PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 07:17
İbrahim Akın'ın kiralık gidip düzeleceğini sanmıyorum çünkü sorun beyninde
Bu sene delgado rico değişmeli oynayaca için tam form yakalayamayabilir

fmsmyrna
23.Temmuz.2006, 07:27
Eğer giderse alınabilecek oyuncular:Jenas,Zapater,Cahill,Mario Suarez,Jonatas,Marco Engelhardt,Polak,De Jong

Fıratcan Alçınkaya
23.Temmuz.2006, 07:44
Beşiktaş'ta Cole imzalıyor

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, West Ham'ın golcüsü Carlton Cole ile bugün sözleşme imzalayacak. Cole'ün yarın ise İstanbul'a geleceği belirtildi. Beşiktaş'ın Cole ile anlaştığını Türk basınında ilk duyuran gazete bütün transferlerde olduğu gibi yine Fotomaç olmuştu. Kartal'ın, temas halinde olduğu Chievo'lu stoper Mandelli de kararını bugün bildirecek. Stoper için görüşülen isimler arasında Benfica'lı Anderson ve Racing'li Rocha da bulunuyor.

İşte son Kartal

Siyah-beyazlılar, Cole ile anlaştı Bugün imza atması beklenen golcü futbolcu yarın İstanbul'a geliyor.

İŞİ BİTİRDİLER

Beşiktaş, West Ham'ın golcü oyuncusu Carlton Cole transferini bitirdi. İngiliz futbolcu ile yıllık 1.4 milyon euro'ya el sıkışan Kartal'ın, İngiliz temsilcisi ile bonservis konusunda bir kez daha görüşeceği bildirildi. Cole, İngiltere'de bugün resmi imzayı atacak ve yarın İstanbul'a gelecek.

SAĞLAM İKNA OLDU

Daha önce Cole'e sıcak bakmayan Ertuğrul Sağlam, İngiliz futbolcunun kasetlerini izledikten sonra fikrini değiştirdiği ve Newcastle'da oynayan Emre Belözoğlu ile konuşup ikna olduğu ifade edildi. 23 yaşında ve 1.91 boyundaki Cole, İngiltere 21 Yaş Altı Milli Takımı'nda 19 maça çıkıp, 6 gol attı.

LaigLeNoiR
23.Temmuz.2006, 07:46
Fenerbahçe'de WEDERSON transferi bence çok gereksizdi.

Uğur,TÜmer gibi 2 isim daha vardı orada.

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 07:48
inşallah Bjk formasıyla büyük başarılar kazanır

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 07:50
Bence gereksiz olmadı malum carlos 34 yaşında ve fenerbahçe 3 kulvarda mücadele edecek birde carlos sakatlanırsa :) çok iyi bi altenatif

LaigLeNoiR
23.Temmuz.2006, 07:55
E öyle ama o sakatlanırsa Uğur Boral var.

Ayrıca 2 oyuncunun olduğu mevkiye 3.bir ismi almak fazla gibi geldi.

Jesus_FB
23.Temmuz.2006, 07:58
Wederson sadece sol bekte yada sol kanatta oynayacak diye bir kaide yok ki. Ben olsam onu ön liberoda denerdim. Fiziği gayet müsait orası için, iyi çektiği şutlarınıda o mevkiide daha çok bulma şansı olurdu.

LaigLeNoiR
23.Temmuz.2006, 08:01
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_dh_RubenGonzales01.jpg

Sağlam transfere el attı !..

Sağlam Gonzalez'i istiyor !.. 24 Temmuz'a kadar en az bir transferi gerçekleştireceklerini söyleyen Beşiktaş yönetimi rotasını Ertuğrul Sağlam'ın istediği üzerine Racing Santander'de forma giyen Ruben Gonzalez'e çevirdi.

Lig TV'nin haberine göre Navarro ve Cristanval transferlerinden istediği sonucu alamayan yönetimin geçen sezon Racing Santender takımında 34 maçta forma giyen 25 yaşındaki futbolcunun işini bitirmek için girişime başladığı bildirildi.

Daha önce Almanya'da Monchengladbach ve Albacete'de kiralık olarak forma giyen Ruben geçtiğimiz sezon Santander'de başarılı bir futbol ortaya koydu.

UA dragon
23.Temmuz.2006, 08:25
ön liberoda aurello yu kesemez

M.O.S.H
23.Temmuz.2006, 08:39
Wederson sadece sol bekte yada sol kanatta oynayacak diye bir kaide yok ki. Ben olsam onu ön liberoda denerdim. Fiziği gayet müsait orası için, iyi çektiği şutlarınıda o mevkiide daha çok bulma şansı olurdu.

appiah giderse bi alternatif olabilir dmc ye ama kalırsa gerek kalmaz

Cengo
23.Temmuz.2006, 08:43
Ya kardes benmi dedim canaydin kendisi dedi sanirim izlemedin bende onu dedim yani yildiz alirlar ama illa yildiz diye almazlar cok is yapacak diye alirlar

Çünkü Galatasaraylıyım ilhan bu konuyu cok takip ediyorum ayrıca dediklerimin hepside hemen hemen dogru dedıklerimi selman abide dogruladı lincolnde gelemz diyorlardı oda cıktı..... lig tv konusuna gelim lincoln hakkında yazdıklarını ben iyi biliyorum ayrıca lyon morientese teklif götürmedi tam tersi valencia takasla öneriyor yabancı basındada bu mevcut ilhan kardes sunuda söylim hemen hemen herkez birsey varmı diye bana soruyor bende cevaplıyorum burda hıcbır zaman tartısmaya gırmem dıkkat ettınmı hiç takımların alanında tartısmalarımda yok neyse bu kadar yeter:):):)

sana flood yapma demiş, sen ne anlamışsın..
anlamı:
mesaj sayını arttırmak için yazma, az ve öz..

forum v2 2003 yılında açıldı.
Benim 1895 mesajım var, senin 1 yılda 7191 mesajın var:
Sence çok ilginç değil mi bu sayılar?

Ayrıca boşuna flood yapma, t. sezonu kapandığında konular GMA'ya gidecek..

TR.CaPTaiN
23.Temmuz.2006, 09:03
Appi kulüpler anlaşmadan gidip Schalke ile anlaşmışsa ayıp etmiş.

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 09:07
Bu sene Fener'e darbe vuran vurana yahu..

Fıratcan Alçınkaya
23.Temmuz.2006, 09:13
Söylücem şey msj sayısıyla ilgili değil... Konular GMA ya gitsin msj sayıları düşsün oda önemli değil...

Ama madem GMA ya gidicekti neden açıldı... Bu kadar insanın emeğine/zamanına yazık değilmi... Sonuçta bu bölümde oldukça çok online oluyolar... Bununda siteye katkısı çok bence... Sonu böle olucaksa sadece Sorumluların güncelliyebilceği bir başlık açılsaydı transfer oldukça güncellenseydii...

Tekrarlıyorum msj sayısı sorun değil sadece başka sitelerden de haberleri alıp buraya taşımalar vs... hep emek bunlar...

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 09:19
Ben daha öncede demişitm appiah en az 8 milyon euroya gidecekse bi sakıncası yok gidebilir her sene yanı haberler çıkyor artık bıktık ..

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 09:21
Cimbom'dan Morientes'e 8 milyon euro

Valencia'nın golcüsü Fernando Morientes'i transfer etmek için müthiş bir atak başlatan Galatasaray, İspanyol kulübüne bonservis bedeli olarak 8 milyon euro önerdi. Valencia, sarı-kırmızılıların bu teklifine sıcak bakarken; Morientes'e dün Lyon'un talip olması Galatasaray'da şok etkisi yarattı. Öte yandan Lincoln'e bir alternatif arayan Galatasaray, PSV Eindhoven'ın Ekvador'lu orta alan oyuncusu 31 yaşındaki Mendez'i listesine aldı.

Morientes çıkarması

İspanyol golcü için teklifini 8 milyon euro'ya çıkaran Cimbom, Valencia ile masaya oturup işi bitirmeye çalışacak.

TEKLİFE ZAM YAPILDI
Süper bir golcü almak için çalışmalarını sürdüren G.Saray'da Morientes listenin ilk sırasındaki yerini koruyor. Valencia ile pazarlık halinde olan yönetimin, teklifini 8 milyon euro'ya kadar yükselttiği bildirildi. Adnan Sezgin'in önümüzdeki günlerde İspanya'ya gidip bu transfere son noktayı koyacağı ifade edildi.

MARCA'NIN
LYON İDDİASI
Ancak Valencia'nın Morientes'i takasta kullanmayı planlaması Cimbom'un işini zora sokuyor. Marca gazetesi, Valencia'nın İsveçli Kim Kallström'e karşılık Lyon'a 8 milyon euro+Morientes'i önerdiğini yazdı. Lyon'un da bu teklife sıcak baktığı belirtildi. G.Saraylı yöneticiler, Valencia'yı ikna etmeye uğraşacak.

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 09:22
Ronaldo'yu istiyorum

Fenerbahçe'nin Brezilyalı hocasının yöneticilerle yaptığı görüşmede "Appiah, Schalke'ye gidebilir ama yerine bir forvet isterim. Kadromda görmeyi hayal ettiğim isim ise Ronaldo. Eğer onay verirseniz, ben Ronaldo'yu Fenerbahçe'ye gelmesi için ikna ederim" dediği öğrenildi. Ronaldo için Milan'la temas halindeki yönetim bu dev transferi bitirmekte kararlı

Şampiyonlar
Ligi için
Fenerbahçe'de transfer çalışmaları konusunda yeniden sıcak gelişmeler yaşanmaya başlandı. Sarı-lacivertli yönetim, Schalke 04 ile anlaşan Appiah'ı satma kararını aldı. Avusturya kampını değerlendirirken, "Stoper isterim" diyen teknik direktör Zico ise Appiah konusunda yaşanan ani gelişme üzerine bu kez forvet talebini gündeme getirdi. Brezilyalı hocanın, yöneticilerle yaptığı görüşmede "Şampiyonlar Ligi maçları için iş bitirici bir forvet şart. Ronaldo'yu kadromda görmeyi çok istiyorum. Eğer onay verirseniz Ronaldo'yu Fenerbahçe'ye gelmesi için hemen ikna ederim" dediği öğrenildi.

Ronaldo, Zico hayranı
Daha önce Ronaldo konusunda birkaç kez girişimde bulunan ve Milan kulübüne Brezilyalı yıldızın transferi ile ilgili şartları soran Fenerbahçe yönetimi yeniden harekete geçti. Sarı- lacivertlilerin, Ronaldo için 20 milyon euro'yu gözden çıkardıkları öğrenilirken, öncelikli hedefin bu futbolcuyu kiralamak olduğu vurgulanıyor. Fenerbahçe yönetiminin, Ronaldo için kiralık bedeli olarak İtalyanlara 10 milyon euro verebileceği sızan bilgiler arasında yer alıyor. Zico ile çalışmayı çok isteyen Ronaldo'nun Roberto Carlos gibi bir yıldızı kadrosunda bulunduran Fenerbahçe'ye sıcak baktığı ifade ediliyor.

Ronaldo'ya sponsor aranıyor
Ronaldo'nun sponsorları Nike ve Pirelli, Brezilyalı yıldızın Milan'dan ayrılmasını istemiyorlar. Brezilyalı forvetin bu iki sponsor firmadan yılda yaklaşık 5 milyon euro kazandığı belirtildi. Ronaldo'yu transfer etmek isteyen Fenerbahçe'nin de Brezilyalı yıldıza Türkiye'den sponsor aradığı iddia edildi

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 09:23
Belli oldu ki son transferimiz Morientes..

ivan
23.Temmuz.2006, 09:24
Söylücem şey msj sayısıyla ilgili değil... Konular GMA ya gitsin msj sayıları düşsün oda önemli değil...

Ama madem GMA ya gidicekti neden açıldı... Bu kadar insanın emeğine/zamanına yazık değilmi... Sonuçta bu bölümde oldukça çok online oluyolar... Bununda siteye katkısı çok bence... Sonu böle olucaksa sadece Sorumluların güncelliyebilceği bir başlık açılsaydı transfer oldukça güncellenseydii...

Tekrarlıyorum msj sayısı sorun değil sadece başka sitelerden de haberleri alıp buraya taşımalar vs... hep emek bunlar...

Böyle diosn kardeş ama sitenin DB inanılmaz şekilde böyle mesajlardan şişio bir bakıma iyi bu konuları silmeleri

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 09:24
Ronaldo'yu ikna etsin ve İstanbul'a getirsin :

Bir hafta Fenerbahçe avatarı ve imzasıyla dolaşırım..

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 09:25
Ronaldo transferi ancak hayal olur gelse bile hayal kırıklığı olur :D

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 09:30
Aynı Ronaldo'dan bahsediyoruz değil mi?

Mirza
23.Temmuz.2006, 09:33

Haklısın sana hak veriyorum emek bunlar; lakin konuyu sana şöyle açıklayalım :
Transfer sezonu bitmiş, lig başlamış ve biz burada hala transferleri konuşuyoruz. Yeni transferlerin performanslarını burada mı tartışacağız yoksa yapılan maçlar için açılan konularda mı ? Burada tartışırsak yeni transferlerin performanslarını çok saçma olur. Yani transfer sezonu bittiğinde ve lig başladığında bu transfer haberleri gereksiz olacak. Inan bugün bu bölümdeki mesajların hepsini teker teker okudum ve benim mesaj silme kotam yetmedi. Çok saçma boş mesajlar atılıyor, bu kişiler mesaj sayısını bir şey zannediyorlar. Yanlış anlaşılmasın kimseye konuşmuyorum benimkisi genel. Bunu çoğu kullanıcımız yapıyor. Demek istediğim lig başladığında ve transfer sezonu bittiğinde bu transfer haberleri gereksiz olacak.

Yeterince açık anlatmışımdır umarım.

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 09:33
Evet :) ben Kezman'a o konuada katılıyorum ronaldo artık futbola doymuş yaşayağı bütün başarıları yaşamış o yüzden eski ronaldonun yarısı bile olamaz bence

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 09:35
Şu andaki formu öyle gözükmüyor.

Kilolarından kurtulsa eski süper Ronaldo olmaması için sebep yok..

Fıratcan Alçınkaya
23.Temmuz.2006, 09:36
Böyle diosn kardeş ama sitenin DB inanılmaz şekilde böyle mesajlardan şişio bir bakıma iyi bu konuları silmeleri

Madem şişiyo silinmesi gerek neden açılıyor...Üyeler burda 2.5ay boyunca yazıp çiziyor emek harcıyor birde bunun maddi boyutu var hadi onu boşwer diyelim... Sen o kadar zmn geçir yaz çiz yorum yap sonra cumburlop çöpe...Bilmiyorum belki bir tek ben böyle düşünüyorum ama...Bana doğru değil gibi geliyor... En azındaN fikrimi belirtim sıradan bir üyeyim yani pek önemi yok bnm fikrimin...Sonuçta GMA gidicek konular ben sadece düşündüklerimi söledim...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Haklısın sana hak veriyorum emek bunlar; lakin konuyu sana şöyle açıklayalım :
Transfer sezonu bitmiş, lig başlamış ve biz burada hala transferleri konuşuyoruz. Yeni transferlerin performanslarını burada mı tartışacağız yoksa yapılan maçlar için açılan konularda mı ? Burada tartışırsak yeni transferlerin performanslarını çok saçma olur. Yani transfer sezonu bittiğinde ve lig başladığında bu transfer haberleri gereksiz olacak. Inan bugün bu bölümdeki mesajların hepsini teker teker okudum ve benim mesaj silme kotam yetmedi. Çok saçma boş mesajlar atılıyor, bu kişiler mesaj sayısını bir şey zannediyorlar. Yanlış anlaşılmasın kimseye konuşmuyorum benimkisi genel. Bunu çoğu kullanıcımız yapıyor. Demek istediğim lig başladığında ve transfer sezonu bittiğinde bu transfer haberleri gereksiz olacak.

Yeterince açık anlatmışımdır umarım.

Ivan adlı arkadaşa msj yazdım sırada sende yazını yazdın büyük ihtimal o yüzden görmedim görsem yazmazdım... Haklısınız boş msjlar malesef çok... Açıklama yeterince açık...

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 09:41
İş Ronaldonun kendisinde biter kilo filan hikaye ... o kilolar ona yapıştı mı ki istese verir ama dediğim gibi futbola doymuş bir beklentisi yok alırsak maddi durumdan çok kar sağlarız ama saha içinde endişeliyim

Mirza
23.Temmuz.2006, 09:46
En azındaN fikrimi belirtim sıradan bir üyeyim yani pek önemi yok bnm fikrimin...

Konu yeterince saptığı için devam etmek istemiyorum; lakin değinmeden de edemeyeceğim söylediklerine.
Yazının alıntı yaptığım bölümüne katılmıyorum. Böyle bir şey söz konusu olsaydı Öneri ve Eleştiriler (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=18) başlığı olmazdı. Sitede bir aksaklık gördünüz mü bizlere, bizlerde bir aksaklık gördünüz mü üstlerimize gidebilirsiniz.

Neyse çok uzattım bu durumu konu dışı mesajlar atıyorum. Özür dilerim, iyi geceler.

Omerdinho
23.Temmuz.2006, 12:14
adam kulüp degistirdi diye sponsoru sponsorluk yapmaktan vaz mi gececek? R.Carlos'un Pepsi ve Nike ile olan sponsor anlasmalari hala devam ediyor...
Haber bence yalan... her oyuncu istedigi kulube gidebilir buna sponsorlar karar veremez

Ilhan
23.Temmuz.2006, 15:04
İstikrarlı bir oyuncu istiyor Sağlam. İnşallah istediği adam alınır.

Ilhan
23.Temmuz.2006, 15:05
Ronaldo yalan. Deivid gitmeden Ronaldo gelirse Fenerbahçe çok büyük bir yanlışın içine girmiş olur.

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 15:20
Bugün Fotosporda yazan habere göre Galatasaray'ın alıcagı büyük yıldız Podolski'ymiş.

Hugo
23.Temmuz.2006, 16:35
:zuhaha Podolski mi?

Nasıl alıyormuşuz onu.. Kaç para vereceğimiz de yazıyor mu?

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 16:40
:zuhaha Podolski mi?

Nasıl alıyormuşuz onu.. Kaç para vereceğimiz de yazıyor mu?

:zuhahaBonservis bedeli yazmyor ama menajeri gecen hafta İstanbul daymıs önce Kuranyi'yinin menajeri ile görüşülmüş sonra Podolski'nin menajeri ile masaya oturulmus her an bomba patlayabilirmiş:zuhaha:zuhaha
Ayrıca Brezilya lobisinden dolayı mutsuz oln Kezman'da Gs yolundaymıs
fotoşopor formda bugün:zuhaha:zuhaha

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 16:43
Necati Ateş,Kanlıca'da bulustugu Fenerbahce Başkanı Aziz Yıldırım'ın elini öptü!!.Galatasaray'lı futbolcu''Bonservisini al,gel'' cevabı alınca havalara uctu.

Fotosporu manşetten verdiği haberi ünlemine tırnak işaretine kadar size ulastırdım:zuhaha:zuhaha

neondh
23.Temmuz.2006, 17:01
arkadaslar 27 temmuz uefa ya listenın verilmesi icin son gun
3 gun ıcınde transferler yapılacaktır merak etmeyin.
ayrıca
seçim beklenıodu dolar kuru faalan
1.25e oturdu su an
eger sponsordan aldıgımız para Turk lisarı bazında ise
kar ettik o acıdan da biraz
bence morientes alındı ama
aklıma takılan tek sey
Haldun Ustunelin yaslı oyuncu almayacagız demesi

AneLKa_90
23.Temmuz.2006, 17:15
Ronaldo'yu istiyorum

http://www.fotomac.com.tr/2007/07/24/im/E8E4E2027B457742BDA33026b.jpg

Fenerbahçe'nin Brezilyalı hocasının yöneticilerle yaptığı görüşmede "Appiah, Schalke'ye gidebilir ama yerine bir forvet isterim. Kadromda görmeyi hayal ettiğim isim ise Ronaldo. Eğer onay verirseniz, ben Ronaldo'yu Fenerbahçe'ye gelmesi için ikna ederim" dediği öğrenildi. Ronaldo için Milan'la temas halindeki yönetim bu dev transferi bitirmekte kararlı

Şampiyonlar Ligi için

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları konusunda yeniden sıcak gelişmeler yaşanmaya başlandı. Sarı-lacivertli yönetim, Schalke 04 ile anlaşan Appiah'ı satma kararını aldı. Avusturya kampını değerlendirirken, "Stoper isterim" diyen teknik direktör Zico ise Appiah konusunda yaşanan ani gelişme üzerine bu kez forvet talebini gündeme getirdi. Brezilyalı hocanın, yöneticilerle yaptığı görüşmede "Şampiyonlar Ligi maçları için iş bitirici bir forvet şart. Ronaldo'yu kadromda görmeyi çok istiyorum. Eğer onay verirseniz Ronaldo'yu Fenerbahçe'ye gelmesi için hemen ikna ederim" dediği öğrenildi.

Ronaldo, Zico hayranı

Daha önce Ronaldo konusunda birkaç kez girişimde bulunan ve Milan kulübüne Brezilyalı yıldızın transferi ile ilgili şartları soran Fenerbahçe yönetimi yeniden harekete geçti. Sarı- lacivertlilerin, Ronaldo için 20 milyon euro'yu gözden çıkardıkları öğrenilirken, öncelikli hedefin bu futbolcuyu kiralamak olduğu vurgulanıyor. Fenerbahçe yönetiminin, Ronaldo için kiralık bedeli olarak İtalyanlara 10 milyon euro verebileceği sızan bilgiler arasında yer alıyor. Zico ile çalışmayı çok isteyen Ronaldo'nun Roberto Carlos gibi bir yıldızı kadrosunda bulunduran Fenerbahçe'ye sıcak baktığı ifade ediliyor.

Ronaldo'ya sponsor aranıyor

Ronaldo'nun sponsorları Nike ve Pirelli, Brezilyalı yıldızın Milan'dan ayrılmasını istemiyorlar. Brezilyalı forvetin bu iki sponsor firmadan yılda yaklaşık 5 milyon euro kazandığı belirtildi. Ronaldo'yu transfer etmek isteyen Fenerbahçe'nin de Brezilyalı yıldıza Türkiye'den sponsor aradığı iddia edildi.

uAburak89
23.Temmuz.2006, 17:27
Necati Ateş,Kanlıca'da bulustugu Fenerbahce Başkanı Aziz Yıldırım'ın elini öptü!!.Galatasaray'lı futbolcu''Bonservisini al,gel'' cevabı alınca havalara uctu.

Fotosporu manşetten verdiği haberi ünlemine tırnak işaretine kadar size ulastırdım:zuhaha:zuhaha

Ağlamak istiyorum ya, gülmek için fotospor okumak lazım.. :D

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 17:30
Ağlamak istiyorum ya, gülmek için fotospor okumak lazım.. :D

Fotospor'un bugünkü manşeti Fhotoshop işlerinde geliştirmişer eskiye göre daha gercekci gözüküyor artık:zuhaha:zuhaha

http://gazete.netgazete.com/ShowPaper.aspx?news=fotospor

uAburak89
23.Temmuz.2006, 17:34
Süper ya, çok yaratıcılar.. Haklarını yememek lazım.. :p

uAburak89
23.Temmuz.2006, 17:44
Yunanistan 3. ligi takımlarından İliulupolis'te forma giyen 17 yaşındaki kaleci Alex Paskalakis, Galatasaray'la antrenmanlara çıkmak için dün akşam İstanbul'a geldi.
Sarı - kırmızılı kulübün PAF takımı ile 10 gün boyunca kamp yapan ve performansı beğenildiği için bir kez daha Türkiye'ye davet edilen 1.94 boyundaki Paskalakis'in, Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp tarafından deneneceği bildirildi.
Feldkamp isterse annesi Türk, babası Yunanlı olan Paskalakis'le anlaşma yapılacağı öğrenildi. Bu arada Yunanistan birinci ligi ekibi AEK'nın da, Paskalakis'le ilgilendiği ve Galatasaray'ın almaması durumunda genç kaleciyi transfer edeceği vurgulandı.

Kaynak: Milliyet..

fenerbahce_1907
23.Temmuz.2006, 17:52
ölew dusunursek herkes yıldız
herneyse ya cevap vermıcem bundan snra

Nasıl düşünürsek ya.Senin bahsettiğin adam Roberto Carlos ac wikipedia da falan kariyerine basarılarına bak istersen Carlos büük bir yıldızdır ayrıca cok da özel bir oyuncudur.
Birde Hooijdonk 35 yasında gelmediki demişsin.Hooijdonk 1969 dogumludur Fenerbahce'de 2003-2005 yılları arasında oynamıstır.Yani bu hesaba göre 35 yasındayken Fenerbahce'de oynayıp 24 gol atmıstır.

Mirza
23.Temmuz.2006, 17:55
Konu dışı mesajlarınızı temizledim. Biraz daha dikkat. Lütfen

Emurafu
23.Temmuz.2006, 18:29
bence 27 temmuz a kadar 1-2 tane cok iyi transfer yapilacak.
27 temmuz uefa ya oyuncu listeleri veriliyor.

:
Ayrıca Brezilya lobisinden dolayı mutsuz oln Kezman'da Gs yolundaymıs
fotoşopor formda bugün:zuhaha:zuhaha

Kezmani neyapcaz biz adam bizim takima boyna laf sokuyor ayrica yalan habere bak yuhhh

uAburak89
23.Temmuz.2006, 18:35
Postada Galatasaray'ın Lyon'a misilleme yapmak için Fred'e kanca taktığı ve 10 milyon euro'nun gözden çıkarıldığını yazmışlar.. :D Çok komik bu gazeteler yahu, sırf misilleme için adam alcakmışız.. Pehh..

Emurafu
23.Temmuz.2006, 18:40
Ziya hoca illa eski ogrencilerinialacak sunu soyluyorum tolga gecen sene bizde baya kotu oynadi bence yine yanlis bir transfer ama belli olmaz bekleyip gorelim

Emmanuel
23.Temmuz.2006, 18:41
Postada Galatasaray'ın Lyon'a misilleme yapmak için Fred'e kanca taktığı ve 10 milyon euro'nun gözden çıkarıldığını yazmışlar.. :D Çok komik bu gazeteler yahu, sırf misilleme için adam alcakmışız.. Pehh..

Fener de Lincoln e misilleme Adriano yu alıyodu yabancı sınırına takıldı!:D (fotomaç)

Hugo
23.Temmuz.2006, 18:42
Yunanistan 3. ligi takımlarından İliulupolis'te forma giyen 17 yaşındaki kaleci Alex Paskalakis, Galatasaray'la antrenmanlara çıkmak için dün akşam İstanbul'a geldi.
Sarı - kırmızılı kulübün PAF takımı ile 10 gün boyunca kamp yapan ve performansı beğenildiği için bir kez daha Türkiye'ye davet edilen 1.94 boyundaki Paskalakis'in, Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp tarafından deneneceği bildirildi.
Feldkamp isterse annesi Türk, babası Yunanlı olan Paskalakis'le anlaşma yapılacağı öğrenildi. Bu arada Yunanistan birinci ligi ekibi AEK'nın da, Paskalakis'le ilgilendiği ve Galatasaray'ın almaması durumunda genç kaleciyi transfer edeceği vurgulandı.

Kaynak: Milliyet..

İnşallah AEK'ya gider. GS'ye Kaleci gerekmez + Yunan kaleci hiç gerekmez..

uAburak89
23.Temmuz.2006, 18:46
Türk vatandaşlığı vardır mutlaka, yoksa boşa kontenjan harcayacaklarını sanmıyorum.. Genç bir kaleci ve boyu da çok iyi.. Şu anda en uzun kalecimiz Aykut ve boyu 1.86.. Bence transfer etmek mantıklı olur..

Emurafu
23.Temmuz.2006, 18:59
Bu kalecinin annesi turkmus ertugrul pafa gelecek hemen kaleci gerekmez deme

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 18:59
eger dedigin gibi Türk pasaportu varsa gelsin..neyse arkadaslar artk bekledk ve sonuna geldik 27 temmuıza kadar keslkle en az bir oyncu alınacaktr..

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/24FAN1CASSANO-B-Y2800.jpg

Real Madrid'den Baptista için olumsuz yanıt alan Galatasaray'ın, bu defa İtalyan yıldızı almak için harekete geçtiği bildirildi...
24.07.2007

Golcü ısrarı sürüyor
Galatasaray’da yıldız avı sürüyor... Başkan Özhan Canaydın’ın yakın çevresine ‘Lincoln’ü bile gölgede bırakacak bir golcü alacağız’ açıklamaları camiayı heyecanlandırmaya devam ederken, yönetimin İspanyol devi Real Madrid’in kapısını bir kez daha çaldığı ortaya çıktı. Brezilyalı Baptista’nın olumsuz yanıt vermesinden sonra, Sarı-Kırmızılılar’ın İspanyol ekibinin İtalyan golcüsü Antonio Cassano için nabız yokladıkları öğrenildi.

Avusturya’ya gitmedi
Roma’da harikalar yarattıktan sonra Real Madrid’e 7 milyon Euro karşılığında transfer olan milli oyuncu, burada istenen performansı bir türlü gösterememişti. Geçtiğimiz sezon sadece 1 gol atan 25 yaşındaki futbolcu, Capello’nun koltuğuna oturan Bernd Schuster tarafından Avusturya kamp kadrosuna da alınmadı. Real’den olumlu yanıt alan Galatasaraylı yöneticilerin, oyuncuyu ikna etmek için uğraştıkları ifade edildi.

Yasin CAM - Fanatik

hiç belli olmaz..bide şöyle bi durum var adnan polat yada adnan sezgindi tam hatırlamyorm , real madridle galatasarayın birbirlerini kardeş klup ilan ettigini ve transferde birbirlerine öncelik sağlıyacagını söylemişti..hadi bakalm :)

anil luque
23.Temmuz.2006, 19:00
inşallah cole iş yapar ailton gibi olmasın yine çok çektik son dakikada yapılan transferlerden.. hayırlı olsun

Mirza
23.Temmuz.2006, 19:09
Carlton Cole çok iyi bir oyuncu. Hava toplarını bilmem; lakin hızı bayağı iyi. Son vuruşları da gayet güzel. Hayırlısı olur inşallah Beşiktaş için.

BlackEagle19o3
23.Temmuz.2006, 19:10
Cole transferinde pürüzler varmış galiba.Bugün transferi bitirsinler de listeyi göndersinler Uefa ya;)

GodfatheR
23.Temmuz.2006, 19:14
arkadaslar FB-BJK super kupa finalini kim veriyo acaba

Ilhan
23.Temmuz.2006, 19:17
İşte yavru Kartal!

http://www.resim-yukle.com/img01/13/561667sonspo04.jpg (http://www.resim-yukle.com)

Cemil Vatansever, yıldızı parlayan bir savunmacı. Soğukkanlı, topu olumlu kullanabiliyor, ikili mücadelelerden yılmıyor ve sağlam kişilikli.

Bulgaristan göçmeni

Kartal yurt dışında transfer çalışmalarını sürdürürken, belki de hiç kimse farkında değil, ama gerçekten turnayı gözünden vurdu. Bundan 6 ay öncesine kadar kimse tanımıyordu Cemil Vatansever’i... Bu satırları okurken hala onu tanımayan bir çok insan olacağını da biliyorum. Belki şu sıralar transfer haberlerini okuyup, izleyenler biraz isminden haberdar oldu. 1989’da Bulgar zulmünden kaçan bir ailenin İstanbul Gaziosmanpaşa’ya yerleşmesiyle Türkiye macerası başlamış bu genç göçmen çocuğunun. 8 yıl önce Gaziosmanpaşa alt yapısında başladı futbolculuk dönemi.

Geçen sezon parladı

Geçen sezon kulüple yaşadığı yetiştirmeyle ilgili bir takım sorunlar nedeniyle ligin ilk yarısında oynamadı ve kadro dışıydı. Devre arası İstanbulspor Başkanı Saffet Sancaklı, Gaziosmanpaşa’dan biraz sorunlu da olsa bu genci kopartmayı başarıyor. Ve Lig A’da İstanbulspor formasıyla onu sahada gördüğümüzde hemen dikkatimizi çekti. “Ancak futbolda bir maçlık performanslar aldatıcı olabilir'' dedik, ama takipte ısrarlıydık. Gerçekten de Lig A’nın ikinci yarısında oynadığı maçlarda başarılı bir performans çizdi. Bir ara sakatlığı nedeniyle formasından uzak kaldı.

Dört oyuncuya bedel!

Ancak savunmadaki ağırlığı tartışılmazdı. Tabii ki, bu birden bire çıkan yıldız adayını gözünden kaçırmayanlar da oldu, bizler gibi. Ve Beşiktaş, takas olarak 4 oyuncusunu vererek renklerine kattı bu genci. İlk başta kişilik testinden en yüksek notu alır. Çok temiz ve sade bir kişiliğe sahip. Futbolculuk yönüne gelince; size şöyle söyleyelim, Galatasaray’daki Popescu’nun artılarına sahip. Bir kere yaşına göre çok soğukkanlı. Panik yapmayan, birinci bölgede topu çok olumlu kullanabilen teknik özelliklere sahip. Her göçmen çocuğu gibi oldukça boylu.

Gözü hep yükseklerde

Kendisiyle Kocaeli Kartepe’de kamp yaptıkları otelde söyleşimizi yaptık. şimdi bir de Cemil Vatansever’i konuşturalım bakalım, neler söylemiş: “Ben futbolu çok seviyorum. Nüfus kağıdım 1984’lü, ama 1986’lıyım. Alt yapıda iyi eğitim aldım. şimdi hedefim Beşiktaş formasıyla ilk 11’de oynamak. Daha sonra da takımımla büyük başarılara imza atıp, A Milli Takıma yükselmek. Tabii ki sonraki hedefim de Avrupa. Ama bunların hepsini hakkıyla başarmak istiyorum. Basamakları sağlam çıkacağım. Çok mutluyum, inşallah bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim.''

Fanatik

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 19:17
Tolganın geri dönmesi iyi olmuş

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 19:18
Cassano Baptista önce fenre yazılıp sonea gsye yazılıyor türk basını yaratıcılığını kaybetti :D

uAburak89
23.Temmuz.2006, 19:26
Cassano Baptista önce fenre yazılıp sonea gsye yazılıyor türk basını yaratıcılığını kaybetti :D

Bence bu işin altında pislik var.. Fener alamadı, bakın Galatasarayda alamadı demeye getirmeye çalışıyorlar..

Komplo teorisi gibi oldu biraz.. :p

Hugo
23.Temmuz.2006, 19:28
Bu kalecinin annesi turkmus ertugrul pafa gelecek hemen kaleci gerekmez deme

olsun pafta kaleci mi yok?

Adını soyadını Türk yapsınlar o zaman :D

Emmanuel
23.Temmuz.2006, 19:28
cassano çok iyi olur da kaynak biraz sakat:D eğer doğruysa kiralanabilir veya direk alabiliriz zaten cassano orada fazla forma şansı bulamıyor.. banko oynayacağı bir yere gelmek isteyebilir;)

Fietra 10
23.Temmuz.2006, 19:31
taraftar istemiyo tolgayı..bunu galati maçında da belirtecektir...

Varonil
23.Temmuz.2006, 19:56
http://img410.imageshack.us/img410/618/untitledvd6.png (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-24

İsaac Fransa yolcusu

Gençlerbirliği'nin Nijeryalı oyuncusu Isaac Promise'ye yeni sezonda Fransa yolu göründü. Gençlerbirliği'nden ayrılmak istediği için kadro dışı bırakılan ve son olarak sıtma hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Nijeryalı oyuncu Isaac'in peşini Fransız kulüpleri bırakmıyor.

2 sezon önce Dünya Gençler Futbol Şampiyonası'nda final oynayan Nijerya Milli Takımı'nda gösterdiği performansla dikkatleri çeken ve Gençlerbirliği'ne transfer olan Isaac'e yeni sezonda Fransa yolu göründü. 19 yaşındaki golcü oyuncu ile 3 Fransız kulübünün ilgilendiği öğrenildi. Isaac ile Fransız kulüpleri arasından en çok Lorient'in ilgilendiği belirtildi. Lorient takımı yetkililerinin, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ile bir görüşme yaptığı ve tekliflerini sundukları öğrenildi. İlhan Cavcav'ın da takımdan ayrılmak isteyen ve sürekli sorun çıkartan Isaac'in satılmasına yeşil ışık yaktığı ifade edildi. Cavcav'ın Lorient takımı yetkililerine istedikleri bonservis bedelini ilettiği ve Fransız takımının süre istediği belirtildi.

24.07.2007

Kaynak : AA

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 20:03
Cassano'nun Galatasaray'a gelmesini hiç istemem.Roma'da kavgayı başlatan isim oydu.Bende halen daha antipatisi var..

Olacaksa Morientes olsun bitsin..

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 20:05
İstanbulspor'dan alınmıştı değil mi Cemil?

Saffet'in açıklamasında vardı..(:

Emurafu
23.Temmuz.2006, 20:15
2 Ağustos ' da kuralar çekilecek..2.ön eleme tur ilk maçı ise 16 Ağustos da oynanacak 2.ön eleme turunun rövanşı ise 30 Ağustos ' da ( Zafer Bayramı )

Bu arada 27 Temmuz 'da oyuncu listeleri verilecekmiş.Transferler 3 gün içinde netleşir sanirim..

eXcitinG
23.Temmuz.2006, 20:18
O da benim gibi göçmen çocuğu aynı kaderi payLaşıyoruz.GöçmenLer harbiden çok soğukkanLı oLuyorLar.Umarım Beşiktaşımıza uzun yıLLar iyi emekLer verir.

Emmanuel
23.Temmuz.2006, 20:26
bi forvet bi sağ bek yeter bize...

Varonil
23.Temmuz.2006, 20:26
Cassano sorunlu bir isim gelmemeli GS'ye

BlackEagle19o3
23.Temmuz.2006, 20:34
Ne kadar sorunlu olursa olsun büyük bir yıldız.Gelirse faydalı olur

a.arıcı-11
23.Temmuz.2006, 20:47
appiden bunu hiç beklemezdim eğer gerçekten schalke ile anlaştıysa bundan sonra bu takımın bünyesinde bir dakika daha durmasını istemiyorum her şeyin bir usulu adabı var kardeşim önce kulüple anlaşsın sonra sıra sende bu resmen bir terbiyesizliktir

Memedov
23.Temmuz.2006, 20:53
Ronaldo İle İlgilenmiyoruz
24 Temmuz 2007 Salı

Bugün tarihli Fotomaç gazetesi bir kez daha kulübümüzün Ronaldo ile ilgili transfer hazırlığında olduğunu hatta teknik direktör Zico'nun da bu oyuncunun transfer edilmesini istediğini yazmıştır. Bu haber doğru değildir. Kulübümüzün Ronaldo'yu transfer etmek gibi bir amacı ve çalışması söz konusu değildir.

Spor Kamuoyuna Duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Kulüp yalanlamaya bıktı medya yazmaya bıkmadı..

GeNç KaRTaL
23.Temmuz.2006, 20:54
Valla benim aklım karıştı.Kimler geliyor şimdi?:confused: Lua Lua deniyor,Cole deniyor,Ruben deniyor.Bugün listeye kayıtın son günü bakalım son transferleri bugün öğrenebilecekmiyiz.

fmsmyrna
23.Temmuz.2006, 20:56
Zico Appi giderse defans istiyormuş.aslında bir bakıma dğru Mehmet,Selçuk,Kemal,Deniz o mevkide oynayabilirler.Gerekirse Vederson dahi oynayabilir.Ancak gelen defans oyuncusu Edu yada Lugano'yu kesicek bence ikiside iyi o açıdan sıkıntı doğabilir.

Omerdinho
23.Temmuz.2006, 21:00
Zico Appi giderse defans istiyormuş.aslında bir bakıma dğru Mehmet,Selçuk,Kemal,Deniz o mevkide oynayabilirler.Gerekirse Vederson dahi oynayabilir.Ancak gelen defans oyuncusu Edu yada Lugano'yu kesicek bence ikiside iyi o açıdan sıkıntı doğabilir.
Gürhan'i unutuyorsunuz. Gürhan Appi'nin boslugunu doldurabilir bence.. Deniz'in yerine Gürhan oynamali hic degilse biraz tecrübe edinir.

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 21:35
Gürhan dediğiniz adam, yüksek tempolu maçlarda Appiah'ın yerini nasıl dolduracak merak ediyorum?

Lincoln10
23.Temmuz.2006, 21:38
cassanonun tr de ne işi var allah aşkına.gazeteler yazıcak bişey bulamayınca sallıyor.tartışmak yersiz

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 21:42
Ne kadar sorunlu olursa olsun büyük bir yıldız.Gelirse faydalı olur

Psikolojik ve sosyal problemler çıkardıktan sonra faydalı olmasını nasıl beklersin..

Emurafu
23.Temmuz.2006, 21:45
Fazıl ÜNVERDİ demiş ki ;

Öncelikle alınacak oyuncu kesinlikle 30 yaşın üzerinde olmayacak. Yani son alıcı olmayacağız.Gazetelerde çıkan isimler arasından işte... Yani tahmin ettikleriniz........ Takıma gelince... Lincoln sizi çıldırtacak, o kadar söylüyorum. Bir futbolcuya top bu kadar yakışır. Serkan Çalık ligin bombası olur. Kesin... Onu Türkiyede tutabilecek savunma adamı göremiyorum, ayrıca Sabriden çok daha süratli. Düşünün artık... Barış Özbek tam bir joker. İki ayağını da mükemmel kullanıyor. Sağ bek, ön libero, forvet arkası, sağ açık. Her mevkiide oynuyor. Linderothu da anlatmaya gerek yok. Braveheart... Tek tereddütümüz Bouzid. Onunda referansı Kalli. Ama kampta vasatı aşamadı... Servet kesinlikle 11de oynar. Kamp dönemindeki en iyi savunmacıydı...

esos07
23.Temmuz.2006, 21:46
cassanonun geleceğine inanmıyormda,daa gelmedende yok sorun çıkarır,şunu yapar bunu yapar demek yanlış,belkide aradığı şeyleri burada bulacak,kimse bunun ya da aksinin garantisini veremezki

paco
23.Temmuz.2006, 22:14
Gürhan'i unutuyorsunuz. Gürhan Appi'nin boslugunu doldurabilir bence.. Deniz'in yerine Gürhan oynamali hic degilse biraz tecrübe edinir.

Gurhan, Appiah in otobusde ki koltugunu doldurur ancak ....

LaigLeNoiR
23.Temmuz.2006, 22:16
Legrottaglie Kartal oluyor iddiası!

Transfer döneminde adı bir çok isimle geçen ve son olarak Racing Santander'in stoperi Ruben Gonzales ile anlaştığı öne sürülen Beşiktaş'ın sürpriz bir şekilde Juventus'un 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Nicola Legrottaglie'nin işini bitirdiği iddia ediliyor.

İtalya'nın ünlü spor gazetesi La Gazetta Della Sport'ta yer alan habere göre Nicola Legrottaglie'nin Beşiktaş'a transferinin gerçekleşmesinin an meselesi olduğu ve bu transferin sadece resmi imzaya kaldığı belirtildi.
2003 yılında Juventus'a gelen Nicola Legrottaglie, iki sezon İtalyan ekibinde forma giydikten sonra sırası ile Bologna ve Siena takımlarında kiralık olarak forma giymişti. Tecrübeli defans oyuncusunun Türkiye'ye gidişi konusunda Beşiktaş ile anlaştığını bildirilirken, Appiah ve daha önce siyah-beyazlı ekipte forma giyen Guinti'den ülke ile ilgili bilgi aldığı ifade ediliyor.

Ilhan
23.Temmuz.2006, 22:35
Haberi veren kaynak süper üfürmüş. Legrottaglie stoper oyuncusudur, orta saha ile alakası yoktur. böyle yalanları düzerken hiç utanmıyorlar. Ben daha iyi yalan söylerim. Geln FM kariyer hikayeme bakın, daha gerçekçi söylentiler mevcut orda, cidden.

agoecmen
23.Temmuz.2006, 22:54
G.Saray'a Carrusca piyangosu

Cim-Bom geçtiğimiz sezon Arjantin'in Estudiantes takımından büyük umutlarla transfer ederek 5 yıllık imza attırdığı Marcelo Adrian Carrusca ile yollarını ayırıyor. Tedavi için gittiği Arjantin'den sakat olarak dönmesi ve isteksiz davranışları yüzünden Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın yeni sezonun kadrosunda kesin olarak görmek istemediği genç sol kanat oyuncusu ülkesine geri dönüyor.

Milliyet Gazetesi'nin 24 Temmuz 2007 tarihli haberine göre bir süre önce Carrusca'yı 1 yıllığına kiralamak için 300 bin dolar öneren Arjantin'in ünlü kulübü River Plate, sarı - kırmızılıların bu oyuncuyu satmak istemesi üzerine genç futbolcunun bonservisine karşılık 1 milyon 500 bin dolar teklif etti.
River Plate geride kaldı
Ancak Carrusca için sürpriz bir şekilde devreye giren Boca Juniors kulübü, Galatasaray'ın kapısını çalarak ezeli rakibi olan River Plate'in yaptığı teklifin üzerine çıktı.
Boca Juniors'lu yöneticiler, teknik direktör Miguel Angel Russo'nun ısrarla transfer edilmesini istediği Marcelo Carrusca'nın bonservisinin yüzde 75'i için Galatasaray'a 1 milyon 750 bin dolar önerdi. Sarı - kırmızılılar bu cazip öneriyi kabul ederken, tarafların kısa süre içinde imzaları atarak transfere resmiyet kazandıracakları bildirildi. Genç oyuncunun bonservisinin yüzde 25'inin ise sarı - kırmızılı kulüpte kalacağı kaydedildi.
Teklifi doğruladılar
Galatasaraylı idareciler, Carrusca için Arjantin'den ciddi transfer teklifleri aldıklarını doğruladı. Sarı - kırmızılılar, birkaç gün içinde genç oyuncunun durumunun netleşeceğini açıkladı.

Kaynak: Milliyet
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
YENİ BOMBA PODOLSKİ
İşte Canaydın’ın “Lincoln’ü gölgede bırakacak” dediği büyük bomba...Cim-Bom, B.Münihli golcünün menajeriyle İstanbul’da görüştü... Müthiş pazarlık her an tatlıya bağlanabilir!..
GALATASARAY’DA büyük bir bomba daha patlatmanın planları yapılıyor şu günlerde... Bir yandan Kuranyi ve Morientes ile ilgileniliyor; diğer taraftan Lukas Podolski’ye yakın markaj uygulanıyor. Luca Toni ve Klose’nin gelişiyle Bayern Münih’te geri plana düşen 22 yaşındaki Alman golcünün menajeri geçtiğimiz cumartesi İstanbul’daydı.YENİ BOMBA PODOLSKİ
İşte Canaydın’ın “Lincoln’ü gölgede bırakacak” dediği büyük bomba...Cim-Bom, B.Münihli golcünün menajeriyle İstanbul’da görüştü... Müthiş pazarlık her an tatlıya bağlanabilir!..
kaynak: fotospor:D:D

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 23:04
podolski işi tam bi saçmalk bence..yazacak şey bulamayp yazyolar..cassano işine gelince schuster adamı kampa götürmemş ve hatrlarsanz adnan polatın açklaması vardı real madridle birbirimizi kardes klup ilan ettk o yüzden transferde öncülük tanıyacaz birbirmze demşti..o yzden olmasna ihtimal veriyorum..

TR.CaPTaiN
23.Temmuz.2006, 23:05
Zico defans peşinde koşsun bakalım forvetler kaç gol atacak ? (Özellikle Avrupa )

agoecmen
23.Temmuz.2006, 23:09
açıkçası ben duygusal bakıyorum işe. adam romadan gitti. ben ve bütün gsliler romaya gıcık oluruz. benim gönlüm morienteste açıkcası

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 23:10
aziz yıldırım , zicoyla falan ugraşmayp....rangers la anlaşmadan önce boşta olan paul le guen i geitrip teknik direktörlük koltuguna oturtmuş olsaydı şuan herşey çok daha farklı olurdu..zico başta oldukça .....

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 23:11

Gürhanın oynadığı mevki ile appiahın oynadığı mevki arasından hiç bir alakas yok nasıl bu ilişikiyi kuyrdun anlamadım

Selman Ozturk
23.Temmuz.2006, 23:12
Sırada Ronaldinho mu var?

Lincoln'ü gölgede bırakacak transfer çalışmalarına devam eden Özhan Canaydın Fransa'da Ronaldinho'nun menajeri ile kısa bir görüşme yaptı. Görüşme sonrasında her iki tarafın surat ifadesinden görüşmenin olumlu sonuçlandığı anlaşıldı. Oyuncuyla her konuda anlaşan Galatasaray için tek problem Ronaldinho'nun bonservisi. Barcelona yönetiminin istediği 113 milyon Euro'yu Galatasaray yönetimi 112 milyon Euro'ya indirmeye çalışıyor. Pazarlıkların sonuçlanması durumunda Ronaldinho Cuma günü öğle namazını müteakiben Galatasaray'a imza atacak...

Kaynak: TotoSpor

Sabır ya rab. Bir taraflarından oyuncu uydurmaktan ne zevk alır bu medyamız...Podolski'ymiş...Gülüp geçiniz lütfen...

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 23:13
benmde aklım morienteste hakikatten çok iyi bi transfer olur..bize forvet degil santrafor lazm ztn
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Lincoln'ü gölgede bırakacak transfer çalışmalarına devam eden Özhan Canaydın Fransa'da Ronaldinho'nun menajeri ile kısa bir görüşme yaptı. Görüşme sonrasında her iki tarafın surat ifadesinden görüşmenin olumlu sonuçlandığı anlaşıldı. Oyuncuyla her konuda anlaşan Galatasaray için tek problem Ronaldinho'nun bonservisi. Barcelona yönetiminin istediği 113 milyon Euro'yu Galatasaray yönetimi 112 milyon Euro'ya indirmeye çalışıyor. Pazarlıkların sonuçlanması durumunda Ronaldinho Cuma günü öğle namazını müteakiben Galatasaray'a imza atacak...

:zuhaha:zuhaha :D:D

Hugo
23.Temmuz.2006, 23:17

Sabır ya rab. Bir taraflarından oyuncu uydurmaktan ne zevk alır bu medyamız...Podolski'ymiş...Gülüp geçiniz lütfen...

:zuhaha :zuhaha :zuhaha

30 yaşın altında olacak demiş Ünverdi.. Yani Morientes gelmiyor..
Cassano gelmesin bence. Sevmediğim antipatik biri.

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 23:20
arkadaslar ztn bize cassano tarzında bir forvet gerekmyor ..hakanın boşlugunu bi nebze olsun doldurabilecek saglam bir santrafor gerekli yani bi başka deyişle pivot forvet gerekiyor bize..(benm düşüncem )

keşke yönetim lima ya geri dönüş yapsa.. o adamda gözüm kalmştı

Del Piero_10
23.Temmuz.2006, 23:20
KARTAL JUVE'YLE MASADA!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta yeni bir isim daha ortaya çıktı. Juventuslu Nicola Legrottaglie, Beşiktaş'tan çok iyi bir teklif aldığını ve anlaştığını belirterek, iki kulübün de anlaşması halinde 3 yıllık sözleşme imzalayacağını söyledi.

La Gazzetta Dello Sport'ta yer alan haberde Juventus'un başarılı futbolcusu Nicola Legrottaglie, Beşiktaş'tan çok iyi bir teklif aldığını ve kariyeri açısından bu teklifi değerlendirdiğni belirterek, İstanbul'a gelmeyi kabul ettiğini açıkladı.

Juventus'la 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Legrottaglie, artık iki takımın anlaşmasını beklediğini açıkladı.

Ajansspor ve Lig TV İtalya temsilcisi Dündar Keşaplı'nın ulaştığı Legrottaglie, Juventus'la sözleşmesi bulunmasına rağmen Torino'da yeterince ilgi göremediğini için ayrılmaya karar verdiğini açıkladı.

Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşme yapacağını söyleyen 31 yaşındaki tecrübeli futbolcu, "Appiah ve Giunti ile konuştum. İstanbul'un çok güzel bir şehir olduğu bilgisini aldım. Beşiktaş'ın da Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilecek olması beni bu anlaşmayı imzalamaya yöneltti" dedi.

Beşiktaş yönetiminin Juventus ile yaptığı görüşmelerinin ise sürdüğü öğrenildi.

2001 2003 yılları arasında forma giydiği Chievo'da patlama yapan Legrottaglie, 2003'te Juventus'a transfer oldu. İlk sezonunda çok iyi bir performans ortaya koyan başarılı futbolcu Cannavaro'nun gelişiyle yerini kaptırdı ve önce Bologna'ya ardından da Siena'ya kiralandı. Geçen sezonu Serie B'ye düşürülen Juventus'ta geçiren yıldız, hava toplarındaki üstünlüğüyle tanınıyor.

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 23:26
:zuhaha Legrottaglie için orta saha demişler.Vay be..:p

M.O.S.H
23.Temmuz.2006, 23:27

gurhanda fizik yoq defans yoq ne isi war dmc de onun yeri amc we aml ah oynatılsada turk futbolu bi yıldız kazansa

uAburak89
23.Temmuz.2006, 23:34
İlgisizlikten ayrılcaksa tam yerine geliyor valla, ilgi budalası olur burda.. Yabancılara bizim kadar ilgi gösteren başka ülke yoktur herhalde.. :D

ilker29
23.Temmuz.2006, 23:38
Morientes Lyon'a gitti mi kesin yoksa henüz görüşüyo mu??

Atakan38
23.Temmuz.2006, 23:41
hadi her sene yazdıkLarından aLışıgız bu tur yaLan haberLere saLLıoLar ama bu saLLamanında bı sınırı oLmaLı
ben bu haberLerı yazan adamLarın zekaLarından suphe edıorum

adnan poLat reaL'Le kardes kuLup vs... dedği ıcın hemen cassano

su oyuncu lısteLerı zamanı geLsede bı an once transferıde ogrensek

uAburak89
23.Temmuz.2006, 23:48
Gaziantepspor, Hollanda Birinci Ligi kulüplerinden SC Heerenveen takımından Türk forvet oyuncu Uğur Yıldırım ile anlaştı.

Gaziantepspor Kulübü Asbaşkanı Ömer Çelik, yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Hollanda'da sürdürdüklerini, SC Heerenveen takımından ünlü oyuncu Uğur Yıldırım ile hür türlü konuda anlaşmaya vardıklarını, bu oyuncunun kampa katılacağını söyledi.

Çelik, yabancı oyuncu arayışlarının sürdüğünü, birçok oyuncu ile temasta olduklarını, anlaşma yaptıklarında bu ismi açıklayacaklarını belirtti.

FRİKİKTE ZİDANE'I GEÇMİŞTİ

Gaziantepspor'un yeni transferi Uğur Yıldırım, 2004 yılında İspanya'da yapilan frikik turnuvasında Zinedine Zidane, Totti, Xavi gibi oyunculari gecerek birinci olmuştu.

erdemzorer10
23.Temmuz.2006, 23:48
hadi her sene yazdıkLarından aLışıgız bu tur yaLan haberLere saLLıoLar ama bu saLLamanında bı sınırı oLmaLı
ben bu haberLerı yazan adamLarın zekaLarından suphe edıorum

adnan poLat reaL'Le kardes kuLup vs... dedği ıcın hemen cassano

su oyuncu lısteLerı zamanı geLsede bı an once transferıde ogrensek

ztn dogru haber demiyorum ama en azndan mantklı bi açklaması var..haklsn şu listelerin zamanı gelnce belli olur herşey

Del Piero_10
23.Temmuz.2006, 23:50
Bu haber Juventus forumunda konuşuluyor.Legrottaglie'nin Giunti ve Appiah ile konuştuğu doğru.

uAburak89
23.Temmuz.2006, 23:50
Sabreden derviş.. (: Aceleniz ne yahu, herşey iyi gidiyor şu anda.. Tadını çıkarın.. (:

Ve Galatasaray'da gönderileceklerin isimleri belli oldu !.. Teknik Direktör Feldkamp yeni sezonda takımda görmek istemediği 4 futbolcuyu açıkladı. İşte Galatasaray'dan gönderilecek isimler:
Lig TV'nin altyazıyla duyurduğu habere göre Necati, Orhan Ak, Cihan Haspolatlı, Hasan Kabze gönderiliyor.

Hepsini anladım da, Necati nasıl gönderilir.. Kalli yanlış karar vermiş, çok ararız Neco'yu.. :(

uAburak89
23.Temmuz.2006, 23:57
Şu ana kadar Beşiktaşla ismi anılan stoperler içinde en iyisi bence Legrottaglie.. Çok faydalı olur..

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 00:07
KaLiteLi bir isim adı geçen isimLer yerine LegrottagLie daha iyi bir transfer oLur.

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 00:08
Uğur iyi transfer.

gahanthegod
24.Temmuz.2006, 00:14
Sponsor cocuguymus pehh sen o adamı bi kac mac forvet arkası gör hayran kalacaksın buna eminim...

LuaLua gelirse cok iyi olur ismide JanJanLı forması baya satılır :)
Sponsor cocugu olmakla, bir oyuncunun futbolunun alakasi nedir?
Ulker tarafindan alinmadi mi Delgado? Gecen sene en kotu zamanlarinda bundan dolayi musaama gosterilmedi mi ona?
Oku, anla, ondan sonra yaz.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Legro transferi konusunda ise.. Biz geriden oyun kuran bir adam aramiyor muyduk yahu?

Omerdinho
24.Temmuz.2006, 00:18
Gürhanın oynadığı mevki ile appiahın oynadığı mevki arasından hiç bir alakas yok nasıl bu ilişikiyi kuyrdun anlamadım
MC oynayan adam rahatlikla ön libero oynar.

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 00:26
MC oynayan adam rahatlikla ön libero oynar.

MC'de ne kadar verimli?

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 00:35
Kasımpaşa gerçekten çok iyi iki tane BreziLyaLı oyuncu transfer etti.Kasımpaşa yı sırf bu iki oyuncu için bu sezon sık sık takip edicem.

ilker29
24.Temmuz.2006, 00:45
Kardes bu dedıklerinde canaydının suçu ne.....Sanki klübte para varda adam cepe indiriyormuş gibi yapıyorsun dünyaca ünlü oyuncu almak okadar kolay degil ayrıca morientes olayı bitmedi..........Sunuda bilki yöneticiler iyi birforvet almak için cok calısıyorlar
Emurafu , bak kardeşim önce şunu belirteyim ben de koyu bir Galatasaray taraftarıyım benim istediğim şey Galatasarayımızın eski görkemli,ihtişamlı günlerine geri dönmesi,yeniden Avrupayı titretmesi.Ben kendi özgür irademle bir Galatasaraylı olarak,Özhan Canaydın'ı beğenmediğimi bireysel fikrim olarak ifade etme hürriyetine sahibim.Ama sen ne zaman yönetim için, başkan için biraz negatif bir yorum gelse sanki Özhan Canaydın'ın oğluymuşsun gibi davranıyorsun. Bana " Özhan Canaydının suçu ne ?" diye inanılmaz bi laf ediyorsun . Yahu sen ayda mı uzayda mı yaşadın kardeşim bunca sene?? Özhan Canydın'ın bu geçen 5 senede elle tutulur gözle görülür bir tane güzel icraatını söylesene bana.Özhan Canaydın bu geçtiğimiz 5 senede ne yaptı yaa?, nereye bir çivi çaktı?? " Dünya yıldızı almak kolay değil" demişsin bana; kardeşim Özhan Canaydın bizzat kendisi 5 sene önce başkanlık seçimlerinde " Galatasaray'a her yıl 3 tane dünya yıldızı futbolcu alacağız" dedi, " 10 yıl içinde 7 Türkiye Ligi şampiyonluğu , 3 Avrupa kupası finali hedefliyoruz" dedi. Bunu biz demedik,dayatmadık, adam kendi söyledi. Sonra ne yaptı, Rivaldo boştayken ,gelebilecek durumdayken aradaki 1 milyon dolarlık fark için almadı adamı, gitti Petre ve Bratu'ya 5 milyon dolar verdi.Christian diye bi adam aldı ne iş yaptı anlayamadık.Ali Lukunku diye bi yıldız aldı maaşallah bizim 3.ligde Ali Lukunku gibi tonla adam var.Yıldız transfer diye Tamaş , Marek Heinz , Almaguer gibi adamlar hep Özhan'ın başkanlığında geldiler bu takıma. Tonla para boşa gitti. 3 sene evvel Özhan bey çıktı açıklama yaptı " Mutlu günler başlıyor,pazartesi 100 milyon dolar bankaya yatıcak Galatasaray adına" dedi, Sahip Som skandalı böyle patlak verdi. Camiayı küçük düşürdü,herkes tarafından uyarıldığı halde. Bu geçen 5 yılda Özhan Canaydın Galatasarayımızı geri götürdü,marka değerini düşürdü.Taraftarı boynu bükük bıraktı,önünde 5 koca sene vardı Özhan bey'in ama hepsini boşa harcadı, adam gibi bir mali planı tasarlayıp hayata geçiremedi,doğru dürüst net bir proje üretemedi.Şimdi bu sene bi Lincoln geldi diye , seyrantepede bişeyler oluyo diye bu koca 5 yılı unutalım mı sen ve senin gibilerin zihniyetine göre? Kardeşim, bizim müzemizde UEFA kupası ve Süper Kupa var , dünya üzerinde kaç tane takım her ikisine birden sahip ? ( belki Real ve Barça mı ? tam bilemiyorum) Haa, sen Norveç'in balıkçı takımı Tromsö'ye elenmeyi hazmedebiliyorsan bi sorun yok, Inamoto'larla Carrusca'larla, Ali Lukunku'larla sahaya çıkmaktan memnunsan diyeceğim bi laf yok. Ayrıca o çok beğendiğiniz Adnan Polat ta 15 sene önce Kocaelispor'dan 36 yaşındaki Kuzmanovski'yi yıldız diye Galatasaray'a almıştı Şampiyonlar Ligi için. Bir zamanlar Galatasaray'ın kalesinde Brezilya milli takımının kalecisi vardı, ortasahasında dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcularından bir tanesi vardı,defansında Barcelona'nın kaptanı vardı(Popescu) Senin anlamadığın bir şey var; futbol artık sadece bir oyun değil, dev bir endüstri.. Hele de bizimki gibi bir takımda, isterse bir ayağı kopmuş olsun bir tane dünyaca tanınmış ,kariyer yapmış bir üst düzey futbolcu olmak zorunda; yaşı kaç olursa olsun , bu adamın her maç oynaması da gerekli değil üstelik.Kadroda bulunması yeterli. Bu forumdaki harbi Cimbomlular içinizden kaç kişi Özhan Canaydın'ın bizi dev hedeflere, başarı dolu yarınlara taşıyabilecek yapıda bir başkan olduğunu iddia edebilir? Bugün Fener bu durumdaysa, bunda Özhan canaydın'a çok şey borçlular..Bize gereken dinamik,profesyonel reklamı,uluslararası pazarlamayı çok iyi bilen,klüp yöneticiliğini meslek olarak icra eden insanlar, yoksa tekstilci,otomotivci değil.. Seyrantepe Projesi, Riva olayı çok büyük ve önemli hadiseler, Özhan Canaydın'a bırakılamayacak kadar hayati ve mühim işler.. İnşallah bu sezona iyi bir başlangıç yaparız ve önümüzdeki seçimlerde de Özhan Canaydın inşallah bir daha gelmemek üzere gider. Camiamızın, klübümüzün menfaatinin bunu gerektirdiği kanaatindeyim. Ama Emurafu şimdi sen yine atlarsın ordan, Bırak hocam bu işleri. Eğer bilinçli, yürekten gerçek bi Cimbomluysan, dua et seneye Özhan seçilmesin...

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 00:46
Bence, Necati kalmalı takımda.İstikrarsız olduğu bir gerçek ama onun çevirdiği veya kazandırdığı birçok maç var.Hırslı bir oyuncu.Bakalım neler olacak?

uAburak89
24.Temmuz.2006, 00:48
@ilker29

Yazdıklarının altına imzamı atarım, alıntı yapmadım kirlilik olmasın diye.. İki transferle göz boyadı adam, bu zihniyete lanet olsun..

Fikrimiz değişmedi, Zihniyet İSTİFA..

Ayrıca Necati gönderilmemeli kesinlikle, illa gidecekse de değerine satılmalı.. Bu saatten sonra kalmasının da pek bir faydası olmaz aslında ama, takımda en beğendiğim oyunculardandı yav.. :(

eXcitinG
Bu sponsor çocuğu keLimesine de bir anLam vermedim ben.DeLgado bi kere kaLiteLi bir isim geçen yıL kötü oynadı evet ama eğer iyi bir futboL takipçisi isen neden kötü oynadığını bekLeneni veremediğini rahatça görebiLirsin.

RoNNiE91
Bence de Legrottaglie çok iyi bir transfer olur.Kalite yönünden diğer adaylardan 1 numara.

Omerdinho
24.Temmuz.2006, 00:53
G.Saray Necati ile yolları ayırdı!

Galatasaray’da kadro dışı kalanlar açıklandı... Sarı-Kırmızılı kulüpte Necati Ateş, Hasan Kabze, Cihan Haspolatlı ve Orhan Ak ile yollar ayrıldı…
A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin yaptığı açıklamada; Feldkamp’ın bu oyuncuları kadroda görmek istemediğini ifade etti.
Almanya kampı sonrası şimdiye kadar ne futbolcularına ne de basına herhangi bir açıklama yapmayan tecrübeli teknik adamın verdiği liste doğrultusunda gönderilmelerine karar verilen futbolcular, kendilerine kulüp bulamasalar bile gelecek haftadan itibaren takımdan ayrı olarak çalışacaklar.

24.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 00:55
Olamaz, inanmıyorum..

Necati gitmeyecek..:(

uAburak89
24.Temmuz.2006, 00:56
Cihan ve Orhan Ak zaten bekleniyordu.. İnönü Fatihi Hasan Kabze ve Necatinin gönderilmesi saçmalıktan başka birşey değil bana göre.. Hasan Kabze kiralık olarak gönderilebilirdi.. Ayrıca Orhan Ak'ın da asıl yeri olmamasına rağmen, elinden geldiğini yaptığını düşünüyorum.. Galatasaray'a yakışmayan tek adam Cihandı.. Büyük takım oyuncusu değil kesinlikle, ama diğer oyuncuların gönderilmesi çok yanlış yav.. Okan Buruk gitsin..!

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 00:56
Legrotalie alınabilir.İyi bir transfer olur.

Bu gün UEFA'ya verilecek listede acaba Cole ve Legro'nun adı verilecek mi acaba?Birde ikinci bir liste verilecek mi?

Omerdinho
24.Temmuz.2006, 00:58
Necati ve Kabze yollaniyorsa, kesinlikle yabanci bir forvet gelecek demektir.

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 01:03
Vay be demek Uğur'u transfer etti Antep.İyi transfer.Fm'de çoğu zaman aldığım bir adamdı Türkiye liginde.

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 01:04
başka bir sitede hasan şaş gönderildi yazıyor ????

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 01:05
Gürhan MC oynamıyorki :)

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 01:05
BiLdiğim kadarı iLe Eğer ŞampiyonLar Ligine yada Uefa ya kaLırsakta tekrar bir Liste gönderebiLiyoruz.

alman
24.Temmuz.2006, 01:06
necattinin gönderilmesi iyi olmuş zaten 2 senedir top oynamaıyodu galatasaray necatiyi aramaz zaten onun ayarında çok topçu war bizde necati anca döwme yapar başaka bişi yapamaz

gahanthegod
24.Temmuz.2006, 01:07
Bu sponsor çocuğu keLimesine de bir anLam vermedim ben.DeLgado bi kere kaLiteLi bir isim geçen yıL kötü oynadı evet ama eğer iyi bir futboL takipçisi isen neden kötü oynadığını bekLeneni veremediğini rahatça görebiLirsin.
Allah Allaaaah.. Oyununa birsey demedim ben orada. Oyununu begenmesem, sezon basinda dusundugum sablonda ilk 11'de gostermezdim onu.

Ayni soruyu sana da sorayim.. Ulker tarafindan alinmadi mi Delgado? Gecen sene en kotu zamanlarinda bundan dolayi musaama gosterilmedi mi ona?

Sponsor cocugu = Sponsor tarafindan alinan.

Bunun tartisilacak bir yani yok, dogru zira.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu gün UEFA'ya verilecek listede acaba Cole ve Legro'nun adı verilecek mi acaba?Birde ikinci bir liste verilecek mi?
Onelemelerde verilen liste farkli, gruplarda verilen liste farkli.

ForCimbom
24.Temmuz.2006, 01:08
Ya Necati'ye şimdi buradan birşey diyecektim de, uygun değil... Kalli çok akıllı valla, Hasan Kabze ve Necati'nin son senemizde bize zerre fayda katmışlıkları yok. Kaldı ki üstüne üstlük yine artistlik yapıyormuş antrenmanlarda. Daha niye takımda dursun ki bu 2 adam...

Kalli işini biliyor vallahi...

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 01:11
Ya Necati'ye şimdi buradan birşey diyecektim de, uygun değil... Kalli çok akıllı valla, Hasan Kabze ve Necati'nin son senemizde bize zerre fayda katmışlıkları yok. Kaldı ki üstüne üstlük yine artistlik yapıyormuş antrenmanlarda. Daha niye takımda dursun ki bu 2 adam...

Kalli işini biliyor vallahi...
İş bimek sadık olanı harcamaksa sorun yok..

10 numarası elinden alındı ses çıkarmadı, transfer dedikodularında aslan gibi GALATASARAYLIYIM dedi.

Bunlar için disiplinsiz oldu öyle mi?

Yazık Kalli..

El Barto
24.Temmuz.2006, 01:11
Allah Allaaaah.. Oyununa birsey demedim ben orada. Oyununu begenmesem, sezon basinda dusundugum sablonda ilk 11'de gostermezdim onu.

Ayni soruyu sana da sorayim.. Ulker tarafindan alinmadi mi Delgado? Gecen sene en kotu zamanlarinda bundan dolayi musaama gosterilmedi mi ona?

Sponsor cocugu = Sponsor tarafindan alinan.

Bunun tartisilacak bir yani yok, dogru zira.
.

Bu sorunun aynısı Galatasaray'da Carrusca içinde var. Oda Ülker tarafından alındı ve takıma zerre faydası olmadığı halde yollanamıyor. Delgado içinde aynı ama Delgado daha bir kendini kanıtlamış isim. Sponsorlar tarafından desteklendiği doğrudur. Arkadaşta bunu söylemeye çalışmış sanırım yanlış anlaşıldı herhalde. ;;) Ancak bu sene daha iyi bir performansla Beşiktaş için vazgeçilmez bir oyuncu olur umarım.

uAburak89
24.Temmuz.2006, 01:12
Size inanamıyorum ben gerçekten, vefa duygusunu kaybetmişsiniz hepiniz.. İki sene önce şampiyon olurken, hepiniz Necati Necati diye bağırıyordunuz.. En çok katkıyı o yapmıştı.. Gerçek bir Galatasaraylı gönderiliyor, dansöz gibi kıvıranlar takımda kalıyor.. Kalli düştü benim gözümden, umarım en kısa zamanda takımdan ayrılır..

Profesyonelliğe karşı, Metin OKTAY..!

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 01:14
Uğur Yıldırım harika transfer olmuş

Varonil
24.Temmuz.2006, 01:15
Gürhan'ın asıl mevkisi orta saha'nın sol kanadı ile forvet arkası değilmi yahu?

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 01:15
Ben sponsorLar tarafından aLındığını için ısrar ediLdiğini düşünmüyorum ki + Tigana böyLe şeyLere taviz vermez.Tigana da onda potansiyeL olduğunu biLiyordu ve ısrarLı farkLı böLgeLerde kendisinden performans bekLiyordu.Dediğiniz iLe aLakaLı değiL

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 01:19
Gürhan'ın asıl mevkisi orta saha'nın sol kanadı ile forvet arkası değilmi yahu?

Evet asıl mevkisi bu bölgeler diğer akadaş karıştırdı büyük ihtimalle :)

Fıratcan Alçınkaya
24.Temmuz.2006, 01:20
Antalya ya attığı gol ortada sponsor felan bilmem ben Delgado kalmalı takımda... Bu sene daha da iyi olcak bence...

RaSenGan
24.Temmuz.2006, 01:20

Şemsi her ön elemeler ve gruplardan önce 2 defa listeler veriliyor..

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 01:21
Herhalde gruplara kalırsak o zaman oynayacak yeni transferler.Baksanıza bir gelişme yok.Borsayada bişi bildirilmedi.

ForCimbom
24.Temmuz.2006, 01:22
İş bimek sadık olanı harcamaksa sorun yok..

10 numarası elinden alındı ses çıkarmadı, transfer dedikodularında aslan gibi GALATASARAYLIYIM dedi.

Bunlar için disiplinsiz oldu öyle mi?

Yazık Kalli..

Çıkarmayacak tabii ki son sene ne yapmış bakalım ayrıca sadık olan her adamı takımda tutacaksak işimiz var.

Size inanamıyorum ben gerçekten, vefa duygusunu kaybetmişsiniz hepiniz.. İki sene önce şampiyon olurken, hepiniz Necati Necati diye bağırıyordunuz.. En çok katkıyı o yapmıştı.. Gerçek bir Galatasaraylı gönderiliyor, dansöz gibi kıvıranlar takımda kalıyor.. Kalli düştü benim gözümden, umarım en kısa zamanda takımdan ayrılır..

Profesyonelliğe karşı, Metin OKTAY..!
Evet haklısın Burak Abi, şamp. senesi yaptıklarını unutmuyorum(yine de standardın çok üstünde değil dansöz dedilen adam ondan daha iyi oynadı) ama son sene neler yaptı? Koca bir "HİÇ"... Hatta kaç tane puan kaybettimiştir kaçırdığı gollerle disiplinsizliklerle.

Şimdi sen bu adamı yok "ben Galatasaraylıyım" mış yok vefalıymış diye takımda mı tutacaksın? Hem onun yerine çok daha iyi bir forvet gelebilir, eğer Özhan marifetini göstermezse.

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 01:24
Bu durumda eLeme maçLarında şu an ki mevcut kadro iLe oynayacağımız kesin.Bence bu kadro eLemeLeri geçmek için yeterLi.

uAburak89
24.Temmuz.2006, 01:29
Geçen sene iyi oynayan adam varmıydı ? Arda Arda diye yırtınızdınız, saman alevi gibi söndü o da.. Takım kötüydü, ayrıca Gerets onu sakatlığı atlatmadan ŞL maçında sahaya sürerek bitirdi..

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 01:31
Bu saatten sonra transfer yapamıyorsak transferde biraz daha ince eleyip sık dokuyabiliriz.Aceleden gereksiz bir transfer hatasına düşmeyiz en azından.

ForCimbom
24.Temmuz.2006, 01:34
Geçen sene iyi oynayan adam varmıydı ? Arda Arda diye yırtınızdınız, saman alevi gibi söndü o da.. Takım kötüydü, ayrıca Gerets onu sakatlığı atlatmadan ŞL maçında sahaya sürerek bitirdi..
Sakatlanan her adam iyileşmezse ne olacak? Arda da batırdı evet, ama Ümit Karan takımdaki en istikrarlı olandı ve en iyisiydi. Necati antrenmanlarda yaptıklarıyla da zaten gitmeyi tamamen haketmiş...

Atakan38
24.Temmuz.2006, 01:35
Alla Alla nası oLmus bu transfer yaa ınanmıorum

antepe gıdecegını bıLsem ben kendım gaLatasaraya getırırdım.

cok ii transfer

uAburak89
24.Temmuz.2006, 01:37
Sakat sakat ŞL maçına çıkardı diyorum..!

Önce Mondi, şimdi Necati.. Hiç hoşuma gitmiyor bu gidişler.. Gitmesi gerekenler, Cihan, Okan Buruk, Ayhan ve Kabze(Kiralık) olmalıydı..

Atakan38
24.Temmuz.2006, 01:45
ayhan mı_?

ayhan gecen senenın en ii adamıydı banko 11 de oLmaLı

hıc bırı gıtmemeLı ama kıraLık verıLebıLır.

hakan şükür'unde kotu oynadıgı donemLer oLdu onuda gondereLım o zmn
yok gecen sene kotu oynamıs gecen sezon naapmıs faLan fıLan necatının ısmı yeter en gaLatasarayLı adamLarın basında geLıo kesınLıkLe kaLmaLı

uAburak89
24.Temmuz.2006, 01:51
Necati Türkiyede bir takıma giderse, performansına imrenerek bakarsınız..

Emurafu
24.Temmuz.2006, 02:16
M@rm@let kardes hani kalli necatiyi kovamazdı kalli tek patron degıldi hani şimdi anladın sanırım....................Kalli nin dedigi olur.......Kimseye acımaz herkez örnek olsun

Lincoln10
24.Temmuz.2006, 02:20
bence necati gidenler arasında olmamalıydı.onun yerine hakan ve okan olmalıydı.carrusca zaten gidici.

Emurafu
24.Temmuz.2006, 02:21
Daha gidecekler yine var carusca var

GodfatheR
24.Temmuz.2006, 02:22
Birakin gurhan i appiah artik gidiyor gibi gozukuyor bi bilgisi olan varmi

sergenNn
24.Temmuz.2006, 02:27
Ben kadroların verilmesinin tarihinin 2 gün sonra olduğunu duydum bi yerde ama doğru mudur ?

Cyzio
24.Temmuz.2006, 02:59
Stepanov'a veda töreni yapıldı.Gerçekten harikaydı.Birgün Trabzon'a teknik direktör olarak gelmek istediğini söyledi..

C h A o S
24.Temmuz.2006, 03:14
yaw giden gider, kalan kalır.2 forvet gönderdiğimize göre demek ki sağlam bi forvet adamı alıcağız.Gİdenlere üzüldüm diyemem.H.kabze'nin zaten forma şansı bulamayacağı belli.Hasan için çok iyi oldu.Başka takımlada inşallah hakettiği süreyi ve değeri bulur...

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 03:17
appiah %90 gidicek galiba en son schalke 6milyon euro vermiş

fenerbahce_1907
24.Temmuz.2006, 03:24
10 milyon euro üstü vermedikleri sürece Appi'nin sadece burdaki maclarınız izlerler.

Omerdinho
24.Temmuz.2006, 03:47
Evet asıl mevkisi bu bölgeler diğer akadaş karıştırdı büyük ihtimalle :)

sivasspor'un maclarini biraz izleseydin görürdün mevkisini

UA dragon
24.Temmuz.2006, 04:04
necati kötü futbolunu devam ettirdi galatasaray'a büyük hizmetler verdi diye satılmayacak diye birşey necati kendi sonunu hazırladı

fatih akin
24.Temmuz.2006, 04:19
Kalli kesinlikle işini çok iyi biliyor.Bu sene bizi güzel yerlere getiricek.Ama Neco nun yerini kimi alabilir.Hakan'ı kesinlikle takımda tutmalı adam bu takımın sembolü oldu artık sene sonunda da bırakır büyük ihtimalle.Belki de Özgürcan'ı oynatır aslanlar gibi oyuncu

Emurafu
24.Temmuz.2006, 04:24
Sporx yazarı Osman Tanburacı ilk değerlendirmesini yaptı ve Feldkamp'ın kararına desteğini belirtti.

Tanburacı'nın ilk görüşleri şu şekilde: "Galatasaray'ın yeniden yapılanmaya ihtiyacı vardı. Bunu da yapacak tek adam Feldkamp'tır. Ona inanıyorum. Yaptıklarını onaylıyorum. Kalli görevini yapmıştır. Sıra yönetimdedir. Necati ve Hasan Kabze gidiyorsa Morientes şarttır. Akıbet belli oldu. Hakan Şükür'e güvenmiyor, tek Ümit Karan ile olmaz diyorsa bekleyin santrfor geliyor."

24.07.2007

Kaynak : Sporx.com

Emurafu
24.Temmuz.2006, 04:26
Yarin bütün gazetelerde kesin necati fenerbahceye gidiyor haberleri cıkar:):)

gahanthegod
24.Temmuz.2006, 05:22
Ben sponsorLar tarafından aLındığını için ısrar ediLdiğini düşünmüyorum ki + Tigana böyLe şeyLere taviz vermez.Tigana da onda potansiyeL olduğunu biLiyordu ve ısrarLı farkLı böLgeLerde kendisinden performans bekLiyordu.Dediğiniz iLe aLakaLı değiL
Yanlis anlama, Tigana'yi cok severim de, Tigana boyle seylere goz yummaz diyosun, ama Rico'yu yonetim aldi, Tigana da gayet goz yumdu. Yumduruldu veya, Tigana'ya bircok konuda yapilanlar gibi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Antalya ya attığı gol ortada sponsor felan bilmem ben Delgado kalmalı takımda... Bu sene daha da iyi olcak bence...
Yok yok, okuma & anlama kitligi var, kesin.

Gitsin diyen oldu mu?
Veya kotu oyuncu diyen?

Benim demek istedigim, Delgado ne kadar kotu oynarsa oynasin, mumkun oldugunca cok ilk 11'de oynayacak.
Gecen sene gorduk bunu.

Mevki falan tamam, alakasiz yerde oynadi. Ama kotu muydu? Evet. Yedege cekilebildi mi? Hayir. Neden? Sponsorlarin kuklasi olmus, ve TD'sinin isine devamli karisan bir yonetim var basta.

Bu ayri konu, Besiktas'ta bu denli kotu bir ortam varken, takima 3 kupa kazandiran ve berbat bir kadroyla son haftalara kadar sampiyonlugu kovalayip takimi 3 yil aradan sonra CL'ye sokan Tigana'nin hala basarisiz sayilmasi.

Bir de.. Delgado iyi oyuncu, evet kumasi cok iyi, ama bir golden de futbolcuyu savunman da pek ilgincmis. Recep'in de Isvicre'ye attigi gol var oyleyse, hadi bakalim.

Varonil
24.Temmuz.2006, 05:30
Bugün vardı çoğu gazetede:)

Aşk-ı Şehir
24.Temmuz.2006, 05:34
Vay be demek Uğur'u transfer etti Antep.İyi transfer.Fm'de çoğu zaman aldığım bir adamdı Türkiye liginde.

aynen katılıyorum kardeş sana ayrıca çokta iyi bir oyuncu ;;)

TR.CaPTaiN
24.Temmuz.2006, 05:40
Fenerbahçe Necati'yi almaz. Doğru olan da budur. Appiah'ı da 6 milyon euroya bırakmaz.

KaF KeF
24.Temmuz.2006, 05:42
bence Necati'yi alacak gibime geliyor...

Varonil
24.Temmuz.2006, 05:43
http://img122.imageshack.us/img122/4188/adszsy1.jpg (http://imageshack.us)

Fenerbahçe'ye yeni stoper..

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'un başarılı defans oyuncusu Yasin Çakmak ile anlaştı. Çaykur Rizespor forması giyen 22 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe ile her konuda anlaşmaya vardı. Sarı lacivertli kulübün ise, Yasin'in bonservisi için Çaykur Rizespor kulübü ile anlaşmaya yakın olduğu, iki taraf arasında bonservis konusunda küçük pürüzlerin kaldığı ifade edildi. Genç futbolcunun, Fenerbahçe'ye transferinin en geç Perşembe gününe kadar gerçekleşeceği belirtildi.

Sarı lacivertli ekip, teknik direktör Zico'nun isteği doğrultusunda uzun süredir yerli stoper arayışı içindeydi.

Çaykur Rizespor Başkanı Kadir Çakır, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'nin bize Yasin için resmi teklifi oldu. Fenerbahçe Yasin ile anlaştı. Bonservis konusunda görüşmeler sürüyor. İstediğimiz bonservis bedelinide anlaşmamız halinde bu transfer gerçekleşir" dedi.

Kaynak: DHA
24.07.2007

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 05:44
Yasin Çakmak harika olur yönetim bitirecek bu işi

KaF KeF
24.Temmuz.2006, 05:45
inş.alırız...

mgokalparslan
24.Temmuz.2006, 05:49
fenerbahce geçen seneki transfer fiyakosundan sonra bu sene baya akıllanmış
yasin çakmak gelirse mükemmel olur onun dışında aldıkları gençler (özellikle ilhan parlak) çok yetenekli isimler

fenerbahce_1907
24.Temmuz.2006, 05:53
Çok iyi transfer gelecek vaad eden bi oyuncu.

Aşk-ı Şehir
24.Temmuz.2006, 05:54
yasin gelecek vaadeden oyunculardan biri alırsa Fenerbahçe iyi bir transfer olur ;;)

fm_monster
24.Temmuz.2006, 05:59
Denizlispor, Erman ile yolları ayırdı

Denizlispor, tecrübeli savunma oyuncusu Erman Güraçar ile yollarını ayırdı. Sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Erman, bu yöndeki talebin kendisinden geldiğini belirterek, "33 yaşımdayım. Askerlik tecil sürem 2008'in Ocak ayında dolacak. Yürürlükteki yasaya göre ocak ayında askere gitmek zorundayım. Bir müddet bekleyeceğim. Kısa sürede yasa değişmezse, futbol hayatımı yurt dışında sürdürmeyi düşünüyorum. Değişirse, Denizlispor'la yeniden masaya oturacağız. Askerlik yüzünden önümü göremiyordum. Böylesi daha iyi oldu" dedi.

Erman'ın durumunu bildiklerini ve bu yüzden gerekli önlemi aldıklarını dile getiren Genel Menajer Özhan Çetin, "Erman'ın askerlik sorunu kafamızı karıştırıyordu. Sezonun ortasında ayrılması işimizi daha da güçleştirecekti. O nedenle stoper mevkiine Brezilyalı Allyson Araujo Santos'u transfer ettik. Erman'a da başarı diliyoruz" şeklinde konuştu. Çetin, prensip anlaşmasına vardıkları Ganalı bir golcünün 2-3 gün içinde Denizli'ye geleceğini açıkladı.

BlackEagle19o3
24.Temmuz.2006, 06:08
Fenerbahçe alırsa iyi bir transfer yapmış olur:)

canavar20
24.Temmuz.2006, 06:12
Fenerbahçem sonunda akıllanmaya başlıyor.:)

SYLaR
24.Temmuz.2006, 06:47
Oh be şükür Necati gibi ruhsuz bir heriften kurtulduk

Aykan19o3
24.Temmuz.2006, 06:49
Galatasaray ''Giden Gider'' teorisi üzerine hareket ediyor ama bence takım için negatif oluyor..

uAburak89
24.Temmuz.2006, 06:55
Adam harcamak ne kadar kolaymış yav, Necati düşmanı amma adam varmış.. Ayrıca bu Hasan Kabze'yi unutma diye beste yapan adamlar bile bir kalemde sildi adamı.. Şaşırdım doğrusu..

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 06:56
Burak söyleyecek birşey bırakmamış..

Aykan19o3
24.Temmuz.2006, 07:00
Uğur Yıldırım Transferine inanamadım valla helal olsun Gaziantep'e..

REsist JuvE11
24.Temmuz.2006, 07:05
hasan kabze ye çok üzüldüm..

diğerleri (özellikle necati)galatasaray gibi büyük bir takıma yakışmayan oyunculardı..özellikle yetenek bakımından.kalli bunları gördü ve postaladı..

SYLaR
24.Temmuz.2006, 07:15
Necati hiçbir zaman büyük takım futbolcusu değildi.Olamadı da.

Tüm futbolcular grevdeyken 350 milyarlık arabasıyla tesislere gelende oydu.Şimdi bu şeye benzer.Bir fabrika da grev var.Çaycısıda grevde şefide.Şef grev yerine masa açıp iskender vs. yemesi gibi abes bir durum.Yakışmayan bir durum.Böyle biri Galatasaray formasını hayatta hakedemez.En sonunda yolladılar şükür.

Emurafu
24.Temmuz.2006, 07:18
Ya arkadaslar yabanci forvet gelecegi icin birileri gidecekti.........Ayrıca anladıgım kadarıylr özgürcan bu sene kadroda yer alacak serkan da var kabze ve necati kalsada zaten oynamıcakdıki.......Bu arada Necati ve kalli arasında kampta neler gecti onu kalli bilir son mac yaptıgı hariketlerde var.....

REsist JuvE11
24.Temmuz.2006, 07:30
Necati hiçbir zaman büyük takım futbolcusu değildi.Olamadı da.

Tüm futbolcular grevdeyken 350 milyarlık arabasıyla tesislere gelende oydu.Şimdi bu şeye benzer.Bir fabrika da grev var.Çaycısıda grevde şefide.Şef grev yerine masa açıp iskender vs. yemesi gibi abes bir durum.Yakışmayan bir durum.Böyle biri Galatasaray formasını hayatta hakedemez.En sonunda yolladılar şükür.

2sezon önce şampiyon olduğumuzda kupayı geç almıstık..malum son hafta fenerin de şampiyonluk şansı vardı..herneyse..şampiyonluk kupasını ağustos ta almıstık galiba..işte o kutlama gecesinde necati ye şampiyonlukla ilgili sorular sordular..adamdaki cevap şu:

-biz herşeyi geç alıyoruz,kupayı da geç almısız,nolcakki alıştık biz...bu adamın gs de yeri hiçbizaman olmadı bana göre..necati benim için o gece bitmişti

erdemzorer10
24.Temmuz.2006, 07:42
Sporx yazarı Osman Tanburacı ilk değerlendirmesini yaptı ve Feldkamp'ın kararına desteğini belirtti.

Tanburacı'nın ilk görüşleri şu şekilde: "Galatasaray'ın yeniden yapılanmaya ihtiyacı vardı. Bunu da yapacak tek adam Feldkamp'tır. Ona inanıyorum. Yaptıklarını onaylıyorum. Kalli görevini yapmıştır. Sıra yönetimdedir. Necati ve Hasan Kabze gidiyorsa Morientes şarttır. Akıbet belli oldu. Hakan Şükür'e güvenmiyor, tek Ümit Karan ile olmaz diyorsa bekleyin santrfor geliyor."

24.07.2007

Kaynak : Sporx.com

ancak bu şekilde özetlenebilrdi..

ne yalan söyliyeym necatinin gitmesini en çok isteyenlerden biriydm ama gitmesi kesnleşnce içm cız etti..keşke zamanında karanı ankaraya kiraladıgımz gibi necatiyide bi takıma kiraya versk belki akıllanırdı..ayrıca kabze kiralanmalı bonservisiyle verilmemeli..orhanda sakat sakat elinden geleni yaptı..cihana bişey söylemek istemyorm

4 ününde yolu açık olsun

REsist JuvE11
24.Temmuz.2006, 07:45
senelerden beri söylerim..cihan bence futbolu bırakmalı...
kalli sonuna kadar haklı(kabze dışında)..o kiralık verilmeliydi

Emurafu
24.Temmuz.2006, 07:48
Serkan bana göre onları aratmaz kaldıki özgürcanda formda ayrıca yeni transferde gelecek yönetim coktan herseyi hazırlamıstır

erdemzorer10
24.Temmuz.2006, 07:50
zaten necati kabze ikilisinin gitmesi demek çok çok iyi bir mesaj olmuş forvet transferi için

fm_monster
24.Temmuz.2006, 07:51
Dvornik Vestel Manisaspor’da

http://www.sporx.com/images/1/29/2206_B_003.jpg

Vestel Manisaspor’umuz dış transferde Slovakya’nın Ruzomberok takımında forma giyen 29 yaşındaki Çek oyuncu Josef Dvornik’i renklerine bağladı.

İdari Menajer Mustafa Turgat’la birlikte Kartepe kampına gelen defans oyuncusu Josef Dvornik ile iki yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşme imzalandı. Turgat, Dvornik’in takıma önemli bir güç katacağını ifade ederek, “Slovak liginin en önemli savunma oyuncularından birini renklerimize bağladık. Bu transferin hem kulübümüze hem de oyuncumuza hayırlı olmasını diliyorum. Dvornik’in takımımıza çok faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

Takımla birlikte çalışmalara başlayan Çek oyuncu Josef Dvornik, Vestel Manisaspor formasını giyeceği için çok mutlu olduğunu belirterek, “Buraya başarılı olmak için geldim. En kısa süre içinde arkadaşlarıma uyum sağlayıp, takıma katkı da bulunmak istiyorum” dedi.

Hugo
24.Temmuz.2006, 07:55
Ya arkadaslar yabanci forvet gelecegi icin birileri gidecekti..............

Herhangi bir yarışmadan adam elemiyoruz..
Haftanın birincisine neden eledin diye sorduklarında verilen cevap gibi bir yanıt olmuş.

"Birilerinin gitmesi gerekirdi..

Necati'nin Kalması onun içinden de iyi olmazdı bence.
Yabancı forvet banko oynar.
Serkan, Özgürcan diyorsun.. Ümit de var.. Yedek kalırdı Necati..

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:02
Gürhan DMC/MC
Hatta tekniği ve stili Tugay'a benzer, yalnız biraz dribblingli halidir.Gago gibi..

Appiah'ın özellikle gönderilmek istenmediğini herkes biliyor.Sözleşme yeniletmeye çalışıyorlar ve herhalde bu sezon başladıktan sonra yapılır..
Appi için 20 M $ az değil, Yaya Toure'nin gidişini görünce daha belli oluyor.Appiah fazlası ile hazır bir oyuncu, bu tür oyuncuların bulunması çok zordur.
Hem DMC, hem MC.Zaman zaman AMC bile oynayabiliyor.Çok teknik ve size, adam adama mücadele üst düzeyde.
Essien'in Chelsea'ye verdiği katkıyı aynen Fenerbahçe'ye veriyor.

Dünyanın her yerinde oynayabilecek kaliteye sahip bir isimdir.Türkiye'ye gelişine hala hayret ediyorum, bu Aziz Yıldırım'ın en büyük başarısıdır.Bu tarz oyuncular ağzınızla kuş tutsanız da Türkiye'yi seçmezler!..

Appiah'ın 20 küsür M $'a Juventus'a transfer olduğunu unutmayın.
Viera ve Emerson gibi dünyanın en iyi 2 DMCsini alınca göndermek zorunda kaldılar, ki bunu hiç istemeden..

Ayrıca 8 Milyon Euro'ya alınan adam, 6 Milyon Euro'ya gönderilmez!
YALAN HABER
: ))

Yasin olayı gerçek mi :) :)
Hiç inanasım gelmiyor, kesinleşmediği sürece inanmam ben bu basına..

Omerdinho
24.Temmuz.2006, 08:07
Gürhan DMC/MC

Ayni seyi bende söyledim adamlar AMC diye tutturdu :D
Yasin haberi dogruysa yasinide alip transferi kapatiriz :D

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:11
Çok fazla izlemeyen söyleyebilir ama bu onun önlibero olduğu gerçeğini değiştirmez ;)

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:13
Legrottaglie çok iyi adam, ligimizi de küçümsemez.
İyi stoperdi, dağınıktı ama defansı toparlıyordu.Juve'nin all-star kadrosunda hem isim olarak hem de oyun olarak sırıtıyordu, Cannavaro gelince gönderdiler.
Overrated bir oyuncu, yıldız değil ama çok iş yapar burada..
Gerçekleşir mi bilmiyorum ama Bjk parayı sorun yaparsa hayatta alamaz, Juventus'tan ucuza adam alınmaz..

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 08:14
Gürhan'da ön libero ise..

Daha ne diyim yav? :confused:

Fietra 10
24.Temmuz.2006, 08:16
gürhan ön libero?? daha geçen sezon alex'in yerini doldurabilirmi diye tartışıyodunuz..

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:18
Gürhan'da ön libero ise..

Daha ne diyim yav? :confused:

Evet önlibero, önlibero dediğin yarma, saha içinde adam döven kişi demek değildir.

Gago da, Pirlo da önlibero.
Defansif ve ofansif önliberolar var, FM'nin eksik kaldığı nokta burası.
Gürhan Appiah'ın daha az size'lı olanı, Guinti gibi bir oyuncu kısacası.

Benimle bunu tartışma istersen, alındığı günü de biliyorum.Uzun uzun takip ettim,ediyorum, geçen sezon sol kanatta oynaması bir şey ifade etmez (solak zaten).Appiah da sağda oynadı ama gerçek mevkisi DMC (MC gibi ama literatürde DMC)..

Boşuna bunu tartışmayalım, lütfen röportajını okuyun.Daha fazla yorum yapmayalım.DMC konusunu da o röportajda ben sordum zaten..

Gürhan hiç bir zaman AMC oynamadı, AMC düşülmedi!

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:24
Stepanov ve Porto için mükemmel (Pepe'nin yerini çok iyi doldurdular) ama Ts için berbat bir durum.

Ts dolduramaz yerini, Ts Yönetimi bu beceriye sahip değil bence.Çok yetersizler, ellerinde Türker vardı ve kaale almıyorlar bile onu.Çok fazla bürokrasi var Ts'da, bu kafaların tamamen değişmesi lazım Türk Futbolu'nda..

Fietra 10
24.Temmuz.2006, 08:27
Stepanov ve Porto için mükemmel (Pepe'nin yerini çok iyi doldurdular) ama Ts için berbat bir durum.

Ts dolduramaz yerini, Ts Yönetimi bu beceriye sahip değil bence.Çok yetersizler, ellerinde Türker vardı ve kaale almıyorlar bile onu.Çok fazla bürokrasi var Ts'da, bu kafaların tamamen değişmesi lazım Türk Futbolu'nda..

kesinlikle katılıyorum adam Trabzon Limanı'nı aldı birilerinin yardımıyla onun üzerinden TS'a başkan oldu...şimdi ticaret yapıyo klüp üzerinden...Bu konuda bildiğim çok şey var ama anlatmam kurallara aykırı...

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:37
Necati zaten yolcuydu, hayatta bu sezonu tamamlayamazdı.
O değil de Kabze nasıl gider, çok şaşırdım.Elinde forvet kalmadı Gs'ın.
Hakan yetersiz kalır tüm sezon için, Ümit Karan tamam ama e gerisi?..

Özgürcan deneyimsiz daha, sezonu tamamlamaya hazır değil.
Serkan kapalı kutu?

Gs'ın alacağı santrafora bakar, ofansif olarak çok güç kaybedecek Galatasaray ama zaten aşırı ofansif oynuyordu, bu da orta saha zayıflığı getiriyordu ki hala çok baskılı bir orta saha olduğu söylenemez.

Linderoth tek başına nasıl kaldırır tüm orta sahayı?Ayrıca ağır ve vücut vücuta oynamıyor, teknik olduğundan geriden çok top çıkarıyor.
Aurelio tarzı oynayacak bir oyuncu..
Saido gibi yalnız kaldı..
İşe yarar, yaramaz mı?Fakat bu tek başına yeterli olmaz, gene aynı zaafı çeker Gs, iyi pres yaparak,alan daraltarak kontra çıkan takımlara karşı zor durumda kalırlar.Doldur boşalt yapacak isim bırakmadı Kalli.

Düşüncesi Alman mantalitesi.
Forvetsi golcü bir oyun kurucu, duran top organizasyonları ile bulunan goller ve bireyselliğe bırakılan oyun.

Bu düşünce ile kötü, Daum da aynı şeyi takım oturunca uygulamaya çalıştı ama 4-1-2-1-2 baklava ile olmuyor, tek dmc ile ancak zayıf takımlara karşı rahat oynayabilirsiniz.Çok deplasman zaafı yaşar Gs, 4-4-2'ye dönmek zorunda kalırlar (4-4-1-1 gibi)..

Özellikle kritik maçlar belirleyici etken, tek dmc böyle maçlarda intihar demek.Gerets bile ŞL maçlarında 4-4-1-1 oynattı takımı..

Fıratcan Alçınkaya
24.Temmuz.2006, 08:37
G.Antep çok süper transfer yapmış... Hayırlı olsuN...

Hugo
24.Temmuz.2006, 08:41
Uğur Yıldırım, Tevfik Köse, Mehmet Akgün, Serkan Çalık, Barbaros Barut...
FM'de aldığım gençler :)

Sırada kimler var?
Hüzeyfe Doğan, Emrullah Güvenç, İlhan Demirci ??...

erdemzorer10
24.Temmuz.2006, 08:42
diziliş tk dmc gibi grünsede sag ve sol açıkların yardımlarıyla orta

sahada linderoth tek kalmyo..özellikle sabri ve barış özbek bu görevi çok iyi yapyo..maçları da takip edince bunu görmek kolay oluyo..ama tabiki

sistemin dha iyi otrması lazm bu da bi sferde olacak bişey degil ztn...bide bazen 4-3-1-2 oynatyo bu 3 lü orta sahayı bol pres yapan oyunculardan kuruyo o yüzden kesn yorumlar yapmak yanlş olur..kalli çk farklı bi teknik

direktör..yılların spor yazarları onun taktigini çözemezken bizm kalkp taktik söylememiz yanlş olabilr..(benm içnde geçerli) o yüzden bekleyp görelim bizi neyin bekledigini

Cengo
24.Temmuz.2006, 08:50
diziliş tk dmc gibi grünsede sag ve sol açıkların yardımlarıyla orta sahada linderoth tek kalmyo..özellikle sabri ve barış özbek bu görevi çok iyi yapyo..maçları da takip edince bunu görmek kolay oluyo..ama tabiki sistemin dha iyi otrması lazm bu da bi sferde olacak bişey degil ztn..Gs şuanki durumyla gelecek içn çok şey veriyo

Dünyada bunu yapabilen hiçbir takım yok, en son yapabilen Milan'dı.
AML ve AMR'nin defansa katkılarından bahsetsen daha mantıklı olurdu.

DL ve DR'lere kaldı ise Gs sezonu bu şekilde bitiremez, bu şekilde düşünmek intihardır.

Zaten Kalli de bunu biliyordur, Gs bu sene hiç beklenmedik bir şekilde hızlı başlayarak hemen gol attıp kapanmayı ya da atamazsa daha fazla kontra şeklinde geriye dönük oynamayı tercih edecek gibi duruyor.Yani rakibi üzerine çekmeye çalışacak, tamamen kapanan takım olursa da kuzu gibi yer golünü oturur yerine.

Beklerde Linderoth'a yardım ummak mantıklıca mı?
Oraya 2. DMC almak mı mantıklı, yoksa bir santrafor mu?

United bile artık baklava oynamıyor :)

erdemzorer10
24.Temmuz.2006, 08:56
Dünyada bunu yapabilen hiçbir takım yok, en son yapabilen Milan'dı.
AML ve AMR'nin defansa katkılarından bahsetsen daha mantıklı olurdu.

DL ve DR'lere kaldı ise Gs sezonu bu şekilde bitiremez, bu şekilde düşünmek intihardır.

Zaten Kalli de bunu biliyordur, Gs bu sene hiç beklenmedik bir şekilde hızlı başlayarak hemen gol attıp kapanmayı ya da atamazsa daha fazla kontra şeklinde geriye dönük oynamayı tercih edecek gibi duruyor.Yani rakibi üzerine çekmeye çalışacak, tamamen kapanan takım olursa da kuzu gibi yer golünü oturur yerine.

Beklerde Linderoth'a yardım ummak mantıklıca mı?
Oraya 2. DMC almak mı mantıklı, yoksa bir santrafor mu?

United bile artık baklava oynamıyor :)

Gs paf takımı bile öyle kapanarak top oynayacak ve "kuzu gibi" lafını yiyecek futbolu oynamaz..o ihtimali çkar ztn Gs den bahsediyorz(yada ben senin demek istedigini yanlş anladım)

seninde dedigin gibi Kalli herşeyn farknda ne yapmsı gerektigini bizden çok daha iyi biliyo o yüzden bence Galatasaray ın taktik olarak neler planladıgını önümüzdeki günlerde oynayacagı hazrlk maçlarnda anlamamz daha kolay olacaktr..

Emurafu
24.Temmuz.2006, 08:59
Herhangi bir yarışmadan adam elemiyoruz..
Haftanın birincisine neden eledin diye sorduklarında verilen cevap gibi bir yanıt olmuş.

"Birilerinin gitmesi gerekirdi..

Necati'nin Kalması onun içinden de iyi olmazdı bence.
Yabancı forvet banko oynar.
Serkan, Özgürcan diyorsun.. Ümit de var.. Yedek kalırdı Necati..
Necatinin zaten gidecegini ben isvicre kampında oldukları zaman söylemiştim birde son macta kötü hariketler yapınca kalli onu heps sildi zaten röportajlarda hep morali düsüktü kabzeye gelirsek suanda kampın en kötü oyuncusu idi kendisi bütün macları izledim Gs tv dende Antremanları izledim.......Kabzede bitiricilik iyi kaybolmuş özgürcan ise baya formda idi cok pres yapıp top kaptı asisrt yaptı gol attı falan filan bütün kararlara saygı göstermekten baska sansımız yok....Bekleyip görecez illaki onları aaratmıcak forvetler gelir hatta hazırdır:):):)

Cengo
24.Temmuz.2006, 09:04
Gs paf takımı bile öyle kapanarak top oynayacak ve "kuzu gibi" lafını yiyecek futbolu oynamaz..o ihtimali çkar ztn Gs den bahsediyorz(yada ben senin demek istedigini yanlş anladım)

Evet yanlış anlamışssın, hala Tr'de 90 dk kapanan takımlar var, bu şekilde 1 puan çıkarabileceklerini zannediyorlar..

Emurafu
24.Temmuz.2006, 09:04
Besıktas Santanderin stoperini alıyor rubens mi ne onu alıyor İşi bitirmek için ispanyaya gittiler

Kaynak diye sorarsınız şimdi kaynak bütün gece sporları hatta anlasmıslar........

Cengo
24.Temmuz.2006, 09:05
Uğur Gs'a gelmek için can atıyormuş ama almadılar adamı.
Çok durmaz orada zaten, ya herro ya merro.Ya atlar ya batar..

İlhan Demirci de bir yere transfer oldu galiba?

erdemzorer10
24.Temmuz.2006, 09:06
Evet yanlış anlamışssın, hala Tr'de 90 dk kapanan takımlar var, bu şekilde 1 puan çıkarabileceklerini zannediyorlar..

peki o zmn yanlış anlamışm k.bkma..

kalli hazırlk maçlarnda ne yapmak istedi tam olarak kimse anlayamadı..o yüzden istanbuldaki hazırlk maçlarını bekleyip görelim..bu maçlarda daha ciddi 11ler çkaracaktr..kendi de dedi ztn..ilk 11 çknca ztn biraz biraz anlarız Gs nin futbol mantalitesni

Emurafu
24.Temmuz.2006, 09:08
Uğur Gs'a gelmek için can atıyormuş ama almadılar adamı.
Çok durmaz orada zaten, ya herro ya merro.Ya atlar ya batar..

İlhan Demirci de bir yere transfer oldu galiba?Barbaros kasımpasa da zaten bütün gurbetcileri onlar aldı hemen hemen:):)

Emurafu
24.Temmuz.2006, 09:14
Biri Aslan olacak

Ligde şampiyonluk, Avrupa'da UEFA Kupası şampiyonluğunu isteyen G.Saray, ikinci büyük bombayı patlatmak üzere. Sarı-kırmızılılar forvet transferinde imzayı 10 gün içinde attırmayı hedefliyor

FERNANDO MORiENTES

G.Saray'ın en çok istediği forvet adayı. Sarı-kırmızılılar, Valencia'nın 31 yaşındaki golcüsü için 8 milyon euro'yu gözden
çıkardı. İspanyol yıldıza Lyon kulübü de talip oldu. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Morientes'in transferinde büyük aşama katetti. Lakabı 'gol makinesi' olan Morientes, dünya çapında bir kariyere sahip olduğu için G.Saray'ın ilk tercihi konumunda.

Roque Santa Cruz
Teknik direktör Feldkamp'ın önerdiği Bayern Münih'in golcüsü Santa Cruz için temaslar sürüyor. Lincoln transferini bitiren ikinci başkan Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel, Paraguaylı forvet Santa Cruz'un transferi için Alman kulübü ile görüşmeleri sürdürüyor. Bayern, yıldız golcüsü için 5 milyon euro istiyor ama indirim sinyali de verdi.

Kevin Kuranyi
Cimbom'un listesindeki en pahalı golcü. Schalke, F.Bahçe'nin de istediği Kevin Kuranyi için 25 milyon euro bonservis bedeli talep ediyor. G.Saray, Kuranyi için 20 milyon euro'ya kadar çıkmayı planlıyor. G.Saray yönetimi, bu üç golcü adayından birini transfer ederek, 4 Ağustos'ta İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak Karşıyaka maçına yetiştirmeyi ve Avrupa'yı sarsmayı planlıyor

FOTOMAC:):)

Cengo
24.Temmuz.2006, 09:15
Biri Aslan olacak

Ligde şampiyonluk, Avrupa'da UEFA Kupası şampiyonluğunu isteyen G.Saray, ikinci büyük bombayı patlatmak üzere. Sarı-kırmızılılar forvet transferinde imzayı 10 gün içinde attırmayı hedefliyor

FERNANDO MORiENTES

G.Saray'ın en çok istediği forvet adayı. Sarı-kırmızılılar, Valencia'nın 31 yaşındaki golcüsü için 8 milyon euro'yu gözden
çıkardı. İspanyol yıldıza Lyon kulübü de talip oldu. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Morientes'in transferinde büyük aşama katetti. Lakabı 'gol makinesi' olan Morientes, dünya çapında bir kariyere sahip olduğu için G.Saray'ın ilk tercihi konumunda.

Roque Santa Cruz
Teknik direktör Feldkamp'ın önerdiği Bayern Münih'in golcüsü Santa Cruz için temaslar sürüyor. Lincoln transferini bitiren ikinci başkan Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel, Paraguaylı forvet Santa Cruz'un transferi için Alman kulübü ile görüşmeleri sürdürüyor. Bayern, yıldız golcüsü için 5 milyon euro istiyor ama indirim sinyali de verdi.

Kevin Kuranyi
Cimbom'un listesindeki en pahalı golcü. Schalke, F.Bahçe'nin de istediği Kevin Kuranyi için 25 milyon euro bonservis bedeli talep ediyor. G.Saray, Kuranyi için 20 milyon euro'ya kadar çıkmayı planlıyor. G.Saray yönetimi, bu üç golcü adayından birini transfer ederek, 4 Ağustos'ta İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak Karşıyaka maçına yetiştirmeyi ve Avrupa'yı sarsmayı planlıyor

FOTOMAC:):)

haha Fotomaç :D

fenerbahce_1907
24.Temmuz.2006, 09:16
F.Bahçe'den Topuz atağı

Appiah'ın Schalke'ye gitme ihtimalinin artması üzerine F.Bahçe yeniden Kayserisporlu oyuncu için harekete geçti. Sarı-kırmızılı yönetimin, "Sat-ma-ya-ca-ğız" açıklamasına rağmen reddedilmeyecek bir teklif yapmaya hazırlanan F.Bahçe yönetimi, "Orta sahaya mutlaka savaşçı bir isim alacağız" diyerek şartları zorlama kararı verdi.

Appiah giderse Topuz gelebilir

APPİAH'IN Schalke yolunda olması F.Bahçe'yi Mehmet Topuz konusunda yeniden harekete geçirdi. Kayserispor yönetiminin ısrarla "Satmayacağız" demesine rağmen, F.Bahçe'nin Mehmet Topuz için fiyat artırıp bir kez daha şansını deneyeceği öğrenildi.

fenerbahce_1907
24.Temmuz.2006, 09:17
Beşiktaş'ın zor tercihi

Stoper arayışlarını sürdüren Kartal'da adaylar ikiye indi. Siyahbeyazlılar İtalyan Nicola Legrottaglie veya Ruben Gonzalez'den birini alacak. İtalyan basınına göre Juventus'lu Nicola bitti. İspanya'ya giden yönetici Mario Berk ile menajer Ali Gültiken ise Ruben Gonzalez için kulübü Racing Santander ile bugün bir kez daha görüşecek.

Ya Ruben ya Nicola

Yönetim İspanya'da Ruben için pazarlık yaparken, İtalyan Nicola ise anlaştığını açıkladı.

Beşiktaş'ta stoper transferi adeta arapsaçına döndü. Son olarak Racing Santander takımında forma giyen Ruben Gonzalez'de karar kılan siyah-beyazlılar, yönetici Mario Berk ile menajer Ali Gültiken'i İspanya'ya göndermiş ve ön anlaşmanın yapılmasını istemişti. Berk ile Gültiken, dün sabah Racing Santander kulübü ve defans oyuncusu Ruben Gonzalez ile bir
araya geldi. Yaklaşık 4 saat süren görüşmede ortak bir nokta bulunamadı.

TEKLİFİ DOĞRULADI
Son olarak 1.5 milyon euro teklif eden siyah beyazlı ekip, Racing Santander'in 2.5 milyon euro istemesi üzerine, bugün tekrar görüşme kararı aldı. İspanyol kulübün bu bedelde ısrar etmesi durumunda ise Beşiktaş heyeti, Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie'ye yönelecek. Legrottaglie de İtalya basınına yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan teklif aldığını doğruladı.

GİUNTİ İLE GÖRÜŞTÜM
Legrottaglie, kariyeri açısından çok iyi olacağını düşündüğü için teklifi kabul ettiğini de açıkladı. Beşiktaş hakkında bilgi almak için Appiah ve Giunti ile görüştüğünü belirten İtalyan yıldız, hava toplarındaki üstünlüğü ile tanınıyor. Futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot'un da 30 yaşındaki tecrübeli futbolcuyu ısrarlar istediği öğrenildi.

Emurafu
24.Temmuz.2006, 09:18
haha Fotomaç :D
Evet 20 milyon o kadarda sallanmaz:D:D

Kuranyi hariç digerleri zor görünmüyor:):)

UEFA listesi verlimesinede az kalmıs yakında biter transferler:)

erdemzorer10
24.Temmuz.2006, 09:22
alınacak oyncu 30 yaşın üstünde olmayacak deniyo..neyse kesn bi transfer olacak bu belli
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ztn bgn adnan polat yaptıgı açklamada transfer sinyalleri verdi..yogun çaba içnde oldklarnı falan belirtti..

Hugo
24.Temmuz.2006, 16:32
Roque gelse güzel olur ama zor gibi gözüküyor..
Ben olsam Porto'ya giderdim..

goosfraba
24.Temmuz.2006, 16:53
Ve gidecekler açıklandı!

http://img.mynet.com/spr/necatiates2.jpg

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, teknik heyetin raporu doğrultusunda Necati, Orhan, Cihan ve Hasan Kabze'yi bu sezon kadrolarında düşünmediklerini açıkladı.

Adnan Sezgin, bugün yapılan antrenman sırasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kampa giderken kadroda azalma olacağını söylediklerini ifade ederek, ''Bugün teknik heyetimizle bir görüşme yaptık. Daha sonra da Cihan, Orhan, Necati ve Hasan Kabze'ye teknik heyetin raporuyla bu sene kafamızda oluşturduğumuz kadroda kendilerine yer veremeyeceğimizi söyledik. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ederiz'' dedi.

Kulübün bu oyunculara karşı vecibelerini yerine getireceğini vurgulayan Sezgin, şöyle devam etti: ''Bunun bilinci içindeyiz. Kendilerine ayrı bir program verilecek ve antrenmanlarını takımdan ayrı devam ettirecekler. Bundan sonra da bazı değişiklikler olabilir. Kadromuza katılacak yeni arkadaşlar olabilir. Buradan da ayrılacaklar olabilir. Sonuçta bir karardır. Bu kararın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz.''

Adnan Sezgin, oyuncuları Carrusca ile ilgili Arjantin'den iki kulübün teklifinin bulunduğunu kaydederek, ''Şu anda onları değerlendiriyoruz. Biliyorsunuz Carrusca gelirken, sponsorumuz tarafından masrafları ödenerek kulübümüze transfer olmuştu. Tüm amacımız sponsorumuzun da bu transferden bir zarar görmeden bu işi halletmek. Kendisi sanırım iki kulüple de görüşmüş. 1-2 gün içinde bu işin netleşeceğini düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Sezgin, ''Yabancı oyuncu hariç yerli oyuncu da kadronuza katacak mısınız'' sorusuna ''Olabilir'' yanıtını verdi.
Carrusca'nın gönderilmesiyle takımda 1 artı 1 yabancı oyuncu açığının olacağının ve bu boşlukların değerlendirilip değerlendirilmeyeceğinin sorulması üzerine Sezgin, ''Değerlendirmeye çalışıyoruz. Boşluk var, biz bunu dolduracağız diye hareket etmeyeceğiz. Mevcut kadromuzun çok kaliteli olduğuna inanıyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncuların da mutlaka bu kaliteli kadroya katkı yapacak özelliklerde olmasına dikkat ediyoruz. Önemli bir koşul da şartlarının bize uygun olması. Bu şartların uygunluğu için de çalışıyoruz ve çok yoğun bir çalışma trafiği içindeyiz. En kısa zamanda çözümlenecek ve basına da bilgi vereceğiz'' dedi.

Alınacak yabancı forvet oyuncusunun sezon başlamadan takıma katılıp katılmayacağı sorusu üzerine Adnan Sezgin, ''O'na forvet demeyelim. Çünkü başka mevkilerde de düşündüğümüz oyuncular var. Yoğun bir görüşme var. Bunun zamanı için tarih veremem. Zaten bu çalışmalar bir hafta 10 günlük çalışmalar değil. Yıl içinde yaptığımız çalışmaların sonuçlandırmak üzereyiz. Gönül ister ki bir an önce transfer edilecek oyuncuları kadromuzdaki oyuncularla kaynaştıralım. Ama sizin de bildiğiniz gibi transfer kolay olmuyor. Birçok detaylar var. Bu detayların hepsinin bir araya gelmesi lazım. Bunun için çalışıyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Galatasaray 2 forvetini bu sene kadrosunda düşünmüyor, bu bir yabancı forvet alacaklarına işaret;;):)

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 17:14
Hala gazetelerde M.Topuz haberlerinin çıkmasına anlam veremiyorum açıkçası

RoNNiE91
24.Temmuz.2006, 17:20
Legrottaglie olmasını tercih ederim.Daha kaliteli ve iyi bir oyuncu.Bize faydası daha fazla olur.

uAburak89
24.Temmuz.2006, 17:21
Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal joker gazeteler için, sütünlar boş kaldı mı hemen devreye giriyorlar.. :D

RaSenGan
24.Temmuz.2006, 17:22
Al-maz-lar.

RaSenGan
24.Temmuz.2006, 17:22
Biliyoduk çoktan.:)

ultraslanerdem
24.Temmuz.2006, 17:53
Büyük ihtimalle Moriantes gelecektir...

Emmanuel
24.Temmuz.2006, 17:57
gelecekse morientes gelsin 30 yaş üstü ama olsun en faydalı bence o olacaktır

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 18:01
geçen spor programnda Mehmet Topuz transferi için seçim sonuçları bekleniyo diyodu araya başbakanı sokmak için ama olmayacak bir transfer

Fernando Gago
24.Temmuz.2006, 18:03
Legrottaglie iyi bi oyuncu değil bence her an takımı yakabilir ama TSLde iş yapar...

Hugo
24.Temmuz.2006, 18:25
Herkesin dediği doğru olacak diye birşey yok. Belki Morentes gelir.
Adam yaşını karıştırmıştır belki :)

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 18:35
F.Bahçe'ye yeni stoper!

http://www.sporx.com/images/1/29/6361_B_yasin001.jpg

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'un başarılı defans oyuncusu Yasin Çakmak ile anlaştı.

Çaykur Rizespor forması giyen 22 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe ile her konuda anlaşmaya vardı. Sarı lacivertli kulübün ise, Yasin'in bonservisi için Çaykur Rizespor kulübü ile anlaşmaya yakın olduğu, iki taraf arasında bonservis konusunda küçük pürüzlerin kaldığı ifade edildi. Genç futbolcunun, Fenerbahçe'ye transferinin en geç Perşembe gününe kadar gerçekleşeceği belirtildi.

Sarı lacivertli ekip, teknik direktör Zico'nun isteği doğrultusunda uzun süredir yerli stoper arayışı içindeydi.

Çaykur Rizespor Başkanı Kadir Çakır, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'nin bize Yasin için resmi teklifi oldu. Fenerbahçe Yasin ile anlaştı. Bonservis konusunda görüşmeler sürüyor. İstediğimiz bonservis bedelinide anlaşmamız halinde bu transfer gerçekleşir" dedi.

RaSenGan
24.Temmuz.2006, 18:36
Büyük ihtimalle Moriantes gelecektir...

O kim Erdem abi :D Haa anladım Morientes :)

ultraslanerdem
24.Temmuz.2006, 18:37
Ne Morientes'i olum.Moriantes diye yabancı bi forvet var ben onu diyorum.:D.

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 18:39
"Fenerbahçe'ye niye gitmeyeyim!"

http://www.sporx.com/images/1/29/3648_B_necati027.jpg

Galatasaray defterini kapamak zorunda kalan Necati Ateş, konuyla ilgili olarak ilginç açıklamalar yaptı. Söze, "Beni Feldkamp'ın istemediğine inanmıyorum. Son 3 yıldır Galatasaray'ın en skorer ismiyim" diye başlayan Necati ile Almanya'nın Hamburg, Bayer Leverkusen, Hertha Berlin ve Werder Bremen takımları ciddi olarak ilgileniyor ve golcü futbolcunun bonservis bedelinin belirlenmesini bekliyor. Bir ara transferde adının anıldığı Fenerbahçe'ye gidip gitmeyeceği konusuna da değinen Necati Ateş, "Neden gitmeyeyim ki? Sonuçta ben profesyonel bir futbolcuyum ve Galatasaray'da birileri tarafından istenmiyorum. Şunu net olarak söylüyorum: Bonservisimi alan her takıma giderim" ifadesini kullandı.

NECATİ ATEŞ
Galatasaray'a 2003-2004 sezonunun devre arasında geldi. En formda dönemini Gheorghe Hagi zamanında yaşadı; A Milli Takım'a kadar yükseldi. Türkiye'de az futbolcuda bulunan yeteneğine rağmen, takım arkadaşlarıyla saha içinde yaşadığı tartışmalar ve disiplinsizliği sonunu hazırladı.

HASAN KABZE
2004-2005 sezonunda Dardanel'den alındığında herkes ona şüpheyle baktı. O ise ilk lig maçında Gaziantep ağlarını havalandırmayı başardı. İnönü'de Beşiktaş'a attığı iki golle 2006'daki şampiyonluğun sembollerinden biri haline geldi. Ancak bir türlü ilk 11'in değişilmezi olamadı.

CİHAN HASPOLATLI
2002-2003 sezonunda Fatih Terim tarafından Kocaelispor'dan büyük umutlarla transfer edildi. Asıl yeri orta saha olmasına rağmen, Gheorghe Hagi onu zorunluluktan sağ beke çekti. Birçok karşılaşmada elinden geleni yapmasına karşın sarı-kırmızılı taraftarlara hiç güven vermedi.

ORHAN AK
Sarı-kırmızılı formayı giymeye 2003- 2004 sezonunda başladı. Erik Gerets'in gelişiyle birlikte Ergün Penbe'den formayı aldı ve sol kanadın yeni savunucusu oldu. Ancak beklenilen patlamayı bir türlü yapamadı. Türkiye'de sol bek sıkıntısı olmasına rağmen A Milli Takım'da kalıcı olmayı başaramadı.

Kaynak : Hürriyet

yunusgs
24.Temmuz.2006, 18:48
Bence Orhan ak Cıhan ve Kabze gıtmelı de Necatı konusunda kararsızım.Cunku 3 tan forvet kalır bunlar gıderse Hakan zaten yası bellı Umıt keza oyle bır tek Ozgurcan bıze forvet lazım

Atakan38
24.Temmuz.2006, 18:48
vay be adam gecen sezon sakatLandı bı sey veremedı sakatLıgndan doLayıda kotu oynadı die hemen sattıLar bu kdr koLay oLmamaLıydı

dier gonderıLecekLer ıcınde gecerLı hasan kabze sampıonLugu getıren adamdı en azından kıraLanabıLırdı

nyse yenı forvetı bekLıyeLım

Emurafu
24.Temmuz.2006, 18:54
Bence Orhan ak Cıhan ve Kabze gıtmelı de Necatı konusunda kararsızım.Cunku 3 tan forvet kalır bunlar gıderse Hakan zaten yası bellı Umıt keza oyle bır tek Ozgurcan bıze forvet lazımSerkan var ayrica forvet gelecek zaten

Aşk-ı Şehir
24.Temmuz.2006, 19:02
Kalliye helal olsun valla geçen sene Gerets'in gönderemediği 2 oyuncuyu şak diye sildi attı defterinden ;;) Necati ve Cihan... İnşallah futbol hayatlarında başarılı olurlarda bizi şaşırtırlar ;;)

Atakan38
24.Temmuz.2006, 19:02
Legrottaglie cok ii transfer oLur bjk ıcın gayet ii adam

Cengo
24.Temmuz.2006, 19:04
Legrottaglie iyi bi oyuncu değil bence her an takımı yakabilir ama TSLde iş yapar...

Aynen ben de bunu anlatmaya çalıştım ama bu kadar sert yazmamaya çalışmıştım, keşke böyle yazmasaydın yanlış anlaşılırsın..

ForsakeN
Ben Necati'nin GS'den ayrılmasınıa sevindim bir FB'li olarak.Fenerbahçe'ye de alınmasını çok isterim.

Siz her ne kadar beğenmesenizde Necati her an skoru değiştirecebilecek Türkiye'deki ender oyunculardan.Fenerbahçe'nin de böyle Türk oyunculara ihtiyacı var.

Emurafu
Humberto Suazo her an bitebilir

Galatasaray, artık noktalamak istediği santrfor transferinde ağırlığı Humberto Suazo'ya verdi. Valencia'da kadroda düşünülmeyen Fernando Morientes için yaptığı girişimlerden olumlu bir sonuç alamayan sarı-kırmızılı yönetim, Şili Milli Takımı'nın en büyük hücum gücü olan 26 yaşındaki futbolcuyu renklerine bağlamak için iyice hızlandı. Ülkesinin en popüler ekibi olan Colo Colo'da tavan yapan kariyerine halen Meksika'nın Monterrey takımında devam eden Humberto Suazo'nun, birçok Güney Amerikalı yıldızı gibi şansını Avrupa'da denemek istemesi Galatasaray'ın şansını yükseltiyor.
TELLO CAZİP KILIYOR

Ayrıca Humberto Suazo'nun milli takımdan yakın arkadaşı Rodrigo Tello'nun Beşiktaş'a transfer olması, Türkiye'yi Şilili golcü için cazip kılıyor. Kaynak: Sabah.com.tr

Bu adam gelse cok is yapar inanilmaz savunmayi yipratici bir adam:)

Cruz çok yakın

Galatasaray ile Porto yarışırken, Santa Cruz "Her şey bir hafta içinde belli olacak" diye konuştu.

Galatasaray dört koldan golcü almak için uğraşırken, adaylar arasında bulunan Roque Santa Cruz'un transferinin her an bitebileceği belirtiliyor. Sarı-kırmızılı takımın yanı sıra Porto ile birlikte Manchester City ve Blackburn Rovers da bu oyuncuya talipti. Her fırsatta İngiltere'de oynamayı çok istediğini açıklayan Santa Cruz, özellikle İngiliz ekipleriyle
görüşme halindeydi.

DAİLY MİRROR YAZDI

Ancak Manchester'ın Castello'yu alması ve Blackburn'ün de transferden vazgeçmesiyle Santa Cruz'un hayali gerçekleşmedi. Konuyu sayfalarına taşıyan Daily Mirror, geriye Galatasaray ve Porto'nun kaldığını yazarken, Cruz'un, "Bir hafta içinde kulübüm belli olacak" sözlerine yer verdi. Cimbom'un cazip teklifiyle öne çıktığı belirtiliyor.

Dev takas iddiası!

Galatasaray'la yolları ayrılan futbolculardan Necati'ye Almanya'dan teklifler geldiği, Gençlerbirliği'nin Hasan Kabze'ye kancağı attığı öğrenildi. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Cimbom'daki gelişmeleri yakından takip eden menajerler, Necati-Hasan Kabze karşılığında Trabzonspor'un disiplinsiz davranışları nedeniyle tepki toplayan Yattara'yı teklif ettiği, konuyla ilgili son kararı Feldkamp'ın vereceği ileri sürüldü

Takasda kullanabiliriz bunları.......Yattara aslında sag kanata gelse kalli adam eder mi????? yattara adam olsa avrupaya iyi parayada satılır aslında

Atakan38
24.Temmuz.2006, 19:05
yasin ii transfer fm'dede aLdgm oyuncuLardan biri

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 19:09
Yasin transferi büyük oranda gerçekleşti.Kulübümüze hayırlı olsun.

uAburak89
24.Temmuz.2006, 19:09
Ben Necati'nin GS'den ayrılmasınıa sevindim bir FB'li olarak.Fenerbahçe'ye de alınmasını çok isterim.

Siz her ne kadar beğenmesenizde Necati her an skoru değiştirecebilecek Türkiye'deki ender oyunculardan.Fenerbahçe'nin de böyle Türk oyunculara ihtiyacı var.

Umarım Fenerbahçe'ye gitmez, sevdiğim bir oyuncuyu Fener forması altında görmek istemem ben.. :) Ama Necati hakkında söylediklerine sonuna kadar katılıyorum..

Necati'yi takımdan gönderen adam, Yattarayı alır mı ? Çok mantıksız bence..

cococha
24.Temmuz.2006, 19:13
Necati Fener ile anlasti diye bir soylenti var zaten.

Suazo gelirse (ki; gelmesi cok zor cunku 1 ay once meksika'ya monterrey'e transfer oldu; daha orda oynamadan nasil alicakmisiz acaba) GS'in baska transfere ihtiyaci olmaz. Inanilmaz bir golcu.

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 19:13
Necati umarım Avrupa'dan gelen teklifleri değerlendirir.Türkiye'da kalması dayanılmaz olur..

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 19:22
Zaten bizim bütçemizde ancak böyle bizim işimize yarayacak ve ucuz futbolculara yetiyor.

Emurafu
24.Temmuz.2006, 19:24
Necati bence herkezi pisman etmek icin fenerbahceye gidecek hem gicikligina hemde ordakendini gostercek kalli yi falan pisman etcek

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 19:28
Necati Fenerbahçe'ye gelirse hiç olmadığı kadar hırslı oynar.Orası kesin :)

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 19:43
Stoper istiyordu Zico.Yasin iyi bir transfer.Artık Lugano-Edu ikilisinden birisi sakatlandığında veya Türkiye kupasında forma giyerek kendini kanıtlamaya çalışır.İleride belki o bölgede değişilmez olur.:rolleyes:

Bu arada ben demiştim.Transferi bitirdi Fb.Belki yetenekli bir yerli genç alabilir.:D

Emurafu
24.Temmuz.2006, 19:46
Neconun gönderilmesi sadece kötü performansından dolayı değil... Yönetim bazında... Ama kusura bakmayın burada açıklayamacağım. Kimsenin zarar görmesini istemem. Yani Neconun bileti zaten daha önceden kesilmişti...

Fazil abi böyle yorum yaptı

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 19:48
Fazıl ÜNVERDİ'yi bu kadar abartmamak gerekir.Sonuçta o da bir insan :D

BlackEagle19o3
24.Temmuz.2006, 19:50
Fotospor bugün yine Podolski haberi yapmış:)

uAburak89
24.Temmuz.2006, 19:53
Podolski.. :D Onun alternatifi de Messi falan herhalde.. :D

Emurafu
24.Temmuz.2006, 19:55
Arkadaslar Gs forumlarında bu futbolcu konusuluyor yönetime haberverelim diyorlar buyrun yazıyı alıntı yapıyorum................Daha önce szetela içinde yapmısları adam basına bile cıktı

Yoan Gouffran ' ın lakabı "Le petit prince".Yani Küçük Prens..

Fransız sitelerinde geçen sene çok methediliyordu. Bu sene de Başta Lyon olmak üzere Arsenal'in de transfer listesinde ismi geçmesine rağmen kulübünde kaldı.

Geçen sene takımı Caen 2.ligi 2.sırada tamamlayarak Metz'in ardından 1.lige çıktı.Goffran 1986 doğumlu. Geçen sene 37 maçta 15 gol atarak takımının en çok gol atan elemanıydı.

Fransızlar onu yeni bir Thierry Henry diye tanıtıyorlar.

Boyu kısa olmasına rağmen kafa vuruşlarında iyi zıplıyor ve zamanlamasını çok iyi ayarlayıp çok sayıda kafa golü atmış. Uzaktan sert vuruşlar yapabiliyor.Hızlı ve güçlü bir forvet yapısı var..

Geçen sene 2. ligde Fransız profesyonel futbolcular derneğinin düzenlediği ayın futbolcusu sıralamasında 2006-2007 sezonunda toplam 9 ayın 3'ünde ligin en iyi oyuncusu seçilmiş.Fransa ümit milli takımında daha çok forvette bazen sağ açıkta oynuyor.8 kez ümit milli takım formasını giydi ve 1 golü var.

Arsenal onu almak istemişti çünkü Arsenal yeni bir Henry arıyor..Gouffran gerçekten çok yetenekli ve geleceğin Henry ' si..

İşte YouTube Videoları;
http://www.youtube.com/watch?v=b7W02wDCmzQ
http://www.youtube.com/watch?v=oL9V4f6x8bw&mode=related&search=

Diğer videolarını da aratarak bulabilirsiniz..

Aşk-ı Şehir
24.Temmuz.2006, 19:59
bu oyuncunun ismini duymuştum ama alacaklarını zannetmiyorum ;;)

uAburak89
24.Temmuz.2006, 19:59
Yönetim dikkate almaz, kendi belirledikleri futbolcular üzerinde çalışmayı tercih ederler bence..

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 20:02
Mesela Morientes yerine bu yetenekli adam alınsa ileridede Arsenal'a ya da başka bir kulübe iyi bir paraya satılsa fena mı olur?

ForsakeN
24.Temmuz.2006, 20:05
Mesela Morientes yerine bu yetenekli adam alınsa ileridede Arsenal'a ya da başka bir kulübe iyi bir paraya satılsa fena mı olur?

Nerde kulüplerimizde o zihniyet Şemsi?

Emurafu
24.Temmuz.2006, 20:05
şemsi bu futbolcuyu alarak cok iyi yatırım yapılabilir su videoya bir bakın ayak dısı ne goller atmıs hemde acısı dar olmasına ragmen...........

http://www.youtube.com/watch?v=oL9V4f6x8bw&mode=related&search=

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 20:07
KoLotun son açıkLamaLArına göre ne CoLe ne Cousin ne de LegrottagLie iLe iLgiLi kesin bir durum söz konusu değiL.Sadece İspanyoL Ruben iLe 3 yıLLık kesin anLaşmaya varıLdığını bir aksiLik çıkmassa Rubenin transfer ediLeceğini söyLedi.

ForCimbom
24.Temmuz.2006, 20:12
Hmm gerçekten iyi bir oyuncu olabilir...

Emurafu
24.Temmuz.2006, 20:13
Kimse arsen wenger gibi yapmaz o yakinda kapar bunu

BlackEagle19o3
24.Temmuz.2006, 20:14
Çok iyi bir oyuncu hem de genç ama çok zor bu yaşta Türkiyeye gelmez.

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 20:15
Gouffran gerçekten çok yetenekLi ve geLecek vaad eden bir isim.Ama bizim Ligimizde bu oyuncuyu görüp aLacak kLüpte yok hani.Hani buLmuş Gs taraftarı kLübüne öneriyor bu sefer de Gs kLübü bunu kaaLe aLmaz.Biz böyLe yetenekLeri anca avrupada izLeriz.

xxdirenxx
24.Temmuz.2006, 20:19
Beşiktaş golcüsünü buldu: Helder Postiga!..

Savunmada çifte alternatif üzerinde duran ve bugün bir karara varması beklenen Beşiktaş, aradığı golcüyü Portekiz'de buldu: Porto'nun milli golcüsü Helder Postiga...

Portekiz milli takımı ve Porto'nun golcüsü Helder Postiga için menajeri Jorge Mendes'le görüşen Siyah-Beyazlı yöneticiler, transfer için zemin yoklamasına başladılar.
Porto'nun 2005-2006 sezonunda Saint-Etienne'ye kiralık olarak verdiği Postiga için Porto kulübünün 4 milyon Euro bonservis bedeli istediği ve kiralamaya sıcak bakmadığı belirtildi.
25 yaşında 1.79 boyundaki Helder Postiga, Portekiz liginde geçen sezon 24 maçta forma giyip 10 gol attı. Genç golcü, Portekiz Milli Takımı'nda da 30 maçta rakip fileleri 10 kez havalandırdı
Kaynak: dakka90.com

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 20:21
Postiga ? Bu adam da nerden çıktı :)

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 20:25
Postiga yalan haberdir.

Necati'yi alsak nasıl olur?

Emurafu
24.Temmuz.2006, 20:27
Çok iyi bir oyuncu hem de genç ama çok zor bu yaşta Türkiyeye gelmez.Türkiyeye gelir ama oun arastırıp alıcak takım varmı türkiyede

Biliyorsun zamanında
Kaka,Appiah, hatırlamadıgım bir cok adam var bu adamlar genc yaslarında önerildiler ama alınmadılar...........neyse uzamasın

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 20:28
Necati yi aLsak hiç iyi oLmaz bence.Ben şahsen istemem takımda..

BlackEagle19o3
24.Temmuz.2006, 20:33
Necatiyi alsak diye bişey olmamalı.Kesinlikle karşıyım:)Postiga ise iyi golcu.Fena olmaz alınırsa:)

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 20:35
Evet Beşiktaş'a transferi yanlış olur bencede.

Yeni rota: Legrottaglie
Beşiktaş'ta Ruben Gonzalez'in transferi yüksek bonservis bedeline takılırken, gözler Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie'ye çevrildi.

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ile idari menajer Ali Gültiken, dün sabah gittikleri İspanya'da Ruben Gonzalez'in Kulübü Racing Santander'in 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ısrarını değiştiremeyince bu transferden vazgeçildi.

Siyah-Beyazlılar Ruben için yaptıkları tüm girişimleri rafa kaldırırken, Ali Gültiken ve Mario Berk, İtalya'ya geçerek Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie ile anlaşma zemini arayacak.

25.07.2007

Atakan38
24.Temmuz.2006, 20:39
bzmkıLer onceLıkLe ısmı duyuLmus tanınan yıLdız bı futboLcu aLmayı hedefLıoLar

bu adamı ve onun gıbıLerı pek dıkkate aLmazLar

uAburak89
24.Temmuz.2006, 21:18
Galatasaray'ın transfer listesinin başında olduğu iddia edilen Valencia'nın golcüsü Fernando Morientes, Sarı kırmızılıları üzecek bir açıklama yaptı. Avrupa'nın önemli ekiplerinden teklifler aldığını doğrulayan Morientes, Valencia'dan ayrılmayacağını söyledi.

İspanya'nın önde gelen spor gazetelerinden Marca'ya konuşan Fernando Morientes, başta Kalsröm takasının gündemde olduğu Lyon olmak üzere önemli ekiplerin kendisini istediğini doğruladı ancak futbolu Valencia'da bırakmak istediğni söyleyerek bu teklifilere kapısını kapattığı açıkladı. Gelecek sezon takımın kendisine çok ihtiyacı olacağını vurgulayan 31 yaşındaki yıldız futbolcu, ekonomik şartların kendisini ilgilendirmediğini belirterek, "Ben mutlu olacağım yerde oynayacağım" şeklinde konuştu.
Ancak İspanyol basını geçen sezonu sakatlıklarla boğuşarak geçiren yıldızı Quique Flores'in gözden çıkardığı bu nedenle Arizmendi'yi transfer ettiğini iddia ediyor. Flores de Kalström transferinde Morientes'i Lyon'a göndermeyi teklif ederek bu iddiaları doğrulamıştı.

Lig Tv..

uAburak89
24.Temmuz.2006, 21:19
Yabancı oyuncu transferinde sona yaklaşan Beşiktaş, Ruben için Racing Santander'le her konuda anlaşmaya vardı ama bu defa da İspanyol futbolcunun kararına takıldı.

Lig Tv'nin haberine göre dün öğle saatlerinden bu yana Racing Santander kulübüyle masaya oturan ve bu sabah 1.6 milyon euro 'ya el sıkışan Siyah-Beyazlı yöneticilerin görüşme sonrası tatilde bulunan Ruben'i Madrid'e çağırdıkları ancak İspanyol futbolcunun, "Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyorum" sözlerinden sonra adeta şoke oldukları belirtildi. Ruben'e garanti 750 bin euro öneren yönetici Mario Berk'in bu futbolcuya yanıt olarak " Seni kulüpte bekliyoruz gel ve masaya oturalım. Bizimle konuştuktan sonra kafanda hiç bir soru işareti kalmayacak marek etme. Sen bize geldiğine bizde seni aldığımıza pişman olmayacağız " karşılığını verdiği öğrenildi. Ruben'in akşam saatlerinde Madrid'te olacağı ve pazarlıkların devam edeceği kaydedildi.

Bu transferle ilgili konuşan Mari Berk " Ne pahasına olursa olsun Ruben'i alacağız.Kimse merak etmesin.Onu ikna erdip Türkiye'ye getireceğiz " dedi

Lig TV..

agoecmen
24.Temmuz.2006, 21:24
zaten 30 yaşın üstünde transfer yapmayacağız demişlerdi. ama ben üzüldüm açıkcası. inş. düzgün bi transfer yaparlar...

ZeroG
24.Temmuz.2006, 21:33
Hayırlı olsun bence gelecekte çok iyi işler başaracak.Zico'nun da istediği oldu böylece...

uAburak89
24.Temmuz.2006, 21:42
Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dün A takım kadrosundan çıkarılan Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan'ın ardından kadrodaki azaltmanın devam edeceğini söyledi. Bu açıklama futbolcular arasında endişe yaratırken, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan sabah antrenmanının ardından basın mensuplarına konuşan Alman hoca; "Kadroda azaltmaya gideceğimizi daha önce söylemiştik ve dünkü isimler için gerekli açıklamayı Adnan Sezgin yaptı. Biz hala 29 kişiyle çalışıyoruz. Sakatlıklarından dolayı bizimle birlikte çalışamayan 4 oyuncu daha var. Tabii ki kadroda yine azalma olacak" dedi.

Takımı istediği seviyeye oturtana kadar elindeki oyuncuları değerlendirmek istediğini anlatan Alman çalıştırıcı, "Bazen sayıyı azaltma açısından iyi oyunculardan bile ayrılmamız gerekebilir. Kadroyu mecburen azaltmamız gerekecek. Buraya geldiğimde takımda 36 oyuncu vardı. Avrupa'nın hiçbir takımında hiçbir hoca sezona 36 kişiyle başlamaz. Bu konu benim için kolay değildi, ama sonuçta benim çözmem gereken bir konuydu. Artık geleceğe bakıyoruz" diye konuştu.

Feldkamp, A takımdan gönderilen isimlerde yönetimin etkisi olup olmadığının sorulması üzerine, şöyle konuştu:

"Yönetimin bununla ne ilgisi var. Yönetim hiçbir antrenmanı izlemedi. Bu tamamen teknik heyetin kararıdır ve teknik heyet de aldığı kararları yönetimle paylaşır. Futbolcularla çalışacak olan yönetim kurulu değil."

Feldkamp, basın mensuplarının transfer çalışmalarıyla ilgili sorularını ise yanıtsız bıraktı.

AKŞAM İDMANI SEYİRCİSİZLİĞE ALIŞMAK İÇİN BASINA DA KAPANDI

Karl Heinz Feldkamp, sezon içinde ligde kendi sahalarındaki ilk 5 maçın seyircisiz oynanacak olması nedeniyle sessiz maçlar için hazırlanmaları gerektiğini kaydetti.

Bu akşam yapacakları antrenmanda yeni bir adım atacaklarını ifade eden tecrübeli teknik adam. "Oynayacağımız maçların seyircisiz olması nedeniyle çalışmalarımızda buna önem vermemiz gerekiyor. Bugün öğleden sonra bu yüzden seyircisiz çalışacağız. Basın mensupları da olmayacak. Yavaş yavaş sessiz çalışmalara başlamamız lazım, çünkü statta da bir sessizlik olacak" ifadesini kullandı.

Bandidas
24.Temmuz.2006, 21:43
Hayırlı olsun. Umarım başarılı olur...

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 21:46
Evet Beşiktaş'a transferi yanlış olur bencede.

Yeni rota: Legrottaglie
Beşiktaş'ta Ruben Gonzalez'in transferi yüksek bonservis bedeline takılırken, gözler Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie'ye çevrildi.

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ile idari menajer Ali Gültiken, dün sabah gittikleri İspanya'da Ruben Gonzalez'in Kulübü Racing Santander'in 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ısrarını değiştiremeyince bu transferden vazgeçildi.

Siyah-Beyazlılar Ruben için yaptıkları tüm girişimleri rafa kaldırırken, Ali Gültiken ve Mario Berk, İtalya'ya geçerek Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie ile anlaşma zemini arayacak.

25.07.2007

Yabancı oyuncu transferinde sona yaklaşan Beşiktaş, Ruben için Racing Santander'le her konuda anlaşmaya vardı ama bu defa da İspanyol futbolcunun kararına takıldı.

Lig Tv'nin haberine göre dün öğle saatlerinden bu yana Racing Santander kulübüyle masaya oturan ve bu sabah 1.6 milyon euro 'ya el sıkışan Siyah-Beyazlı yöneticilerin görüşme sonrası tatilde bulunan Ruben'i Madrid'e çağırdıkları ancak İspanyol futbolcunun, "Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyorum" sözlerinden sonra adeta şoke oldukları belirtildi. Ruben'e garanti 750 bin euro öneren yönetici Mario Berk'in bu futbolcuya yanıt olarak " Seni kulüpte bekliyoruz gel ve masaya oturalım. Bizimle konuştuktan sonra kafanda hiç bir soru işareti kalmayacak marek etme. Sen bize geldiğine bizde seni aldığımıza pişman olmayacağız " karşılığını verdiği öğrenildi. Ruben'in akşam saatlerinde Madrid'te olacağı ve pazarlıkların devam edeceği kaydedildi.

Bu transferle ilgili konuşan Mari Berk " Ne pahasına olursa olsun Ruben'i alacağız.Kimse merak etmesin.Onu ikna erdip Türkiye'ye getireceğiz " dedi

Lig TV..

Bi dediğin bi dediğinin tutmaması diye ben buna derim işte.Bravo medya :)

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 21:47
Ben açıkcası Yasin pek forma şansı buLacağına inanmıyorum.

Noz
24.Temmuz.2006, 21:54
bi haber de su oyuncuya imza attirildi olsun artik :)

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 21:54
DHA daha doğru haberler yapıyor genelde ama belli olmaz.

Ben seçim yapmakta zorlandım sizce Ruben mi? Legro mu?

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 22:02
Bana kalırsa kulübeye hakim olacak.Fenerbahçe'de şans bulması oldukça zor..:(

Del Piero_10
24.Temmuz.2006, 22:04
DHA daha doğru haberler yapıyor genelde ama belli olmaz.

Ben seçim yapmakta zorlandım sizce Ruben mi? Legro mu?

Dünyanın en iyi defansları İtalyanlardır ama Juventus 5 yılda 4 kez şampiyon oldu.3.olduğu sezon Legrottaglie oynuyordu onuda söyleyeyim.

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 22:13
Aslında Legro Ruben'e göre daha tecrübeli.Bu bir artı.İtalyan olmasıda başka bir artı.Sanki Legro daha ağır basıyor gibi.

eXcitinG
24.Temmuz.2006, 22:15
Bence ikisininde Gökhan ve Toramandan fazLa üstün bir artıLarı yok o yüzden ben ikisininde geLmesi taraftarı değiLim.Ah Navarro oLsaydı keşke.ALacakLarı adam bize bişeyLer katabiLecek isim oLsun.Zago gibi RonaLdo gibi.Bu iki isiminde bize bişeyLer katacağına inanmıyorum açıkcası.Ama iki isim geçiyor geLecekse de Oynadığı kLüb itibarı ve deneyimi iLe LegrotaggLie geLsin.

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 22:24
Aslında ikiside iyi ama Gökhan Zan yerli yersiz sakatlanıyor.Bu da zarar veriyor takıma.

Mr.CordiaL
24.Temmuz.2006, 22:49
Ben tam aksine çok ceza alan defansımızda rahatlıkla forma bulacağına inanıyorum. Eğer ii oynarsa edu vye lugano'dan birini de kesebilir. ;;)

uAburak89
24.Temmuz.2006, 22:51
Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Kasımpaşa, Hollanda'nın AZ Alkmaar takımının kalecisi Khalid Sinouh'u transfer etti.

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, Khalid Sinouh ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade ederek, ''Böylesine tecrübeli bir kaleciyi kadromuza dahil ettiğimiz için mutluyuz. Bize büyük katkı sağlayacak'' dedi.

Sidal, Sidespor'dan genç futbolcu Sabri Turgut'u da 5 yıllığına renklerine bağladıklarını söyledi.

Bu arada Kasımpaşa, kamp çalışması yapmak için Bolu'ya gitti.

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, Bolu'da 8 günlük bir kamp yapacaklarını ifade ederek, ''Oradan da Mevlana Kupası maçları için Konya'ya gideceğiz. Mevlana Kupası'nda Ankaragücü, Konyaspor ve Sivasspor ile mücadele edeceğiz. Organizasyonda yeni oluşturduğumuz takımımızı göreceğiz'' diye konuştu.

-----------

Turkcell Süper Lig takımlarından Vestel Manisaspor, dış transferde Slovakya'nın MFK Ruzomberok takımında forma giyen defans futbolcusu Josef Dvornik ile anlaşmaya vardı.

Kulüp menajeri Mustafa Turgat, yaptığı açıklamada, Çek oyuncuyla 1 artı 2 yıl opsiyonlu anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde kendisini Vestel Manisaspor renklerine bağlayan imzayı atacağını bildirdi.

Bu arada, dün öğlen saatlerinde Kocaeli'ne getirilen Çek futbolcu, Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Sağlık durumunun iyi olduğu bildirilen Çek futbolcunun, hazırlıklarını Kartepe Green Park Resort Otel'de sürdüren Vestel Manisaspor takımına katılacağı öğrenildi.

Kaynak: Maraton..

uAburak89
24.Temmuz.2006, 22:55
Beşiktaş, prensip anlaşmasına vardığı Ruben'in son anda fiyat yükseltip pürüz çıkarması üzerine bu transferden vazgeçti. Ruben için İspanya'da bulunan yönetici Mario Berk ve Menajer Ali Gültiken Ruben'in kaprisli tutumu üzerine çalışmalarını sona erdirdiler.
Konuyla ilgili olarak Ligtv.com.tr'ye konuşan Menajer Ali Gültiken, Ruben'in bir anda daha önce anlaştıkları fiyattan %50 daha fazla istediğini belirterek bu transferden kesin olarak vazgeçtiklerini açıkladı.

ASIL NİYETİ PARA KOPARMAK
Ruben'in ilk başta "İstanbul'a gelmek istemiyorum" diyerek zorluk çıkardığı, daha sonra ise daha fazla ücret talep ederek fiyat yükseltmeye çalıştığı öğrenildi.

YENİ ROTA LEGROTTAGLIE Mİ?
Beşiktaş yönetimi Ruben'in transferinden vazgeçip yeniden savunma takviyesi arayışlarına yöneldi. Siyah beyazlı yönetiminin yeni hedefinin Juventuslu Nicola Legrottaglie olması bekleniyor. Tecrübeli savunma oyuncusu dün Lig TV İtalya temsilcisi Dündar Keşaplı'ya konuşmuş ve Beşiktaş ile anlaşmaya vardığını söylemişti.

Varonil
24.Temmuz.2006, 23:13
Şimdi okudum Olcan bir senelik Karşıyaka'da kiralık oynayacakmış.Bence bu sene bittikten sonra Alex'in yerine Olcan'ın oynaması lazım takımda.

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 23:34
Yasin gelecek vaad eden yetenekli bir oyuncudur.Birilerinin ismini duymamış olması bunu değiştirmez.

Eğer ii oynarsa edu vye lugano'dan birini de kesebilir. ;;)

Bu Biraz zor bence Zico varken.

Varonil
24.Temmuz.2006, 23:44
Geçen sene uzun maratonda bütün oyuncular şans buldu.Ben Yasin'inde şans bulacağını düşünüyorum.Zico sırf kulübede oturtmak için stoper istemez;;)

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 23:49
Türkiye kupasında ve eksikler olduğunda forma giyecektir.Aksi takdirde forma şansı bulması zor.

Varonil
24.Temmuz.2006, 23:52
Geçen sene Deivid'e verilen şans İlhan Parlak,Gökhan Gönül,Gürhan,Yasin gibi gençlerimize verilsin o yeter,kendilerini ispatlarlar onlar:):)

Atakan38
24.Temmuz.2006, 23:52
vay be morientes geLmicek demekki uzuLdum sımdı
ya tutarsa die bekLıodum beLkı geLır hani dıoduk

Memedov
25.Temmuz.2006, 00:08
Appiah konuştu!
Adı sürekli transfer ile anılan Ganalı oyuncu ilginç açıklamalar yaptı

Fenerbahçe'de son günlerin en çok konuşulan ismi Stephen Appiah, takımdan ayrılacağı yolundaki haberlerle ilgili bomba gibi açıklamalarda bulundu. Dedikodulara artık dayanamadığını söyleyen Ganalı yıldız, “Bu haberler nereden ve nasıl çıkıyor anlamıyorum. Ben kimseye bir açıklama yapmadım. Sonra Schalke ile anlaştığım yazılıyor. Zaten birebir hiçbir kulüple temasım olmadı. O işleri menacerim hallediyor. Üst düzey bir kulüpten, iyi bir teklif gelirse Fenerbahçe'den ayrılırım” diye konuştu.

Başkanla görüşecek...

Sözleşmesinin hâlâ devam ettiğini de vurgulayan başarılı orta saha oyuncusu, “Fenerbahçe ile 2009'a kadar sözleşmem olduğu unutuluyor. Bu nedenle ayrılmam için önce kulübümle görüşmeleri gerekecek. Ben de bu konuya açıklık getirmek için yarın başkanla bir araya geleceğim. Şu anda evdeyim ve dinleniyorum. Bu yöndeki spekülasyonlar kafamı çok karıştırdı. Konuyla ilgili de başka bir açıklama yapmayacağım. Kesin kararımı 2-3 gün içinde vereceğim ancak ben hâlâ Fenerbahçe'nin futbolcusuyum” ifadesini kullandı.

10 milyon Euro bonservis

Stephen Appiah'ın bu açıklamalarına karşın ortaya atılan bir iddia kafaları iyice karıştırdı. Ganalı oyuncunun Schalke ile 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşma sağladığı öne sürüldü. Öte yandan Appiah ile ilgili görsel ve yazılı basında her gün değişik haberlerin çıkmasının, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı oldukça sinirlendirdiği öğrenildi. Yıldırım'ın, özellikle Ganalı orta saha oyuncusunun dış basına değişik, Türkiye'deki gazetecilere ise farklı konuşmasına kızdığı söyleniyor.

Kaynak: Fanatik

eraser212
25.Temmuz.2006, 00:14
reglottaglie nin gökhan zan dan daha fazla katkı sağlayabileceğini düşünmüyorum almayalım daha iyi. devre arasında ondan iyisini alırız

Varonil
25.Temmuz.2006, 00:19
Anelka'da aynı lafları etmişti geçen sene bu aylarda.Artık Appiah bu lafları söylediyse gidecek demekki.