Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
301 ile 330 arası toplam 340 sonuç

Konu: Fm 2011 Oyun İçi Bilgi Alışverişleri

Maaş bütçesini artırma talebinde bulun yuzde 99 kabul etmiyecekler sonra acılan yeni cevaplardan bu şartlar altında rivallarla başedebileceğimizi sanmıyorum de bende hep yükselttiler öyle dedğim zaman

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    25MN Euro bütçem var. Bir oyuncuyla görüşüyorum ve menajerine biraz para yedirmem gerekiyor gelmesi için Ama en fazla 825K verebiliyorum. O parayı nasıl artırabiliriz?
    Uyuz oldum ya Lamela'yı alamıyorum bu yüzden. Marquinhos'un menajere verebiliyorum, Lamela'nınkine veremiyorum.
    Ben transfer bütçesini teklif anında düşürüyodum ve maaş bütçesi artıyordu.Teklifi verdikten sonra tekrar yükseltiyordum transfer bütçesini.Böyle yapabilirsin.

Ortanın sağında oynatıyorum geçen sezon 45+6 maçta 5 gol 14 asist 7.36yla oynadı kötü bir performans değil ama defansif olarak beni çok zorda bırakıyor ortanın sağından gelen atakların haddi hesabı yok aslında o mevkiye nuri şahini düşünmüştüm düzenli oynatmayıp antremanıylada özel ilgilenmeyince istediğim kadar gelişmedi şöyle yeri geldimi basacak top alacak ara paslar atacak yeri geldimi defansın ortasına dalabilecek yetenekte birini arıyorum 30m pound bütçe ayırabilirim varmı tavsiye edebileceğiniz birileri

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

o adamı orada harcama yav ilerde dünyanın en iyi orta sahası oluyor

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    o adamı orada harcama yav ilerde dünyanın en iyi orta sahası oluyor
    Bende diyorum 4-2-3-1 mi oynasam diye ama elimde 4 tane st var onları ne yapcam 11mna aldım bazen ne yaptığını bilmiiyor takımlar Nuriden tamamen vazgeçtim onu gönderip yerine alacam birini

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Networking>Youth Recruitment Network

Bu tam olarak ne oluyor?

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Cumali kötü Yiğitle aynı olamaz. Zaten daha iyi Türk önlibero zor bulursun. Bursasporun aldığı Alfred N'Diaye oldukça iş görür biraz tackling çalıştırmak lazım.
    Katılmıyorum. Cumali İyi Gelişiyor ve Profilinden Çok Daha Fazlasını Oynuyor.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by eminmetehan View Post
    Bende diyorum 4-2-3-1 mi oynasam diye ama elimde 4 tane st var onları ne yapcam 11mna aldım bazen ne yaptığını bilmiiyor takımlar Nuriden tamamen vazgeçtim onu gönderip yerine alacam birini
    st mi ne stsi elinde süper bi orta saha var

Agüero Neymar Benzema Persie (Persie kaptan yoksa kıcına basardım tekmeyi ama o pazubandıyla dolaşırken takım bir ayrı oynuyor ) yokmu adam bildiğiniz şöyle sağlam mc top alsın top atsın çalıma girsin uzaktan çaksın dokasana kanada yardım etsin (Çokmu şey istiyorum nedir )

Bi adama bitiricilik antrenmanı nasıl yaptırabilirim ?

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Harun Aslan View Post
    Bi adama bitiricilik antrenmanı nasıl yaptırabilirim ?
    1 futbolcunun profiline gel
    2 antrenmanı seç
    3 indivual training focus yazıyor oradan finising'i seç

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by guarin14 View Post

Bu tam olarak ne oluyor?
    Şu boardroom'da yönetimden istekde şöyle bir seçenek var.Bunun açılımı nedir tam olarak?

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Şu boardroom'da yönetimden istekde şöyle bir seçenek var.Bunun açılımı nedir tam olarak?
    bu şey galiba genç oyuncuları yetiştirmek icin gereken bir takım büyük şeyler

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Bu tam olarak ne oluyor?

başka bi siteden buldum alıntıdır.

Youth Recruitment Network, FM'de genç oyuncu çıkarma sistemidir. Genç oyuncu çıkarma sistemi iyi olan takımların altyapısına her zaman daha potaniyelli ve daha iyi gençler gelir.

Genç oyuncu çıkarma sisteminizin durumunu görmek için"information" sekmesine tıklamalısınız.

Geliştirmek içinde "Boardroom Request" den yönetime istek yapabilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    bu şey galiba genç oyuncuları yetiştirmek icin gereken bir takım büyük şeyler
    peki bunun açılımı nedir tam olarak
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Börk View Post
    peki bunun açılımı nedir tam olarak
    açılımı yok onun oruç kafaya anca

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Network kelimesinden anladığım kadarıyla, dünya'nın her bölgesinden oyuncu yetiştiriyor klüp.

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    Ben transfer bütçesini teklif anında düşürüyodum ve maaş bütçesi artıyordu.Teklifi verdikten sonra tekrar yükseltiyordum transfer bütçesini.Böyle yapabilirsin.
    Aynen bunu yazmaya girmiştim buraya. Senin yazdığını yeni gördüm. Geçen bunu yapmak geldi aklıma, baya mantıklı bi hinlik

bi forvetim var karşı karşıya kalınca hep kalecinin üstüne vuruyor nasıl köşelere çekmesini sağlayabilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

bi forvetim var karşı karşıya kalınca hep kalecinin üstüne vuruyor nasıl köşelere çekmesini sağlayabilirim ?
    Bitiriciliği, tekniği ve soğukkanlılığı iyi olan bir oyuncu alarak

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Kadlec'ten mi bahsediyorsun

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Kadlec'ten mi bahsediyorsun
    Tahmin gücüne hayran kaldım şuan

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Onunla iletişim kurup şut tekniğini, soğukkanlılığını geliştirmesini söyleyebilirsin. Taktik kısmında bireysel olarak oyuncunun yaratıcılığını biraz düşürebilirsin. İlk olarak bunlar geldi aklıma.

movement training'de forvetler için 'yerden koşeye vurmasını söyle' diye bir hareket talimatı vardı yanlış hatırlamıyorsam onun ingilizcesini bulursan çok işe yarar genelde hareketler kısmında bu özelliğe sahip oyuncularda 'yerden şut çeker' yazar ama aslında o köşeye yerden vurma hareketi çeviri hatası işte...

Exclamation Fenerbahçenin Yeni Transferi Ziegler

Arkadaşlar bende oyun kurulu değil. Zieglerin profilini merak ediyorum. Payşalabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

5.Sezona başlarken Ziegler sadece yaşınını küçült aynısıdır zaten

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Ekran görüntüsünde de gördüğümüz gibi Fm 2011'deki profili Türkiye standardlarının üstünde.Peki sizce Italyan araştırmacılar yeni versiyonda Ziegler'in profilini nasıl yaparlar ? Serie A'yı yakından takip eden arkadaşlar Ziegler'in geçen sezon nasıl bir performans sergilediğinden bahsedebilir mi ?

Forumda daha cok defansif yönü kuvvetli bir oyuncu olduğu söyleniyor ama profili aksini söylüyor orta açma dribbling ve hiz özellikleri çok iyi top kapmasi vasat.

Serie A'nın yakın bir takipçisi olarak Ziegler'i Andre Santos ile kıyaslar isek yetenek açısından Santos bir adım önde. Fakat takım oyunu, çalışma, disiplin gibi artı özellikleri bulunuyor. Bence yerinde bir transfer.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Backroom advice a girdiğimde bazı oyuncularımın antreman ağırlıkları yüzünden mutsuz olduğunu söylüyor asistanlar fakat oyuncuların profillerine girip baktığımdan antremandan mutlular hangisine inanmam lazım ?

Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Mesaj Yetkileri