Sayfa 8 / 21 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 606 sonuç

Konu: Türkçe FM 2007 / Panel - Kurulum - Çalıştıramama Problemleri

Default Windows 98 Sorunu

İlkbaşta Turksportal ailesinden kimlerin bu çalışmada emeği geçmişse resimlerden anladığım kadarıyla mükkemel boyutta bir çalışma olmuş gerçekten teşekkürler,yalnız benim bilgisayarım Windows 2000 ve XP donanımlarına sahip değil Windows 98 donanımında bu nedenle bu Türkçe Beta bende çalışmaıyor bu sroun nasıl giderilebilir...?

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Quote Originally Posted by umgs View Post
    ayni sorun bende de var dunden beri cevap ariyorum ama bulamadim.birsi bize anlatsin n'olur?(isin kotusu turkce yamayi kaldirip ingilizce oyanyim diyincede ingizlecesi hata vermeye basladi.yani onu da oynayamiyorum artik.)
    Bu soruna birisi niye aciklik getirmiyor yaw

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

mustang´isimli üyeden Alıntı

Turkce fm 2006

run time error 429

Activex component cant create object

Bende bu sorun cikti arkadaslar bu ne sorunu

sabhatan beri deniyorum olmuyor

Pardon bu soruya

türkçe fm2006 yla bu oyunu açtıysan önceden bu hata oluşmuştur

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Quote Originally Posted by hurmet View Post
    türkçe fm2006 yla bu oyunu açtıysan önceden bu hata oluşmuştur
    Hayir ben bu oyunu turkce fm 2006 acmadim ve denemedim

run time 429 ara google da ve pc ye yükle

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Yukledim yinede bir faydasini gormedim ne yapacam allahim yaw

Quote Originally Posted by Erdenay View Post
    Arkadaşlar bu yamayı çalıştırmak için

Football Manager 2007 v7.0.1 eklentisinin olması gerekiyor mu bende yok..
    Ve olmadığı için oyunun mesajları neredeyse ingilizce hepsi biri buraya bi göz atabilir mi ???
    7.01 e gerek yok.

RUN-TİME ERROR ÇÖZÜMÜ
    vbrun60sp6.exe dosyasını indirip kurun ardından Windows Scripting 5.6 update dosyasını da indirin. "Restart atılsın mı?" sorusuna evet diyerek restart atın. ARTIK FM 2007 yi Türkçe olarak oynayabileceksiniz

pardon bişiyi eklemeyi unuttum Windows Scripting 5.6 update dosyası Windows 2000/XP içindir.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Sisteminizdeki yardımci DLL,OCX vb. dosyalar güncel değil ise, ve ayrıca bazı ActiveX denetimlerin sisteminizde kayıtlı değilse runtime hataları alırsınız....

Runtime Hatası alan arkadaşlar buradaki linkten indirdikleri yamayı bilgisayarlarına kursunlar.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

ben indirdim calistirdim ama array hatasi verio bunun cozumu yokmu ya ...

Açamıyorm Abi Fm Dosyası bulunamadı diyo

Sizin dediğiniz gibi yaptm olmadı yerını fln belırttım D:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007 Yazdm ayarlara Bilgileri kaydet dedm gene bulunamadı...

13. Default

arkadaşlar önce bu yamada emeği geçen tüm dostlara sonsuz teşekkürler...

Ancak ben yamayı indirdim ve programı sorunsuz çalıştırıyorum. ama oyuna girdiğim esnada halen ekrandaki yazılar ingilizce... oyunun içerisindeki ayarlar menüsünden dili türkçede yapsan dili değişmiyor... bu konuda yardım ederseniz sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu açıklanmıştı sanırsam.

Ayarlara girip en aşağıdaki tamponlanmış verileri temizle seçeneğini aktif hale getirin. Sonra kaydedip programı kapayın ve yeniden başlayın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

arkadaslar su uygulama dosyası bulunmadı sorununu bende ilk basından berı yasıyodum ancak dun bısey yaptım calıstı oyunun kısayolu football menager.exe genelde ben onu fm.exe yaptım gayet guzel calıstı zaten
    yazıyodu oyunun kısayolu fm.exe olması gerekır dıye ben ona dıkkat etmemıstım
    acaba benım gıbı aranızda dıkkatlı olmayan arkadaslar var mı varsa ona bı dıkkat etsınler

bu arada yamayı hazırlayan herkesın ellerıne kollarına saglık cok yorucu gunler sonucu gercekten guzel bısey cıkartmıssınız ortaya hemde eksık olmasına ragmen

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Arkadaslar ben turkce yamayi kurdum her sey turkce ama mac anlatimi ingce acaba bu sorunu nasil cozebilirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaw bu donup kalma olayı canımı sıktı off....
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by CeZa_06 View Post
    RUN-TİME ERROR ÇÖZÜMÜ
    vbrun60sp6.exe dosyasını indirip kurun ardından Windows Scripting 5.6 update dosyasını da indirin. "Restart atılsın mı?" sorusuna evet diyerek restart atın. ARTIK FM 2007 yi Türkçe olarak oynayabileceksiniz

pardon bişiyi eklemeyi unuttum Windows Scripting 5.6 update dosyası Windows 2000/XP içindir.
    Abi cok saol.Buyuksun valla.bi sen derdimize care buldun.

Angry

Quote Originally Posted by mittwoch View Post
    arkadaslar su uygulama dosyası bulunmadı sorununu bende ilk basından berı yasıyodum ancak dun bısey yaptım calıstı oyunun kısayolu football menager.exe genelde ben onu fm.exe yaptım gayet guzel calıstı zaten
    yazıyodu oyunun kısayolu fm.exe olması gerekır dıye ben ona dıkkat etmemıstım
    acaba benım gıbı aranızda dıkkatlı olmayan arkadaslar var mı varsa ona bı dıkkat etsınler

bu arada yamayı hazırlayan herkesın ellerıne kollarına saglık cok yorucu gunler sonucu gercekten guzel bısey cıkartmıssınız ortaya hemde eksık olmasına ragmen
    Yaptım Asla Olmuo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

takılma sorunu çözülmeyecekmi ?
    FM Gazetesi

ya bn oyuna grıorm ama turksportal database acılmıo yardım edebılrmsıınz

Quote Originally Posted by mustang View Post
    Arkadaslar ben turkce yamayi kurdum her sey turkce ama mac anlatimi ingce acaba bu sorunu nasil cozebilirim
    abi spikeri bundan sonraki versiyonda yapicaklarmis.

yahu benimde bi sorunum war turkce fm 2007 yi yukledim ve kurdum ama oyunu yarim saat 1 saat oynuyorum we sorun cikiyor array access out of bound die bisi cikio ve ok a basinca fmden cikio bu sorun nasil cozulebilir

Exclamation yardiiimmm aciiiilllll

yahu benimde bi sorunum war turkce fm 2007 yi yukledim ve kurdum ama oyunu yarim saat 1 saat oynuyorum we sorun cikiyor array access out of bound die bisi cikio ve ok a basinca fmden cikio bu sorun nasil cozulebilir

ya bende run time error 76 hatası var path not found diyor,ne demek bu..,eğer anlamı patch ise 701 i yüklkedim ama oyunu açınca 700 gözüküyo ne yapmam gerekiyo,yardımınız için şimdiden teşekkkür ederim...

bunun 2. turkce yaması ne zaman cıkar?yakın tarihte cıkacaksa bosuna bunu indirmeye kasmayalımda 2. yamayı alalım direk.ne zaman cıkacak?tesekkurler

abi ben turkce yi yukledim ama skin ler yok yukledigim yeni skinler kayboldu gozukmuyo bunu nasil cozeriz

ne kadar teşekkür etmeliyim veya dua bilemiyorum ama çok mutlu oldum yaa

pardon ama ben sorunumun cozumunun cevabini alamadim nedir sorunun nedeni bilen warmi acaba

ben yamayı indirdim ve calıstırdım ancak oyun yuklemesi bittikten sonra karsıma siyah bi ekran cııyo ve sag alt kosede bulunan top donmesini durduruyo.siyah ekrande bekliyorum ancak oyun acılmıyo neden acaba?lutfen yardım

Sayfa 8 / 21 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Mesaj Yetkileri