Sayfa 4219 / 4325 İlkİlk ... 3219371941194169420942174218421942204221422942694319 ... SonSon
126,541 ile 126,570 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Hahaha

Kız Sicilya'da yaşıyormuş. Gemiyle gitmek daha uygun olur. Eminönü-Sicilya iskelesinde buluşalım arkadaşlar
    Arrivederci !

Bildiğim tek İtalyanca kelime bu.Gerçi macaroni,spaghetti,pizza,mozzarella,lasanga falan var ama onlar sayılmaz herhalde
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Arrivederci !

Bildiğim tek İtalyanca kelime bu.Gerçi macaroni,spaghetti,pizza,mozzarella,lasanga falan var ama onlar sayılmaz herhalde
    İmparatoore var yeter de artar
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Dün Giovinco'nun İtalya'daki fan sayfalarından birinde gezerken benim Giovinco'yla çektiğim fotoğrafı çalıp yayınladıklarını gördüm. Fotonun altına bizim arkadaşlarla yorum felan yazıp gülmüştük baya. Bugün bi baktım yorumları silmiş sayfa yöneticisi. Bende sinirlendim fotoyu spam olarak şikayet ettim Bugün bi baktım Twitter'dan önceden takip ettiğim İtalyan bi kız bana DM atmış "Fotoğrafın sana ait olduğunu bilmiyordum. Özür dilerim" diye

Bizim kızlar haksız bile olsa triplere giriyor ama elin İtalyan kızı yeri geliyor Türkçe özür diliyor. Ben İtalya'dan kız alacağım arkadaşlar. Varsa gelen toplu bilet alıp gidelim. Daha ucuza gelir
    Şu geçen facebook'ta altına imparatore Fatih Terim yazdığın yorumları mı silmişler? Ayrıca benim bir tane sınıf arkadaşım Çin'deyken italyan bir kızla ilişkiye başladılar,hala devam ediyor ilişkileri.Arada gidiyor oraya,kız bir ara Erasmus vasıtasıyla buraya geldi.Bir gün muhabbet ederken aynı güzellikte bir türk kızı ile böyle bir ilişki yaşamasının çok daha zor olacağından falan bahsetmişti.Muhabbeti açılınca o aklıma geldi.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İlk trenle İtalya'ya gidiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fransızca mı İtalyanca mı diyordum kararımı verdim sanırım
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dünyanın en güzel poz veren canlısı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Şu geçen facebook'ta altına imparatore Fatih Terim yazdığın yorumları mı silmişler? Ayrıca benim bir tane sınıf arkadaşım Çin'deyken italyan bir kızla ilişkiye başladılar,hala devam ediyor ilişkileri.Arada gidiyor oraya,kız bir ara Erasmus vasıtasıyla buraya geldi.Bir gün muhabbet ederken aynı güzellikte bir türk kızı ile böyle bir ilişki yaşamasının çok daha zor olacağından falan bahsetmişti.Muhabbeti açılınca o aklıma geldi.
    Evet o sayfa. Hatta admin o imparatoore Fatih Terim yazdigi mesaji beğenmişti ama sonra olayin civisini cikarinca sildi bütün mesajları

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İtalyadan giysi sipariş etsek kargo ücreti ne kadar tutar bi bilgisi olan var mi ?

Ya da forumda İtalya da yasayan var mi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Netflix gibi bir site Türkiye de neden yok ?

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Fransızca mı İtalyanca mı diyordum kararımı verdim sanırım
    fransizca ne ya cok kaba hic sevmiyorum

italyanca iyidir ispanyolcaya yakindir ordanda ispanyolcaya geçersin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İtalyadan giysi sipariş etsek kargo ücreti ne kadar tutar bi bilgisi olan var mi ?

Ya da forumda İtalya da yasayan var mi
    Şu sorum güncelliğini taşıyor. Çok beğendiğim bi Juventus poları var. Fakat Türkiye'de satılmıyor. Kargo ücreti ne kadar tutar bi bilgisi olan var mı ?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Giysiden çok kargo tutar herhalde

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Şu sorum güncelliğini taşıyor. Çok beğendiğim bi Juventus poları var. Fakat Türkiye'de satılmıyor. Kargo ücreti ne kadar tutar bi bilgisi olan var mı ?
    Nereden alacağına bağlı. E-Bay'da bazen free shipping oluyor ya da taşıma ücreti çok makul fiyatlarda olabiliyor. Satıcıya bağlı tamamen.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Nereden alacağına bağlı. E-Bay'da bazen free shipping oluyor ya da taşıma ücreti çok makul fiyatlarda olabiliyor. Satıcıya bağlı tamamen.
    Makul'den kastın ne peki ? Bilgim sıfır ondan soruyorum 20-30 civarı mı, 100-150 civarı mı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

100-150 kargo mu olur Cihan yavaş Maksimum 15€ falan olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Makul'den kastın ne peki ? Bilgim sıfır ondan soruyorum 20-30 civarı mı, 100-150 civarı mı

Fiyatlar değişiyor. Mesela 5 Euro'ya da gördüm 15 Euro civarınada. Tam olarak almak istediğin ürünün linkini atarsan E-Bay'dan bakarız var mı yok mu diye. Free shippingli sürün bulursak kargo parasıda ödemezsin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İstediğim ürünü twitter'da gördüm sadece. Resmi bir kuruma bağlı değiller sanırım.

https://twitter.com/88cloth/status/4...261376/photo/1

100-150 kargo mu olur Cihan yavaş Maksimum 15€ falan olur.
    Ne bilim olm hiç bi bilgim yok. Safım şuan her dediğinize inanırım

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aradığın ürüne baktım e-bay'de yok. Fakat istediğin ürüne enzeyen ürünler var. Arkasında Juventus yazıyor twitter'da ki üst gibi. 50 sayfalık ürün katoloğu var içlerinde gerçekten güzel olan ürünler mevcut.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...skc=1700&rt=nc

http://www.ebay.com/itm/AJUVE29-Juve...50933920941%26

http://www.ebay.com/itm/Nike-Juventu...50933920941%26

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Google Translate'de iyi vakit geçirebiliyorsunuz Şunu yazıp dinleyin Türkçe kısmına :

asdasdasdasdasdasdasdasdasdas :.D :.D :.D :.D (

Noktaları yazmayın

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Beyler sağanak yağmurda bir halı saha maçı yapmışız var ya enfes bir şey Birde kayarak top almak yok mu öldürüyor beni,bu sefer kayarak topu kapmadım da şutu engelledim.

Savunma yapmak çok zevkli valla,lan çok fena gaza geldim hep savunma yapasım var hemde yağmurlu havada.Yaradana sığınarak çekilen 3-5 şutu arkamla engelledim falan,yandı ama değdi.Maçı da kazandık.

Bir de defanstan topu 4 kişinin arasından geçirip yaptığım bir asist var.Uf.

Çok konuştum ama çok zevkliydi yahu sucuk gibi ıslandım ama böyle zevk aldığımı hatırlamıyorum hiç bir maçta.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Beyler sağanak yağmurda bir halı saha maçı yapmışız var ya enfes bir şey Birde kayarak top almak yok mu öldürüyor beni,bu sefer kayarak topu kapmadım da şutu engelledim.

Savunma yapmak çok zevkli valla,lan çok fena gaza geldim hep savunma yapasım var hemde yağmurlu havada.Yaradana sığınarak çekilen 3-5 şutu arkamla engelledim falan,yandı ama değdi.Maçı da kazandık.

Bir de defanstan topu 4 kişinin arasından geçirip yaptığım bir asist var.Uf.

Çok konuştum ama çok zevkliydi yahu sucuk gibi ıslandım ama böyle zevk aldığımı hatırlamıyorum hiç bir maçta.
    Bir de onun hafif buzlusu var. Daha efsane. Hem hava buz gibi olduğu için efsane canın yanıyor. Hem de fena kayıyorsun. Ama sakatlık ihtimali çok yüksek. Öyle bir sıkıntısı var
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Bir de kar yağışlısı var istemsiz kayma olayı çok fazla. Ben maçta az kalsın omurilik soğanımı sahada bırakıyordum. Efsane düşmüştüm be. İşin en kötü tarafı sahada 14 tane Servet Çetin oluyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Bir de onun hafif buzlusu var. Daha efsane. Hem hava buz gibi olduğu için efsane canın yanıyor. Hem de fena kayıyorsun. Ama sakatlık ihtimali çok yüksek. Öyle bir sıkıntısı var
    Onu da oynadım Aralık başında hem de rakibimiz çok fena oynuyordu.O maçı da kazandık o da çok zevkliydi ama bu maçta ayrı bir heyecan vardı,saha Galatasaray-Cluj maçında ki gibiydi.Niyeyse hiç kaymadım,yani istemsiz olarak.Ayağım yere sağlam basıyor demek ki

Quote Originally Posted by mwaru View Post
    Bir de kar yağışlısı var istemsiz kayma olayı çok fazla. Ben maçta az kalsın omurilik soğanımı sahada bırakıyordum. Efsane düşmüştüm be. İşin en kötü tarafı sahada 14 tane Servet Çetin oluyor.
    Valla karlı havada hiç oynayamadım.Denk gelmedi,onu bilemeyeceğim,denemek lazım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Aradığın ürüne baktım e-bay'de yok. Fakat istediğin ürüne enzeyen ürünler var. Arkasında Juventus yazıyor twitter'da ki üst gibi. 50 sayfalık ürün katoloğu var içlerinde gerçekten güzel olan ürünler mevcut.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...skc=1700&rt=nc

http://www.ebay.com/itm/AJUVE29-Juve...50933920941%26

http://www.ebay.com/itm/Nike-Juventu...50933920941%26
    Çok teşekkürler. Güzel ürünler varmış.

Şu da tam aradığım şeydi aslında ama General Mobile Discovery'e uyar mı bilmiyorum

http://www.ebay.com/itm/Sebastian-Gi...item2c759344f3

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok teşekkürler. Güzel ürünler varmış.

Şu da tam aradığım şeydi aslında ama General Mobile Discovery'e uyar mı bilmiyorum

http://www.ebay.com/itm/Sebastian-Gi...item2c759344f3
    Hayvan kadar yazmış ya la 4,4s,5,5c,5s kapları diye ne Discovery'si

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hayvan kadar yazmış ya la 4,4s,5,5c,5s kapları diye ne Discovery'si
    Lan onu gördük heralde Ama kamera yeri felan aynı yerde. Belki uyacak benim telefona da ne biliyon

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lan onu gördük heralde Ama kamera yeri felan aynı yerde. Belki uyacak benim telefona da ne biliyon
    Uymaz, hatları farklı bir kere Ama çok merak ediyosan bul iPhone'u olan bir kaç kişi bul dene kapları

Hiç 5s falan gördün mü merak ettim 0.7 " fark var nasıl uyabilir aynı kap

Tamam tamam

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ya niye umudumu kırıyorsunuz arkadaş. Gerekirse içine sünger doldururum yine uydururum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ya niye umudumu kırıyorsunuz arkadaş. Gerekirse içine sünger doldururum yine uydururum
    3D yazıcı bul modelliyip ben yapıyım sana aynısını, saçma sapan hareketlerde bulunma yeter

Mesaj Yetkileri