Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 43 arası toplam 43 sonuç

Konu: Gökay Iravul

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Yani eger Gokay icin her sey iyi giderse, mevcut Fenerbahce kadrosu icinde en iyi 6. oyuncu olabilir. Niang, Volkan, Lugano, Emre, Gokhan Gonul ve Alex'in arkasindan.

Tabii her sey iyi de gitmeyebilir. Genc oyuncu sonucta. Cok basarili olacak diye bir kaide yok.
    Sadece şurası bence yeterli . -7 PA uygun bence .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Sadece şurası bence yeterli . -7 PA uygun bence .
    Bu işler mükemmel giderse yalnız.Neden sadece Gökay'da sadece bu ihtimal üzerinden değerlendirilme yapılıyor merak ettim ?

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by chuckTR View Post
    U19 maçlarında direk göze çarpan bir oyuncuydu Almanya karşısında çok iyi bir oyun ortaya koydu. PA'sinin artması gerek 118 çok düşük olmuş. 140 - 145 olmalı.
    Eğer gerçekten 118 PA ise aşırı derecede düşük olmuş gerçekten. Çok yetenekli oyuncu Gökay bana göre. Bu düşük PA'yı haketmiyor. En az 145 olmalı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

-7 ise ca 140'a çıkıyor en fazla...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

a takımı es geçtim. çünkü a takımda genelde 70'ten sonra oyuna dahil oldu bu sezon. ve basit pas yapıp, risk almamaya baktı. ki hem genç hem zeki bir oyuncu bunu yapardı.

a2 takımında gösterdiği performans ile en az -8 olmalı.
    (/s)

Fiziksel özelliklerinde artışa gidilmeli belki güçsüz omuzu vurunca yıkılıyor bu yüzden güce 4 tamam da hız 11 ,hızlanma 13 ,çeviklik 14 , dayanıklılık 13 değerlerini hakediyor en azından top kapması da en azından 8-9 civarı olmalı .

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

140'ı geçmemeli şimdilik pa'sı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

o zaman en azından 140-145 pa verilsin -7 ye bırakılmasın şans bence.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Bana göre pa-sı ve profili gayet düzgün, fazlası abartı olur

bu çocuğu umarım izlemişsinizdir bugün

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Maç konusuna teknik olarak sonra yazmayı düşünmüştüm. Ama Aykut hoca bence Manisaspor maçında yanlışlar yaptı. Bir hoca olarak daha ağırlığını koymalıydı. Gökay bu seviyede Selçuk gibi futbol anlamında kazma bir adamın yerinde nasıl düşünülmez, nasıl görülmez anlamıyorum. Kaç maçtır dedeme diyorum alsın su Gökay'ı kaybedecek birşeyimiz yok, Selçuk'un tecrübesi, oyun anlamında kalitesi ve kattığı hiç birşey yok takıma diye ama kısmet sakatlık sayesindeymiş. Emre tarzında ama tabi daha çok tecrübesiz bir oyun anlayışı var. Oyunu iyi çevirebiliyor, şok pres yapabiliyor, fizik olarak zayıf olması ikili mücadelelerde dezavantaj sağlıyor ama kesinlikle mücadeleden de kaçmıyor. 5 kez ikili mücadeleye giriyorsa 2 - 3 tanesinde faul alıyor yada topu kapıyor. Hava toplarında boyunun kısa olması etkisiz kılıyor. Ama orta sahayı yönetiyor. 10 maç oynasın bu çocuk daha çok sorumluluk alır. Dün Manisaspor maçında orta sahada geriye gelip Emre gibi topu Alex ve kanatlara aktaracak adamımız yoktu. 2 tane futbol kazması vardı. Biri çıktı ve Gökay girdi biraz daha toparladı orta sahayı. Kesinlikle gelişim sürecinde olan bir oyuncu açık ve net. A takım seviyesinde şuan ancak tecrübe eksikliği var onuda 10-12 maç oynatılırsa rahatlıkla aşar.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bence şişirilmesine gerek yok zayıf bir oyuncu ben umutlu değilim Gökaydan

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

dün son 30 dk çok iyi bir oyun koydu ortaya.

o son yarım saatteki oyununu devam ettirirse büyük oyuncu olur.
    (/s)

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri