Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 172 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS 4-1-3-1-1

Bu taktik en iyi hangi versiyonda işliyor? Yani sen hangisinde kullanıyorsun? Ayrıca dikkatimi çekti sen Trabzon'da bu taktiği deneyince takır takır ama başkası kullanınca neden olmuyor? Sanırım antrenman ve oyuncu düzeni farklı olabilir. Doğru mudur?

Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Bu taktik en iyi hangi versiyonda işliyor? Yani sen hangisinde kullanıyorsun? Ayrıca dikkatimi çekti sen Trabzon'da bu taktiği deneyince takır takır ama başkası kullanınca neden olmuyor? Sanırım antrenman ve oyuncu düzeni farklı olabilir. Doğru mudur?
    13.3.3 oynuyorum kardeşim..ve taktikte ufak ayarlamalar ile her seride oynanabiliyor..Taktiği indirenlerin sayısı 1000 kişiyi geçti.. yüzlerce başarılı sonuçları arkadaşlar bana attı..sadece bende başarılı sonuçlar alınmıyor yani kardeşim..sadece 1 takım ile deneyerek de bu taktiği hazırlamadım ; tam 21 takımda denedim taktiği hazırlarken..başarılı sonuçlar da aldım.. başarısız sonuç alan arkadaşlar oluyor tabi.. onlara ise sezon öncesi antrenmanlara daha fazla dikkat etmelerini ve takıma göre ufak ayarlamalar yapmalarını söylüyorum..ve sonrasında taktik onlarda da işe yarıyor..sende bu durumlara dikkat edersen sende de fazlası ile işe yarayacaktır kardeşim..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

soran oldu mu bilmiyorum ama savunma ve hücum için hangi ayarlamaları yapmamız lazım takım talimatlarında ?

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    soran oldu mu bilmiyorum ama savunma ve hücum için hangi ayarlamaları yapmamız lazım takım talimatlarında ?
    takımının hızı, top kapması, markajı v.b defansif özelliklerine göre savunma hattını belirlemen defans hattını daha fazla saplam tutar.. hücum konusunda ise pas özellikleri ile pas türünü ; yaratıcılık, teknik, hız gibi özelliklerle genişliği ayarlamak lazım..sonuçta her takımın oyuncu özellikleri farklıdır.. ondan dolayı ben ortalamayı alarak taktiği hazırladım..sen bunu takımına göre dikmelisin ki tam anlamı ile verim alabilesin

yav kardeşim bu taktiği uyguladım ilk başta galibiyet aldım sonra full beraberlik şimdi ise arka arkaya mağlubiyetler yani ne yapayım hiç bir şey olmuyor nasıl bir talimat vereyim ya da nasıl bir markaj yada rakip talimatı vereyim bu kadrom:http://imgim.com/4542incid252258.png buda fikstür: http://imgim.com/1902incin557863.png

Quote Originally Posted by zifir98 View Post
    yav kardeşim bu taktiği uyguladım ilk başta galibiyet aldım sonra full beraberlik şimdi ise arka arkaya mağlubiyetler yani ne yapayım hiç bir şey olmuyor nasıl bir talimat vereyim ya da nasıl bir markaj yada rakip talimatı vereyim bu kadrom:http://imgim.com/4542incid252258.png buda fikstür: http://imgim.com/1902incin557863.png
    KARDEŞİM ANTRENMAN BÜYÜK BİR ÖNEM ARZ EDİYOR ONDAN DOLAYI ONA GEREKEN ÖNEMİ GÖSTERMELİSİN..AYRICA RAKİPLERE GÖRE DE MAÇ HAZIRLIĞI YAPMAK İŞİNİ DAHA DA KOLAYLAŞTIRACAKTIR.. RAKİP ANALİZİ YAPARAK DA RAKİBİNİ KİTLEYİP HÜCUMDA DAHA ETKİLİ OLABİLİRSİN..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

En çok zevk aldığım kariyer olduğu için paylaşmak istedim.Burada paylaşmamın sebebi ise bu taktiği kullanarak bu zevki aldım.

Görüldüğü üzere Göztepe ile 77 puan ile ligi şampiyon bitirdim.Bu gerçekten inanılmazdı.Ben bile gözlerime inanamadım.Hatta son haftalar şampiyonluk gitti dedim fakat görüldüğü üzere ligi aldık.Kupada üzücü şekilde Yarı Finalde elendik.Ama müthiş zevkli bir 2 sezon oldu.
    Başarının sırrı antrenman , maç hazırlığı ve maç analizidir.Eğer bunları doğru şekilde yaparsanız daha iyisini yapacağınıza ben kefilim.
    Not: İnanmayan ya da hile olduğunu söyleyen varsa Oyun Bilgisini gönderebilirim.Evet çok save yapmak zorundayım çünkü her zaman oynayamıyorum çalıştığım için fakat gene de save sayısı kurallar dahilindedir.(Bir sezonda en fazla 30 save yapılabilir.Fazlası olursa sıkıntı )

fotoğraflar için teşekkürler kardeşim umarım aldığın verimi ve zevki diğer arkadaşlar da alır..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

taktikte verim alamayanlar,

sezon öncesini çok iyi geçirmeniz gerekiyor. ben almanya ve türkiye liglerini seçip, haziran'dan başladım. çünkü sadece türkiye ligini açınca temmuz'da başlatıyor, bu da sezon öncesini kaçırmama sebep oluyordu. ilk sezonun başını böyle atlattım, gerçi devam ediyorum. en az 10 hazırlık maçı yapıp oyuncuların taktiğe yoğunlaşmasını sağladım. bu arada kondisyon olarak da iyi seviyelere geldim.

genelde şl ve al'de aynı anda elendiğim savelerim oldu. ama bu taktikle ve yaptığım sezon öncesi hazırlığıyla her iki turu da geçip şl gruplarına kaldım. ligde de namağlup gidiyorum henüz 5. hafta.

eline sağlık hemşehrim.

not: takım fenerbahçe
    (/s)

antrenman ayarlarını ve maç hazırlığını asistana mı bırakıyoruz
    bu konu hakkında bilgi verseniz

Quote Originally Posted by abdulmuttalip View Post
    antrenman ayarlarını ve maç hazırlığını asistana mı bırakıyoruz
    bu konu hakkında bilgi verseniz
    antrenmana bırakılmasını tasvip etmiyorum ben.. maç hazırlığını rakibe göre siz kendiniz belirlerseniz alacağınız verim daha fazla olacaktır..antrenman ayarlarını da siz belirlerseniz daha iyi olur.. takımın eksik bölgelerine çalıştırma yapmak her zaman için hataları en aza indirir

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    taktikte verim alamayanlar,

sezon öncesini çok iyi geçirmeniz gerekiyor. ben almanya ve türkiye liglerini seçip, haziran'dan başladım. çünkü sadece türkiye ligini açınca temmuz'da başlatıyor, bu da sezon öncesini kaçırmama sebep oluyordu. ilk sezonun başını böyle atlattım, gerçi devam ediyorum. en az 10 hazırlık maçı yapıp oyuncuların taktiğe yoğunlaşmasını sağladım. bu arada kondisyon olarak da iyi seviyelere geldim.

genelde şl ve al'de aynı anda elendiğim savelerim oldu. ama bu taktikle ve yaptığım sezon öncesi hazırlığıyla her iki turu da geçip şl gruplarına kaldım. ligde de namağlup gidiyorum henüz 5. hafta.

eline sağlık hemşehrim.

not: takım fenerbahçe
    sağolasın kardeşim ayrıca erken lig açma konusuna da değindiğin iyi oldu.. taktik daha da başarılara götürecektir seni..keyifli fm'ler

antrenman konusunda geniş bir bilgi alabilirmyiz ? sezon öncesi ve sezon içi olarak. Bir de mac oncesi antrenman yaptıralım mı sonrasında dinlendirelim mi ? Tesekkürler.

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    antrenman konusunda geniş bir bilgi alabilirmyiz ? sezon öncesi ve sezon içi olarak. Bir de mac oncesi antrenman yaptıralım mı sonrasında dinlendirelim mi ? Tesekkürler.
    Bu cevaplarını ve konuları rehberler kısmında bulabilirsin kardeşim.. fazlası ile açıklayıcı olacaktır senin için..

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    Bu cevaplarını ve konuları rehberler kısmında bulabilirsin kardeşim.. fazlası ile açıklayıcı olacaktır senin için..
    O rehberi okudum ben zaten ama senin taktiğinle alakalı olarak sormuştum nelere dikkat etmeliyiz diye. Nasıl bir sezon öncesi geçirelim ? sezon içinde antrenmanda hep aynı program mı kullanılsın ? maç öncesi maç antrenmanı yapılsa mı iyi olur yapılmasa mı ? Gibi. Çünkü bu taktikle 2-3 değişik takımda başarı yakalayamadım ve kovulmak ya da istifa etmek durumunda kaldım. Takımlar Norwich City , Beşiktaş ve Toulouse

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    O rehberi okudum ben zaten ama senin taktiğinle alakalı olarak sormuştum nelere dikkat etmeliyiz diye. Nasıl bir sezon öncesi geçirelim ? sezon içinde antrenmanda hep aynı program mı kullanılsın ? maç öncesi maç antrenmanı yapılsa mı iyi olur yapılmasa mı ? Gibi. Çünkü bu taktikle 2-3 değişik takımda başarı yakalayamadım ve kovulmak ya da istifa etmek durumunda kaldım. Takımlar Norwich City , Beşiktaş ve Toulouse
    amç antrenmanı rakiplere göre yapılır belirli bir çalışma söz konusu değildir..rakibi analiz eder ona göre çalıştırılır oyuncu..

genel antrenman olarak ise kondisyon-savunma-hücum klasikleşmiş sezon öncesi antrenmanıdır..ama bunların yanında takım uyumu muhakkak çalıştırılması gerek.. çünkü takım uyumu yakalandıkça takımdan alınacak olan verim çok daha fazla artar..

tüm sezon boyunca da aynı antrenman çalıştırılmaz..muhakkak değiştirilmesi lazım.. takımda eksik bölge görüldükçe o konuda antrenman değiştirilmeli..sabit 1 tanesi kalırsa anlamsız ve işe yaramaz olur..

amç antrenmanı rakiplere göre yapılır belirli bir çalışma söz konusu değildir..rakibi analiz eder ona göre çalıştırılır oyuncu..

genel antrenman olarak ise kondisyon-savunma-hücum klasikleşmiş sezon öncesi antrenmanıdır..ama bunların yanında takım uyumu muhakkak çalıştırılması gerek.. çünkü takım uyumu yakalandıkça takımdan alınacak olan verim çok daha fazla artar..

tüm sezon boyunca da aynı antrenman çalıştırılmaz..muhakkak değiştirilmesi lazım.. takımda eksik bölge görüldükçe o konuda antrenman değiştirilmeli..sabit 1 tanesi kalırsa anlamsız ve işe yaramaz olur..
    şimdi oldu teşekkür ederim en kısa zamanda beşiktaş kariyerimi paylaşırım.

merakla bekliyorum kardeşim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Taktiğin nazar boncuğu olsun fakat Arsenal ile başarılı olamadım.Yaklaşık 10 takımda deneyip hepsinde başarılı olmama rağmen Arsenal ile olmadı.Acaba Pas türünü Daha Seri ve tempo ve genişliği ona göre ayarlamam yüzünden olmuş olabilir mi ? Yani Daha Seri bu taktik için uyumsuz diyebilir miyiz ?

bana göre oyunun en iyi taktiği fenerbahceyle oynuorum bu sene 12.senem 11 lig sampiyonlugu 10 tr kupası 10 süper kupa 1 sampiyonlar ligi 1 kulupler sampiyonlugu 1 avrupa süper kupa sampiyonlugu yaşadım

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Taktiğin nazar boncuğu olsun fakat Arsenal ile başarılı olamadım.Yaklaşık 10 takımda deneyip hepsinde başarılı olmama rağmen Arsenal ile olmadı.Acaba Pas türünü Daha Seri ve tempo ve genişliği ona göre ayarlamam yüzünden olmuş olabilir mi ? Yani Daha Seri bu taktik için uyumsuz diyebilir miyiz ?
    Arsenal ile ben denemiştim ama demek ki oyundan kaynaklı sana uymaması pas türünü değiştirmen taktiği etkilemiştir..çünkü tam pas trafiği için bu taktiği ayarlamıştım..büyük ihtimalle ondan kaynaklanmıştır kardeşim..

Quote Originally Posted by Nicha5an View Post
    bana göre oyunun en iyi taktiği fenerbahceyle oynuorum bu sene 12.senem 11 lig sampiyonlugu 10 tr kupası 10 süper kupa 1 sampiyonlar ligi 1 kulupler sampiyonlugu 1 avrupa süper kupa sampiyonlugu yaşadım
    tebrikler kardeşim umarım daha fazla kupa ile doldurursun müzeni

hocam taktiği denemeyi düşünüyorum ama taktikte oynama yapın demişsin. nelerde oynama yapabiliriz yada kesinlikle deyiştirme dediğin bişey var mı takım talimatlarında ?

Quote Originally Posted by SyNexT View Post
    hocam taktiği denemeyi düşünüyorum ama taktikte oynama yapın demişsin. nelerde oynama yapabiliriz yada kesinlikle deyiştirme dediğin bişey var mı takım talimatlarında ?
    defans çizgisini, genişliği, bazı oyuncu talimatlarında yapılacak olan değişiklikler yapmak taktikten alınacak verimi arttırır..direk olarak indirmek ve kullanmak hatadır bana göre..ben sonuçta bu taktiği çeşitli takımlarda denedim ve hepsinde de oynama yaparak verim aldım..her takımda farklı tipte oyuncular vardır çünkü

YA ALLAH BİSMİLLAH başladım hocam fenerbahçe ile 2-3 defa okudum yazınızı birebir aynılarını yaptım oyuncu ayarlarında.Bakalım ilk sezonun yarısına kadar bununla oynıcam verim almak için biraz daha artırabilirim zamanı.Ama gerek arkadaşlar gerek siz,iyi bir portre çizdiniz gözümde.Hadi hayırlısı

Quote Originally Posted by ysf1461 View Post
    YA ALLAH BİSMİLLAH başladım hocam fenerbahçe ile 2-3 defa okudum yazınızı birebir aynılarını yaptım oyuncu ayarlarında.Bakalım ilk sezonun yarısına kadar bununla oynıcam verim almak için biraz daha artırabilirim zamanı.Ama gerek arkadaşlar gerek siz,iyi bir portre çizdiniz gözümde.Hadi hayırlısı
    kazasız belasız bir süreç diliyorum kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Bende bugün itibariyle indiriyorum ve Manchester City ile başlıyorum. Bakalım neler olacak

Quote Originally Posted by inter_23 View Post
    Bende bugün itibariyle indiriyorum ve Manchester City ile başlıyorum. Bakalım neler olacak
    Sonuçları merakla bekliyorum hocam

YENİ LİNK EKLENMİŞTİR ARKADAŞLAR.. 4SHARED'DEN İNDİRMEK İÇİN ;

30. Default

YENİ LİNK EKLENMİŞTİR ARKADAŞLAR.. 4SHARED'DEN İNDİRMEK İÇİN ;

Link bozuk galiba

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri