1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Ülkelerin gözükmemesi

Default Ülkelerin gözükmemesi

merhaba arkadaşlar, yeni oyun açarken dikkat ettim Afrika ülkerinden bitek Güney Afrika gözüküyor diğerleri yok ve bi kaç ülkede böyle örneğin arama kısmına Annan yazıyorum bulmuyor ne yapıcam bu soruna karşı yardımcı olursanız sevinirim.

Dip Not : arama kısmına Ghana yazınca Ghana'yı görüyorum ama.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Oyunun database'sinde sadece Güney Afrika Ligi olduğu için, açıkça diğer Afrika Ligleri çok çok vasat ve kalitesiz olduğu için oyuna dahil etmeye dahi gerek görmüyorlar.Annan'ın çıkmama durumu oyunu açarken seçtiğin Database boyutu ile alakalıdır.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Oyunun database'sinde sadece Güney Afrika Ligi olduğu için, açıkça diğer Afrika Ligleri çok çok vasat ve kalitesiz olduğu için oyuna dahil etmeye dahi gerek görmüyorlar.Annan'ın çıkmama durumu oyunu açarken seçtiğin Database boyutu ile alakalıdır.
    Database boyutu large bugun oynarken dikkat ettim bi kaç oyuncu daha çıkmıyordu ilk önce filtreyi düzenleme kısmından olanaksız transferlerı gösterme kutucuğunu doldurdum sandım geçiştirdim, bi süre sonra messinin profiline bakmak ıcın gırdıgımde o gozukuyo kutucukta boştu anlamadım bı türlü niye çıkmıyor bazı oynucular :S

Mesaj Yetkileri