Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: 11 Yıllık sevda - Wolves

Ezeli rakiplerimiz olan WBA karşısında aldığımız 2-0'lık galibiyetin ardından konuk olduğumuz Tottenham karşısında zorda olsa 1 puan koparabilmek morallerimizi biraz olsun yerine getirmişti.

Bu güvenle çıktığımız Millwall deplasmanında rahat bir galibiyet bekliyordum. Fakat işler çok aksi gitti, isbie adeta kabus oldu çıktı.. İki defa geriye düşmememizin ardından sağladığımız denge sayesinde zor da olsa penaltılara kalabildik. Rakibin kaçırdığı penaltılara karşı Zeli Ismail'in şık vuruşunu gole çevirmesi turu atlayan taraf olmamaızı sağladı. Savunmamızın son iki maçta yaptığı amatör hatalar çok düşündürücü. L

Premier League: Tottenham 1-1 Wolves "Hennesey Mom - 8.4"
    League Cup: Millwall 2-2 Wolves "Penaltılarda turu atladık."

Gökyüzünü Molineux'a gömdük: Wolves 3 - 2 Man City
    Premier ligdeki 3üncü, evimizdeki 2nci karşılaşmamızı basının en çok takip ettiği takımlardan olan yeni yönetimin akıttığı paralar sayesinde yıldızlar topluluğuna dönüşen Manchester City ile yaptık.

Manchester City'nin 2010-11 sezonuna bomba gibi başlayan, gerek hazırlık, gerek lig ve uefa maçlarında 7si galibiyetle sonuçlanmış 10 maçlık yenilmezlik serisi coşkulu taraftarımız önünde son buldu. Renkleriyle gündüz kadrosundaki yıldızlarıyla gece gökyüzünü andıran Man City takımımızın üstün performansı ve taraftarımızın yoğun tezahuratları karşısında ne kadar çırpınsa da fayda etmedi.

İşte o muhteşem anlar:

Doyle'un kafasından çıkan sert top Bridge'inüzerine çarparak ağlarla buluştu. City'nin maçın başlarında yaptığı büyük hata oyunun kaderini etkiledi.

Kalecinin açıldığını gören Doyle'un akıl dolu aşırtma vuruşunda direkde patlayarak geri dönen topu takip eden Ebanks-Blake şık bir kafa vuruşuyla topu Karl Henry'nin ayağına indirdi. Topa gelşine sert bir şekilde vuran Henry bu mükemmel volesi sayesinde takımımızın soyunma odasına güzel bir skorla gitmesini sağladı.

İkinci yarıya başlarken en büyük endişem oyuncuların gereksiz güven içerisinde sahaya çıkıp bu muhteşem oyunu berbat etmeleriydi. Ancak endişelerim yersiz çıktı. Henüz 4. dakikada sahneye çıkan Doyle, Henry'nin verdiği güzel pası şık bir çalımla süsleyip ceza sahası yayından sert bir şutla sonlandırdı ve meşin yuvarlak 3. kez rakip fileleri havalandırdı.

Her ne kadar 3. golümüzün sonrasında 2 gol yesekte kontrolün hala daha bizde olduğu her şekilde belliydi. Bitmek bilmeyen pres ve ataklara göğüs geren savunmamız sayesinde 90 dakika sonunda gülen taraf olarak sahadan ayrıldık.

Tribünleri dolduran 20bin i aşkın taraftarımız Molineux'u City için adeta bir cehenneme çevirdi.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bu ne kadar güzel bir sunum böyle tebrik ederim
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Uzun sürecek olması beni sevindirdi ama tabiki uzun olması senin elinde olduğu kadar bizimde elimizde Çünkü bir süre sonra bu yaptıkların karşısında yorum az olursa yapmamak isteyeceksin ki umarım böyle bişey olmaz böyle güzel bi kariyere yorum atılmaması beni üzer

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Bu ne kadar güzel bir sunum böyle tebrik ederim
    Teşekkür ederim dostum.

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Uzun sürecek olması beni sevindirdi ama tabiki uzun olması senin elinde olduğu kadar bizimde elimizde Çünkü bir süre sonra bu yaptıkların karşısında yorum az olursa yapmamak isteyeceksin ki umarım böyle bişey olmaz böyle güzel bi kariyere yorum atılmaması beni üzer
    Onun farkındayım zaten kardeş Şimdi çekici gelen kısmı varsa o da biraz renkli oluşudur. Fakat dediğim gibi öyle 3 günde bir bitecek sezonlar yapmamın imkanı yok. Hem çok aşırı vaktim yok, hem de oyunda geçirdiğim süreyi 'continue'dan başka tuşlara da basarak geçirmeyi seviyorum.

FM11'i ilk oynayışım. Oyuncu, teknik adam vs. bilgim neredeyse sıfır. Artı bilsem de sürekli aynı isimleri alarak bişeyleri garantileme çabasına girmeyi pek sevmiyorum. G.Scout diye bişey varmış biraz önce bu forumda öğrendim mesela O tarz şeylerin taraftarı değilim pek işin açığı.

Başarı konusuna gelirsek sizler gibi iddiam da yok bunu başta belirttim. Ben hiç bir zaman aldığım takımı ilk sezondan şampiyon yapamadım. (Bir iki kez aldığım, GS, Inter, Arsenal gibi kulüpler hariç) Hep kendi yağında kavrulmaya çalışşan mütevazi takımları tercih ettim. Bu da sırf uzun soluklu olması adına.

Özel taktikler olsun, oyunun açıkları olsun (Kornerden gol olayı da varmış detayına girmedim şeytanla yüzleşmeyeyim diye ) bu tarz şeyleri yapmadan gerçek hayatta olması gerektiği gibi ilerlemeye çalışıyorum. Mesela bu kariyerimde olduğu gibi yönetim bana $300,000 transfer ücret iayırdığı için bir risk alıp elimdeki en iyi oyunculardan birini gözden çıkartmak gibi.

Sizlerin takip etmesi olayına gelirsek Elbette insanlar yaptıkları şeylerin beğenilmesini isterler. Benim için de farklı değil. Ama bu 'Aha bak ben yaptım nasıl panpa?' gibi algılanmasın. Zevk aldığım bir şeyi benzer zevklerin paylaşıldığı bir ortama yansıtmak amacım. Yani takip edileyim gibi bir ısrarım yok. Gelirseniz memnun olurum ama ilgi kopar giderse de canınız sağolsun. Öyle bir durumda sunumlardaki emek azalır belki ama takıma verdiğim emekten asla taviz vermem.

İlginiz için tekrar tekrar teşekkürler İyi sabahlar bu arada...

Sağolasın dostum. Mesaj yazdığım için görmemişim. Buradayız bekleriz

Nesil
    2006
    Yer
    11

Şimdiye kadar gördüğüm en profesyonel ve heyecan verici kariyer anlatımı.Lige başlangıç çok iyi.Takipçinim.

Quote Originally Posted by Steven Berguson View Post
    Teşekkür ederim dostum.

hem de oyunda geçirdiğim süreyi 'continue'dan başka tuşlara da basarak geçirmeyi seviyorum.

Artı bilsem de sürekli aynı isimleri alarak bişeyleri garantileme çabasına girmeyi pek sevmiyorum. G.Scout diye bişey varmış biraz önce bu forumda öğrendim mesela O tarz şeylerin taraftarı değilim pek işin açığı.

Hep kendi yağında kavrulmaya çalışşan mütevazi takımları tercih ettim. Bu da sırf uzun soluklu olması adına.

Özel taktikler olsun, oyunun açıkları olsun (Kornerden gol olayı da varmış detayına girmedim şeytanla yüzleşmeyeyim diye ) bu tarz şeyleri yapmadan gerçek hayatta olması gerektiği gibi ilerlemeye çalışıyorum. Mesela bu kariyerimde olduğu gibi yönetim bana $300,000 transfer ücret iayırdığı için bir risk alıp elimdeki en iyi oyunculardan birini gözden çıkartmak gibi.
    Oyun mentalitenide beğendim bu arada.Aynı kafada insanların olduğunu bilmek beni sevindiriyor

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Eyvallah L.Scout Okudum hakkındakileri. Arada bir çift tıklayabilirim shortcut'ına

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kevin Doyle müthiş bir performans göstermiş, kariyer anlatımında harika.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sunum çok güzel umarım uzun seneler devam edersin kariyere. takip edicem bende, şimdiden başarılar. tom cairney ve matt james', ileriki sezonlar için düşünebiliesin. ingiltere'de yetişmiş olmaları kontenjan için önemli bir artı

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kariyer anlatımın çok güzel gerçekten takip edeceğim şuana kadar çok iyi performans sergilemişin transferlerinde pek bilinmeyene isimler olması daha ilgi çekici oluyor

Kariyerinde başarılar dilerim.Umarım güzel bir kariyer olur takipçinim.

Arkadaşlar tekrardan merhaba. Geçen süre içerisinde hem forumun hem de oyunun azizliğine uğradım
    Ctrl+S yaparak oyunu kaydedemediğim için ManCity maçını tekrardan yapmak zorunda kaldım. Sanırım ilk maçlarını kaybetmek oyunun algoritması gereği olacak ki ikinci karşılaşmamda 2-1'lik bir galibiyet daha aldım. Bu yüzden yukarıdaki Sonuç yakında değişecek bilginiz olsun. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlgilenen ve beğenen tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.
    Aynı zamanda forumda yaşanan (sadece bende olmasdı sanırım) sorun benim yazımı yazıp da Gönder tuşuna bastığım zaman farkettim. İş işten geçmişti. Geri almaya çalışsamda yazılanlar malesef kayboldu. Olsun, tekrar yazıyoruz ve kaldığımız yerden tekrar devam edelim isterseniz.

TARAFTAR UMUT DOLU: Wolverhampton Wanderers tarihinin en yoğun transfer sürecini yaşıyor.

Morgan, Moxey ve Berguson düzenledikleri basın toplantısında bilgilendirmede bulunup basının sorularını yanıtladılar. İlk sırada söz alan kulüp başkanı Steve Morgan kulübü devraldıktan sonra yakalanan başarının uzun sürede artan bir ivmeyle devam etmesi ve Wolves'u dünya çapında bir kulüp yapabilmek için yoğun bir şekilde ve özveriyle çalıştıklarını ifade etti. Kalıcı başarının temelinde fedakarlık yattığını belirten Morgan; "Wolves'un gelişmesi ve sayılı kulüpler arasında yer alması için elimizden gelenden fazlasını yaptığımızı bilmenizi isteriz" dedi. Yapılan transferler sonucu kulüp bütçesinin durumuyla ilgili bir soruya karşılık "Kimse endişe duymasın, zannedildiği gibi £10'luk bir bütçemiz yok" diyerek salondakileri güldürdü. Bilindiği gibi Morgan kulübü 2007 yılında Sir Jack Hayward'dan 10 pound gibi sembolik bir rakam karşılığı satın almıştı.

Morgan'dan sonra söz alan As Başkan Jez Moxey ise çok fazla konuşmayarak özet olarak kulübün idari ve mali yapısının yeterince sağlam olduğunu belirtti. Sezon başından beri kafaları kurcalayan teknik adam değişikliğine de değinen Moxley;

"Bazı haber kaynaklarında belirtildiği gibi bir çekince kesinlikle söz konusu değildir. Takımımızı uzun süredir başırıyla idare eden McCarthly ile geleceğe yönelik vizyonumuzun uyuşmaması yüzünden kulüp hakkında daha büyük düşünebilecek bir isim gerekliydi. Bu başarıyı getirebilecek vizyona sahip olduğuna inandığımız için Steven bizlerle birlikte. Sanırım buraya bu sıkıcı mevzulardan çok 3 gündür heyecanla beklediğiniz transferlerimizi öğrenmek için bulunuyorsunuz. Bu yüzden sözü direk Steven'a bırakıyorum" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Başkan ve as başkana ayrı ayrı teşekkür eden Berguson ise

"Öncelikle bizlere inanan, desteklerini esirgemeyen taraftarımızdan yakın gelecekte eski görkemini yakalamış bir Wolves görecekleri konusunda inançlı olmalarını isterim. Yenilikci vizyona sahip olan yönetimin bu hayali gerçekleştirebilmemiz için tüm imkanlarını seferber etmiş olduğunu bilsinler. Bizlerde teknik kadro olarak aynı özveriyi gösteriyoruz. Bu sezon başından beri bizlere katılan ve birazdan açıklayacağımız isimlerden de anlaşılabilir.

Tabi bu süreç içerisinde haliyle inişler ve çıkışlar yaşanacaktır. Ama istikrarlı bir gelişim sırasında oluşabilecek bu gibi durumlarda desteğinizi bizlerden eksik etmeyeceğinize inanıyorum. Hedefimiz öncelikle Premier Lig'deki yerimizi sağlamlaştırarak yavaş yavaş Avrupa futbolunda isim yapmak. Ayrıca en kısa sürede özlemini çektiğimiz o kupayıda tekrar sizlere getirmek istiyoruz. Umudumuz yakın bir gelecekte dünya yıldızlarının can atarak katılacağı bir Woves oluşturmak. Yeni bir gelecek bizleri bekliyor." diyerek yeni transferleri açıkladı.

Berguson'un verdiği isimler basın mensupları tarafından takdir görürken yapılan genel yorumlar ise böyle giderse açıklanan hedeflerin çok uzun zaman almadan gerçekleşebileceği yönünde. Kuzey Avrupa futbolunun yakın zamanda yetiştirdiği en önemli gol ayaklarından biri olan IFK Göteborg'un şimdiden efsaneleşmiş ismi Tobias Hysen bütçe olarak bakılmazsa Premier Lig'in en büyük transferlerinden biri olarak yorumlandı. İngiliz futbolunun yıldız adaylarından biri olan Alex Chamberlain ile geleceğe yönelik büyük bir adım atıldığı da konuşulanlar arasında.

Toplantı çıkışı transferleri kendi aralarında değerlendiren basın mensuplarının yanına yaklaşan Berguson muzip bir ifadeyle " 17 yaşındaki Arjantili yıldızımız konusunda da bir ara misafir edeceğiz sizi.." diyerek gülümsedi. Livaja ve Chamberlain'in kalitesi düşünüldüğünde sır gibi saklanan bu Arjantin'li isim uzun süre kamuoyunu meşgul edecek gibi.

Biraz'da ligden bahsedelim isterseniz. İyi bir şekilde başladık. 7 maç sonunda puan olarak maç fazlamız olsa da liderle aynı puandayız. Yaptığımız maçların sonuçlarını ve puan tablosunu koyalım önce.

Çok büyük gibi gözükmesin çünkü önceki deneyimlerime göre böyle başladık mı ani bir düşüş yakalıyoruz hep Ben yakalıyorum ya da bilemem. Ama önemli değil. Zaten ilk 3de falan değil gözümüz. Ama bu tabloda en çok önem verdiğim iki nokta var.

Birincisi gol atmada sıkıntı yaşamıyorum. Birazdan Maç görüntülerini de sunacağım o zaman bir kaç istatistik daha veririm. Ligin en çok gol atan 2nci takımıyız. Güzel bir olay. Özellikle tek forvetle oynadığımı düşünürsek sevindirici bir durum.

İkinci nokta ise gol atmada sıkıntı yaşamadığımız gibi maşalah gol yemede de aynı güzelliğimiz var. Defans inanılmaz açıklar veriyor. Rakip oyuncular kimi zaman yağ gibi süzülüp aralarından geçiyorlar. Yani oyunun 3D motorunun azizliği mi yoksa gözlerimle gördüğüm kadar berbat bir savunmamız mı var anlamadım.

Bu arada yaptığım transferler de nazar değmesin ama şimdilik fazlasıyla yerine getiriyor görevlerini. Bu tempo çok fazla düşmezse ligi ortalarda bitirebiliriz.

Transferler güzel umarım güzel bir galibiyet serisi yakalarız.

STOKE CITY 1-2 WOLVES

Asistler: Hysen (7.2), Doyle(7.5)
    Performans: Vaagan Moen (7.7), Cisovski (7.4), Fletcher (7.5)

WOLVES 3-2 BIRMINGHAM

Asistler: Vaan Moen(7.6), Hysen x2 (7.7 - MoM)
    Performans: Jarvis (7.5), Berra (7.4)

Nesil
    2006
    Yer
    11

Gidişat müthiş.Yeni ssler bekliyoruz.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri