PDA

View Full Version : Deividi satamıyorum

Sinan_17
14.Haziran.2007, 18:53
Fenerbahçeyi yönetiyorum deividi satılık listesine koydum,kulüplere bedavaya önerdim,yine isteyen çıkmadı.Bazen ülkesinden 1-2 kulüp çıkıyor istiyor ama ya sözleşmeyi beğenmiyor yada kulüp deividi beğenmiyor.1 sezon geçti hala adam elimde.Önemsiz maçlarda oynatıyorum bazen belki isteyen çıkar diye ama yok.Yabancı sınırlaması olduğu için satmak zorundayım.yardımcı olursanız sevinirim.

VahdeTrabzon
14.Haziran.2007, 18:56
aslinda deivid gercekteki gibi degil iyi golcu oyunda bence baska bi yabanci sat cok satmak istiyorsanda sozlesmesini feshetmekten baska care kalmiyo

Sinan_17
14.Haziran.2007, 18:59
Sözleşmeyi karşılklı feshetmek istediğimde deivid istemiyor,tek taraflı edincede yönetim izin vermiyor

pes4ever
14.Haziran.2007, 19:25
iste ya adam gercektekı gıbı kıl ya.klup bulamıcam dıe korkuo bence :D

Fernando Gago
14.Haziran.2007, 19:59
Deivid e ceza var 1 2 kere o zaten klüpte mutsuz olur ondan sonra bedavaya gönderirsin

SAİT71
14.Haziran.2007, 20:11
Bende Fenerde aynı sıkıntıyı çekiyordum. Adam çoğu maçta gol attı ama ben onu bi kere gözden çıkardım. Satılık listesine koydum kimse bakmadı. Neyseki sözleşmesi bitti. Porto ile anlaştı yerine gökhan Ünal'ı aldım Savunmayada yabancı oyuncu olarak Naldo'yu aldım. Eğer sözleşme süresi uzunsa Mesela 2-3 yıl varsa Yeni sözleşme öner sonra 1 yıllık kontrat öner bir yıl sonra sözleşmesi bitince gider.En kısa yöntem ancak bu .

OgUzHaN10
14.Haziran.2007, 20:11
Bende satamıyodum hile yapıp öyle sattım !

dick
14.Haziran.2007, 20:31
Üzülmeyin fener de satamıyor gerçekte:D

WoLdemoRt07
14.Haziran.2007, 20:42

Çok komiksin abicim ya:D:D

Sinan_17
14.Haziran.2007, 23:26
Bende Fenerde aynı sıkıntıyı çekiyordum. Adam çoğu maçta gol attı ama ben onu bi kere gözden çıkardım. Satılık listesine koydum kimse bakmadı. Neyseki sözleşmesi bitti. Porto ile anlaştı yerine gökhan Ünal'ı aldım Savunmayada yabancı oyuncu olarak Naldo'yu aldım. Eğer sözleşme süresi uzunsa Mesela 2-3 yıl varsa Yeni sözleşme öner de sonra 1 yıllık kontrat öner bir yıl sonra sözleşmesi bitince gider.En kısa yöntem ancak bu .
Evet senin dediğin aklıma gelmişti.Denemeyi düşünüyorum.Keşke sezon başında yapsaydım şimdi serbest kalmıştı.Ama süreyi kısaltacağım için sözleşmeyi kabul etmeyebilr.O kadar hırpaladım adamı boş yere ceza verdim,kötüledim,bu yüzden kabul etmeyecektir büyük ihtimalle

Mr.CordiaL
15.Haziran.2007, 01:24

Aynen ya bi çıkaramadık elimizden.

WoLdemoRt07
15.Haziran.2007, 02:20
gitse tam süper olacak kanımca:)

ulasfb
15.Haziran.2007, 08:25
klbün ihtiayacı yok deyip sözleşmeyi feshet veya serbest bırak

RoNNiE91
15.Haziran.2007, 09:55
İlla kurtulacam kar etmesemde olur diyorsan 0 $ a satılığa çıkar.

VahdeTrabzon
15.Haziran.2007, 12:05
Onuda denemiş ama yapışmış bir kere:D

SAİT71
15.Haziran.2007, 12:30
Sen en iyisi Deivid le yola devam et :D

RoNNiE91
15.Haziran.2007, 14:10
Onuda denemiş ama yapışmış bir kere:D

Önerince kabul etmeyebiliyorlar.Satılık listesine çıkar isteyen gelen alsın.İstemiyorlarsa zorla mı vericen oyuncuyu :D Üstüne para verebilsen :mrgreen:

djmurat
15.Haziran.2007, 15:17
aynı sorun bende de mevcut transfer listesine koyuyorum bazen izleyenler oluyo ama kimse teklif yapmıyo baş belası yaaa

GBC
15.Haziran.2007, 15:20
ceza verip klubün ihtiyacı yok yap morali güzel olur sözleşmeyi feshedersin :D

ulasfb
15.Haziran.2007, 15:54
ceza verip klubün ihtiyacı yok yap morali güzel olur sözleşmeyi feshedersin :D

+1907 BEN YÖLE DAHA HAFTAMDA YOLADIM ADAMI FESHETTİ

Sinan_17
15.Haziran.2007, 18:54
Önerince kabul etmeyebiliyorlar.Satılık listesine çıkar isteyen gelen alsın.İstemiyorlarsa zorla mı vericen oyuncuyu :D Üstüne para verebilsen :mrgreen:

Üstüne para verme imkanı olsa vallahi veririm :)

ThersoN
15.Haziran.2007, 20:01
pek fazla serbest bırakmaya calısmayın bazen takım arkadasları size cok pis kızıyor :)

djmurat
15.Haziran.2007, 21:30
evet deivid e ceza vereceğim ama sonra takım ayaklanıyo

Sinan_17
15.Haziran.2007, 23:51
Deivide üst üste ceza verip sonunda feshedebildim sözleşmeyi yardımlarınız için saolun

ThersoN
16.Haziran.2007, 20:11
takımın moral dengesi bayagı bozulmustur yanlız :) (bir oyuncuya nedensiz ceza verip serbest bırakınca öle oluyor da :))

Sinan_17
16.Haziran.2007, 20:52
Takımın morali süper şu an deividi kovduğumda futbolcular tatildeydi belki ondandır yada onlarda benim gibi deividi sevmiyordur :)

ThersoN
16.Haziran.2007, 20:54
tatil yaramış topçularına :)

olumelegi
16.Haziran.2007, 21:25
dedigini yap ceza ver sora üzülüyor sora tek taraflı ve karsılıklı bitirebiliyosun

SAİT71
17.Haziran.2007, 17:17
yaw adam deividi satabilmek için üst üste cezalar vermiş ama aziz yıldırım bişey dememiş.

Ya ben napıyım. İki oyuncu kırmızı kart gördü ben onların 2 şer hafta maaşlarını kestim diye beni kovdu yerime de Victor Fernandez'i getirdi.

Oysa Fener ile 5. Sezonumun sonlarına geliyordum.Kazandığım bi kaç başarıyı sıralayım.

Şampiyonlar Ligi'ni birkez kazandım. Bir kere finalde Münih'e kaybettim. Bir kere yarı Finalde Chelsea'ya elendim. Birkere de gruptan çıktıktan sonra yine münihle eşleştim ve elendim.

Turkcell Süper Ligi art arda 4 kere kazandım ve 5. yide kazanacaktım ama kovuldum.

3 kez Türkiye Süper Kupası Birkezde ikincilik.

3 kez Fortis Türkiye Kupası 1 kez ikincillik

1 kez dünya kulüpler şampiyonluğu

Ayrıca

4 yıl üst üste Türkiye'nin en iyi menajeri ödülü.

Gökhan Ünal, Serhat Akın, Gökdeniz, Naldo, M.Debuchy gibi kaliteli transferler.

Daha ne olsun be aziz başkan. R.Carlos gibi kupa koleksiyonum oldu. Böyle birini haksız yere kovarsan milan a gider, ayrıca bunca yaşanan şeyden sonra tak diye kovulmak çok zoruma gitti. :(

nieaufgabe
17.Haziran.2007, 17:45
yaw adam deividi satabilmek için üst üste cezalar vermiş ama aziz yıldırım bişey dememiş.

Ya ben napıyım. İki oyuncu kırmızı kart gördü ben onların 2 şer hafta maaşlarını kestim diye beni kovdu yerime de Victor Fernandez'i getirdi.

Oysa Fener ile 5. Sezonumun sonlarına geliyordum.Kazandığım bi kaç başarıyı sıralayım.

Şampiyonlar Ligi'ni birkez kazandım. Bir kere finalde Münih'e kaybettim. Bir kere yarı Finalde Chelsea'ya elendim. Birkere de gruptan çıktıktan sonra yine münihle eşleştim ve elendim.

Turkcell Süper Ligi art arda 4 kere kazandım ve 5. yide kazanacaktım ama kovuldum.

Ayrıca

Daha ne olsun be aziz başkan. R.Carlos gibi kupa koleksiyonum oldu. Böyle birini haksız yere kovarsan milan a gider, ayrıca bunca yaşanan şeyden sonra tak diye kovulmak çok zoruma gitti. :(

geçmiş olsun :)

SAİT71
17.Haziran.2007, 17:53
sağolasın ama şuan milan ile adım adım şampiyonluğa koşuyorum. Gerçi Fener'de lider götürüyoya olsun. Ben mutluyum. İnşallah C.L.'de Fener ile eşleşirizde bunları elerim. :D :D

OnuldinhoHizmet
17.Haziran.2007, 18:51

walla gardaş doğru diyon :icon_lol:
:tur:

swordwolf
18.Haziran.2007, 01:00
ya arkadaş sen demişsin devid satılmıyo diye oda birşey mi bendede inomotoyla iliç satılmıyo bi türlü gönderemiyorsun

djmurat
20.Haziran.2007, 13:15
ilk sezonun yarısındayım hiç oynatmadım deivid i satılık listesinde de var profil e bakıyorum kısa zamanda takımdan ayrılmak istiyor diyo ama kontrat iptal deyince de deivid kontratın sonlanmasını kabul etmiyor menajerinin böyle bi şey yapmasına şaşırdı diyo öldürcem ben bu adamı yaa:icon_evil:

ertyq
20.Haziran.2007, 18:47

Ayrıca

Aziz başkan ancak finansal durum nedeni ile seni kovabilir, bir de board tan devamlı birşeyler istediysen bu onları germiştir. başarılar

SAİT71
21.Haziran.2007, 03:35
Aziz başkan ancak finansal durum nedeni ile seni kovabilir, bir de board tan devamlı birşeyler istediysen bu onları germiştir. başarılar

Yok, aslında bana ilk önce uyarı verdiler. Fazla ceza veriyosun takımı kötü yönde etkiliyo diye bende takmadım. son kovulmadan önceki maçta kırmızı kart gören iki oyuncuma 2 şer hafta para kesme cezası verdim. sonrada yaptığımız uyarı dikkate almadınız diye beni kovdu. Ama ben kafama göre vermedim hep nedenleri vardı :D Mesela maçlarda kırmızı görünce oyuncular acaip sinir oluyom o sinirle 2 şer maç ceza kes. Antrenmana gelmio uyarı ver. Önemli bi maçta yenilince tüm takıma performansınız kötü die ceza kes vs vs :D

Biraz fazla kaçırmış olabilirim ama o kadar emeğim geçti. Ama Milan'da mutluyum. Bu arada eski takımım Fener CL'de Çeyrek Finale kalmış.