Sayfa 12 / 19 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 556 sonuç

Konu: Turksportal Spor Kulübü

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    hocam son macı merakla bekliyoruz heyecan dorukta resmen
    sakatlıktan sonra gol atamamaya baslamısım bu kötü olmus
    sezon sonunda bir degerlendirme bekliyorum senden kim ne yapmıs sezon boyunda her iki takım icinde gecerli olsun kardesim..
    Yaparız kardeşim.
    Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Gençlerbirliği ne yaptı Vleminckx'i mi almış
    Dejan Lekic 17 atmış, Hurşut 15. Vleminckx olsa ligi götürürlerdi : )
    Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Reyiz yanlış biliyorsam düzelt ama Fenerbahçe lig 3.'sü Avrupa Ligi'ne her halükarda gidiyor ve ligi 3. sırada bitireceği için daha üst turdan başlayacak, play-off turundan. Eskişehirspor finalist olduğu için Avrupa Ligi'ne gitmiyor mu bu durumda?
    Benim bildiğim kadarıyla Türkiye Kupası sahibi ligde şampiyonlar ligine katılmaya hak kazanırsa kupa finalisti Avrupaya gitmeye hak kazanır aksi halde kupa sahibi o kontenjanla kupaya dahil olur, diğer kontenjan lige kaydırılır.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

hocam son maclar daha bitmedi mi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Abi benim performans nasıl ya ? Son haftalarda biraz öne çıkmışım gibi gözüküyor.Bu arada son haftalarda yükselişle ligde kalmışız,iyi olmuş
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

BENİ OYNATMIYON HOCAM BAK OLDUĞUM YERDE SAYIYORUM YAAAA (((

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

hocam son maclar daha bitmedi mi
    Bitti
    Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Abi benim performans nasıl ya ? Son haftalarda biraz öne çıkmışım gibi gözüküyor.Bu arada son haftalarda yükselişle ligde kalmışız,iyi olmuş
    Sezon sonunda geniş bir değerlendirme yaparım.
    Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post

BENİ OYNATMIYON HOCAM BAK OLDUĞUM YERDE SAYIYORUM YAAAA (((
    Gelişirsin daha gençsin rahat ol : )
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ve Mutlu Son

...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Avrupaya katılmamız çok iyi olmuş hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Gol atarak sezonu tamamlamışım, eğer kaptanlık bandı gelmeyecekse takımdan ayrılırım ona göre hoca

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Gol atarak sezonu tamamlamışım, eğer kaptanlık bandı gelmeyecekse takımdan ayrılırım ona göre hoca
    kaptanlık bandını bende isterim herhalde takıma en cok katkı yapan oyunculardan biri benim gol ve asist olarak

Biraz geç oldu ama başarılar Bu arada seneye takım seçmelerine katılmak istiyorum

11. Default

Murat the Captain, controversy 20 Yeni kontratta istersin sen şimdi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Ödülü Orhan'a kaptırmışım ancak 2. olmuşum sağlık olsun. Kaptanlığı kime verirsin bilmem ama 22 numarayı istiyorum, eğer uygun görürsen Kaptan da olabilirim.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Ve Mutlu Son

hehe ödül de almışız... 3. lük ama o da idare eder.. takımda kaptan bolluğundan geçilmiyor... ben sadece 13 veya 28 numarayı istiyorum...kaptan kim olursa olsun farketmez...

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

kaptan olmazsa ikinci kaptan da olabilirim sıkıntı yok forma numarası yazmıstım daha önceden 10(Balıkesirliyim) hic olmadı 21yada26 da olabilir yani

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Forma numarası olarak 28 istemiştim ama İbrahim 7 yi seçmiş ve bir sezon boyunca da M7 diyerek beni de alıştırdı

Ama kaptanlık konusunda ciddiyim, gerekirse hiyerarşi uygularım bilgin olsun

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

-En Kısa Sürede- Her iki takımın da genel değerlenirmesini yaptıktan sonra forma numarası ve kaptanlık için teklifleri alırım, Kaptanlık için fazla aday çıkması durumunda anket açarız. En fazla oyu alan 2 isim arasından tercih yaparım, demokratik olsun : )
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Murat Özdemir Rest Çekti

Sezonun tamamlanmasının ardından TURKSPORTAL SK'da hareketli günler yaşanıyor. Sezon başından beri yönetim ve teknik direktör ile diyalog halinde bulunun tecrübeli orta saha oyuncusu Murat Özdemir bir basın toplantısı düzenledi.

Sezon başından beri elimden gelen performansı sergiledim, kötü oynadığım maçlarda oldu ancak hiçbir zaman mücadelemi bırakmadım. Bu geçen süre zarfında sürekli olarak Teknik Direktör'ümüz İbrahim Baldemir ile sorunlar yaşadık. Bu sorunları çözmeye çalışsakta pek bir yol kaydedemedik. Ben kendisine karşı vermiş olduğum sözü tuttuğuma inanıyorum göstermiş olduğum performans ile. Artık sıra onda. Bu takımın liderini belirleyecek kişi kendisi. Takımın kaptanı olmak istediğimi kendisine sayısız kez dile getirdim ancak pek fazla ilgilenmedi. Artık karar zamanı. Hem sayın hocamız için hem de benim için. Avrupa'dan ve Türkiye'den birçok kulüpten teklif geldiğini söylüyor menajerim. Eğer Turksportal SK'da istediğimiz ortam oluşmaz ise bu teklifleri değerlendireceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

2012/2013 Turksportal Spor Kulübü ve İdman Yurdunda Oynayan Oyuncuların Sezon Değerlendirmesi

Kaleciler

Genç Yiğit bu sezon As takımızda yedek kaleci olarak görev yaptı. Bireysel olarak çalıştığı "Topu Oyuna Elle Sokma" yeteneğini 1-2 puan yükseltebildi. Bu sezonda bu yeteneğe bireysel olarak çalışacak. Kupada ve Ligde oynadığı tüm karşılaşmaların genel ortalamasına baktığımız zaman iyi bir oyun ortaya koyduğunu ve genç yaşına rağmen iyi işler çıkardığını söyleyebilirim. Sınıfı geçen isimlerden biri oldu. Ancak daha fazla maç tecrübesi edinmesi açısından seneye İdman Yurdunda forma giyebilir.
    Menajer Puanı: 7.5/10

Bu sezon İdman Yurdu kalesini başarıyla koruyan diğer bir genç kalecimiz Yiğitalp, Yiğit gibi "Topu Oyuna Elle Sokma" yeteneğini çalıştı, Yiğit'e göre daha fazla maç tecrübesi olduğundan bu yeteneğini daha iyi geliştirdi. Bu sezonun belli bir bölümünde bu yeteneği çalışmaya devam edecek. Genç bir kaleci olmasına rağmen ortaya koyduğu performansla gelecek sezon A takıma yükselebilecek oyuncuların başında geliyor.
    Menajer Puanı: 8/10

As takımımızın eldiveni Burak "Güç" yeteneğini sezon boyunca çalışarak kendini geliştirdi. Sezon içinde Güç ve Dayanıklılık antrenmanlarıyla çalışmalarına devam edecek, Burak Lig ve Kupa maçlarıyla geçirdiği sezonu ortalama üstü bir performansla tamamlayarak beklentileri karşıladı. Gelecek sezonda 1. eldivenimiz olarak kaledeki yerini alacak.
    Menajer Puanı: 7/10
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

diger degerlendirmeleri de dört gözle bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kaleciler arasında en yüksek puanı almak gurur verici, hocamı mahcup etmeyeceğim. A takıma çıkarım inşallah.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Defanslar

Bu sezon İdman Yurdunda Sağ bek'in değişilmez ismi olan Furkan, Bireysel antrenmanlarda "Güç" yeteneğini çalıştı ve istenilen seviyeye kadar yükselti. Yeni sezonda "Orta Yapma" yeteneği üzerinde çalışacak. Başarılı bir sezon geçiren Furkan sezon öncesi tüm takımın katılacağı kampa götürülecek antrenmanlarda ve hazırlık maçlarında göstereceği bireysel performansın durumuna göre A takıma alınma veya İdman Yurdunda devam etme durumuna karar verilecek.
    Menajer Puanı: 8.5/10

Bu sezon Ana takımda sağ bekin iyi oyuncularından olan Halil İbrahim, bireysel antrenmanlarda "Orta Yapma" yeteneği üzerinde durmuştu ancak sezon boyunca çok da fazla gelişme gösteremedi. Bir müddet daha bu yeteneğinin üzerinde duracak ve istenilen seviyeye çekilmeye çalışılacak. Oynadığı maçlarda kaçak futbol oynasa da genç yaşına rağmen verdiği katkı fena değildi. Sezon öncesi antrenman kampı onun için önemli olacak çünkü önceki sezon bu kampı sakat olarak geçirmişti.

Sezon öncesi son anda kadroya dahil olan Enes, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanında fazla gelişme gösteremeyerek hayal kırıklığı yarattı. Göstermiş olduğu performans sahada iyiyken antrenmanlara fazla ilgi göstermemesi ve antrenmanlarda eğlenmeyi seven biri olması gelişim durumunu tetikliyor, bu sene biraz daha üzerinde durmaya çalışacaz, Allah ne verdiyse.

İdman Yurdunun sol bekinde başarılı bir sezon geçiren Caner, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanında iyi bir gelişim ortaya koyarak seviyeyi yukarılara çıkarmayı başardı. Bir süre daha bu antrenmana çalışıp ardından Teknik antrenmanlarda birine yönelecek. Göstermiş olduğu performansla yeni sezonda A takıma göz kırpan oyunculardan biri oldu.

Mavi saçlarıyla genç kızların sevgilisi olan Muhammet, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını iyi derecede geliştirmesine rağmen son dönemlerde yaşadığı sakatlık sorunları onun biraz gerilemesine sebep oldu. Sakatlıklara kadar sezonun en iyi gelişim gösteren oyuncularından biriydi. Oynadığı maçlarda başarılı bir performans ortaya koyan Muhammet'in sık sakatlanmasının asıl sebebinin gece partileri olduğu duyumlarını aldıysam da yeni sezonda beklentimin yüksek olduğu oyunculardan biri.

Takımımızın ağabeylerinden biri olan Mehmet, bu sezon "Güç" antrenmanını yukarılara çekerek antrenman başarısı gösterdi ve yeni sezonda "Zıplama" yeteneğini geliştirecek. Gösterdiği performansla tüm otoritelerinin takdirini kazanan Mehmet A Milli takımın da değişilmez oyuncularından biri oldu.
    Menajer Puanı: 9/10

Kulübümüzün en genç oyuncularından biri olan Özgürcan çalıştığı "Güç" antrenmanına bu sezonda devam edip istediğimiz seviyeye kadar yükseltmeye çalışacak. Oynadığı maçlarda vasat bir oyun koymasının tek sebebi yaşından dolayı tecrübe eksikliği bu sezon İdman Yurdunda bunu aşıp daha iyi maçlar çıkaracağını umuyorum. Geleceği en parlak oyuncularımızdan biri.

Genç Kaan bireysel olarak çalıştığı "Dayanıklılık" antrenmanını belli bir seviyeye çıkarmasına rağmen antrenman performansı düşüktü, bu sezon seviyeyi daha yukarıya çıkarıp gelişimini hızlandırmamız gereken isimlerden biri olacak. Oynadığı maçlarda vasatın biraz üzerinde gösterdiği performansı da bu sezon katlaması gerekecek.

Bu sezon Muhammet ve Mehmet'le beraber A takımda savunmanın merkezinde görev alan Özgür, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını yükseltse de hale gereken seviyeye gelmiş değil bir süre daha bu yeteneği geliştirmeye çalışacak. A takımda gösterdiği performans vasatın üzerinde oldu, bu sezon biraz daha gayret göstererek mücadele etmesi ve forma savaşı vermesi gerekecek.

A takımda Halil İbrahim ile beraber sağ bek'i koruyan Tolga, Bireysel Antrenmanlarda çalıştığı "Güç" yeteneğini makul seviyeye çekene kadar bu antrenmanda çalışmaya devam edecek. Oynadığı müsabakalarda göstermiş olduğu iyi performans gelecek sezonki forma savaşı adına onu bir adım öne çıkardı.

A takımımızın yıldızlarından biri olan Kasım bireysel olarak çalıştığı "Soğukkanlılık" antrenmanına bir süre daha devam edip, "Zıplama" yeteneğine geçiş yapacak. Kasım'ın takımda göstermiş olduğu üstün performansa rağmen A Milli Takım hocası Abdullah Avcı tarafından tercih edilmemesi bizde büyük hayal kırıklığı yarattı, Eminim Kasım performansını katlayarak sürdürecek ve A Milli takımdaki yerini alacaktır.

A takımda bu sezon Kasım'ın göstermiş olduğu üstün performansın en büyük sebeplerinden biri olan ve takımın forma savaşında rekabetin en fazla olduğu bölgede oynayan Berk, bireysel olarak "Güç" antrenmanını başarıyla tamamladı ve yeni sezonda "İlk Kontrol" yeteneğini geliştirmeye çalışacak. Muhteşem saçlarıyla kulüp içinde bir ikon haline gelen Berk'in daha fazla forma şansı bulması ve kendini daha iyi geliştirmesi adına İdman Yurduna geçiş yapmasını düşünüyorum.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ortasahalar

Geçen sezon Burak'la beraber Defansif Orta Saha'da mücadele eden İbrahim bireysel olarak çalıştığı "İlk Kontrol" yeteneğini iyi bir şekilde geliştirerek, yeni sezonda "Kafa Vuruşu" tekniği üzerinde çalışmalara başladı. Oynadığı maçlarda beklentilerin üzerindeki performansıyla iyi bir sezon geçirdi.

A takımın Defansif Orta Saha oyuncularından biri olan Burak, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanına bu sezonda devam edip makul seviyeye çıkarmaya çalışacak. Oynadığı maçlarda vasatın üzerinde göstermiş olduğu performansı arttırmak ve formayı kapmak için mücadele etmek zorunda.

Takımımıza son anda dahil olan oyunculardan biri olan Orçun, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanına uzun bir süre daha çalışacak ve diğer fiziksel özelliklerini geliştirmeye gayret gösterecek. Oynadığı maçlarda ortalama bir performans ortaya koyan Orçun bu sezon da gelişimine devam edecek.

Sezona A takımda başlayıp fazla şansı bulamadığı için İdman Yurdunda devam eden Raşit, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanına uzun bir süre daha devam edecek. Geçen sezon fazla forma şansı bulamayan Raşit'in yeni sezonda daha çok oynayıp kendini geliştirmesi hedeflerimiz arasında.
    Menajer Puanı: 7.0/10

Takımımızın en genç oyuncularından biri olan Oğuzhan, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanında makul seviyeye ulaştıktan sonra diğer fiziksel antrenmanlara devam edecek. Geçen sezon ortaya koymuş olduğu performans genç bir oyuncuya göre oldukça iyiydi ve ilerisi için iyi izlenim bıraktı.

Kadrodaki bir diğer genç oyunculardan biri Emir, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanında istenilen seviyeye geldikten sonra diğer fiziksel antrenmanlarla çalışmalarını sürdürecek. Oynadığı maçlarda göstermiş olduğu performans vasatın üzerinde oldu. Genç yaşına rağmen fena bir performans ortaya koymadı. Gelişimini daha çok hızlandırmak gerekecek.

Geçen dönem çalıştığı "Güç" antrenmanında fazla gelişme kaydedemeyen Berkan, yeni sezonda daha tempolu şekilde fiziksel özelliklerini geliştirip daha fazla forma şansı bularak Teknik ve Zihinsel özelliklerini geliştirmek için mücadele edecek. Oynadığı maçlarda vasat üstü performansı da katlaması onun en büyük hedeflerinden biri olacak.

Ateşli saçlarıyla kendine farklı bir hayran kitlesi oluşturan Cenker, geçen dönemde çalıştığı "Güç" antrenmanını belirli seviyede yükseltse de istenilen seviyeye erişmediği için bir süre daha bu yeteneği çalışacak ardından "Dayanıklılık" antrenmanlarına başlayacak. Oynadığı maçlarda ortalama bir performans ortaya koyan Cenker önümüzdeki dönemde skora daha katkıda bulunan bir oyuncu olmak için gayret göstermesi gerekecek, buna bağlı olarak onu çalıştırıp gerekli rollerde oynatmayı düşünüyorum.

İdman Yurdunda özellikle skora yaptığı katkıyla adından söz ettiren Burak, geçen sezon çalışıtğı "Güç" antrenmanına bir süre daha çalışacak ve ardından Çeviklik ve Dayanıklılık üzerinde çalışmaya başlayacak. Sezon öncesi kamp onun için önemli, göstereceği iyi performans A takım kapsını onun adına aralayabilir.

A takımda sağ açıkta M7 ile forma savaşı veren Kaan, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını 5'ten 9'a yükselterek iyi bir gelişim ortaya koydu, Güç antrenmanından sonra Denge antrenmanı olarak çalışmalarına devam edecek. Bu sezon Ligde ve Kupada gol yollarındaki etkinliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Kaan'ın gol ve asist sayısı sevindirici oldu.

Geçtiğimiz sezon takımın güç yükünü çeken oyunculardan biri olan Mehmet Neşet bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanına bir süre daha devam edecek. Maçlarda ortaya koymuş olduğu üstün performansa rağmen Milli Takım menajeri Abdullah Avcı tarafından hala tercih edilmemiş olması Milli Takım oyuncu seçimlerindeki adaletsizliği bir kez daha günyüzüne çıkarmıştır. Umarım Neşet onları daha fazla utandırır ve önümüzdeki sezon daha iyi bir performans ortaya koyar.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ortasahalar

Genç Mehmet Akif bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanında fazla gelişim gösteremeyerek hayal kırıklığı yarattı. Antrenörlerin verdiği raporlar doğrultusunda antrenmanlara fazla ciddiyet göstermemesi bu durumu etken olduğu kanısını oluşturuyor. Önümüzdeki dönem üzerine daha fazla durmamız gereken oyunculardan biri olacak. Ortaya koyduğu performans da vasatı geçmeyen Mehmet Akif'i gelecek sezon sıkı bir çalışma bekliyor.

Taraftarın sevgilisi M7 geçen sezon boyunca çalıştığı "Güç" antrenmanını belirli bir seviyeye kadar yükseltse de bir süre daha çalışması gerekiyor. Attığı goller ve yaptığı asistlerle takıma skor olarak yüksek bir katkıda bulunan Murat yeni sezon öncesi kaptanlık isteğiyle gündemde. Ortaya koyduğu performansı yükseltmesi sözü ile kaptanlığı alabileceğini teyit ettik cevabını bekliyoruz.
    Menajer Puanı: 8.5/10

Doktor lakaplı kanat oyuncumuz Burak bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını yükseltmek adına bu sezon da sıkı bir çalışma içine girmesi gerekecek. Sezona tutuk başlayan Burak, ilerleyen süreçte attığı goller ve yaptığı asistlerle takıma adapte olarak iyi bir performans ortaya koydu.

Sezona A takımda başlayan ancak fazla forma şansı bulamadığı için İdman Yurdunda sezonu tamamlayan Sevgin, bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanında fazla aşama kaydedemedi ve bu sezonda bu antrenmanda çalışmaya devam edecek. İdman Yurdunda göstermiş olduğu performans ve skora katkısı muazzam oldu, oyunun genelinde daha çok oyun içinde olması performansını daha da yükseltecektir.

Sezona İdman Yurdunda başlayan göstermiş olduğu üstün performansla A takıma yükselen Ali bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını geliştirmeye devam edecek. A takıma çıktıktan itibaren fazla forma şansı bulmasa da İdman Yurdunda göstermiş olduğu performans onun adına belirleyici oldu, sezon öncesi kampta kendini göstermesi gereken oyunculardan biri.

Takım Kaptanımız Ramazan Varol, bireysel olarak çalıştığı "Uzaktan Şutlar" yeteneğine çalışmaya devam edecek. Takımımızda ve A Milli Takımda göstermiş olduğu üstün performansla takımımızın gurur kaynağı olan Ramazan yeni sezonda da en büyük kozlarımızdan biri olacak.

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Forvetler

İdman Yurdunun genç golcüsü Melikşah Aydoğan bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını iyi bir gelişim süreciyle sonlara doğru yaklaştırdı bir süre daha bu yeteneği geliştirmeye devam edecek. Daha sonra Dayanıklılık antrenmanına geçecek, bu sezon ortaya koyduğu performansla ortamanın üzerine çıktı. Gelecek sezon daha iyi olmasını bekliyorum.

Takımımızın yıldız golcüsü Mahmut Uçar bireysel olarak çalıştığı "Hız" antrenmanlarını başarıyla tamamladı ve yeni sezonda "Zıplama" özelliğini geliştirmeye çalışacak. Ortaya koyduğu performansla beklentilerin üzerine çıkan Mahmut'tan yeni sezonda daha çok umutluyuz. Şuana kadar 1 defa Milli olan Mahmut'un yeni sezonda daha üstün bir performans göstererek A Milli takıma daha fazla katkı vermesini sağlayacağız.

A takımda Mahmut'un arkasında bekleyen genç golcümuz Ozan Kılıç bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanını başarıyla tamamlayarak yeni sezonda "Dayanıklılık" antrenmanlarına geçiş yaptı. Gelecek sezon ondan en büyük beklentimiz oynadığı zaman daha fazla skora katkıda bulunması olacak onun da sezon öncesi antrenmanlarda iyi çalışması gerekiyor.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Ortasahalar

Geçtiğimiz sezon takımın güç yükünü çeken oyunculardan biri olan Mehmet Neşet bireysel olarak çalıştığı "Güç" antrenmanına bir süre daha devam edecek. Maçlarda ortaya koymuş olduğu üstün performansa rağmen Milli Takım menajeri Abdullah Avcı tarafından hala tercih edilmemiş olması Milli Takım oyuncu seçimlerindeki adaletsizliği bir kez daha günyüzüne çıkarmıştır. Umarım Neşet onları daha fazla utandırır ve önümüzdeki sezon daha iyi bir performans ortaya koyar.
    iyi performans göstermişim gercekten seneye 10 numaralı formayı istiyorum ve kaptanlık yada ikinci kaptanlık olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

şu kaptanlık icin liderlik fln özellikler gösteriyor ya o bölümü koyar mısın listede kim en uygun kaptanlık icin bir görsek ya

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Eline sağlık hocam güzel bir değerlendirme olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

genel olarak ortalama derecelere baktım takımda en iyi isim ramazan varol olmus ikincide ben olmusum..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

şu kaptanlık icin liderlik fln özellikler gösteriyor ya o bölümü koyar mısın listede kim en uygun kaptanlık icin bir görsek ya
    genel olarak ortalama derecelere baktım takımda en iyi isim ramazan varol olmus ikincide ben olmusum..
    Kaptan olmak isteyen herkes belirtsin, oylama yapalım en fazla oyu alanları kaptanlık kıstaslarına göre değerlendirir kaptanımızı seçeriz.
    Quote Originally Posted by furdun View Post
    Eline sağlık hocam güzel bir değerlendirme olmuş
    Rica ederim.
    Quote Originally Posted by darkkobal123 View Post
    Kaleciler arasında en yüksek puanı almak gurur verici, hocamı mahcup etmeyeceğim. A takıma çıkarım inşallah.
    İnşallah.
    ...

Sayfa 12 / 19 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri