PDA

View Full Version : Pilot kulüplerle sözleşme nasıl fesh ediyoruz ?

ogcj_me
19.Temmuz.2010, 22:40
Bulamadım arkadaşlar bilen paylaşırsa sevinirim :)

Varonil
19.Temmuz.2010, 23:17
O kulüple bağlantı kurduğun tarihten sonra en az 1 yıl geçmesi gerekiyor feshetmen için.

baristayfur
20.Temmuz.2010, 03:05
Informations a girip affilication clubs a tıkla,orda sana bağlı olan klüp(ler)in listesi çıkar. Hangisi iptal etmek istiyorsan ona tıkla ve aşağıdaki butondan iptal et ;)

playeray
20.Temmuz.2010, 19:55
Yabancı bir kulüple nasıl anlaşma yapcaz peki ?

SAİT71
20.Temmuz.2010, 20:01
Yönetimden uluslararası bir kulüp bulmalarını talep etmelisin yanlış hatırlamıyorsam..

baristayfur
21.Temmuz.2010, 01:53
2-3 yıl aynı klüpte başarılı olursan, feeder clup istediğinde sana seçenek sunuyorlar.

Ordan İnternational loan olanı seçtiğinde yurt dışından feeder arıolar. olay bu

Universal
21.Temmuz.2010, 11:10
Yabancı bir kulüple nasıl anlaşma yapcaz peki ?

Başarılı bir kaç yıl geçirdikten sonra, sana kulübün bu imkanları açıyor, hatta anlaşmak istediğin kulübü seçiyorsun ve teklif götürüyorlar.

playeray
21.Temmuz.2010, 15:56
Başarılı bir kaç yıl geçirdikten sonra, sana kulübün bu imkanları açıyor, hatta anlaşmak istediğin kulübü seçiyorsun ve teklif götürüyorlar.

Evet seçenekler çıkmıştı. Hepsini denedim de sadece en üstteki seçeneğe bulmuşlardı. İstediğim kulübü seçmeye de girdim ama bilgisayar acaip kasmaya başladı o zaman :icon_biggrin:

Universal
22.Temmuz.2010, 04:21
Evet seçenekler çıkmıştı. Hepsini denedim de sadece en üstteki seçeneğe bulmuşlardı. İstediğim kulübü seçmeye de girdim ama bilgisayar acaip kasmaya başladı o zaman :icon_biggrin:

Eğer kötü bir performansa ait bir bilgisayar ile oynuyorsan ve dünyada ki bütün kulüpleri sıralıyorsan, orada çok fazla bekleme yapıyor, iyi bir bilgisayarda bile açılması en az 10 saniyeyi buluyor.