1 ile 30 arası toplam 118 sonuç

Konu: Crash Dumps

Threaded View

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Kendiniz orjinal oyun almayacaksanız almayabilirsiniz. Ama kötü reklam yapmak sizin hakkınız değil. O yüzden biraz daha dikkatli davranın. Kaldı ki ben verilen çözümlerin hep işe yaradığını gördüm şu ana kadar. Çözümü olsa çözerler sorunu heralde. Aptal değil ya bu adamlar...
    İnsanlar düşünün öğrenci,işçi,çalışmayan,v.b ama bu oyunu oynamak isteyen,bu oyunun bağımlısı olan.Dişinden,tırnağından arttıran,annesi babasından gizli oyun alan,kısacası birçok zahmete katlanan.Ve düşünün bu kadar zahmetten sonra o parayı veripte dünyada en iyi oyunlar arasına giren oyunu oynayamamak.Kusura bakmayın ama bunun adına çok fazla şey denir ama yazmıyım sonra kötü reklam yapıyor diyorsunuz.Biraz objektif olalım,eleştiride yapabilelim hemen koruma moduna geçmeyelim.Yanlış olan şeyleride söylemeyelim bu adamlar aynı zihniyet devam etsinler(gerçi düzeltmek için birşey yapmıyorlar),olur mu öyle şey Allah aşkına.Biraz insaflı olalım.Ben yabancı forumlarıda inceliyorum,Türkiyedeki forumlarıda ; insanlar veryansın ediyor binlerce kez kendi sayfalarınızada bakarak bunu rahatça görebilirsiniz.Kötü reklam dediğiniz teknik sorunlar ve çözümleri bölümünde bol bol var.O bölümüde kaldırında gitsin bare.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cahangir86 View Post
    Arkadasa boyle yuklenemezsin bence. FM oynayan bir cok kisi bundan eziyyet cekiyor. Nasil yapimci ki, ne yaptigini bilmiyor. Bence de bunun cozumunu bulamayan birinin bunun icin 10.000 baraji istemesi yuzsuzluk. Once adam gibi oyunu saglamlastirsinlar. Bir tek FM'de boyle sey var. Sizin hakkiniz degil demek de garip kaciyor. Neden degil? Adam kotu reklam yapmiyor dogruyu soyluyor... Sorunun bir virusten kaynaklandigini diyorlar, Cozum icin programi yenileyecekmisiz. Yahu, internete bagli olan bilgisayara virus dusmeme ihtimali sifir.
    Teşekkür ederim Kardeşim.Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali oluyor,üzülüyorum.Kavga etmeye birbirimizi üzmeye gerek yok.Hepimiz bu oyunu seviyoruz,amaç düzgün oynamak,başka birşey istediğimiz yok..
    Last edited by cess41 : 20.Ekim.2009 at 19:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Mesaj Yetkileri