1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Cristian Baroni

Default Cristian Baroni

Son 10 maçtır adam Fenerbahçe'nin en iyilerinden Alex'le birlikte. 11.2 de acayip düşürülmüş değerleri. Bunlar oyuncunun gerçek değerleri mi ? Cristian gayet yetenekli fakat işine gelince performans gösteren bir oyuncu. Bu nasıl ayarlanır bilemiyorum da açıkcası. Konsantrasyon mu düşürülür ne düşürülür... Ama diğer değerler arttırılmalı kesinlikle.
    Last edited by perpetua : 22.Aralık.2010 at 01:30

Nesil
    2003

Dikkat edersen dusen ozellikler zihinsel ozellikler (yani kendisini isine ne kadar verdigini ayarlayan ozellikler). Yetenek olarak tabir ettigin, teknik ozelliklerinde pek bir dusus olmadi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

takım oyunu ve sezileri dışında herşey gayet doğal yansıtılmış...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Concistency'nin 5 olması her şeyi açıklıyor zaten, devamlılığı olmayan bir oyuncuyu hele ki DMC mevkisinde asla takımımda tutmam.Bence gayet doğru yansıtılmış.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Agressionla , Heading arttırılabilir belki ama onun dışında iyi yansıtılmış

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Aggression artamaz diye düşünüyorum. Ben onun agresifliğinin az olmasının en önemli dezavantajı olduğunu düşünüyorum. Hani Lugano nerde Baroni nerde agresiflikte.Tabii bu benim görüşüm.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Söylediğinde çok haklısın , Lugano zaten 20 agresiflik değeri , 6 olması sadece çok düşük geldi 8-9 civarında olabilirdi en azından.

Neyse zaten direk satıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yalnız Bobo'nun bile 5 iken Baroni'nin aldığı değer biraz fazla düşük olmuş.

Bende bir Fenerbahçe'li olarak Cristian'ın bu profilinin gayet normal görüyorum. Haketse fazlasını da alırdı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bence oyun kurucu özellikleri iyi yansıtılmamış. çok göze batmasa da iyi top yapıyor. gerçi emre'nin bile passing 15'se bu çok normal.

Mesaj Yetkileri