1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Emil Angelov

Hybrid View

Default Emil Angelov

Profil resmini koyabilir misiniz zahmet olmazsa? Gerçekten çok etkili bir oyuncu değil; fakat oyunda oldukça fazla gol kaydediyor...
    Last edited by perpetua : 19.Aralık.2010 at 15:42

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Vallaha benim çok beğendiğim bir oyuncu elbette büyük takım futbolcusu değil ama özellikle üstün bir bitiriciliği var...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

FM 2005'ten E. Angelov - Todor Kolev arkalarında da Messi'yi oynattığım zaman çok güzel işler çıkarıyordu üçüde. Bulgaristan Ligi'ni altına üstüne getiriyordu.

Fazla izleme şansı bulamadım gerçekte; ancak gerçekte nadir gol atarken, maçlara yedek başlarken oyunda Emenike'yi kesiyor, gol krallığına oynuyor Detaylı izleyenler yorum yapabilir mi hakkında?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Angelov 2 sene önce çok iyi oynuyordu , geçen sene bizde saman alevi gibiydi geçen yıl bir maçta 2 gol 2 asist yaparken öteki maç çok kötü oynayabiliyor.Eğer kendisini tamamlayan iyi oyuncular varsa bol gol atması normal.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

mfenikonu Çevrimdışı Denizlispor ve Denizli Bld. Araştırmacısı
    Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

profil bence iyi olmuş fakat Off the ball 14 biraz fazla olmuş sanki diğer özellikler gayet uygun

bulgaristan haskova doğumlu, ki haskova türklerin çoğunlukla yaşadığı bir yerdir ve türk pasaportu olduğu söyleniyor... iki sezon önce fatih terim milli takıma çağırmak istemişti ama bulgar milli takımında daha önce oynadığı için gerçekleşmemişti bu durum... sonra tepkiler sonucu böyle bir tasarrufumuz yok diye açıklama yapmıştı... araştırılması gereken bir durum diye düşünüyorum yani bence... türk vatandaşlığı verilebilinir yani...

Bende Türkce konusabiliyor diye biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

evet türkçe biliyor, vatandaşlığı varsa da şu an süper ligde yabancı olarak oynamazdı sanırım.

Mesaj Yetkileri