1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Mehmet Topuz

Default Mehmet Topuz

mental fiziksel ya da teknik olarak özelliklerine çok değinmek istemiyorum çünkü herkese göre değişebilecek şeyler onlar ama mehmet topuz'un performansı fenerbahçe'ye geldiği günden beri hızla artarken oyunda ca'sının her yeni yamada hızlı bir şekilde düşmesi çok mantıksız geliyor bana... bence fenerbahçe kadrodsunda sisteme ve oyuna verdiği katkıyla alternatifsiz oyunculardan biri ama oyunda yerine kimi oynatırsan oynat çok farketmez der gibi bir ca'sı var... bilmem yanılıyor muyum?...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Doğru diyorsun Mehmet hiç iyi performans sergilemiyor maaşından dolayı direk satıyorum gereksiz oluyor daha sağlam olmalı topuz

Gelecek yıl hızı arttırılmalı bence. Ayrıca Doğal pozisyon arasına MR'nin de eklenmesi gerekli diye düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

anca sağ bek antrenmanı verince iyi bir yedek sağ bek oluyor. diğer türlü at çöpe gitsin.

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Gelecek yıl hızı arttırılmalı bence. Ayrıca Doğal pozisyon arasına MR'nin de eklenmesi gerekli diye düşünüyorum.
    Mehmet Topuz'un sağ kanat oyuncularından tek eksiğinin hızı olduğunu düşünüyorum. Çalım da atsa arkadaki yetişebiliyor Mehmet'e.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Top kapma,top sürme,güç,çeviklik ve dayanıklılık artmalı mutlaka

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Top kapma,top sürme,güç,çeviklik ve dayanıklılık artmalı mutlaka
    İmzamı atarım..