışması lazım, Özer'in gidişi hiç hoş değil. Bu şekilde ben de hak veriyorum, creativity 11 seviyesinde olması daha doğru gibi.Bu yüzden çabuk demolarize olan bir Özer'in topa agresif olmaması, denemeleri yapamasından kaçmasından ötürü kararlı bir şekilde üzerine gidememesi onların düşük kalmasını sağlayabilir. Work rate ve stamina için sakatlık çok kötü oldu, şu an bu iki kriter için değerlendirme yapmam çok kritik oluyor.