PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44

Fıratcan Alçınkaya
18.Temmuz.2007, 18:53
Sevilla da forvet çok var... S.Cruz seçim yaparken bunu göz önünde bulundurur...

eXcitinG
18.Temmuz.2007, 18:54
Umarım son anda bir pürüz çıkar ve C.DeLgado ya yöneLirLer.Ben hiç istemiyorum C.CoLe transferini.Bize daha iyi adamLarLar Lazım.

ilker29
18.Temmuz.2007, 18:55
Baptista'da tüm ümitler tükendi mi peki? adam kesin olarak gelmiycek mi??

Ziya38
18.Temmuz.2007, 18:57
Gelmiyecek zaten zor artik fiyati felan artmis o tek gol yuzunden diyenler var...

Bordo61Mavi
18.Temmuz.2007, 18:57
Suan takım cok iyi gozukuyor, maçı izledım ve antremanlara gidiyorum, cok iyi bir hava var.

Maçta sistem cok oturmuş gözüktü, Yıldızların da monte edilmesi ile cok daha iyi olacaz.

AneLKa_90
18.Temmuz.2007, 18:58
arkadaşlar bir yabancı transfer etmemiz için 2 yabancıya el sallamamız gerekiyor... şu an elimizde 8 yabancı var...

Emurafu
18.Temmuz.2007, 19:01
Sizin yöneticileri anlamıyorum ben bu sene sampiyonlar liginde cok iyi avantajınız var ama yöneticiler bunu bilerek bir kadro kurmuyorlar bana politikadak cok yanlıslıklar var hala stoper almadılar bu adam ne zaman gelcekte gokhan a uyum saglayacak mesela neyse...........

M.O.S.H
18.Temmuz.2007, 19:02
mateus sorun olmaz kiralanabilir ama insallah deivid yerine appiah yollanmaz o turkiyeye simdiye kadar gelmis en kaliteli on libero ole bi adam kolay bulunmaz

eGowiCh
18.Temmuz.2007, 19:03
Cassano Fener'e olumlu baktı

Kanarya, R.Madrid'in dünyaca ünlü bir yıldız futbolcusunu transfer etmek için iki İtalyan kulübüyle kapışıyor

Real Madrid'in yeni teknik direktörü Schuster, gelir gelmez bir çok yıldız oyuncuya tırpanı vurdu. İşte bu yıldızlardan birisi de Roma'dan büyük umutlarla alınan Cassano. İtalyan yıldızı kadroda istemeyen Schuster'in raporu doğrultusunda satışa koyan R.Madrid kulübü teklifleri değerlendiriyor. Cassano için başta Inter ve Roma olmak üzere bir çok kulüp sıraya girdi. Ancak F.Bahçe Cassano'yu renklerine bağlamak için tüm imkanları seferber etti.

Transfer Komitesi Cassano için R.Madrid'le görüşmelere başladı. R.Carlos'un menajeri Dino Pasaliç'ten bu transfer için yardım istendi. Pasaliç hem Cassano, hem de Transfer Komitesiyle birlikte Madrid kulübüyle temasa geçti. İtalyan oyuncuya F.Bahçe'nin teklifi iletildi. R.Carlos, eski takım arkadaşıyla konuşarak " Hemen gel. Burası muhteşem bir kulüp. İstanbul'a da bayılacaksın" dedi. Cassano bu ani gelişmeler karşısında çok şaşırdı. İtalyan yıldız F.Bahçe'ye gelebileceğini söyledi. Transferin bir iki gün içerisinde gerçekleşeceği belirtiliyor.

VATAN

Emurafu
18.Temmuz.2007, 19:03
Emre aygün(Sanırım bonservisi ile aldık öyle duyum aldım)
Cem demir
Ufuk Bayraktar

Bunlar orduspora kiralandı

Stepanov Porto'da
Trabzonspor'un Sırp oyuncusu Stepanov'u uzun süredir takip eden Portekiz'in güçlü ekiplerinden Porto, bu transferi bitirmek üzere. Stepanov transferini bitirme görevini İstanbulspor Başkanlığını da yapan Saffet Sancaklı'ya veren Portekiz ekibinin, Sancaklı aracılığıyla yürüttüğü görüşmelerde son aşamaya geldiği öğrenildi.

Trabzonspor'a son teklifini ileten Porto ile bordo-mavili kulüp arasında çok ufak ayrıntıların kaldığı, Sırp oyuncunun da bu transferi istediği belirtildi. Bu gelişmelerin ardından başarılı oyuncunun gelecek sezon Porto forması giymesine artık kesin gözüyle bakılıyor.

Hilmi SEVER

18.07.2007

Kaynak : Sporx.com

Bordo61Mavi
18.Temmuz.2007, 19:07
Tolga Seyhan ın gerı gelecegını dusunuyorum, Stepanov dan gelen paranın ise kaleci transferinde kullanılacagını dusunuyorum

M.O.S.H
18.Temmuz.2007, 19:08
Cassano Fener'e olumlu baktı

Kanarya, R.Madrid'in dünyaca ünlü bir yıldız futbolcusunu transfer etmek için iki İtalyan kulübüyle kapışıyor

Real Madrid'in yeni teknik direktörü Schuster, gelir gelmez bir çok yıldız oyuncuya tırpanı vurdu. İşte bu yıldızlardan birisi de Roma'dan büyük umutlarla alınan Cassano. İtalyan yıldızı kadroda istemeyen Schuster'in raporu doğrultusunda satışa koyan R.Madrid kulübü teklifleri değerlendiriyor. Cassano için başta Inter ve Roma olmak üzere bir çok kulüp sıraya girdi. Ancak F.Bahçe Cassano'yu renklerine bağlamak için tüm imkanları seferber etti.

Transfer Komitesi Cassano için R.Madrid'le görüşmelere başladı. R.Carlos'un menajeri Dino Pasaliç'ten bu transfer için yardım istendi. Pasaliç hem Cassano, hem de Transfer Komitesiyle birlikte Madrid kulübüyle temasa geçti. İtalyan oyuncuya F.Bahçe'nin teklifi iletildi. R.Carlos, eski takım arkadaşıyla konuşarak " Hemen gel. Burası muhteşem bir kulüp. İstanbul'a da bayılacaksın" dedi. Cassano bu ani gelişmeler karşısında çok şaşırdı. İtalyan yıldız F.Bahçe'ye gelebileceğini söyledi. Transferin bir iki gün içerisinde gerçekleşeceği belirtiliyor.

VATAN

soledigim gibi romanın ilgilenebilecegine pek bi ihtimal wermiorm ama inter ilgileniosa bizm pek sansımız oldugunu dusunmuorm zaten ben pek sıcak bakmıorm bu transfere

TürkuAz
18.Temmuz.2007, 19:08
Cassano'nun geleceği son takım Fenerbahçe'dir bu 3 lü içinde..

Ama çekilirlerse transfer gerçekleşebilir..

Cyzio
18.Temmuz.2007, 19:11
Tolga Seyhan ın gerı gelecegını dusunuyorum, Stepanov dan gelen paranın ise kaleci transferinde kullanılacagını dusunuyorum

Saf saf konuşmayın ya.Para para bekle sen transfere harcayacak o parayı.Uyanın artık be hala tanıyamamışsınız bu şerefsizleri.Stepnaov gibi bi adamı satan bizide satmış demektir anlamayn anlamaz bunu.2 hafta gitmek istemiyorum diyen adamı zorla dalavera ile göndermek.Fatih'e de böle diyorduk parasıyla yıldız transferler alacağız cebe indi para.Yarın öbür gün Yattara ile Gökdeniz de anı duruma düşer o zaman da dersinizki transfer için paraya ihtiyaç vardı.Uyuyun bakalım ne kadar uyacaksınız daha..

ivan
18.Temmuz.2007, 19:11
Cassano'nun geleceği son takım Fenerbahçe'dir bu 3 lü içinde..

Ama çekilirlerse transfer gerçekleşebilir..

İnter cassanoyu almaz çünkü Suazoyu aldılar, Roma taraftarları zaten cassanoyu sevmio Transfer için en istekli takımda Fenerbahçe olursa paşa paşa gelir Pasaliç getirir onu

eXcitinG
18.Temmuz.2007, 19:14
Sorma zaten bu yıL bizim yöneticiLer tam bir faciaLar.Yaramıza tuz basma :)

remake
19.Temmuz.2007, 03:12
C.delgado'yu alsak ben baska birsey istemem. Cole'u herhalde 3'e bole 4'e katlar Cesar. Yonetim bir seferde akilli bir is yapsa...

fenerbahce_1907
19.Temmuz.2007, 03:16
Fatih Tekke

25 milyon Fenerbahçeli yönetimin, bu büyük günde süper golcü trasferini duyurması bekleniyor.

Fenerbahçe, yıllardır peşinde olduğu Fatih Tekke'nin işini sonunda bitiriyor. Her fırsatta Rusya'da çok mutsuz olduğunu açıklayan milli oyuncuyla görüşen sarı-lacivertliler, 'Gelirim' yanıtını alınca dün Rusya'ya çıkarma yaptı, Zenit ile masaya oturdu. Hedef transferi bugün ilan etmek

SONUNDA BİTİRİLİYOR
Fenerbahçe yönetiminin, günlerdir
büyük bir gizlilik içinde sürdürdüğü golcü transferindeki gelişmeleri bugün kamuoyuna duyurması bekleniyor. Çünkü bugün 19 Temmuz (19.07). Yani kulübün kuruluş tarihi 1907'yi çağrıştıran gün. 19.07, Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak bugün ilk kez kutlanacak. Yönetimin, bu büyük günde süper bir golcü transferini duyurarak, 25 milyon taraftarını coşturması bekleniyor. Fenerbahçe yönetiminin bugün yıllardır almak istediği Fatih Tekke'yi açıklayabileceği belirtiliyor.

RUSYA'DA MUTLU DEĞİL
Sarı-lacivertliler, yabancı kontenjanındaki sınırlamanın kaldırılmaması üzerine rotasını yeniden Fatih'e çevirdi. Önce her fırsatta Rusya'da mutsuz olduğunu açıklayan milli oyuncu ile görüşen yöneticiler, "Gelirim" yanıtını alınca Zenit'le temasa geçti. Fenerbahçeli iki yönetici dün Rusya'da Fatih'in kulübü Zenit ile masaya oturdu. Ruslar "Fatih'i göndermeyiz" dese de Fenerbahçe'nin müthiş teklifi karşısında yumuşadılar. Kulübe yakın kaynaklar büyük yol kat edilen bu transferin her an bitebileceğini açıkladılar.

RaSenGan
19.Temmuz.2007, 03:18
Baptista
Morientes
Salgado
Santa Cruz

Hergün ayrı biri..Sonunda birisini alacağız ama kimi ?

RaSenGan
19.Temmuz.2007, 03:18
Gelmez .

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 03:47
Batuhan Kartal'ı uçurdu

Beşiktaş, Wüstenrot Cup'ın ilk maçında Bundesliga ekibi Duisburg'u Batuhan'ın golüyle yenip finale çıktı.

Batuhan uçurdu

Siyah-beyazlılar, Wüstenrot turnuvasında Bundesliga'nın yeni ekibini genç golcü Batuhan'la geçerek finale yükseldi.

Hall'i farklı yenen, Hamburg ile 1-1 berabere kalan Kartal, Avusturya'daki üçüncü hazırlık maçında Duisburg'u tek golle geçti.

İkinci yarı 7 oyuncu değiştiren Ertuğrul Sağlam'ın Beşiktaş'ı, güçlü rakibini yenerek yarın finalde Dinamo Bükreş'in rakibi oldu.

Beşiktaş, Avusturya'daki 3. hazırlık maçında Bundesliga'nın yeni ekibi
Duisburg'u genç yıldızı Batuhan Karadeniz'in golüyle geçti. Takımını sahaya 4-4-1-1 sistemiyle çıkaran Ertuğrul Sağlam, rakip karşısında beklediği baskıyı kuramayınca 2. yarıda 7 futbolcu değiştirerek sonuca gitti.

GENÇLER SIRTLADI

İlk yarıda da siyah-beyazlıların üstünlüğüyle geçen mücadelede, as futbolcularını ikinci yarı oyuna süren Sağlam maçın gidişatını da değiştirdi. Bu sezon A takıma çağrılan Batuhan Karadeniz, karşılaşmanın bitimine 2 dakika kala, Aydın'ın ortasında topu filelere göndererek takımını finale taşıyan isim oldu.

Böyle yetenekli oyuncularımız var hiç gerek yok dışarıya € lar saçmaya... Bence transfer yapmayalım... Finans durumumuzda iyi bir durumda olur hem...

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 03:56
Fatih Tekke takımda mutlu değil... Bu transfer gerçekleşme olasılığı yüksek bence...

goosfraba
19.Temmuz.2007, 05:03
Bende çok merak ediyorum ama galiba kimse gelmeyecek

Tabi bu benim şahsi görüşüm..

LaigLeNoiR
19.Temmuz.2007, 05:13
Cole'da gelse iyi arkadaşlar...

Premier lig'de oynayamadı ama bizde bence şov yapacak.

Mesela APPİAH ' FB'ye JUVE'den geldi ama orada yedekti.Mesela...Bİr örnek bu.

COLE'de Premier Lig'de belki başarılı olamadı ama bana göre BEŞİKTAŞIM'da çok başarılı olacaktır.

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 09:59
Es Es hızlı çıktı!
Kadrosuna Sergen Yalçın’ı dahil eden Eskişehir, transferde önemli isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor. Kırmızı-Siyahlılar, Gaziantepspor ile yollarını ayıran Engin Öztonga ve Erciyesporlu başarılı savunma oyuncusu Kürşat’la da anlaşma sağladı.

Engin ile kesin anlaşıldı ama Kürşatı bilmiyorum ;;)

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 10:44
Fatih Tekkeyi alacaklarına Halil'i alsalar ya ;) Daha iyi transfer yapmış oluruz... Her neyse zaten bugün bu ismi hep birlikte öğreneceğiz ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Taraftar Ronaldo'yu istiyor

http://www.fotomac.com.tr/2007/07/19/im/2B64AA98923F7E489DBEA71Fb.jpg

RONALDO BEKLENTISI

Carlos'un "Bana Fener'i sordu" demesi taraftarın umudunu artırdı.

Fenerbahçe yönetimi, Fatih Tekke için Rusya'da görüşmeler yaparken, sarı-lacivertlilerin bugün açıklanmasını istediği süper forvet: Ronaldo. Salı günü Roberto Carlos'un "Ronaldo beni aradı ve Fenerbahçe hakkında bilgi aldı" açıklaması, Fenerbahçelilerin Ronaldo umudunu artırdı. Yönetim,Ronaldo haberlerini yalanlasa
da bu durum Carlos transferindeki yalanlama taktiğinin benzeri olarak yorumlandı.

4 MİLYON EURO ÖDENECEK

İddialara göre Fenerbahçe,Ronaldo için Milan kulübü ile 9 milyon euro bonservis bedeli karşılığında el sıkıştı. Başka bir iddia ise sarı-lacivertlilerin, Ronaldo'ya da Roberto Carlos'a ödenen 4 milyon euro yıllık transfer ücreti verecekleri ve 2 yıllık sözleşme yapacakları şeklinde. Kulübe yakın kaynaklar da bu iddiaları doğruluyor.

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 11:08
Ronaldo'yu kim istemez ama zor bir transfer bence;;) Bir Türk getirecek ve bu büyük bir ihtimalle Tekke olur ;;)

eXcitinG
19.Temmuz.2007, 11:14
CoLe da gerek yok Batuhanı oynatsınLar işte.Boy desen boy,soğukkanLıLık desen o da var.Üstüne dursunLar hem biz kazanaLım hem geLecek..

Ilhan
19.Temmuz.2007, 11:23
Cole gelirse ikinci Ferdinand olur. Les Ferdinand demek istiyorum, süper bir futbolcuydu, videolarını izledikçe tüylerim diken diken oluyor. Şahsen Cole gelsin isterim. Batuhan henüz 17'sini bile bitirmedi. Bir yıl daha pişmesi lazım.

BJKKKKK
19.Temmuz.2007, 11:35
Cesar Delgado gelsin, başka transfer istemiyorum valla. :icon_biggrin:

eXcitinG
19.Temmuz.2007, 11:36
Ben CoLe un bir ikinci Ferdinand oLabiLeceğine inanmıyorum.Ayrıca o kadar yetenekLi oLduğuna da inanmıyorum.CheaLse aLtyapısında yetişti tamam ama ondan sonra oynadığı kLüpLerde de verdiği verim ortada.Les iLe arasında oyun stiLi oLarakta dağLar var..

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 11:53
söz konusu Aziz Yıldırım olunca kolay-zor yok :D Her an bir yıldız gelebilir,taraftar beklenti içinde... Fatih Tekkenin gelmesini istemem şahsen hiç transfer yapmasınlar daha iyi... Türk olacaksa Halil olsun! Bize daha çok faydalı olur ;;)

GodfatheR
19.Temmuz.2007, 12:01
Ronaldo'yu kim istemez ama zor bir transfer bence;;) Bir Türk getirecek ve bu büyük bir ihtimalle Tekke olur ;;)

Ronaldo'yu ben ıstemem fenerbahçe'nın ac oyunculara ıhtıyacı var bence yabancı forvet gelıcekse bu kesınlıkle nıkola zıgıç olmalı

transatlantik
19.Temmuz.2007, 12:08
ronaldo fenere gelse fazla faydalı olmaz kezman dogru soyluyo

Rodrigo Tello
19.Temmuz.2007, 12:13
Anderson için top Sağlam'da

Yönetim, Belçika’nın Benfica ekibinde forma giyen Brezilyalı futbolcu Anderson için Teknik Direktörümüz Sağlam’ı ikna etmeye çalışıyor. Daha önce sambacı için “Maliyeti çok yüksek. Aynı zamanda bana Şampiyonlar Ligi için tecrübeli futbolcu lazım” görüşünü belirten teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yönetimin ısrarı üzerine bu futbolcuyu daha yakından takibe alacağını söyledi. Bu arada Manchester City, Beşiktaş’ın Darius Vassell için yaptığı teklifi reddetti. Manchester City’nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Beşiktaş’ın Vassel için yaptığı transfer teklifinin kabul edilmediği bildirildi. 22 yaşındaki futbolcunun sezon öncesi hazırlık kampı için takımla birlikte olduğu kaydedilirken, Vassell’in Manchester City’nin 22 kişilik kadrosunda yer aldığı ifade edildi. Öte yandan Asbaşkanlardan Celal Kolot, birçok menajerin cd göndererek ya da aracı kullanarak Beşiktaş’a her gün yeni isimler tavsiye ettiğini belirterek, “CD’den izleyip futbolcu transferi yapmayız. Daha önceden yeteneklerini bildiğimiz takıma fayda sağlayacağından emin olduğumuz bir isim çıkarsa yönetim kurulumuzda bu ismi tartışırız” dedi.

Kaynak: Akşam

transatlantik
19.Temmuz.2007, 12:16
benim hayalimde humberto suazo var ama nerdeee

Hugo
19.Temmuz.2007, 12:20
Suazo, Monterrey ile anlaşmadı mı?

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 12:23
valla ben hep bunu diyorum bir tane adam gibi forvet alınsında kim alınırsa alınsın sadece gelen futbolcu yakaladığını atsın ;;)

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 12:35
Andersonu Manu maçlarından hatırlıyorum o maçlarda baya iyi oynamıştı ama nasıl bir oyuncu olduğunu bilmiyorum umarım iyi bir transfer olur ve Beşiktaş için hayırlı olur ;;)

transatlantik
19.Temmuz.2007, 12:38
Suazo, Monterrey ile anlaşmadı mı?

ben kacırmısım hazıranda sozlesmesı bıtıp meksıkaya gıtmıs yanı bole bı oyuncu kactı

canavar20
19.Temmuz.2007, 12:48
Ronaldo çok iyi olur ama kiloları eritse:D Şaka bi yana G. Ünal en iyi alabileceğimiz adamdı.

deniz.91
19.Temmuz.2007, 12:49
Mektup bırakıp kaçtı!

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Gençlerbirliği'nde Isaac şoku yaşanıyor. Gençlerbirliği'nin Nijeryalı yıldızı Isaac Promise, takımdan ayrılmak istediğini belirterek kampı terketti. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa'ya bir mektup yazan Isaac'in Fransa Ligi'nden bir takım ile anlaşma sağladığını ve Gençlerbirliği'nden ayrılmak istediğini belirttiği öğrenildi. Isaac'in mektupta menajerinin 2 milyon Euro bonservis bedeli vermeye hazır bir Fransız takımıyla anlaştığını ve yeni sezonda Gençlerbirliği'ne faydalı olamayacağını ifade ettiği öğrenildi. Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın Isaac'in bonservisi için 5 milyon Euro istediği öğrenilirken, Nijeryalı yıldız kamptan ayrılarak Ankara'ya doğru yola çıktı. Gençlerbirliği Kulübü, bu gelişmelerin ardından Isaac'in kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

19.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Kaynak : İHA

Eski türk filimdeki gibi kaçmış aynı:zuhaha

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:02
santa cruz içn 5.5 milyon euro önerdigmz söylenyo hadi bakalm

transatlantik
19.Temmuz.2007, 13:05
santa cruz bence alternatıf olarak tutuluyodur ilk planda baskası vardır.zaten uefadakı en buyuk rakıbımızın artıgını almak ne kadar mantıklı ki??

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 13:09
Ronaldo'yu ben ıstemem fenerbahçe'nın ac oyunculara ıhtıyacı var bence yabancı forvet gelıcekse bu kesınlıkle nıkola zıgıç olmalı

şaka yapıyor olmalısın :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ronaldo fenere gelse fazla faydalı olmaz kezman dogru soyluyo

kardeş hiçbir zaman hiçbir şey kesin değildir! sen faydalı olmaz diyorsun bende gol kralı olur diyorum ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ronaldo çok iyi olur ama kiloları eritse:D Şaka bi yana G. Ünal en iyi alabileceğimiz adamdı.

hocam boşveeer ne gökhan ünallar var piyasada... :D

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 13:09
santa cruz bence alternatıf olarak tutuluyodur ilk planda baskası vardır.zaten uefadakı en buyuk rakıbımızın artıgını almak ne kadar mantıklı ki??

ne artığı kardeş yav forvette klose ile podolski oynicakki zaten bayernde ;;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:12

kardes santa cruzdan bahsedyorz bence artk olmakla ilgisi yok ama o da senin fikrin ;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:16
beyler daha dün izledm carlos basın toplantısında ronaldonun milanda mutlu oldugunu falan söyledi

agoecmen
19.Temmuz.2007, 13:17
ama tekbuyuk.com da morientes gelecek sezon galatasaray forması giyecek yazıordu. bence morientes gelecek.

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 13:17
beyler daha dün izledm carlos basın toplantısında ronaldonun milanda mutlu oldugunu falan söyledi

öyle ama bugün gene manşetlerde :D yoksa yukarıdaki haberi okumadın mı? :)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:19
tabii gönül isterki morientes gelsin ama baktıgımzda morinin alternatifleri de en az morientes kalitesnde santa cruz olsn baptista olsn

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:21
öyle ama bugün gene manşetlerde :D yoksa yukarıdaki haberi okumadın mı? :)

kardeş okudumda orda sdce carlosun konuşmasının ilk kısmı geçyo devamnda milanda mutlu falan dedi..inşallah gelir ;)

Memedov
19.Temmuz.2007, 13:23
Daha gidecek oyuncu yok gelecek oyuncuyu tartisiyoruz :)Gelen oyuncu da yabanci degil bir Turk oyuncu olucaktir..

emrecep
19.Temmuz.2007, 13:33
Afrikalıların disiplinsizliğinden hazzetmesem de iyi etmiş diyorum İsaac. Adam zaten Mesut Bakkal yüzünden iki sene boyunca oyununa hiçbir şey katamadı hatta hafiften geriledi. İlhan Cavcav'ın en son Engin Baytar olayında da görüldüğü üzere futbolcuyu hiçe sayan, sadece alınacak satılacak bir meta olarak gören tavrı da hepimizin malumu. Bu adam 2005 Dünya Gençler Şampiyonası finalisti Nijerya'nın Mikel'den sonraki en iyi oyuncusuydu ya, hatta şampiyona sonunda Chelsea falan peşine düşmüştü ama Bakkal'ın abuk subuk yerlerde oynatması, ondaki cevheri ortaya çıkarmak için en küçük bir gayret göstermemesi sayesinde adamın gelişimine ağız tadıyla tanık olamadık ya en çok da buna üzülüyorum, şimdi de gidiyor işte.

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 13:35
kardeş okudumda orda sdce carlosun konuşmasının ilk kısmı geçyo devamnda milanda mutlu falan dedi..inşallah gelir ;)

inşallah bekliyoruz... :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Daha gidecek oyuncu yok gelecek oyuncuyu tartisiyoruz :)Gelen oyuncu da yabanci degil bir Turk oyuncu olucaktir..

gidecekler belli deivid ve mateus... ;;) bekleyip görelim :)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:38
arkadslar dünkü maçta izledigim dakikalarda deivid hiç fena oynamadı hatta sahadaki en rahat isimdi sanki takımda kalması garantiymş gibi görndü neyse bekleyelm

Memedov
19.Temmuz.2007, 13:39
AneLka 90

Senin dedigine gore mansetlere bakarsak ikisi de Fenerbahce'de kaliyor;)

Ama bekleyip gorecegiz bana gore yabanci degilde bir Turk futbolcu gelebilir..

Emmanuel
19.Temmuz.2007, 13:40
bana göre cruz bayern den ayrılabilir çünkü toni ve klose alındı.. insallah bize gelir sevilla nın forveti çok hem çoğu oyuncu gibi ada futboluna uyum sağlayamayabilir..

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:40
fb nin gündemini sizn kadar bilemem ama bence deivid gitmeyecek neyse bgn biri gelirse belli olur işler

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 13:50
fb nin gündemini sizn kadar bilemem ama bence deivid gitmeyecek neyse bgn biri gelirse belli olur işler

kardeş hazırlık maçları d-spor da mı?

agoecmen
19.Temmuz.2007, 13:52
santa cruz kaç yaşında

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:53
kardeş hazırlık maçları d-spor da mı?

evt kardesm dünkü d-spordaydı ve izledigim dakikalarda deivid sahanın en iyilernden biriydi forvet gibi oynamadı orta sahaya da geldi mücadele etti baya..böyle oynarsa Fb içn büyük kazanç olr

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 13:54
25 yaşında

agoecmen
19.Temmuz.2007, 13:57
santa cruzu uzun vadeli düşünebiliriz hem uefada patlarsa daha iyi bi fiyatada satarız

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 14:01
evt santa cruz geri dönüşü olabilecek bi oyncu ;) copa america da gayet iyi oynadı bi maçta hat trick yaptı..bakalm nolacak forumdaki abilermz bi gelişme olnca koyarlar haberi

C h A o S
19.Temmuz.2007, 14:03

arkadaşa katılıyorum...

Deivid gidicek,gidicek diyorsunuz ama bence gitmiycek..Şu ana kadar ne bi transfer teklifi var nede ilgilenen.Hazırlık maçlarında ve antrenmanda gösterdiği performansda cabası.Bence Fb yoluna 7 yabancı ile devam edicek.Hem bence Fb'nin forvetede ihtiyacı yok.Aldıkları oyuncuları kullansınlar.

Fb ilk önce yabancı kontenjanını açsın.Yabancı forvet gelsin, kontenjanı açmak kolay diye düşünüyorsunuz ama herşey öyle olmayabilir.Belkide Deivid sezon boyunca güzel bi performans sergiler.Neden takımdan Deivid'in gönderilmek istendiğinide anlamadım.Geçen sezon uyum sorunu ve bir takım olumsuz faktörler onun performansını kötü yönde etkilemiş olabilir.Deivid'i istemeyen arkadaşlar Deivid'li Fb'ye alışsa iyi olur.

eGowiCh
19.Temmuz.2007, 14:19
Stepanov Porto'da
Trabzonspor, Sırp savunma oyuncusu Milan Stepanov'u isteyen Porto Kulübüyle 3.5 milyon Euro karşılığında anlaştı.

http://www.ntvspor.net/Images/16850.jpg

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sırp oyuncuları Milan Stepanov konusunda Porto kulübüyle prensipte anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Sayitoğlu, FC Porto'nun yazılı teklifinin ellerine yeni ulaştığını belirterek, ''Prensipte anlaşmaya vardık. 1-2 detay var. Bunlar da çözümlendikten sonra bu transfer netlik kazanacak'' dedi.

Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, ''Porto Kulübü'nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi'' diye konuştu.

Porto ile Trabzonspor Kulübü'nün oyuncunun bonservisi konusunda 3.5 milyon Euro’ya anlaştığı belirtildi.

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Milan Stepanov, 2005-2006 sezonu devre arasında Sırbistan Karadağ'ın FK Vojvodina takımından 1 milyon Euro bonservis bedeli ile alınmıştı.

Öte yandan Bordo-mavili takımda, Stephanov ile birlikte kaleci Jefferson'un da takımdan ayrılmak istediği, bu oyuncu için de teknik direktör Ziya Doğan'ın görüşünün alınacağı kaydedildi.

NTVSpor

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 14:22
yönetim şimdi der kar ettik ama ne kar????...2 sene portodan gittiği avrupa klübüne bakın ne kadara satacaklar??o zaman göreceksiniz ne iş yaptıgınızı..

agoecmen
19.Temmuz.2007, 14:22
Szetela askıya alındı

Kısa süre önce Galatasarayımız'ın transfer gündemine gelen Danny Szetela için Rangers ile Parma’nın devreye girdiği ve bu nedenle Cim Bom’un bu girişimi askıya aldığı ileri sürüldü. İngilizler’in iddiasına göre, Feldkamp’ın kadrosunda görmek istediği 20 yaşındaki Amerikalı orta saha oyuncusu da Türkiye’ye gelmeye sıcak bakıyordu. Hollanda’daki U-20 Dünya Kupası’nda açılış golünü kaydeden Szetela, geleceğin Steven Gerrard’ı olarak gösteriliyor ve sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek.

Kaynak: Fanatik

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 14:24
onu bırak bu adamı chelsea istemedimi yavs onlara neden satmadılar madem ????

Cyzio
19.Temmuz.2007, 14:25
Yolun açık olsun Stepanov gittin kurtardın kendini acıyorum Musampa'ya,Jefferson'a inşallah kendilerine kulüp bulur onlarda

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 14:27
steven gerard benzetmesi biraz fazla olmazmı :S bence yönetm ondan önce başka oyncularla ilgilenyo

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 14:28
onu bırak bu adamı chelsea istemedimi yavs onlara neden satmadılar madem ????

chelsea'den resmi teklif geçen sezon başında gelmişti...geçen sezon stepanov sakatlıklardan dolayı fazla oynayamadı+ziyanın erdinç sevdası olunca...portoya gidebildi ancak..pepe gibi satarlar onuda yüksek bi fiyata o zaman görürler

eGowiCh
19.Temmuz.2007, 14:44
Yoksa Adriano mu geliyor?
Yönetimin Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde Adriano’yu açıklaması bekleniyor. Kulübe yakın kaynakların iddialarına göre İnter’in Brezilyalı golcüsü özel uçakla Sabiha Gökçen’e indi; Nihat Özdemir’in evinde 3 saatlik görüşme yaptı ve ardından İtalya’ya döndü. Müjde, taraftarlara bugün verilecek

ALANDAN ÇOK GİZLİ YOLCULUK
TEKNİK Direktör Zico’nun karşı çıkmasına rağmen forvet hattına dünyaca ünlü bir golcüyü almak isteyen Fenerbahçe Yönetimi’nin, büyük bombayı bugün patlatacağı iddia edildi. Yönetime yakın kaynakların iddiasına göre Sarı-Lacivertliler, İnter’in satış listesine koyduğu Adriano’yu özel uçakla iki gün önce Sabiha Gökçen Havalimanı’na getirdi. Brezilyalı, sıkı koruma altında , Nihat Özdemir’in evine götürüldü.

CAMLARI SİYAH JİP
ADRİANO’NUN, Özdemir’in evinde Başkan Aziz Yıldırım’la 3 saate yakın bir görüşme yaptığı ve ardından aynı gizlilikte Sabiha Gökçen’e gidip, kendisini bekleyen özel uçakla İtalya’ya döndüğü belirtildi. Hatta transferlerin camları siyah olan bir jipte yapıldığı ifade edildi.

SAAT SAYIYORLAR
FENERBAHÇE Yönetimi, daha önce 9 kez yalanlayıp transfer ettiği Roberto Carlos’ta olduğu gibi Adriano’yu da yalanlamıştı. Ancak yönetime yakın kaynaklara göre Brezilyalı’nın transfer işi bitti ve Sarı-Lacivertliler transferi açıklamak için saat sayıyor.

BİR İLK OLACAK MI?
DÜNYA Fenerbahçeliler Günü’nü bugün kutlayacak olan Sarı-Lacivertli camiayı sevince boğmak isteyen yönetimin, Adriano’nun transferini öğle saatlerine doğru açıklaması bekleniyor. Yönetim bugüne kadar 19 Temmuz’da hiç transfer yapmadı ve bir ilki gerçekleştirmek istiyor.

Kaynak: Star

eGowiCh
19.Temmuz.2007, 14:51
Stepanov için Porto bir basamak, orada kendisini ispatladıktan sonra daha büyük kulüplere 10-20 milyon Euro'ya satılır. Porto bunu hep yapıyor zaten, potansiyeli yüksek oyuncuları transfer edip 1-2 sene pişirdikten sonra yüksek fiyata satıyor. Pepe'yi 30 milyon Euro'ya, Anderson'u da yüksek bir ücrete sattılar. Yine geçtiğimiz senelerde Diego, Luis Fabiano, Deco gibi isimleri de astronomik rakamlara sattılar.

Emurafu
19.Temmuz.2007, 14:53
Ordusaray

Mor-beyazlılar; G.Saray'dan Uğur Akdemir, Cihan, Uğur Erdoğan, Cafercan ve Mülayim'i transfer etti.

Teknik direktörlüğe Suat Kaya'yı getiren Orduspor, dün 13 futbolcu ile resmi sözleşme yaptı. Genel menajer Dursun Karamustafa; G.Saray'dan Uğur Akdemir, Cafercan, Uğur Erdoğan, Cihan ve Mülayim, Hollanda'dan Ahmet, Mardinspor'dan Göksu, Sarıyer'den Ethem, Karagümrük'ten
Erol, Trabzonspor'dan Cem ve Emre'yi renklerine bağladıklarını açıkladı.

SIRADA ERGÜN VAR

Teknik direktör Suat Kaya, eski takım arkadaşı Ergün Penbe'yi de transfer edeceklerini, görüşmelerin son noktasına geldiğini belirterek, "Ergün Penbe'nin gelmesi bize güç katar. Aldığımız futbolcularla yepyeni bir takım yarattık. Orduspor'u Süper Lig'e taşıyacağız" dedi.

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 14:54
Yoksa Adriano mu geliyor?[/B]
Yönetimin Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde Adriano’yu açıklaması bekleniyor. Kulübe yakın kaynakların iddialarına göre İnter’in Brezilyalı golcüsü özel uçakla Sabiha Gökçen’e indi; Nihat Özdemir’in evinde 3 saatlik görüşme yaptı ve ardından İtalya’ya döndü. Müjde, taraftarlara bugün verilecek

Adriano Inter de mutlu olduğunu söyledi... Ayrılıcağını düşünmüyorum... Ama olurda alınırsa büyük bir transfer olur...

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 14:57
Anderson için top Sağlam'da

Yönetim, Belçika’nın Benfica ekibinde forma giyen Brezilyalı futbolcu Anderson için Teknik Direktörümüz Sağlam’ı ikna etmeye çalışıyor. Daha önce sambacı için “Maliyeti çok yüksek. Aynı zamanda bana Şampiyonlar Ligi için tecrübeli futbolcu lazım” görüşünü belirten teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yönetimin ısrarı üzerine bu futbolcuyu daha yakından takibe alacağını söyledi. Bu arada Manchester City, Beşiktaş’ın Darius Vassell için yaptığı teklifi reddetti. Manchester City’nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Beşiktaş’ın Vassel için yaptığı transfer teklifinin kabul edilmediği bildirildi. 22 yaşındaki futbolcunun sezon öncesi hazırlık kampı için takımla birlikte olduğu kaydedilirken, Vassell’in Manchester City’nin 22 kişilik kadrosunda yer aldığı ifade edildi. Öte yandan Asbaşkanlardan Celal Kolot, birçok menajerin cd göndererek ya da aracı kullanarak Beşiktaş’a her gün yeni isimler tavsiye ettiğini belirterek, “CD’den izleyip futbolcu transferi yapmayız. Daha önceden yeteneklerini bildiğimiz takıma fayda sağlayacağından emin olduğumuz bir isim çıkarsa yönetim kurulumuzda bu ismi tartışırız” dedi.

Anderson`a `Sağlam` veto!

Ertuğrul Sağlam, yönetimin her konuda anlaşmaya vardığı Benfica'nın Brezilyalı stoperi Anderson’u istemediğini belirtti ve transfer suya düştü.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yönetimin her konuda anlaşmaya vardığı Benfica’nın Brezilyalı stoperi Anderson’u istemediğini belirtti ve transfer suya düştü. Genç teknik adamın, “Anderson iyi bir oyuncu ancak çok ağır. Uygulamayı düşündüğüm sistemde oynaması çok zor” dediği belirtildi. Öte yandan Sağlam’ın, menacerler tarafından önerilen Hasselbaink’e de özel yaşamındaki düzensizliği ve ilerlemiş yaşı nedeniyle ‘Hayır’ dediği öğrenildi. Carlton Cole konusunda ise West Ham kulübü, bugün Beşiktaş’a net yanıt verecek. Bu arada Manchester City kulübünden dün yayınlanan açıklamada Beşiktaş’ın Vassell için yaptığı teklifi kabul etmedikleri belirtildi.

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 15:04
Santa Cruz Bayern de yedek kaldığı için izleme şansımız çok azdı... O yüzden eleştiriliyor gibi geliyor bana... Ama Santa Cruz çok yetenekli bir golcü alırsa çok başarılı olur...

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 15:04
santa cruzun kalıtesı zaten tartısılmaz ama yapılmısken daha ıyısı olsun ıstıyoruz yoksa ınamotolardan sonra santa cruz gıbı transferlerın gundeme gelmesı bıle cok iii :icon_biggrin::icon_biggrin:

santa cruz copa americakadi en iyi forvetlerden biriydi..kalitesi tartışlmaz bi adam ltfen bekleyelm görelm artk

ivan
19.Temmuz.2007, 15:05
Deivid 2 hazırlık maçndada iyi oynadı hatta ilk başta attığı gol Ziconun antrenmanda çalıştırdığı pozisyon Kornerde Aurelio-Deivid ceza sahası çizgisinde beklio dönen toplara vuruolar.....

a.arıcı-11
19.Temmuz.2007, 15:06
ilk defa bir yalan haberin bu kadar ciddiyetle yazıldığını görüyorum:D:D:D

a.arıcı-11
19.Temmuz.2007, 15:11
ya beyler daha iki gün önce hepinizde morientes avatarı vardı gs formasıyla ne oldu onlara transfer yalan oldu heralde arka sayfalara bakamadım bakacak vaktim de yok bu soruyu onun için sordum

Emurafu
19.Temmuz.2007, 15:13
Ertugrul hoca dun acıklama duısburg macu öncesi evet anderson vardı ama kac hafta önce vazgectik dedi........bence anderson iyi idi

agoecmen
19.Temmuz.2007, 15:16
transferin yalan olduğu yok . ya morientes ya santa cruz . onu tartışıyoruz. istersek ronaldinho avatarı yapıp koyarız değilmi?

El Barto
19.Temmuz.2007, 15:16
Yönetimin bir açıklaması olmuş zaten hocanın isteği üzerine bir kaç poyuncudan vazgeçtik anlaştığımız halde diye.

ForCimbom
19.Temmuz.2007, 15:17
madem cok oneri istiosun humberto suazo kacırılmamalıydı neyse konu dagılmasın en iyisi kimin gelecegını gorup oyle yorum yapmak
Humberto Suazo yu alalbilirmiydik sence 2.si Santa Cruz daha mi kotu ondan?

a.arıcı-11
hani %99.9 kesindi neyse tartışma çıkarmayayım saviola işine döndü olay

Aşk-ı Şehir
daha kesnleşmedi o transfer avatar işi bizi ilgilendirir ;)

erdem sana katılıyorum kardeşim ;;)( ayrıca avataramı değiştirmem demiştim avatar silindi o yüzden değiştirdim ) ;;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 15:18
hani %99.9 kesindi neyse tartışma çıkarmayayım saviola işine döndü olay

arkadasm biraz bekle görürsn kimin geldigini ;)

ivan
19.Temmuz.2007, 15:25
1999 yılında Bayern Münih'e transfer olan 25 yaşındaki Santa Cruz, 143 maçta 12 gol kaydetti.

bu adamı alırsaa GS tarihinin en saçma transferini yapar gollere bak adam sende 1.5 gol atmş :confused:

Emmanuel
19.Temmuz.2007, 15:26
sizce morientes mi daha iyi santa cruz mu? yani sizce alınacaksa hangisi alınmalı kim daha iyi ve faydalı olur galatasaray ımız için?? gereksiz laf atışmaları yerine bunu tartışalım;)

transatlantik
19.Temmuz.2007, 15:26
arkadaslar bu arada szetelayı bı tane gs forumunun admını onermıs yonetime dogru mu bılgısı olan var mı??

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 15:27
katılıyorum krdş sana..

eyvallah kardes..gelip iki laf edip ortalıgı karştrp giden arkadşlarımz da umarm daha dikkatli olr bndan sonra

neyse konumuza dönelim

yönetimin ilgilendigi oyunculara bakarsak yönetim hakan şükür tarzı bi forvet aryo odemwingie s.cruz morientes baptista ...

ivan
19.Temmuz.2007, 15:29
1999 yılında Bayern Münih'e transfer olan 25 yaşındaki Santa Cruz, 143 maçta 12 gol kaydetti. Santa Cruzun İstatistikleri bunlar

morientes tabiki daha iyi oynar ama Liverpoola gittiği senelerdeki Morientes olacaksa hiçbirşey yapamazzz Ancak bu seneki morientes iş yapar...

Baptista kesinlikle gelmeyecek

agoecmen
19.Temmuz.2007, 15:38
santa cruz 25 yaşında. her oyuncunun paatlama yapacağı bir takım ve yaş vardır. 25 yaş patlama yapmak için hiç de fena bi yaş değil. ve türkiye,galatasaray patlama yapmak için hiç de fena bi yer değil

ivan
19.Temmuz.2007, 15:39
Zamanını doldurmuş yönetim zamanını doldurmş teknik direktör Trabzona fayda değil zarar veriolar.....Defansta bakalım kimi oynatacak Risp sezon ortasına kadar yeni yeni hazır olacak anlaşlan yine kapatıck UEFAyı trabzon bunun iççin uğraşıo sanki adamlar yaa

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 15:39
santa cruz 25 yaşında. her oyuncunun paatlama yapacağı bir takım ve yaş vardır. 25 yaş patlama yapmak için hiç de fena bi yaş değil. ve türkiye,galatasaray patlama yapmak için hiç de fena bi yer değil

kardes zaten adam copa america da yaptı yapacagını :D neyse inşallah gelir bekleylm

transatlantik
19.Temmuz.2007, 15:40
santanın kalıtesı tartısılmaz bekleyelım belkı de santa nın ısmı bıle gecmıo bız burda bırbırımızı yıyoruz belkı yonetım hedef sasırtıo

Emurafu
19.Temmuz.2007, 15:41
Dün morientes gelmesin kendisi yaslı yok elimizden cıkaramayız diyorsdunuz....cruzun yası daha genc hemde patlama yaparsa 2 sene sonra falan cok iyi paraya satılır...daha ne istiyorsunuz anlamıyorum o gelmesin bu yedek ti buda gelmesin ohh .........o yüzden bırakalım sunları

agoecmen
19.Temmuz.2007, 15:42
valla kim gelirse gelsin. gündemimizdeki oyuncuların hepsi çok iyi. yani ister morientes, ister santa cruz. baptista demiyorum çünkü baptista hayal.

Emurafu
19.Temmuz.2007, 15:50
Trabzon yöneticileri bu kafa ile sampiyonluk beklemesın stepanov gibi adamı sattılar ziya dogan bana göre cok yanlıslıklar yapıyor birde savunmaya tolga alınırmı:D:D gecen sene gördük onu Galatasarayda..............Trabzonlu eski futbolcuların dedigi gibi sampiyonluk hayal trabzon elinde ne yıldılzar vardı hepsini sattı o yüzden trabzon yıldız oyuncu barındıramıyor...........Mentalite hep yanlışşşş..neyse bekleyip görcez ilk 3 oynarlar gibime geliyor........kimse bana kızmasın ne gördüm ne duyduysam onları söyledim:):)

Emmanuel
19.Temmuz.2007, 15:50
bekleyecez ve görecez insallah.. sabrın sonu selamet

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:02
bi spor programnda Ts nin şampyonlk yolnda bu yıl çk iddalı bi takım oldugundan bahsedildi ama

ben futbolcularn bile şampyonluga inandıgını sanmyorm STEPANOV satılırmı insaf ya :(:(:(

agoecmen
19.Temmuz.2007, 16:03
dünyada tanınan bir demiş. uzun boylu, sırtı rakibe dönük, demiş . benim aklıma yine morientes geliyor amao olmaz demiş . kim olabilir. santa cruz olabilirmi

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:03
verdigin bilgiler içn saol arkadsm..burdanda anlyacagmz kadaryla bi süre sabredecegiz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
santa olabilr dedigi özelliklere uyuyo + santa adam da geçiyo

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 16:04
Arkadaşlar bırakın şu Deivid'i ya 2 hazırlık maçında iyi oynadı diye kalsın mı yani? :icon_frown:

ivan
19.Temmuz.2007, 16:04
Şampiyonluğa oynaman için her bölgede adamın olması lzm her sene en az 6-7 orta saha alıp defans ve forvete işe yarar adam almazsan olmz bu iş adam gibi 2 tane stoper söylesenize trabzonda insaf artk

Cyzio
19.Temmuz.2007, 16:05
İnananla inanmayan oynadığı toptan belli olmuyor mu?

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:06
Arkadaşlar bırakın şu Deivid'i ya 2 hazırlık maçında iyi oynadı diye kalsın mı yani? :icon_frown:

kards sdce hazrlk maçlarnda deil idmanlarda da çk iyiymş diye duyuyorz neyse yönetimin ve ziconun bilecegi iş gerçi zicoya kalırsa............

ivan
Kardeş antrenmanlardada bayaa iyi maçlarda ortasaha gibi oynuo bazen sanki alexin pozisyonunda gibi sanki biraz ilerleme var gibi adamdaa Zicoda onu çok beğenio

TürkuAz
Hey Allah'ım ya şimdi de Szetela çıktı..:S

canavar20
19.Temmuz.2007, 16:07
Yahu daha ADRİANO işi bitmedimi.

M.O.S.H
adriano bir sene formsuzdu die fenere gelecek hali yoqya adam kendini interde yeniden kanıtlamaya calısacaktır fenere gelmesi hayal olur fazla umutlanmayalım

ivan
arkadaşlar bgn akşama kadar FBTV açık bende bekliorm transfer olurmu die :) Adriano belli değilll kulup sürekli yalanlıo haberleri

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:08
İnananla inanmayan oynadığı toptan belli olmuyor mu?

kardes ben yönetimin yaptıgı hatalardan bahsedyorm o kdr yıldız adam gönderdikten sonra futbolcu napsn

C h A o S
19.Temmuz.2007, 16:08
=AneLKa_90- Arkadaşlar bırakın şu Deivid'i ya 2 hazırlık maçında iyi oynadı diye kalsın mı yani? :icon_frown:

kardeş sana tek bir soru sorucam ama yüreğinden ve aklından geçeni söyle.

Sen Deivid'in takımdan gideceğine inanıyor musun?

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:09

bence olmaz o iş

ivan
19.Temmuz.2007, 16:10
Ziya Doğan efendi ve Yönetimm olduğu gibi değişmesi lazmmmmmm ollmaz yani ne kadar oyuncu alırsan al olmz benim Forvet arkası oynatabileceğim 2-3 oyuncum varken ben bidaha forvet arkası istemem sol kanada adam isterken elimde olanları takımdan yollamam Defans istiosn Stepanovu yolluosn nasıl olacak bu iş

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 16:10
İyi ya en azından Ertuğrul hocanın istemediklerini almıyorlar.

Bence Delgado ile hiç ilgilenmedi bizim yönetim.Basın uydurması gibi duruyor.Ama keşke ilgilenselerdi.

Ben Carlton Cole transferine sıcak bakıyorum.Bobo ile iyi bir ikili oluşturabilirler.Bu adamın bir yerde röportajını okumuştum.Chelsea'den ayrıldıktan sonra kendini kanıtlamak için çok çalıştığını söylemişti.Patlamayı bizde yapabilir.İyi bir stoperde aldık mı bu iş tamamdır.

C h A o S
19.Temmuz.2007, 16:11
arkadaşlar bgn akşama kadar FBTV açık bende bekliorm transfer olurmu die :) Adriano belli değilll kulup sürekli yalanlıo haberleri

Adriano kendi açıkladı gelmiyeceğim diye,üstelik Fb'de yalanladı.Adriano transferi gerçekleşmez.

ivan
19.Temmuz.2007, 16:11
İlk başlarda bende olmaz diodm ama Aziz yıldırım varsaa başınızda belli olmaz :)

Emmanuel
19.Temmuz.2007, 16:12
santa nın boyu kaç? bu arada dünyaca ünlü boyu uzun ve bizim alabileceğimiz kim var?

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:14
öyle yada böyle musampadan yararlanmaya çalşmalydı stepanovu yollamycaktı tomas junda ısrar edecekti marcelinhoyu gerçek mevkisnde oynatacaktı.jeffersonda ısrar edecekti..ilk defa ziya dogan gibi bi teknk direktörün bu kdr hata yaptıgını göryorm

ivan
19.Temmuz.2007, 16:15
santa nın boyu kaç? bu arada dünyaca ünlü boyu uzun ve bizim alabileceğimiz kim var?

Szetela yazdılar belki odur uzun boylu hiç adını duymadım :confused: Santa cruz 1.89 boyunda

erdemzorer10
keşke gelse ama benm düşünceme göre gelmez

eGowiCh
Resmi site yine boş durmadı ve tüm dedikoduları yalanladı :)

19.07’de transfer açıklaması yok

Birkaç gündür birçok gazete kulübümüzün bugün yeni bir transfer açıklamasında bulunacağına dair iddialarda bulunmaktadır. Bu iddia kesinlikle doğru değildir. Kulübümüzün şu an bir transfer çalışması ya da açıklaması yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Cassano Haberi Doğru Değil

Bugün tarihli Posta, Fotospor, Türkiye ve Yeni Şafak gazeteleri kulübümüzün Cassano'yu transfer edeceğini iddia etmektedirler. Söz konusu haber doğru değildir. Kulübümüzün bu oyuncu ile hiçbir şekilde ilgisi yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Fatih Tekke, Nihat, Tolga Ve Erdinç İle İlgilenmiyoruz

Bugün tarihli Türkiye, Fotospor, Fotogol, Fotomaç gazeteleri kulübümüzün Fatih Tekke, Nihat Kahveci, Trabzonspor'dan Erdinç ve S. Donetsk'ten Tolga ile görüşmeler yaptığımızı iddia etmektedirler. Söz konusu haberlerin hepsi yalandır. Kulübümüzün bu futbolcular ile hiçbir ilgisi yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Adriano Hikayeleri

Bugün tarihli Fotogol 12. Adam ve Star gazeteleri kulübümüzün Adriano ile görüştüğünü hatta bu oyuncunun İstanbul'a geldiği ve başkanvekilimiz Sayın Nihat Özdemir ve asbaşkanımız Sayın Ali Koç'un evine gittiği ve buralarda transfer görüşmelerinin yapıldığını iddia etmektedirler. Söz konusu haberler doğru olmamanın ötesinde tamamen hayal ürünüdür. Basınımızı bir kez daha bu tür yalan haberler yaparak spor kamuoyunu yanıltmamaya ve ciddiyete davet ediyoruz.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Edu Formülü Yok

Bugün tarihli Fotospor ve Sabah gazeteleri kulübümüzün oyuncumuz Edu'yu göndermek ve onun yerine savunmaya S. Donetsk'ten Tolga'yı alacağı şeklinde iddialara yer vermektedirler. Söz konusu haberler kesinlikle doğru değildir. Kulübümüzün kesinlikle Edu'yu göndermek gibi bir düşüncesi ya da görüşmesi yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:16
Szetela yazdılar belki odur uzun boylu hiç adını duymadım :confused: Santa cruz 1.89 boyunda

szetela orta saha..uzun boylu derken forvetten bahsettiler ;) o tanıma uygun bir sürü isim çıkarıp bu isimler hakkında tartısabilrz ama bu boş konuşma olr bence o yüzden bekleyelm

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 16:17
zİyanin Neresİnden DÖnersen KÂrdir...

GeNç KaRTaL
Trabzon stoperde mükemmel adamlar buluyor ama değerlendiremiyor.İlginç.(Eller-At.Madrid,Stepanov-Porto)

ivan
Erdinç haberi zaten yalan
Tolgayı geçen sene istemişlerdi
Fatih tekke Türkiyeye dönmez
Villrealde Nihatı biraz zor gönderir Forlanı sattktan snra

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:18
Ts başkanının gçen gün röportajını izledm göndermyecekler Ziya Doğanı ..hatta röportajı yapan adam şaşırdı ilk defa sizin kadar teknik direktörünün arkasnda duran bi başkan göryorm dedi

Cyzio
19.Temmuz.2007, 16:19
Ziya Doğan her gittiği takımda böyle yapmıştır.Bunlar ilk olayları değil onun.Aralık ayı gelse o kadar çok istiyorumki linç etsek şu yöneticileri.Adam almadıkları gibi satıyolarda......

ivan
19.Temmuz.2007, 16:19
öyle yada böyle musampadan yararlanmaya çalşmalydı stepanovu yollamycaktı tomas junda ısrar edecekti marcelinhoyu gerçek mevkisnde oynatacaktı.jeffersonda ısrar edecekti..ilk defa ziya dogan gibi bi teknk direktörün bu kdr hata yaptıgını göryorm

Tomas Jun hala takımda ama gönderecekmiş

Jefferson gibi kaleciyi oynatmadı kaleci kendini kaybetti oda gidecek

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 16:20
aralıkta yeni yönetim geldiğinde paşa paşa gidecek...Ziya dogan seneye gümüşhaneye

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:20
birkez daha aynı senaryo :D:D keşke bizm yönetmde çksa ilgilenyorz ilgilenmyorz diye açklasa

ivan
19.Temmuz.2007, 16:21
Ziya Doğan her gittiği takımda böyle yapmıştır.Bunlar ilk olayları değil onun.Aralık ayı gelse o kadar çok istiyorumki linç etsek şu yöneticileri.Adam almadıkları gibi satıyolarda......

kardeş aldıkları adamlarda sadece orta saha Ayman var serkanı alıo Adnan nerde oynuo mevkisi neresi onu bilmiorm ama oda orta saha saçmalıktan başka birşey yapmıo yönetim Musampaa var ondan faydalanmadı senelik 1 milyon euro kesin alacak adam oynatsada oynatmasadaa adam gitmek istermi peşin vermişler...Marcelinho yu aldılarr yarm seznda yolladlar

Emmanuel
19.Temmuz.2007, 16:21
szetela orta saha..uzun boylu derken forvetten bahsettiler ;) o tanıma uygun bir sürü isim çıkarıp bu isimler hakkında tartısabilrz ama bu boş konuşma olr bence o yüzden bekleyelm

evet, o tanıma uygun onlarca oyuncu var en iyisi beklemek

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 16:22
Edu Formülü Yok

Bugün tarihli Fotospor ve Sabah gazeteleri kulübümüzün oyuncumuz Edu'yu göndermek ve onun yerine savunmaya S. Donetsk'ten Tolga'yı alacağı şeklinde iddialara yer vermektedirler. Söz konusu haberler kesinlikle doğru değildir. Kulübümüzün kesinlikle Edu'yu göndermek gibi bir düşüncesi ya da görüşmesi yoktur.

Zaten böyle bir şey yapılması bence çok gereksiz olurdu...

erdemzorer10
Tomas Jun hala takımda ama gönderecekmiş

Jefferson gibi kaleciyi oynatmadı kaleci kendini kaybetti oda gidecek

jefferson Trabzona imzayı attıgında botafogo taraftarları kulübü basmştı nsl satarsnz diye ama gel görki Ts nin başında ziya dogan var

aslında ben ziya dogana çk güvenyodum ama o kdr adam harcadıki ;

marcelinho
tomas jun
stepanov :(:(:(:(:(:(
eller
musampa
murat ocak
jefferson
sıradaki isimde yattara olabilr demedi demeyn

C h A o S
yaw Fb kimi alıcak merak ediyorum.(kişisel görüşüm bence daha yabancı oyuncu gelmiyecek.)

ivan
19.Temmuz.2007, 16:23
Eduu gitmezzzzzzzz bunu kim atıosa sağlam yerden atıo adam yaaa :)

Rodrigo Tello
19.Temmuz.2007, 16:24
22 sine kadar transfer bitcekti dimi ? Bekleyelim görelim...

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:24
evet, o tanıma uygun onlarca oyuncu var en iyisi beklemek

evt kardesm sabrın sonu selamettir

Emurafu
19.Temmuz.2007, 16:25
Trabzon yıldız oyuncu barındaramıyor bence turkıye lıgınden adam toplarsa daha verımlı olurlar

ivan
19.Temmuz.2007, 16:26
Yattara tmm sorumsuz futbolcu disiplin yok adamda ama oynuomu kardeşm bu adam oynuoo o zaman o adamı oynatacaksnnn başka yolu yok bunun

Elleri beğenmedi adam yaa Atletico madrid nie o kadar para verdi adamlar şaşırmışmı

Murat ocak aldnn milli takmdann adamı kaç maç oynattn

Mustafa keçeliyide o listeye ekle kardeş sen

C h A o S
19.Temmuz.2007, 16:26
bekle bekle nereye kadar:) transfer yapıcaklarsa bir an önce yapsınlar ki takımda uyum sorunu yaşamasın.

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 16:27
Ben söylüyorum kimseyi almayacaksınız.Belki bir yerli genç olabilir.

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:30
Mustafa keçeliyide o listeye ekle kardeş sen

haklısn kardes mustafa keçelide Türkiye deki nadir sol ayaklı sol beklerden biriydi o da hiç oldu :(

yattarayı hiç ilk 11 başlatmyo kardes adam 25 26 yaşına geldi

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 16:31
Trabzon yıldız oyuncu barındaramıyor bence turkıye lıgınden adam toplarsa daha verımlı olurlar

ziya dogan'ın yaptıgı bu yabancı rezilliğini trabzona mal etmeyelim lütfen...hiçbir ayrıla oyuncu taraftardan veya trabzondan yakınmadı hepsi ziya dogandan şikayeçi bkz. marcelinho,eller,jeff,stepanov hakeza öyle bi açıklama yapacak gitsin portoya duyacagız..ayrıca türkiye liginden alınabilecek oyuncu şuanda yok...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
görüyorumki ve buna çok seviniyorum herkes ziya'nın nasıl bir hoca oldugunu anlamış.. hem de ts'nin içini o kadar iyi bilmemenize ragmen.. bu beni sevindiriyor..bide ziya kendinin ne oldugunu anlasa tam süper olacak

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:33
bekle bekle nereye kadar:) transfer yapıcaklarsa bir an önce yapsınlar ki takımda uyum sorunu yaşamasın.

ztn alınacak adam belli bi kalitede olacak o yzden uym sorunu kolay iş :) (benm görşm) üstteki açklmada haldun üstünel 7-10 gün içinde alacz demiş..hadi bakalm

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:36
ziya hoca bundan bi önceki Ts kariyernde iyiydi ama şmdi gerçekten takımı bi girdaba sürüklyo .. umarm gider yazıklar olsn ki o kdr yıldız yabancıyı harcadın ziya dogan :(

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:40
bi yabancı gelcek olsa deivid gönderilirdi adam takır takır futbolunu oynyo herkes mutlu görnyo bi taraftar mutsz yönetm bunu görmelydi

eXcitinG
19.Temmuz.2007, 16:42
Ocak 22 den bahsediyor sanırım bizim yönetim.:) HaLa ses seda çıkmadığına göre.

Cyzio
19.Temmuz.2007, 16:43
Ziya Doğan Antrenmanda Stepnov hakkında konuşuyor:
Chelsea bu adama 10 milyon avro verecek kadar aptal değil.Stepanov topçu değil

Ardından Stepanov'un yanına gidip 'Sen topçu değilsin' diyor.Gurur denen bişey var insanda.Stepanov orda suratına çaksa yeridir.Böyle beyinsiz,dengesiz insanlar var işte başımızda..

Memedov
19.Temmuz.2007, 16:44
Taraftar niye Mutsuz olsun ki Bence kadro cok iyi ve yeterli Zico ve Deivid istemedikten sonra Deivid'i kimse bir yere gonderemez..

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:45
stepanov ismi geçtkçe üzülüyorm böyle yönetim böyle teknik direktörlük olmaz yazıklar olsn

RaSenGan
19.Temmuz.2007, 16:46
R.Carlos'u aldınız işte daha ne istiyosunuz :)

Fietra 10
ziya dogan stepanovu;

kel olmadıgı,
türk olmadıgı,
elenide erdinç!! gibi dünyanın en iyi stoperi!!! oldugu için sevmiyor!!!adamın kriterleri bunlar...harbiden bak araştırında görün

GeNç KaRTaL
Acele etmeye gerek yok yahu.Transfer yapılacak elbet.

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:47
Taraftar niye Mutsuz olsun ki Bence kadro cok iyi ve yeterli Zico ve Deivid istemedikten sonra Deivid'i kimse bir yere gonderemez..

gördügüm fb taraftarlarının çogu yönetmden transfer bekliyodu o anlamda mutsz dedm..hatta forumdada çok konuşldu bu taraftar baya ümtlenmşti basında geçen isimlerden sonra

Del Piero_10
19.Temmuz.2007, 16:48
Ziya Doğan Antrenmanda Stepnov hakkında konuşuyor:
Chelsea bu adama 10 milyon avro verecek kadar aptal değil.Stepanov topçu değil

Ardından Stepanov'un yanına gidip 'Sen topçu değilsin' diyor.Gurur denen bişey var insanda.Stepanov orda suratına çaksa yeridir.Böyle beyinsiz,dengesiz insanlar var işte başımızda..

Durduk yerdemi böyle yapıyor?

Cyzio
19.Temmuz.2007, 16:48
Stepanov topçumu arkadaşlar ya?Asıl topçuları görmüyorsunuz takımda:Erdinç,Tayfun,Çağdaş,Celo,Ayman,Ömer Rıza,Jun,Ahmet Şahin,Adnan Güngör..

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:49
öyle yada böyle olan oldu :(:(:(:(:(:(:( portoda real madrid e sattıgı pepe nin boşlugunu böyle doldurdu

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 16:50
R.Carlos transferi olmasaydı şu anda yönetim kötü rolünü oynuyor olacaktı.

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 16:51

kardeş sen gerede'de olanları bilsen varya nasıl biri dersin bu???taraftar resim çektirmek istiyor,çektirmiyor sonra gidiyor fenerli şahısla resim çektiriyor..yönetim araya giriyor ve zorda olsa taraftarla resim çekiliyor futbolcularla fln..stepanov olayı ise geçen senende beri var..erdinç alındıktan sonra adamı kesmeye başladı..sonra mazeretler geldi peşpeşe...ondan sonra antremanda oyuncuya dedikleri...

Cyzio
19.Temmuz.2007, 16:52

Abi takıntı işte adam bir-iki hata yapsa azarlıyor yabancı oyuncuları.Musampa dün Ziya Doğan hakkında konuştu zate buyur:

Doğan entrika çeviriyor

Trabzonspor'da istenmeyen adam ilan edilen Kiki Musampa, "Ziya Doğan beni transfer etseydi bugün takımın banko ismi olurdum. Hoca yüzüme konuşmuyor arkamdan işler çeviriyor" dedi.

Yönetimin 'kayıp' dediği Hollandalı oyuncu Musampa, Takvim gazetesine ilginç açıklamalar yaptı.
Kendisiyle ilgili problemin Ziya Doğan'dan kaynaklandığını bir kez daha tekrarlayan Kiki "Eğer Ziya hoca beni transfer etseydi takımın değişmezi olurdum. Bana haksızlık yapıyor" dedi.

AYMAN KADAR OLAMADIM
Ziya Doğan'ın gittiği her takıma Ayman'ı götürdüğünü hatırlatan Musampa, "Herşey ortada değil mi" diye sordu. "Ne mukavelemi feshediyorlar ne de oynatıyorlar" şeklinde yakınan Bordo-Mavili oyuncu, "Trabzon yaşamak için ideal bir şehir. İnsanlar çok sıcak ve yemekler harika" diye konuştu.

Jeff'de bugün faks çekmiş kuübe zate beni gönderin diye.Allahım adımız ırkçıya çıktı ya Ziya saolsun:mad::mad:

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:54
ztn aziz yıldırım söylemş her yıl 1 yıldız oyncu sözümz var bu yılki yıldız transferimz carlos demş o yüzden adriano falan ztn imkanszdı neyse ynede belki yönetm bişeyler yapar belli olmaz

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 16:56
ya nedir ya bu kdr da olmaz ne biçm bi teknk direktör bu adam ya...gönderdigi adamlara bak aldıgı adamlara bak

yazık..

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 16:57
Allah'tan bu Ziya Doğan'ı zamanında bizim başımıza getirmediler.Ne psikopat adammış yahu.

Cyzio
19.Temmuz.2007, 16:57
Pek bilmiş yönetimimiz ise olayları sırıtarak izliyor.Porto'ya sattıklarından o kadar mutlular ki hemen resmi siteye koymuşlar bu multu haberi:
http://www.trabzonspor.org.tr/

Del Piero_10
19.Temmuz.2007, 17:00
Bu Musampa Ajax'ın güçlü zamanlarında şampiyonlar ligi finali oynamış bir adam onu bile küstürmüş ziya doğan.

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:02
bütün yıldızları gönderdi ya rezalet..bari aldıkları oyncular gidenlerden iyi olsa jabi nediir ya bu kdr olmaz :mad::mad:

M.O.S.H
19.Temmuz.2007, 17:03
yonetimin en buyuk transferi zicoyu takımdan gondermek olur

TürkuAz
19.Temmuz.2007, 17:05
Daha öncede sürekli süre vererek konuşuyorlardı.Şu güne kadar bitecek, şu tarih transferde bizim için son gün falan diye.O yüzden Ağustos'un sonlarına kadar beklemekte fayda var..

Emurafu
19.Temmuz.2007, 17:06
Dogruya dogru trazbzonun eskı yıldızlarınnıda dedıgı gibi sampiyonluk hayal.............İlk 3 oynarlar yine ziya ile gitmez bu takım

ivan
19.Temmuz.2007, 17:06
Söz Konusu İnsan Aziz Yıldırımsa Hiçbir zaman bu adam yapamaz demem Sağı solu belli olmaz başkanın

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:08
Kardeş antrenmanlardada bayaa iyi maçlarda ortasaha gibi oynuo bazen sanki alexin pozisyonunda gibi sanki biraz ilerleme var gibi adamdaa Zicoda onu çok beğenio

dediğin gibiyse sorun yok ama ben bir türlü güvenemiyorum bu adama :(

Cyzio
19.Temmuz.2007, 17:09
Bu adamlar dünyaya Trabzonspor'u batırmak için gelmişler.Kene gibi yapıştılar illa camı çercçeviyi mi indirmek gerek.Defolun artık be

Ayrıca her sene şampiyonluk parolasıyla gireriz.İlk 3 için oynamayız tamam mı sizinde biliyoruz 15 yıl şampiyon olamadığınız yılları.Elinize bi koz verdikya hemen kullanın..:@

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:10
Daha öncede sürekli süre vererek konuşuyorlardı.Şu güne kadar bitecek, şu tarih transferde bizim için son gün falan diye.O yüzden Ağustos'un sonlarına kadar beklemekte fayda var..

sende haklsn kardesm ama yapcak bişey de yok bekleyecez :(

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 17:11
Takım iyide Zico kötü bence...

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:11

bitmedi bekliyoruz :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

adriano bir sene formsuzdu die fenere gelecek hali yoqya adam kendini interde yeniden kanıtlamaya calısacaktır fenere gelmesi hayal olur fazla umutlanmayalım

belli olmaz ;) o kadar yazıldı çizildi bir gelişme olur belki de... ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bir gelişme olursa haber verirsin ;;) bu arada carlosta yalanlanmıştı :)

ivan
19.Temmuz.2007, 17:12
Stepanov topçumu arkadaşlar ya?Asıl topçuları görmüyorsunuz takımda:Erdinç,Tayfun,Çağdaş,Celo,Ayman,Ömer Rıza,Jun,Ahmet Şahin,Adnan Güngör..

Erdinç gibi adamı Sakaryaspora Lazaroni varken kiralıosnn ( Sakarya nasl aldı hala şaşıorm )

ziya gelio stepanovu kesiosn , Çağdaşı oynatıosnn beşiktaş kariyeri ortada , Ayman Malatyasporda aymandı snra bitti , Ömer rıza Tmm hızlı sprinter fln ama bitiricilik 0 kafa topu 0 , Ahmet şahin yediği golleri fenerin paf takm kalecisi Mert Yemez , Adnan zaten piyango , Sanrm yeterlidir bu kadr

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:12
gönderdikleri daha dogrusu batırdıkları oyncularla avrupada bile başarı gelebilrdi şmdi şu duruma bak .. fatih tekke nin transferyle başladı herşey sonra gerisi geldi

Cyzio
19.Temmuz.2007, 17:14
İşte Stepanov'un giderken yaptığı açıklamalar taraftar forumunda anlatılıyor:

''Şimdi Milan'la görüştüm. Son derece kötü bir ses tonuyla gidişinin sandığından zor olacağını, ama olması gerekenin bu olduğunu söyledi. Herkese çok selamı var, onun için yaptıklarımıza minnettar olduğunu ve bizi asla unutmayacağını söylüyor. Futbol hayatını bitirmeden en az bir sene daha Trabzonspor'da oynayacağı konusunda bana daha önceden söz vermişti. Bunu hatırlattım. Umarım, ama hocanın değişmesi lazım dedi, gülüştük.''

ivan
19.Temmuz.2007, 17:15
dediğin gibiyse sorun yok ama ben bir türlü güvenemiyorum bu adama :(

yaa kardeş bende şaşıorm bu adam bu kadar iyi nasıl oynuo diee ama geçen seneki deivid değil top atıo araya kaçıo iyi geldi bana Antrenmanlardada iyi gözüküo

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:16
kardeş sana tek bir soru sorucam ama yüreğinden ve aklından geçeni söyle.

Sen Deivid'in takımdan gideceğine inanıyor musun?

eğer resmi siteye bakacak olursak transfer yok bu durumda kalıyor ama her an herşey olabilir... hakkımızda hayırlısı... ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İlk başlarda bende olmaz diodm ama Aziz yıldırım varsaa başınızda belli olmaz :)

hemde hiçç belli olmaz :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bence olmaz o iş

öyle deme kardeş ya inşallah olur... ;;) ihtiyacımız var bu transfere :)

Emurafu
19.Temmuz.2007, 17:17
Stepanov-Porto
Eller-A.madrid

Bu ikisi takıma ısınsaydın suan herkez peslerınde idi

Marcelınho-Forvet arkasında oynardı
Musampa-Sol acık

oh taş gibitakım olurdunuz ama ziya hoca hep harcadı

Szymekowiak-Oda olsaydı ortsaha falan cok iyi olurdu ziya küstürdü herez ziya hocanın su huyuna gıcık gidiyorum yerlılere daha cok önem veriyor

Universal
19.Temmuz.2007, 17:18
Fenerbahçe'den bir yabancı gidecek oda: Metaus veya Dievid'dir. Dievid torpilli olduğu için gidici Metaus oluyor.

ivan
19.Temmuz.2007, 17:18
İşte Stepanov'un giderken yaptığı açıklamalar taraftar forumunda anlatılıyor:

''Şimdi Milan'la görüştüm. Son derece kötü bir ses tonuyla gidişinin sandığından zor olacağını, ama olması gerekenin bu olduğunu söyledi. Herkese çok selamı var, onun için yaptıklarımıza minnettar olduğunu ve bizi asla unutmayacağını söylüyor. Futbol hayatını bitirmeden en az bir sene daha Trabzonspor'da oynayacağı konusunda bana daha önceden söz vermişti. Bunu hatırlattım. Umarım, ama hocanın değişmesi lazım dedi, gülüştük.''

Resmi sitedeki Haşim sayitoğlunun açıklamaları

Kendisi kısa süre içerisinde Sırbistan Ümit Milli Takım’dan A Milli Takım’a yükselerek kalitesini ispatlamış ve Avrupa'da adından söz ettirmeye başlamıştır.

adama sorarlar bee kardeşim o zaman niee yolluosn adamı

Emurafu
19.Temmuz.2007, 17:19
Kardes alınacak kadar adam alındı uyum sorunu öyle cok olmaz

AneLKa_90
Adriano kendi açıkladı gelmiyeceğim diye,üstelik Fb'de yalanladı.Adriano transferi gerçekleşmez.

Allah allah... anlamadım gitti!Daha 1-2 hafta önce zico ve carlosun olduğu takımda bende olurum gibilerinden bir açıklaması vardı adrianonun... :icon_neutral:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

keşke gelse ama benm düşünceme göre gelmez

bir gelseee... :D

erdemzorer10
yerlilere önem veriyo a milliye gönerdigi adam bi gökdeniz bi hüseyn
gönderdigi adamlarda biraz ısrar etseydi smdi Ts şampyon adayıyıdı

Emurafu
19.Temmuz.2007, 17:21
Şemsi kardes bence acele edin heleki stoper bir an önce alınsız çünkü stoper mevkisi cok önemli bu adanm uyum sorununu ne zaman atlatacak ben biraz daha hızlı olunması lazım

ivan
19.Temmuz.2007, 17:21
Allah allah... anlamadım gitti!Daha 1-2 hafta önce zico ve carlosun olduğu takımda bende olurum gibilerinden bir açıklaması vardı adrianonun... :icon_neutral:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bir gelseee... :D

sanırım arkadaş yanlş okumuş :)

FBTV sadece Akşamki kutlama haberlerini verio şimdilik bişee yok :)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:22
[B]öyle deme kardeş ya inşallah olur... ;;) ihtiyacımız var bu transfere :)

inşallah olur kardesm o gelirse TSL nin havasından geçilmez :)

Universal
Kimse birşeyler beklemesin. Bu gün transfer felan yok. Siteden yalanlama geldi. :)

AneLKa_90
Resmi site yine boş durmadı ve tüm dedikoduları yalanladı :)

19.07’de transfer açıklaması yok

Birkaç gündür birçok gazete kulübümüzün bugün yeni bir transfer açıklamasında bulunacağına dair iddialarda bulunmaktadır. Bu iddia kesinlikle doğru değildir. Kulübümüzün şu an bir transfer çalışması ya da açıklaması yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Cassano Haberi Doğru Değil

Bugün tarihli Posta, Fotospor, Türkiye ve Yeni Şafak gazeteleri kulübümüzün Cassano'yu transfer edeceğini iddia etmektedirler. Söz konusu haber doğru değildir. Kulübümüzün bu oyuncu ile hiçbir şekilde ilgisi yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Fatih Tekke, Nihat, Tolga Ve Erdinç İle İlgilenmiyoruz

Bugün tarihli Türkiye, Fotospor, Fotogol, Fotomaç gazeteleri kulübümüzün Fatih Tekke, Nihat Kahveci, Trabzonspor'dan Erdinç ve S. Donetsk'ten Tolga ile görüşmeler yaptığımızı iddia etmektedirler. Söz konusu haberlerin hepsi yalandır. Kulübümüzün bu futbolcular ile hiçbir ilgisi yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Adriano Hikayeleri

Bugün tarihli Fotogol 12. Adam ve Star gazeteleri kulübümüzün Adriano ile görüştüğünü hatta bu oyuncunun İstanbul'a geldiği ve başkanvekilimiz Sayın Nihat Özdemir ve asbaşkanımız Sayın Ali Koç'un evine gittiği ve buralarda transfer görüşmelerinin yapıldığını iddia etmektedirler. Söz konusu haberler doğru olmamanın ötesinde tamamen hayal ürünüdür. Basınımızı bir kez daha bu tür yalan haberler yaparak spor kamuoyunu yanıltmamaya ve ciddiyete davet ediyoruz.

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Edu Formülü Yok

Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

Adriano dışındakilerle ilgilenmiyoruz ki... isimleri ilk kez geçiyor ;) Adrianoda Carlosta olduğu gibi transfer taktiği ;;)

ivan
19.Temmuz.2007, 17:23
yerlilere önem veriyo a milliye gönerdigi adam bi gökdeniz bi hüseyn
gönderdigi adamlarda biraz ısrar etseydi smdi Ts şampyon adayıyıdı

yerlilere önem veren adam Tolga gibi kalecisi varken bana Martinezi alın bobadillayı alın demez Ziya doğan sadece kendisine yakn olan oyuncuları oynatıo Hasan Üçüncü sahada ne yapıo bana bi söylermisiniz?

Büyük umutlarla alınan Adem Koçak nerde?

a.arıcı-11
ne bugün nede bu sezon artık transfer yoooookkkkkkkkkkkkkk

AneLKa_90
Yani transfer yalan oldu:D

Adriano,Ronaldo hariç onlar taktiksel olarak yalanlanıyor ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

birkez daha aynı senaryo :D:D keşke bizm yönetmde çksa ilgilenyorz ilgilenmyorz diye açklasa

sizin resmi sitede böyle açıklamalar olmuyor mu? :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Edu Formülü Yok

Zaten böyle bir şey yapılması bence çok gereksiz olurdu...

gazeteler iyice saçmalamaya başladı :mad: sayfalardaki boşlukları doldurmak için yalan haber karalıyorlar... :mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yaw Fb kimi alıcak merak ediyorum.(kişisel görüşüm bence daha yabancı oyuncu gelmiyecek.)

Adriano,Ronaldo illa Türk olacaksa Halil... ;;)

ivan
19.Temmuz.2007, 17:26
Acele etmeye gerek yok yahu.Transfer yapılacak elbet.

Geçen seneyi hatırlayn Runje defansla bir türlü anlaşamıodu ilk başlarda biran önce Stoper alacaklarsa almaları daha iyi

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:26
yerlilere önem veren adam Tolga gibi kalecisi varken bana Martinezi alın bobadillayı alın demez Ziya doğan sadece kendisine yakn olan oyuncuları oynatıo Hasan Üçüncü sahada ne yapıo bana bi söylermisiniz?

Büyük umutlarla alınan Adem Koçak nerde?

yabancılara yaptıklarına bakarsak yerlilre düşkn oldugu çkyo

adem koçak bi ara kiralanmştı galiba takımda oldugundan emin degilim ama milli takım düzeynde bi oyncuydu onada yazık

bu isimler say say bitmez harcadığı isimlerle avrupada bile başarı gelir

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:28
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sizin resmi sitede böyle açıklamalar olmuyor mu? :)
B]

resmi stede olmyo ama bikaç yönetici çkp açklyo bazen..;)

a.arıcı-11
19.Temmuz.2007, 17:28
bence ikiside gelmeyecek çünkü morientes kulübünde mutlu santa cruzun da sevilla gibi bir taliplisi var

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:29
Ben söylüyorum kimseyi almayacaksınız.Belki bir yerli genç olabilir.

Bu kadar kesin konuşmaya gerek yok!Her an sürprizlere hazırlıklı olmak lazım ;;) zaten genç oyuncu aldık bize kalitesini ispat etmiş oyuncu lazım artık! ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bi yabancı gelcek olsa deivid gönderilirdi adam takır takır futbolunu oynyo herkes mutlu görnyo bi taraftar mutsz yönetm bunu görmelydi

kardeş merak etme kulüp bulunsun deividin bileti hazır bu gece gider :icon_lol: taraftar beklenti içinde... dediğin gibi yönetimin bunu görmesi lazım...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kardeş yapma nasıl yeterli... stoperde alternatifimiz yok! kezmana partner yok! bunları görmezden gelme ;;) yönetim çok isterse ne zico dinler ne de başka birini saniyesinde bitirir bu işi ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

R.Carlos'u aldınız işte daha ne istiyosunuz :)

ya stoperle forvet ne olacak? :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

gördügüm fb taraftarlarının çogu yönetmden transfer bekliyodu o anlamda mutsz dedm..hatta forumdada çok konuşldu bu taraftar baya ümtlenmşti basında geçen isimlerden sonra

hala bekliyoruz hala ümitliyiz :D

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:32
bence ikiside gelmeyecek çünkü morientes kulübünde mutlu santa cruzun da sevilla gibi bir taliplisi var

lincoln lede atletico madrid ilgilenyodu..ayrıca çkp onada gelmez diyodunz

Emurafu
19.Temmuz.2007, 17:33
Sizden ricam şu tür yorumları bırakalım morientes için Selman abi acıklama yaptı okudunmu?????????Santa cruz içinde en fazla parayı biz vermişiz hatta bütün yerde öyle yazıyor...........

lincoln le bir cok klüb ilgileniyordu
Bouzid le lyon ilgileniyordu

Oyüzden gelemz lafını bırakırsak sevinirim biz diger takımlar hakkında bu tür yorumlar yapmaktan kacanıyoruz

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 17:33
Acele edip hemen birini getirmeye çalışmaktansa biraz daha bekleyip en iyisini almayı tercih ederim.

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:35
Bu kadar kesin konuşmaya gerek yok!Her an sürprizlere hazırlıklı olmak lazım ;;) zaten genç oyuncu aldık bize kalitesini ispat etmiş oyuncu lazım artık! ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kardeş merak etme kulüp bulunsun deividin bileti hazır bu gece gider :icon_lol: taraftar beklenti içinde... dediğin gibi yönetimin bunu görmesi lazım...

kardes bak kızacaksn ama deivid kalıcı gibi antremanlarda iyiymş dünkü maçtada izledigim dakikalarda en iyilerden biriydi

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:36
R.Carlos transferi olmasaydı şu anda yönetim kötü rolünü oynuyor olacaktı.

tabii ki! giderek büyüyen bir takım olarak yıldız oyuncuları kadromuzda bulundurmak bizim için çok önemli! yönetim bunu düşünüyor ve ona göre transfer yapıyor... ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ztn aziz yıldırım söylemş her yıl 1 yıldız oyncu sözümz var bu yılki yıldız transferimz carlos demş o yüzden adriano falan ztn imkanszdı neyse ynede belki yönetm bişeyler yapar belli olmaz

her yıl 1 yıldızsa o zamanda her senede bir yabancı yolcu... kontenjan gereği... çarpıtılmış medya tarafından... bu arada impossible is nothing :D

Punter
19.Temmuz.2007, 17:39
Arkadaslar yapılan çalışmalar, hazırlık maçları ve tecrübeme dayanarak bazı teoriler ürettim ve bunları sizin yorumlarınıza sunmak istiyorum. Gözlemlerime dayanarak Felpkamp'ın ustunde durdugu oyuncular var, bunları yazacağım :

Kale :

Görünen o ki takımın en hazır mevkisi.Aykut,Orkun ve Fırat burayı götürecekler ve buraya bi transfer olmayacak.

Defans:

Yapılan 4 hazırlık maçında Emre ve Tomas sadece 1 kere ilk 11 basladılar. İlk maçda eskileri gormek istedi Felpkamp ve gecen seneki kadroyu oynattı. Sonraki maçlarda bu 2 oyuncuda ya oynamadılar ya maça sonradan girdiler.
Defansın göbeğinde görünen o ki Servet, Song ve Bozuid 3 lüsünden 2 si oynayacak. Solda Anıl ve Volkan varken sağ bek mevkii bir muamma ve buraya bir transfer gelebileceğini dusunuyorum. Ugur cok ıyı ama tek basına yeterli değil hele ki takımın adı Galatasaray ise.

Orta Saha :

Volkan, Linderoth ve tabi ki Lincoln gerek idman gerek maçlarda üstünde durulan oyuncular. Sağ taraf içinse Barış, Sabri, Hasan hatta Arda bile söz konusu olabilir. Burada oynaycak bir oyuncu çıkartırız. Volkan hem sol bek hem orta-sol oynaycak bir oyuncu. Volkanınnerde oynaycağı bence Anıl, Ferhat, Hasan,Ayhan ve Ardanın performansına bağlı.

Forvet :

Sakatlanmasa Hakan Şükür çok ıyı durumdaydı. Serkan çok basarılı gözküyopr ve ilk 11 de oynaması bence cok muhtemel. Genç Özgürcan, tecrubeli Ümit takımda kalabilecek oyuncualr ancak yeni gelecek bir forveti de dusunursek, su an kı formlarıyla Necati ve Hasan Kabzenin ilk 18 ' e bile gireceğini dusunmuyorum.Hakan Sukur, Serkan, Yeni gelecek forvet, Umıt Karan ve hatta Özgurcan varken bu formlarıyla Necati ve Kabze cok zor bence.

- Carusca ve Tomasın gönderilmesini bekliyorum

- Arda'nın yeni bir vizyona ihtiyacı oldugunu yoksa bu oyun stili ile bu kadroda ilk 11'in hayal oldugunu, kantalardan orta yapmaya çok onem veren bir Felpkamp'ın bu tarzı ile Arda'ya ilk 11 'de şans vermesini beklemiyorum

- Necati ve Hasan Kabze hemen takım bulmalı kendıne eger bu formda kalacaklarsa....

- Alıncak Forvet takıma kalite ve gol yüzdesi anlamında çok yararlı olcak ve tarif edilen tarzda uzun boylu ve genç bir yabancı alınırsa, Hakan dan boşalan yer dolmuş olacaktır.

- Alıncak yabancı ve kaliteli bir sağ bek hem defansı rahatlatcak, hem Ugur Ucar için bir hoca ve rekabet imkanı olacak hemde orta sağ da oynayan oyuncuyu rahatlatcak, destek vercektir.

Sonuc olarak su zamana kadar ki kamp ve maçlardan sonra ilk 11 de almaya yakın oyuncular :

Aykut
Orkun
Anıl
Servet
Bozuid
Song
Volkan
Linderoth
Lincoln
Barış
Sabri
Hasan
Serkan

Yukaırda 13 oyuncu saydım. 2 si kaleci yani 12 oyuncu var. Yabancı bir sağ bek ve yabancı bir forvetle bu sayı 15 'e çıkar. Eh geriye 18 için 3 futbolcu kalıyor, bunalrda Hakan, Arda ve Umıt olur die tahmın edıorum.

Lütfen katılsanızda katılmasanzıda yorumlarınızı yapın, bakalım taraftar nasıl görüyor....

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:41
her yıl 1 yıldızsa o zamanda her senede bir yabancı yolcu... kontenjan gereği... çarpıtılmış medya tarafından... bu arada impossible is nothing :D

kardes bizde herkes gibi beklyorz bakalm nolacak diye :)

C h A o S
19.Temmuz.2007, 17:42

Adriano: "Inter benim evim"
Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinde olduğu 'iddia edilen' Adriano Inter'de çok mutlu olduğunu açıkladı. Inter'in, Sardunya Ada'sındaki sezon başı kampına katılan Brezilyalı yıldız, Inter'in Brezilya'dan sonra ikinci evi olduğunu ve en zon günlerinde Inter başkanı Moratti'nin kendisine yardımcı olduğunu söyledi.

Inter'den ayrılmayı hiçbir zaman düşünmediğini söyleyen Adriano, geçen sezon şansız bir sakatlık yaşadığını ve bu yüzden kendisinden beklenen performansı gösteremediğini ancak bu sezon kendisini çok iyi hissettiğini belirtti.

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Adriano kararını verdi:Adı bir süredir F.Bahçe ile geçen Inter'in Brezilyalı yıldızı Adriano İtalya'nın önde gelen gazetelerinden La Gazzetta Della Sport'a yaptığı açıklamada Inter'den ayrılmak istemediğini söyledi.

Her fırsatta Inter başkanı Moratti'nin kendine olan güveninden dolayı İtalyan ekibinde kalmak istediğinin altını çizen 25 yaşındaki yetenekli futbolcu "Eğer Inter beni istemezse yine tercihim İtalya olacaktır. Bundan eminim" dedi. Inter'i bir yuva olarak gördüğünü belirten Adriano, onların kendisi için alacakları farklı bir karara da saygı duyacağını fakat geleceğini planlamasının zamanının geldiğini ifade etti..

Transferde ilk bombasını Roberto Carlos'u Real Madrid'den transfer ederek patlatan F.Bahçe'nin adı Adriano ve Milan'ın yıldızı Ronaldo ile uzun süredir anılıyordu. Süper yetenek bir süredir Inter teknik direktörü R.Mancini ile sorunlar yaşıyordu ve oluşan bu krizden dolayı takımdan gönderilebileceği söyleniyordu.

bu haberleri kasdetmiştim.

Fb yönetimi'de her seferinde yalanladı.Bu adamın transferi olmaz.

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:43
yonetimin en buyuk transferi zicoyu takımdan gondermek olur

bende geçen sezon zicoyu sevmiyordum ama bu sene farklı! bu sene daha tecrübeli ve yaptığı hataların bilincinde! buna göre hareket ederse hiçbir sorun olmazz ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Söz Konusu İnsan Aziz Yıldırımsa Hiçbir zaman bu adam yapamaz demem Sağı solu belli olmaz başkanın

aynen katılıyorum ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Takım iyide Zico kötü bence...

zico bu sene daha iyi olacak inşallah ;;) geçmişte yaptığı yanlışları tekrarlamayacaktır... :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yaa kardeş bende şaşıorm bu adam bu kadar iyi nasıl oynuo diee ama geçen seneki deivid değil top atıo araya kaçıo iyi geldi bana Antrenmanlardada iyi gözüküo

bakacaz artık... eğer gitmeyecekse taraftarlara kendini ispatlamalı ;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:45
açkçası dünkü hazırlk maçına kdr bende ardanın ilk 11 dşnda kalacagını düşünüyordm ama dün resmen ışıldadı çk çk iyi oynadı her yere koştu defansa

bile gidip top aldı..diger düşncelerne genel olarak katlyorm özellikle necati konusuna kabze hadi neyse mücadele ediyo ama necati resmen dibe vurmş

acilen takm bulması lazm song servet vey song bouzid ikilisi benm idealm olur song her halükarda oynatılmalı bence..sağ bekte de duruma göre sabri oynayabilr ugur var ama oraya belki bir takviye gelebilr..fenerin aldıgı gökhan gönülü alsaydk iyi olrdu..

kallinin takıma kattıgı en önemli şey artk Gs kısa pas ypyo topu defanstan şişirmyo ve sürekli pres ypyo fatih hoca zamanındaki pres gibi ;)

C h A o S
19.Temmuz.2007, 17:47
Daha 1-2 hafta önce zico ve carlosun olduğu takımda bende olurum gibilerinden bir açıklaması vardı adrianonun... :icon_neutral:

ayrıca böyle bir açıklama ben hiç görmedim.:0:

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:48
Fenerbahçe'den bir yabancı gidecek oda: Metaus veya Dievid'dir. Dievid torpilli olduğu için gidici Metaus oluyor.

mateusun yanına deividi promosyon versek bizim için daha güzel olur :zuhaha :D

Emurafu
19.Temmuz.2007, 17:48
Valla yazdıklarının cogu dogru ama anıl kallı onu ılk onıbrde oynatmaz orda büyük ihtimal volkan oynayacak oyunun akışına göre volkanı sol acık ta oynatabilir
Forvet konusunda seninle aynmı fikirdeyim serkan oynaması lazım eger yanına morientes gibi adam gelirse cok iş yaparlar

Birde ben maclarda toması cok begendım...........

ZeroG
19.Temmuz.2007, 17:49
Transferi kapattık.Artık alsak alsak yedek için bir stoper alırız...

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 17:50
mateusun yanına deividi promosyon versek bizim için daha güzel olur :zuhaha :D

:zuhaha:zuhaha:zuhaha güzel fikir

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:51
Kimse birşeyler beklemesin. Bu gün transfer felan yok. Siteden yalanlama geldi. :)

aynı yalanlamalar carlos'a da oldu hatırlatırım ;;)

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 17:52
Sevilla nın forvetleri belli Morintes banko oynayacağı bir yere gelmeyide göz önünde bulundurucaktır... O yüzden gelmez felan demeyin bence...

CeSC FaBReGaS
19.Temmuz.2007, 17:52
burda transferleri konusuyoruz ama yinede gsnin bu sezon ilk 11i bence boyle olacak
Orkun
Ugur(Transfer) Bouzid Servet(song) Volkan

Linderoth

Sabri Lincoln Arda

Ümit Transfer

C h A o S
19.Temmuz.2007, 17:53
aynı yalanlamalar carlos'a da oldu hatırlatırım ;;)

carlos yalanlaması başkaydı.Fb yönetimi, Lig devam ettiği için oyuncuların performanslarını etkilemesin diye söylememiş basına.

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 17:53
ne bugün nede bu sezon artık transfer yoooookkkkkkkkkkkkkk

ya transfer varsa... :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yalanlamaları doğal... gazeteler sağolsun en az 20 kişi transfer ediyor bize :D tabi yöneticilerde doğal olarak birkaçını yalanlıyor ;;)

M.O.S.H
19.Temmuz.2007, 17:56
ya ziconun neyine guveniosn anlamiorm her teknik direktorun bi felsefesi wardir takimi ona gore kurar ama bu ziconun hic bi taktik anlayisi yoq ayrica saha kenarindanda mudahele dahi etmio kisacasi zicodan bi cacik olmaz
:mad:

Punter
19.Temmuz.2007, 17:57
Arkadaslar yorumlarından cıkarıdkalrımı ekleyerek tahmını bir ilk 11 yapmak ıstıorum :

Kallinin genc bir oyuncuyu ilk 11 e kazandıracağını ve bunun Anıl olacagını dusunyorum, işte kadrom :

Orkun
Yabancı Sağ Bek Song Bouzid Anıl
Linderoth
Arda(Sizin yorumalrınıza güvenerek) Lincoln Volkan
Serkan Yabancı Forvet

fenerlistinanc
19.Temmuz.2007, 17:58
ya ziconun neyine guveniosn anlamiorm her teknik direktorun bi felsefesi wardir takimi ona gore kurar ama bu ziconun hic bi taktik anlayisi yoq ayrica saha kenarindanda mudahele dahi etmio kisacasi zicodan bi cacik olmaz

doğru söze ne denir??

AneLKa_90
kardes bak kızacaksn ama deivid kalıcı gibi antremanlarda iyiymş dünkü maçtada izledigim dakikalarda en iyilerden biriydi

hmm... bir dahaki hazırlık maçı ne zaman? bende izleyim şunu ;)

C h A o S
yalanlamaları doğal... gazeteler sağolsun en az 20 kişi transfer ediyor bize :D tabi yöneticilerde doğal olarak birkaçını yalanlıyor ;;)

ne birkaçı ya:D basında 30 tane transfer haberi çıktıysa 30'uda yalanlandı.:icon_biggrin:

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 18:00

daha iyi boşver ;;)

KaF KeF
19.Temmuz.2007, 18:00
Bence yabancı transferi hayal oldu...

C h A o S
19.Temmuz.2007, 18:03
Anıl yedek oyuncu olabilir ama ilk 11'de oynuyabileceğini sanmıyorum.Hazırlık maçları oyuncuların performanslarına bi ölçü olmamalı.Acaba ligde de böyle performans gösterebilecek mi? Avrupada bize ne denli katkı yapabilecek.Kapasitesi böyle maçları kaldırırmı?

AneLKa_90
Adriano: "Inter benim evim"
Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinde olduğu 'iddia edilen' Adriano Inter'de çok mutlu olduğunu açıkladı. Inter'in, Sardunya Ada'sındaki sezon başı kampına katılan Brezilyalı yıldız, Inter'in Brezilya'dan sonra ikinci evi olduğunu ve en zon günlerinde Inter başkanı Moratti'nin kendisine yardımcı olduğunu söyledi.

Inter'den ayrılmayı hiçbir zaman düşünmediğini söyleyen Adriano, geçen sezon şansız bir sakatlık yaşadığını ve bu yüzden kendisinden beklenen performansı gösteremediğini ancak bu sezon kendisini çok iyi hissettiğini belirtti.

Adriano kararını verdi:Adı bir süredir F.Bahçe ile geçen Inter'in Brezilyalı yıldızı Adriano İtalya'nın önde gelen gazetelerinden La Gazzetta Della Sport'a yaptığı açıklamada Inter'den ayrılmak istemediğini söyledi.

Her fırsatta Inter başkanı Moratti'nin kendine olan güveninden dolayı İtalyan ekibinde kalmak istediğinin altını çizen 25 yaşındaki yetenekli futbolcu "Eğer Inter beni istemezse yine tercihim İtalya olacaktır. Bundan eminim" dedi. Inter'i bir yuva olarak gördüğünü belirten Adriano, onların kendisi için alacakları farklı bir karara da saygı duyacağını fakat geleceğini planlamasının zamanının geldiğini ifade etti..

Transferde ilk bombasını Roberto Carlos'u Real Madrid'den transfer ederek patlatan F.Bahçe'nin adı Adriano ve Milan'ın yıldızı Ronaldo ile uzun süredir anılıyordu. Süper yetenek bir süredir Inter teknik direktörü R.Mancini ile sorunlar yaşıyordu ve oluşan bu krizden dolayı takımdan gönderilebileceği söyleniyordu.

bu haberleri kasdetmiştim.

Fb yönetimi'de her seferinde yalanladı.Bu adamın transferi olmaz.

hmm... bende 2 hafta önce fotomaçta okumuştum adriano geliyor diye :) arşivden bulursam koyarım bende... bunlar medya yüzünden hep çarpıtıyorlar... neyse haber için sağol ;;)

TR.CaPTaiN
Tümer saha kenarında Zico'dan daha faydalı oluyor.

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:04
hmm... bir dahaki hazırlık maçı ne zaman? bende izleyim şunu ;)

tarh olarak bilmyorm ama dün gerçekten çk ayrı bi deivid vardı sahada

M.O.S.H
19.Temmuz.2007, 18:06
Tümer saha kenarında Zico'dan daha faydalı oluyor.

ne tumeri selcuku dahi koysan daha faydali olur en azindan takima mudahele eder:icon_biggrin:

transatlantik
bence sol bekte volkanı oynatcak sol acıga arda yı koycak sabrıyı de sag acıkta oynatcak ozellıkle sabrıyı cok begenıyo kallı eger serkanın yanına hava toplarına hakım hakan sukurun genclık yıllarındakı gıbı bırı alınırsa super olur

eGowiCh
Fabiano Eller gibi bir adam geldi 2 sene önce, Trabzonspor yedek bıraktı, kıymetini bilemedi, adamı Internacional'e kiraladılar ve adam Libartadores Kupası'nın şampiyonu Internacional'de banko oynadı. Ligin en değerli karmasına seçildi. Sonra tekrar geldi Trabzonspor'a ama artık kalmak istemediğini ve kendisine değer verilmediğini söyledi, sonuçta da At. Madrid'e satıldı. Eğer Eller kalsaydı Stepanov ile süper bir ikili oluştururlardı, Trabzonspor da rahat ederdi defansta, ileride ikisini de yüksek fiyatlara satardı. Şimdi çok cüzzi rakamlara sattılar. Hem Eller'i hem Stepanov'u.

Trabzonspor'un bence hiçbir amacı yok, tek amacı ligde orta sıralarda yer almak. Eğer belli amaçları olsa (Şampiyonlar Ligi'ne katılmak, Türkiye Kupası gibi) geçen sene Eller'i satmazlar, Stepanov gibi bir adamı da bu sene satmazlardı. Gördük ki Trabzonspor'un ne geçen sene bir amacı varmış ne de bu sene var.

Musampa geldi, adamı izleyemedik bile. Marcelinho desen çok kötü oynadı. Keşke Ziya Doğan değil de Lazaroni kalsaymış teknik direktör olarak. Böylesine yıldız futbolculara yazık oldu Ziya Doğan yüzünden. Tabii yönetimin de payını görmezden gelemeyiz.

Jefferson gibi elde iyi bir kaleci var fakat kullanılamıyor. Brezilya Milli Takımının geleceği olarak gösteriliyor Jefferson ama Trabzonspor'da bile yedek kalıyor. Gerçekten bazı şeylerin TS'de değişme zamanı geldi, en başta yönetimin ve zihniyetin... Fatih Tekke'yi satmak da zaten başlı başına bir amaçsızlık göstergesiydi, ondan gelen yüklü paraya rağmen, yani TS'nin hiçbir ekonomik sıkıntısı olmamasına rağmen Stepanov'u da sattı.

TS yakında Gökdeniz ve Umut'u da satarsa şaşırmam.

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 18:07
carlos yalanlaması başkaydı.Fb yönetimi, Lig devam ettiği için oyuncuların performanslarını etkilemesin diye söylememiş basına.

onun için mi yoksa carlos ile ilgilendiğini bildiğimiz milanın harekete geçmemesi için mi? ;) farkeden birşey olmaz adriano,ronaldo gibilerle ilgilenen tek biz değiliz ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kardeş bende aynı senin gibi düşünüyordum ama sonuçta bizi mutlu sona ulaştırdı,şampiyon olduk ;;) yaptığı hataları tekrarlamayacağını ümit ediyoruz ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ne birkaçı ya:D basında 30 tane transfer haberi çıktıysa 30'uda yalanlandı.:icon_biggrin:

akla yatkın olmayanları evet yalanladılar... ama ya diğerleri? ;;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:09
anıl hızlı bi oyncu iyi de oynyo ama ilk 11 çkmayabilr..ardaya gelince tekrarlyorm dünkü performansı süperdi onunla ilgili şüphelerm vardı şımardı diye düşünyodm ama dün kaptanlık versen onu da yapardı o derece oynadı serkan çalık bu yıla damgasnı vuracak demştm 5-10 sayfa önce ve tekrarlyorm bu çocuk bu yıla damga vuracak..bi sag bek (çok gerek yok ama iyi bi adam gelecekse kimse hayır demez) bide forvet alınrsa uefada da iyi işler olur

transatlantik
19.Temmuz.2007, 18:10
trabzonun basına zıyayı hoca diye getirirlerse bole olur neyse yakında avnı akerdede samıyendekı gıbı bı olay cıkar bunlarda defolup gıder eger gururları varsa

C h A o S
19.Temmuz.2007, 18:14
onun için mi yoksa carlos ile ilgilendiğini bildiğimiz milanın harekete geçmemesi için mi? ;) farkeden birşey olmaz adriano,ronaldo gibilerle ilgilenen tek biz değiliz ;;)

İkiside olabilir ama benim dediğim seçenek daha mantıklı.Yoksa Milan carlos'u almak istese çoktan alırdı.Demek ki ilgilenmiyorlarmış.Neyse bitmiş transferi konuşmaya gerek yok.:icon_biggrin::0:

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 18:14

tamam ben öğrenirim artık maçı,bir izleyim şunu merak ettim vallahi ;;)

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 18:15

3.lig takımına karşı oynadı artık o kadar olsuN...

M.O.S.H
19.Temmuz.2007, 18:16
kardeş bende aynı senin gibi düşünüyordum ama sonuçta bizi mutlu sona ulaştırdı,şampiyon olduk ;;) yaptığı hataları tekrarlamayacağını ümit ediyoruz ;;)
Ya kac puanla sampiyon olduk lutfen gecen seneki fener bjk we gs takimlarinin kadrolarini aklina getir kadro olarak kat kat ustunduk gecen sene fenere sampiyonlugu tuncay alex tumer gibi bireysel yetenegiyle mac kazandiran adamlar getirdi zico deil

eGowiCh
19.Temmuz.2007, 18:17
2. lig takımına karşı oynadı, 3. lig değil :) Ayrıca Deivid çok iyi değildi dün sahada, boş kaleye kaçırdığı gol saç baş yolduracak cinstendi. Kısacası Deivid aynı Deivid :)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:18
3.lig takımına karşı oynadı artık o kadar olsuN...

önemli olan deivid dün takımın kaptanymş gibi oynadı (tekrarlyorm izledigim dakikalarda )kendinden emindi .. önemli olan bu deivid geçen seneknden farklı bunu görmek çok kolay

tupolew
19.Temmuz.2007, 18:23
Daha önce de belirttiğim gibi yöneticilerimizden her ne kadar çelişkili açıklamalar gelse de kötü senaryoları bir kenara bırakıp mutlaka yeni transferler olacağını söyleyebiliriz...sabırla bekleyelim...bu arada kadro oluşumu ve transferler üzerine burada arkadaşlarımızın yaptığı analizlere biraz da ben yorum ekleyeyim...

-Kale konusunda şimdiden yorum yapmak çok zor..Orkun çok hırslı ve kararlı bir portre çiziyor..handikapları yan top zaafı ve kendine olan aşırı güveninden ötürü hata yapma potansiyeli...Fizik olarak Aykut daha hazır görünmekle beraber henüz yeterli maçta görev almadğından net bir yorum yapamıyorum..ama 2 sene evvel Kadıköy'de kupa maçından kalenin ortasından yediği frikik golü hala gözümün önünde..tabi ki kaleci hata yapar ama o günkü iyi oynunu neticesini alamayışımızın müsebbibi olarak onu görmekten kendimi alıkoyamadığımdan sıcak bakamıyorum hiç..yine de ekstrem hatalar olmadıkça bu bölgeye transfer yapmayız...

-Kalli'nin futbol felsefesini görev aldığı ilk dönemden gayet iyi bilirim..geçen bunca senede tabi ki o da çağdaş futbolun gelişimi doğrultusunda anlayış değişkikliğine gitti ama temel doğrularından vazgeçmeyeceğine eminim..bir kere herhangi bir şablona veya taktiksel sisteme bağlı kalmayı kesinlikle benimsemeyen bir hoca..hatta bununla ilgili o dönem'sistem satanalr gitsin süpürge satsın' diye beyanat vermişti..bu doğrultuda diğer mevkileri bugünkü koşullarla yorumlamaya çalışayım:

-Defans konusunda oldukça fazla alternatife ve çok yönlü oyuncuya sahibiz..geçmişte 3'lü savunma ile maçlara çıkan Feldkamp bugün 4'lü defansı kullanacak gibi..yalnız bu sistemde orta alan bloğundan bir kişi eksildiğini ve de 2.adam olarak Lincoln gibi daha ziyade hücumsal özellikleri ile ön plana çıkan birinin oynayacağını düşünürsek;Kalli mutlaka orta göbeği takviye etmek isteyecektir.Bu bağlamda ya Lincoln'ü 2. forvet gibi düşünüp direk orta sahaya birini monte edecek ya da kanat oyuncularından en az birini içe yakın oynayabilme özelliği olanlardan seçecektir..bu uygulamada ise tercih edilen adamın kanadındaki bekin ileri geri gidebilme özelliğinden ve son derece enerjik olması gerekir...diğer yandan savunmanın göbeğinde oyunu geriden kurabilme özelliğine sahip birini kullanması kesin görünen Kalli buradaki ikinci kesici açığını diğer bekin stoper özellikli olmasıyla kapatmayı düşünebilir..Yıllar önce Fatih Hoca'nın Fener maçında uyguladğı kaydırmalı defansa benzer bi sistem...bütün bunların ışığında savunma bloğu:Sabri-Song-Bouzid-Anıl veya Servet-Song-Bouzid-Volkan(Servet ile Song yer değiştirebilirler) oluşacaktır..Son derece iyi bir profesyonel ve takım oyuncusu olan Tomas ise pahalı sözleşmesinin kurbanı olup gönderilebilir.Kalli geçen yıl Paflarda stoper oynayan Anıl'ı yeterli görürse Emre Aşık bile yolcular arasına girer....

-Orta saha takımın en önemli bölgesi..Kalli bu bölgeyi mutlaka alan daraltan,devamlı basan ve topun ağırlıklı olarak bizde kalmasını sağlayacak yetenekte futbolcularla kurmak isteyecektir..ayrıca en az bir kanatta hücuma destek verip forveti besleyecek iyi orta yapabilen bir oyuncu kullanacaktır..defans ve orta göbek kurgusunu da destekleyecek biçimde diğer tarafta daha ortaya yakın oynayacak birini düşünebilir...Linderoth göbekte zaten banko...işaret ettiğim sistemde önünde Lincoln'ün de yeri garanti...Sağbekte Song veya Servet oynarsa ortanın sağı Sabri'nin olur...Şaş kalli felsefesini özümserse formayı Sabri'den kapabilir..bu durumda sol taraf için bahsettiğim özellikte tek alternatif Ayhan gibi duruyor ki o da yetersiz..Sabri'nin sağ bek olduğu durumda ise solda Şaş veya Arda oynar bu şablonda da sağ tarafa Barış veya M.Topal düşünülebilr ki onlar da yetersiz..Hele bir de Lincoln veya Linderoth'un sakatlık problemi yaşama ihtimali düşünülürse burdan çıkan sonuç orta alana mutlaka transfer yapılma zorunluluğudur..tercihen sol ayaklı Ayhan tipinde oynayabilecek bir yabancı futbolcu bu açığı kapatır..Kalli'nin esasında şans vermeyi düşündüğü Carrusca ise kendi kuysunu kazarak yolcu listesine girmiş görünüyor...

eGowiCh
19.Temmuz.2007, 18:23
Deivid ağzıyla kuş tutsa Fenerbahçe taraftarına yaranamaz artık. Geçen sene bizim için çok önemli olan AZ Alkmaar maçında kaçırdığı gol hala aklımdan gitmiyor.

Dünkü maçta da boş kaleye atamadığı gol eskisi gibi olduğunu gösteriyor.

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:27
Seyrantepe Stadı İhalesi’nde Teklifler Alındı

Seyrantepe Stadı projesinde teklif veren firmaların belirleneceği ihale TOKİ tarafından bugün Ankara’da yapıldı.

Nurol İnşaat, Cengiz İnşaat, Eren Talu Mimarlık, Mesa İnşaat ve Bozoğlu İnşaat firmalarının sunduğu teklifler ihale şartnamesindeki kriterlere uygun bulunarak incelenmek üzere kabul edildi.

Yapılacak inceleme sonunda kesin olarak kabul edilen firma TOKİ tarafından önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacak alıntıdır..

hayırlı ugurlu olsun Galatasaray ımıza

Emurafu
19.Temmuz.2007, 18:28
Eskilerden söyle bir kadro kurdum...............

-----------------------Jefferson-----------------------

----Fatih -----Stepanov---------erdinc----------Eller

---------------------Symkowiak(Ayman)Kontejan dan dolayı --------------------

------Gökdeniz------------------------------Musampa-

---------------------Marcelinho-----------------------

------------Umut-------------------Jun----------

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:28
Deivid ağzıyla kuş tutsa Fenerbahçe taraftarına yaranamaz artık. Geçen sene bizim için çok önemli olan AZ Alkmaar maçında kaçırdığı gol hala aklımdan gitmiyor.

Dünkü maçta da boş kaleye atamadığı gol eskisi gibi olduğunu gösteriyor.

benim izledigim bölümde çok iyiydi..maçın tamamını izlemedigim içn sen daha iyi biliyosndr ama dedim ya izledigim bölümde çok saglam oynadı

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 18:29
önemli olan deivid dün takımın kaptanymş gibi oynadı (tekrarlyorm izledigim dakikalarda )kendinden emindi .. önemli olan bu deivid geçen seneknden farklı bunu görmek çok kolay

Bende sana soruyorum 3.lig takıma karşı oynadığı kendinden emin futbollalamı geçen seneden iyi oldğu kanısına vardıN???

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 18:29
Yeniden bir yapılanma olsa güzel olur.Bugün gördükten sonra Trabzonlu arkadaşlarıma üzüldüm.

Omerdinho
19.Temmuz.2007, 18:30
seneye cift forvetle oynanacak forvette kezman - deivid ikilisi oynayacak.

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 18:31
Ya kac puanla sampiyon olduk lutfen gecen seneki fener bjk we gs takimlarinin kadrolarini aklina getir kadro olarak kat kat ustunduk gecen sene fenere sampiyonlugu tuncay alex tumer gibi bireysel yetenegiyle mac kazandiran adamlar getirdi zico deil

kardeş haklı olduğun yanlar var ama şu an hiçbir teknik direktör fenerbahçeyi zico kadar tanıyamaz diyelim zico kovuldu kim gelicek yerine? gelecek olan kişi geçen sezon yaşadıklarımızı bu sezon yaşatır mı yaşatmaz mı?garantisi yok! o yüzden zico ama tabii ki bu senin fikrin ;;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:32
Bende sana soruyorum 3.lig takıma karşı oynadığı kendinden emin futbollalamı geçen seneden iyi oldğu kanısına vardıN???

bende sendeki zihniyeti anlamyorm adam geçen sene böyle 2.lig 3.lig takımlarına karşı oynadı ne yapabildi bu yıl ise kendine güveni gelmş gördüm sorumluluk aldı korner sonrası fener kontra atak yiyecekti koştu atagı durdurdu mücadele etti ..ayrıca antremanlarda da çok iyiymiş bunu sdce ben söylemyorm

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 18:32
seneye cift forvetle oynanacak forvette kezman - deivid ikilisi oynayacak.

dediğin gibi olursa vay halimize... :icon_frown:

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:33
bende bi Galatasaraylı olarak gerçekten çok ama çok üzüldüm Trabzonspor lu kardeslerim adına :(

ivan
19.Temmuz.2007, 18:38
bende sendeki zihniyeti anlamyorm adam geçen sene böyle 2.lig 3.lig takımlarına karşı oynadı ne yapabildi bu yıl ise kendine güveni gelmş gördüm sorumluluk aldı korner sonrası fener kontra atak yiyecekti koştu atagı durdurdu mücadele etti ..ayrıca antremanlarda da çok iyiymiş bunu sdce ben söylemyorm

evett bak herkes onu atlıo Hucum hattndan koştu ben aurelio sandm ilk başta Foul yaptı kontra yemedi takm

Emurafu
19.Temmuz.2007, 18:39
Eskilerden söyle bir kadro kurdum...............

-----------------------Jefferson-----------------------

----Fatih -----Stepanov---------erdinc----------Eller

---------------------Symkowiak(Ayman)Kontejan dan dolayı --------------------

------Gökdeniz------------------------------Musampa-

---------------------Marcelinho-----------------------

------------Umut-------------------Jun----------

Fıstık gibi kadro:):) ...............

ivan
19.Temmuz.2007, 18:39
Trabzon halkı kadar takımınaa sahip çıkan 1 tane taraftar grubu söyleyinde görelim?

ilker29
19.Temmuz.2007, 18:40
arkadaşlar bana katılmayabilirsiniz ama bence bizim takımda şu anda avrupadaki rakiplerlerimizle canhıraş boğuşacak; golü ,oyun tıkandığında kendi bireysel meziyetleriyle kendisi yaratacak forvet oyuncumuz - golcümüz YOOOK. Şurası aşikar; çok kaliteli dünya çapında bir forvetin takımımıza gelmesi şart. "Bizde forvet bol,hücumda sıkıntı çekmeyiz" düşüncesine asla katılmıyorum. Hakan Şükür de çok emek verdi katkı yaptı yıllardır bu camiaya saolsun varolsun eywallah amma yeter artık be kardeşim ortaokuldan beri Hakanı seyrediyorum,kazık kadar adam oldum hala Hakan yaw.. biraz değişiklik.. görsellik, farklılık..

M.İ.Yuğur
19.Temmuz.2007, 18:40
Mersinidmanyurdu'muz Uşakspordan Abdullah Apakı , Ordudan Mutlu Akçayı transfer etti bu futbolcular hakkında bilgisi olan yorum yapabilirmi buraya teşekkürler.

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 18:41

Benim zihiniyetimi anlama gerek yok... Bir ömür sana lazım olmicak birşey çünkü...
Diyosunki Deivid iyi oynadı... Bnde dedimki 3.Lig takımına karşı oynasın artık...
Sende dedinki ama bu sene geçen seneden farklı... Daha iyi... Bnde sana basit bir soru sordum 3.Lig takımına karşı oynadığı futbollamı vardın bu kanıya...

Sen olayı benim zihniyetime bağladın... Umarım sen haklı çıkarsın antremandaki iyi performansı 3.Lig takıma karşıkı performası onu geçen seneden daha iyi yapar...

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:41
evett bak herkes onu atlıo Hucum hattndan koştu ben aurelio sandm ilk başta Foul yaptı kontra yemedi takm

bende uzak kameradan aurelio sandm yaknlaşnca bi baktm deivid bu bile bişey yani adam mücadele ediyo
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Benim zihiniyetimi anlama gerek yok... Bir ömür sana lazım olmicak birşey çünkü...
Diyosunki Deivid iyi oynadı... Bnde dedimki 3.Lig takımına karşı oynasın artık...
Sende dedinki ama bu sene geçen seneden farklı... Daha iyi... Bnde sana basit bir soru sordum 3.Lig takımına karşı oynadığı futbollamı vardın bu kanıya...

Sen olayı benim zihniyetime bağladın... Umarım sen haklı çıkarsın antremandaki iyi performansı 3.Lig takıma karşıkı performası onu geçen seneden daha iyi yapar...

iyide bu bir hazırlk maçı bzen amatör küme takımları büyük liglerde ilk 5 oynayan takımlardan daha mücadeleci olabilyor..bu yüzden 3.lig olsn 5.lig olsn farketmez benm anltmaya çalışp da anlatamadıgm şey deividin kendine gelen güveniydi ;);) ayrıca sadece maçlarda degil antremanlarda da iyimş

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 18:45
Trabzon halkı kadar takımınaa sahip çıkan 1 tane taraftar grubu söyleyinde görelim?

haklısın kardes Ts hep dolu tribünlere oynadı maçlarını

NisRoc
19.Temmuz.2007, 18:46
Yahu haLA aynı adamLar haLa aynı umutLar haLa aynı yaLanLAr vs.. :)
Ben size demedimmi transfer falan yok artık olursa stopere olacak diye ?
Tamam kabul herkes ister yıldız futbolcuları takımda görmek, ama cok abartıyorsunuz yane :)
Sizin gibiler sayesinde de gazeteler bi dünya para kazanıyor:)
Neyse.. Deivid takımda kalacak, Mateus kiralık gidecek, stoper alınacak TÜRK! baska bi şey beklemeyin.. Bundan baska bi olay gelişirse süpriz olur, onu da klup açıklar..

Hade seLametLe..

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 18:47
beyleer boşverin deivid bu kadar tartışılacak bir adam değil ;;)

crazy_boy_safak
19.Temmuz.2007, 18:48
ya su anadolu takımları afrıkadan mokoena yı getırse de tsl de mokoena izlesek
bi ara ankaragücü ilgileniyodu mokoenayla ama deneme teklifini kabul etmemişler

Emurafu
19.Temmuz.2007, 18:49
Abdulah apak gecen sene orduda izledim kendisi boylu poslu bir adam hava hakimiyeti iyi ama bitiriciligi fazla yok..... iyi bir forvet oyuncusu tam size göre mutluyu hemen söylim ah mutlu ah kendisi mankendir futbolla alakası yoktur sırf sacı bası ıle ugrasır ordu bosuna sözlesme uzatmadı onunla ben orduluyum biliyorsun bu adam hep yedek kendısı defans oyuncusu ama dedigim gibi sımarık kendini bilmiş futbolla alakası olmayan biri bunu her orduluya sorabilirsin...............mutlu sizdede yedek olur.........

C h A o S
arkadaşlar bana katılmayabilirsiniz ama bence bizim takımda şu anda avrupadaki rakiplerlerimizle canhıraş boğuşacak; golü ,oyun tıkandığında kendi bireysel meziyetleriyle kendisi yaratacak forvet oyuncumuz - golcümüz YOOOK. Şurası aşikar; çok kaliteli dünya çapında bir forvetin takımımıza gelmesi şart. "Bizde forvet bol,hücumda sıkıntı çekmeyiz" düşüncesine asla katılmıyorum. Hakan Şükür de çok emek verdi katkı yaptı yıllardır bu camiaya saolsun varolsun eywallah amma yeter artık be kardeşim ortaokuldan beri Hakanı seyrediyorum,kazık kadar adam oldum hala Hakan yaw.. biraz değişiklik.. görsellik.. farklılık..

düşüncelerine katılıyorum.Bireysel yetenekli forvetimiz yok.Ama bence şu anki fovetlerimiz Türkiye için yeterli ama avrupa için yetersiz.Avrupada başarı istiyorsak gerçektende iyi bir forvete ihtiyacımız var.

erdemzorer10

kardesm ztn amacım tartışmak falan degildi sdce çok bariz bi olaydan bahsettim deivid geçen seneki gibi degil bunu sdce ben söylemyorm ..neyse dedigim gibi tartsma amacım yok tanımadgım etmedigm insanlarla klavyede tartısmak klavye delikanlılıgndan başka bişey olmaz ;)

eXcitinG
19.Temmuz.2007, 18:50
ÖyLe diyorsun şemsicim de artık geçti en iyi oyuncuLarı getirme zamanı.Bu saatten sonra geLicek adamdan ne kadar verim aLabiLiriz.Hep işLerimizi son ana bırakmayı severiz.Sonra canımız yanıdımıda yandı deriz.

Emurafu
19.Temmuz.2007, 18:58
Arkadaslar forvet olmadıgını zaten biliyoruz onun içinde arastırma yapıyorlar

esos07
19.Temmuz.2007, 19:03
alacaklarsa serkanın yanına düzgün bir adam alsınlar,onun özelliklerini tamamlayacak ve mutlaka uzun boylu bir adam,song,bouzid,uğur,sabri,barış hatta belki tomas bile sağbek oynayabilecek isimler,artık son kalan yabancı hakkımızıda defansa harcamasınlar

Omerdinho
19.Temmuz.2007, 19:07
dediğin gibi olursa vay halimize... :icon_frown:
Alex iyilesene kadar cift forvet oynanacak.

GeNç KaRTaL
19.Temmuz.2007, 19:09
Ama şimdi hemen bir oyuncu transfer etmek için transfer yaparsak hata yaparız.Bekleyelim biraz daha sonra gelebileceklerden en iyisine karar verir Ertuğrul hoca.Bu arada yanlış anlaşılma olmasın ben transferin son gününe kadar bekleyelim demiyorum.Mesela en geç Cl oyuncu kayıtları günü olabilir.

ivan
19.Temmuz.2007, 19:21
Bu arada Bugün FENERBAHÇE- Admira Wacker maçı var saat 20:00 de yedek kadroyu çıkaracak Zico

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 19:22
"Transfer yok"

Dünya Fenerbahçeliler Günü'nde büyük bir yıldızın transferi açıklanacak mı, açıklanmayacak mı?" sorusuna Fenerbahçe yönetimi resmi siteden yanıt verdi.

Fenerbahce.org'da yapılan açıklama şöyle: "Birkaç gündür birçok gazete kulübümüzün bugün yeni bir transfer açıklamasında bulunacağına dair iddialarda bulunmaktadır. Bu iddia kesinlikle doğru değildir. Kulübümüzün şu an bir transfer çalışması ya da açıklaması yoktur."

TRANSFER HABERLERİ HAKKINDA

Bu arada Fenerbahce.org'da yapılan diğer açıklamalar ise Fatih Tekke, Adriano, Cassano, Erdinç, Nihat Kahveci, Tolga Seyhan hakkındaki transfer iddialarının gerçek dışı olduğuna dair yapıldı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

tanımadgım etmedigm insanlarla klavyede tartısmak klavye delikanlılıgndan başka bişey olmaz ;)

Gel tanışalım İstanbul Eyüp te oturuyorum... Klavye delikanlılığı değil bizim ki doğru bildiklerimizi söleme isteği... Bu konuda geri adımda atmam katılmadım fikirleri açıkça sölerim... Tartışmak istemiyorum diyosun ama yinede sonda laf çarpıyosun... -ki ben senin son msjına cvp vermedim uzamasın diye...

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 19:27
Alex iyilesene kadar cift forvet oynanacak.

bencede doğru sistem o ama deividsiz tabii! ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu arada Bugün FENERBAHÇE- Admira Wacker maçı var saat 20:00 de yedek kadroyu çıkaracak Zico

eyvallah ;;)

aykut_gencfb
19.Temmuz.2007, 19:30
kafamdan birçok güsell şeler geçiyor şöle oynarıs böle oynarıs kendimi kaptırıorum biran ama sora alexin hala bu takımda olduuunu düşününce yine bi karamsarlık yine bi üzüntü,keder .....yaw alex warken awrupada hiç çift forwet oynayabilirmiyiz ee alexi de yedek oturtamazsın ki hele hele awrupa maçında adamı koltuğundan eder medya allah sabır wersin bizlere

ivan
19.Temmuz.2007, 19:32
kafamdan birçok güsell şeler geçiyor şöle oynarıs böle oynarıs kendimi kaptırıorum biran ama sora alexin hala bu takımda olduuunu düşününce yine bi karamsarlık yine bi üzüntü,keder .....yaw alex warken awrupada hiç çift forwet oynayabilirmiyiz ee alexi de yedek oturtamazsın ki hele hele awrupa maçında adamı koltuğundan eder medya allah sabır wersin bizlere

Haklısın alex oldğnda çift forvet oynanmaz ama R.Carlosun sol kanatta tek başına oynadığını düşünürsek sol kanat oyuncusunu forvete koyabilir Carlos ileri çıktığndada oraya deniz geçer veya ön libero kimse o geçer

tupolew
19.Temmuz.2007, 19:33
-Forvet oyuncularımızın yeterli olduğunu düşünen iyi niyeli arkadaşalrımız var..saygı duyduğum bir görüş..ama tahminimce bu yorumları Hakan Şükür'ün iki stoperi kafa kafaya vurduran devamlı pozisyona giren ve hava topu bırakmayan..Ü.Karan'ın Gerets'e inat yakaladığını affetmeyen hatta olmayacağı yapıp fantastik gollere imza atan..Necati'nin içerden,dışardan bombalayan rakip kalelere slalom yapar gibi aktığı...Kabze'nin Gerets'i ipten alan kritik golleri atarken geleceğe dönük umut verdiği dönemleri düşünerek yapıyorlar..Oysa maalesef o günler geride kaldı..Hakan'ın bu yaşta aynı fizik gücüne erişmesi imkansız,Karan isteksiz ve dağınık,Kabze ise hem ağır hem ümitsiz...Serkan ve Özgürcan gibi gençler ise henüz bu bölgenin yükünü kaldıramazlar...Karşı görüşlere rağmen ben bu bölgede her şeye rağmen Necati'ye güveniyorum..Geçen sezonun sonlarına doğru silkinmesi hzırlık kampında da iyi çalıştığı yönünde gelen bilgiler(ki Köln maçının bana göre en iyisiydi) bu yorumumu haklı çıkarabilir..Tabi bu görüş adını kesin gönderilecekelr listesine yazan Punter ile çelişiyo ki o görüşe de saygılıyım...Ama neticede 3 sene evvel kendi kadromu yaparken necati'yi koyar yanına 10 kişi dizerim diyen biri olarak kendisinden bir sıçrama beklemeye hakkım olduğunu düşünüyorum...Bütün bunların ışığında bu bölgeye mutlaka kaliteli bir santrofor alma gerkesinimi vardır..Bahsi geçen isimlerden en sıcak baktığım ise Morientes...kesinlikle bize uyum sağlayacağını düşünüyorum...İnşallah hayırlısı olur...

şöyle bir ideal 11 de ben yapayım:Orkun-Song,Bouzid,Servet,Volkan-Hasan Şaş,Linderoth,Lincoln,(Yeni Transfer)-Necati-Morientes...Yeni bir çıkış yakaladığı anda Arda herhangi bir mevkide kesinlikle kendine yer bulacaktır..Bu sözlerim Aydın için de geçerli..Bu arada Uğur'u tamamen unutmuşum bu sistemde Song'a ciddi bi alternatif olur...

aykut_gencfb
19.Temmuz.2007, 19:37
bu arada apinin sözleşmesi ne zaman bitior 2009 2010?

GodfatheR
19.Temmuz.2007, 19:37
Haklısın alex oldğnda çift forvet oynanmaz ama R.Carlosun sol kanatta tek başına oynadığını düşünürsek sol kanat oyuncusunu forvete koyabilir Carlos ileri çıktığndada oraya deniz geçer veya ön libero kimse o geçer

Bence koca bır kanadın yukunu 33-34 yasındakı bır oyuncuya yıkamazsınız yıkarsanızda elege donersınız.ama bu tabı kı benım dusuncem.her dusunceye saygı duyarım

GodfatheR
19.Temmuz.2007, 19:38
bu arada apinin sözleşmesi ne zaman bitior 2009 2010?

2009 da sona erıyor dıye bılıyorum

Memedov
19.Temmuz.2007, 19:43

Deivid'i her turlu tartisirim hatta diyebilirim ki Deivid gecen sezon Kezman'dan daha cok is yapti.

Vestel manisaspor 3-2 yendigimiz macta hat-rick yapti Kayserispor'a 1-0 yenilirken son dakikada attigi gol ile maci berabere bitirmemizi sagladi ayni sekilde Trabzon maci icinde gecerli.

Bence Deivid'e acimasizca davraniliyor Deivid Kezman kadar unlu ve gecmis kariyeri onun gibi olsa bu kadar soz soyleyebilecekmiyiz acaba Kezman'a soyleyemedigimiz gibi ona da soylemezdik..

Demek istedigim 1 sans daha verilecektir Deivid'e bu sezon basari yakaladi yakaladi yakalayamadi tak sepeti koluna Deivid kendi yoluna..;)

aykut_gencfb
19.Temmuz.2007, 19:44
şampiyonlar ligi ön eleme maçımız hangi tarihlerdeydi ya lig başlamadan önce ilk maçı yapacaz deilmi çok özledim takımımı ya tuncayın gitmesi kesinlikle kötü oldu ama hiç olmassa bencil birinden kurtulduk die kendimi awutuorum...buarada kezmanın bitiriciliği zayıf gibi gelior ya bana son hazırlık maçlarında da lig maçlarında da izlediim kadarıyla bitiriciliği zayıf gibi

agoecmen
19.Temmuz.2007, 19:55
arkadaşlar sol bekte ferhatı unutuyorsunuz.. ayrıca kalli ümit karanı yedek bırakacağını sanmıyorum. eğer bırakırsa serkan ilk onbire girebilir. çünkü diğer forvet muhtemelen banko oynıcaktır. bu hesaplara göre necatiyi ve hsana kabzeyii bi paraya satabilirz.

Hugo
19.Temmuz.2007, 19:57
Ümit Karan ilk 11 oynar. Kalli'nin Serkanı direkt 11 e koyacağını zannetmiyorum, genel itibarıyle. Ayrıca alınacak forvet Serkan'ın değil, Ümit'in yanına alınır diye düşünerekten hayırlısı olsun diyorum..

ivan
19.Temmuz.2007, 20:26
Bence koca bır kanadın yukunu 33-34 yasındakı bır oyuncuya yıkamazsınız yıkarsanızda elege donersınız.ama bu tabı kı benım dusuncem.her dusunceye saygı duyarım

Gelmeden önce Realde önünde kim oynuodu? o ileri çknca diarra oraya geçiodu kapatıodu kanadı

a.arıcı-11
19.Temmuz.2007, 20:34
realde sol kanadı tek başına iadere edebilen bir adam tslde haydi haydi idare eder

ZeroG
19.Temmuz.2007, 20:36
realde sol kanadı tek başına iadere edebilen bir adam tslde haydi haydi idare eder

Bu sene amaç TSL değil ve olmamalı da...

fm_monster
19.Temmuz.2007, 20:41
İstanbul B. B. Hasagic'i aldı
İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Gaziantepspor'un kalecisi Kenan Hasagic'i transfer etti.
Kulüp futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Boşnak kaleci Hasagic ile 2 yıllık anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Dizar, bu transferi bitirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, ''Bizim yapımızdaki bir takım için oldukça iyi bir transfer. Başarılı bir kaleciyi kadromuza dahil ettik'' dedi

ivan
19.Temmuz.2007, 20:43
Wacker Kadrousu

Volkan
Gökhan Gönül
Canarat
Mateus
Kemal Aslan
Mithat
Gürhan
Colin Kazim
İlhan Parlak
Selçuk Şahin
Ali bilgin

tek Stoper var şu anda kadroda

a.arıcı-11
19.Temmuz.2007, 20:47
abi sol beke volkan yamanı aldınız daha ne istyonuz en iyi türk sol bek takımınzda zaten sağ beke de adam alınacağını sanmıyorum arıca forvet için hakan şükürde hakan şükür diyen arkdaşlar şimdi serkan yabancı forvet dio

Sekopej
19.Temmuz.2007, 20:47
Arkadaşlar GS Transfer Haberleri konu böyle oluyordu, burada da tartışma transferden çıkmış, değişik değişik konular konuşulmuş.

Bugün transfer yapılacağını sadece gazeteler yazdı, böyle bir beklentim yoktu çünkü transfer yapılmayacağına emindim. Hala Deivid gider demeyin, Deivid gidecek olsa ilk 11 çıkmaz maçlarda, Collin oynar, İlhan oynar ama Deivid oynamaz.

Örneğin Mateus, o as takımda çıkmıyor, çünkü kiralık gönderilecek muhtemelen. Deivid gidecek olsa, tekrarlıyorum 11'de olmaz.

Başka yıldız transferi olacak diye kendinizi şartlandırmayın, hepsi basının uydurması, basının bu saçmalıklarına kanmayın. Belki bir Türk oyuncu alınabilir. Ben başka oyuncu alacağımızı sanmıyorum.

Sadece Appiah satılırsa başka oyuncu gelir, Appiah'ın satılması ihtimali olmadığı da açıklanmıştı...