1 ile 30 arası toplam 159 sonuç

Konu: FMTR VER'2 by RagnarLothbrok | 2014-15 Sezonu Güncellemesi

Hybrid View

hocam ben transferleri nasıl düzenleyebilirim. balıkesirsporluyum ve balıkesirsporda çok transfer yanlışı var

Default PTT'den 4 TAKIM DÜŞÜYO

Öncelikle yama için çok teşekkür ederim sizlere gerçekten çok güzel olmuş. Emeğiniz var belli. Zamanınızı vermişsiniz bizler için. Yalnız Ptt 1.lig de 18 takım var artık. Ve 4 takım düşüyor hala lütfen rica etsem o sorunuda hemen düzeltip yeni güncelleme paylaşırmısınız lütfen. Dün 3 güncellemeyide indirdim hepsinde öyle. Şuan tek sorun o.

Quote Originally Posted by izo_baba View Post
    Öncelikle yama için çok teşekkür ederim sizlere gerçekten çok güzel olmuş. Emeğiniz var belli. Zamanınızı vermişsiniz bizler için. Yalnız Ptt 1.lig de 18 takım var artık. Ve 4 takım düşüyor hala lütfen rica etsem o sorunuda hemen düzeltip yeni güncelleme paylaşırmısınız lütfen. Dün 3 güncellemeyide indirdim hepsinde öyle. Şuan tek sorun o.

Yamada da zaten PTT'de 18 takım var. Ancak dediğin gibi 4 takım düşüyor, çünkü 2.Ligdende 4 takım yükselmek zorunda çünkü 3 takım yaptığım zaman oyun sürekli hata veriyor. Bunun çözümünü bende bilmiyorum
    2.Ligden yükselme play offlarıda bozuluyor 3 takıma düşürdüğüm zaman. Aslında olay basit ama her denememde hata aldım o yüzden 4 takımda bıraktım

Default çözümü Buldum !!!

Anladım teşekkür ederim. Uzun uğraşlar sonucunda ben çözümü buldum Sizin yamalardan. Lig güncellemesi ve türkiye kurallarını koymadım. Onun yerine fmkolikten indirdiğim 5+3 ülke kuralları ve netten buldugum fm 14 türk vatandaşlıkları ve turk devletlerının turk sayılması kazakıstan vs. koydum. Şuan da sıkıntısız tüm ligler secılıyo. Ve 2014 smpıyon fb 2013 gs 2012 gs. Ptt 1.lig te eger sızın verdıgınız lıg guncellemesıyle gırersek. ptt de 2014 2013 ıbb sampıyon gorunuyo kı oyle degıl o yuzden arkadaslar LIG GUNCELLEMESI KESIN KOYMAYIN !!! bozulma olmuyo. Suan Ptt den 3 takım dusuyo alttan 3 takım cıkıyo bende. NOT : SÜRÜM 14.3.1 olmalı... Tam anlamayan olursa gene açıklarım.

Mesaj Yetkileri