Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 159 sonuç

Konu: FMTR VER'2 by RagnarLothbrok | 2014-15 Sezonu Güncellemesi

Default FMTR VER'2 by RagnarLothbrok | 2014-15 Sezonu Güncellemesi

Arkadaşlar forumlardaki araştırmalarım sonucunda doğru düzgün bir transfer güncellemesi olmaması nedeniyle iş başa düştü diyerek güncelleme işine girdim. Fastastik, abartılı, göz hoş gelmeyecek buda böylemi olur kardeşim demeyeceğiniz, gayet makul düzgün oynanabilece bir güncelleme ile karşınızdayım. Neler mi yaptık ?

Süper Lig, PTT 1.Lig eksiksiz tüm transferleri yapıldı.
    Tüm Türkiye ligleri (Süper Lig, 1. Lig, 2.Lig ve 3.Lig) çıkan/düşen tüm takımlar güncellendi.
    Süper Lig menajerleri güncellendi.
    Süper Lig ve PTT 1. Liglerinde ki gelişme gösteren, dikkat çeken tüm oyuncuların GÜNCEL/POTANSİYEL yetenek ayarları yeniden düzenlendi.
    Avrupa kupalarına katılan takımlar yeniden düzenlendi ( ŞL Galatasaray, AL Trabzon, Bursa, Karabük)
    Yabancı kuralı düzenlendi; 5+3+1 olacak şekilde, toplamda 9 yabancı, maç kadrosunda 5i ilk 11de olmak üzere 8 yabancı oyuncu kaydedebiliyoruz.
    Maç başı ve Tv yayın gelirleri, lig sıralamalarında verilen para ödülleri elden geçirildi.
    Süper Lig ve PTT 1.Lig takımlarının itibarlarında düzenleme yapıldı.
    Türk takımlarının transfer ve maaş bütçeleri yeniden elden geçirildi. Artık herhangi bir anadolu kulubünü aldığınızda 150k transfer bütçeniz olmayacak.

NOT : YAMA 14.3 VE 14.3.1 SÜRÜMLERİNDE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR, DİĞER SÜRÜMLERDE DENEME İMKANIM OLMADI
    İNGİLTERE, İTALYA, İSPANYA, ALMANYA 1.LİGLERİNDEKİ TRANSFERLERİN %75 GÜNCELLENDİ, GENEDE pr0'NUN Kİ GİBİ YAMALARLA BİRLEŞTİRİP OYNAMAK İSTEYENLER pr0'nun GÜNCELLEMESİNDEN SADECE [ Transfer ] DOSYASINI SEÇİP OYUNA GİREBİLİRLER, AKSİ HALDE İNGİLTERE LİGİNDE ÇAKIŞMA OLACAK LİG SEÇİLEMEYECEKTİR.
    YAMALAR BİRLEŞTİĞİNDE DE SÜPER LİGDEKİ BAZI TRASFERLER ESKİ TAKIMLARINDA KALMIŞ OLUYOR, Lütfen bunları okuyup oyununuzu başlatın. Sonra böyle oldu şöyle oldu ama olmaz ki demeyin baştan söylüyorum

Tüm bu güncelleştirmeler yapıldı, yamayı iftardan sonra yayınlayacağım son bir kaç test yapıp.
    [spoiler=Ankaraspor İsim Değişikliği | 1299 Osmanlıspor][/spoiler - Süper Lig, PTT 1.Lig transferlerinin tamamı yapıldı. - Avrupa Liglerindeki transferlerin %99'u yapıldı. - Gelişim gösteren, geçen sürümlerden yetenekleri yetersiz olarak oyuna aktarılan oyuncuların CA/PA ayarları yapıldı (Tüm Avrupada). - Süper Lig, PTT 1.Lig, Spor Toto 2.Lig ve 3.Lig dahil olmak üzere tüm Türk takımlarının finansı düzeltildi, bütçeleri iyileştiridli. - Tüm Türk takımlarının ve Liglerin itibarları yeniden düzenlendi. - Avrupa'ya giden takımlar oyuna aktarıldı (Galatasaray ve Beşiktaş ŞL, Trabzon, Karabük, Bursa AL)

İşte yamadan kareler

-

Çok beklediğiniz, gecenin bu yarılarına kadar beni sık boğaz ettiğiniz güncelleme işte yayında !
    Türkiye Ligleri ve Avrupa Liglerinin %99'u oyuna aktarıldı.. Gözden kaçan %1'lik kısım olabilir oda hata payımız olsun.. Ama zevkle oynayacağınız bir güncelleme oldu diyebilirim..
    Bu güncellememizde neler mi yaptık?

GÜNCELLEME 14.3.1 SÜRÜMÜ İÇİN HAZIRLANMIŞTIR ! ve 14.3.1 sürümünde 3 sezon boyunca test edilmiştir, sıkıntısız çalışmaktadır.

Spoiler: Bursaspor 

Spoiler: Eskişehirspor 

Spoiler: Galatasaray 

Spoiler: Trabzonspor 

Spoiler: Cedric Bakambu 

Spoiler: Oscar Cardozo 

Spoiler: Blerim Dzamaili 

Spoiler: Goran Pandev 

Spoiler: Radamel Falcao 

Spoiler: Josue 

Spoiler: Sissoko 

Spoiler: Waris 

Spoiler: Dany Wellback 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FMTR 14 VER'2 by RagnarLothbrok
    TIKLA İNDİR !

--------------------------------------------------------------------------------------------

EY GÜZEL İNSAN !
    BU YAMA SENDEN HİÇ BİR BEKLENTİ OLMAKSIZIN YAPILDI VE SAATLER HARCANDI !
    EĞER KULLANIP BEĞENİRSEN BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRME !
    İYİ EĞLENCELER DİLERİM...

Alıntılamadan başka sitelerde paylaşılması yasaktır.. Emeğe saygı..!
    Last edited by Kaka Leite : 02.Eylül.2014 at 16:15

Sürekli Güncellenerek Devam Ederse Tadından Yenmez. Paylaşım İçin Teşekkürler Emeğinize Sağlık.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Ankaraspor kesin isim değiştirmedi sanırım. En azından TFF'nin sitesinde hâlâ Ankaraspor olarak gözüküyor.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=4355

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sürekli Güncellenerek Devam Ederse Tadından Yenmez. Paylaşım İçin Teşekkürler Emeğinize Sağlık.
    Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Ankaraspor kesin isim değiştirmedi sanırım. En azından TFF'nin sitesinde hâlâ Ankaraspor olarak gözüküyor.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=4355
    Şuana kadar Süper Lig ve PTT'deki tüm transferler oyuna aktarıldı, takımlar transfer yaptıkçada güncellenecek, ama sizde biliyosunuz insanlar indirecek kariyer açıcaklar; ki buna bende dahil hikayeler bölümünde ki kariyerimin bu yamanın üzerinden oynayacağım, güncelleme transfer durumlarına göre yapılacak atıyorum haftada 2 3 transfer açıklanırsa bişey yapamam ama dediğim gibi transferlerin yoğunluğuna göre en kötü 2 hafta da bir güncellenir.

Ankarasporla ilgili çok araştırma yaptım evet kesin birşey yok henüz ortada ama forumlarda ciddi tartışmalar var değişeceğine dair, değişmezse sezon başına kadar bizde eski ismine geri döneriz.

Güncelleme yayındadır arkadaşlar bilgilerinize, ilk mesaja eklenmiştir !
    Buradanda indirebilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Süper Lig Para ödülleri ve kurallarına PTT 1.Lig'i koymuşsun dostum.

Güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Eline sağlık kardeşim , güncelleme olduğu sürece aktif kalacaktır konu.
    Spoiler: Süper Lig Kuralları ve Para Ödülleri " şuranın görselliğini değiştirirsen tamamdır "

Lanzini'de Beşiktaş'ta bu arada ingiltere ligi seçilemiyor

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Süper Lig Para ödülleri ve kurallarına PTT 1.Lig'i koymuşsun dostum.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Eline sağlık kardeşim , güncelleme olduğu sürece aktif kalacaktır konu.
    Spoiler: Süper Lig Kuralları ve Para Ödülleri " şuranın görselliğini değiştirirsen tamamdır "
    Gözden kaçmış, değiştirildi

Quote Originally Posted by xxdiag View Post
    Lanzini'de Beşiktaş'ta bu arada ingiltere ligi seçilemiyor
    Henüz resmi bir açıklama yok, İngiltere ligini başka bir yama kullanıyosan çakışıyodur o yüzden seçemiyorsun muhtemelen yada oyun sürümünden kaynaklabilir yama 14.3 ve 14.3.1 de sıkıntısız çalışmakta

Quote Originally Posted by ilhancicek View Post
    Güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık.
    Sağolun

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Hocam Eline Sağlık Akşam Muhakkak Deneyeceğim.

Para ödülleri bende gözükmüyor neden olabilir ?

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

teşekkürler dostum simdi rahat rahat bjkyi yonetme zamanı

150 kişi indirmiş teşekkür edenler belli, kullanan arkadaşlar en azından bir teşekkür etseydi...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emeğine sağlık, deneyeceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Eline emeğine sağlık, teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

14.1 de deneyen var mı? Sıkıntı yoksa indireceğim.

Nesil
    2009
    Yer
    Giresun / Bulancak

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Türkiye Kupası geliri yok ?

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Eleştirel yaklaşıcam biraz...

iş başa duştu diye başlayıp bir çok eklentiden bahsetmişsin..

ama bu yamanın çok eksigi var. ilk 10 sn içinde gözume çarpan demba ba,drogba gibi transferlerin olmayışı. Oyunda Türkçeleşen şampiyonlar liginin champions ligi olması gibi gibi şeyler ve bence çok eksik teşekkur bekliyordun ama "zaman kaybı" olarak degerlendiriyorum eline saglık.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Quote Originally Posted by Sinser View Post

ama bu yamanın çok eksigi var. ilk 10 sn içinde gözume çarpan demba ba,drogba gibi transferlerin olmayışı. Oyunda Türkçeleşen şampiyonlar liginin champions ligi olması gibi gibi şeyler ve bence çok eksik teşekkur bekliyordun ama "zaman kaybı" olarak degerlendiriyorum eline saglık.
    Bence gayet güzel olmuş kardeşim, transferler var. Demba Ba & Drogba'da var. Demba Ba Beşiktaş'a 1 temmuzda katılıyor. Şampiyonlar Ligi'ne ise fazla takılma derim.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

oyuna Türkçe dil desteği olsun diye orjinalini aldık almaya devam ediyoruz oyunun nesine takılmayım ?

Guncelleme eksigi : sinopspor BAL liginde olması gerek
    Galatasarayın şampiyonluk sayısı 18'e duşurulmuş
    fenerbahçenin de Z. Türkiye kupası şampiyonluğu -1 olmuş.

"eksik" ' ten kastım bu ve bunun gibi şeylerdi.

Her ne ise kardeşim. elinize saglık bana eksik gelen şeyleri ben tamamlarım artık sorun yok..

Başlıgın başında da dedigin gibi hem "iş başa düştü "
    Last edited by Sinser : 31.Temmuz.2014 at 18:56

iki dosyayı da seçtiğimde İngiltere'nin yanında çıkan ünlemde şöyle yazıyor kardeşim.

"Isthmian Premier'de 22 takımın yer alması gerekmektedir, ancak sadece 21 tane bulundu."

Sorun İngiltere alt liglerinde. bende editör yok. olsa düzeltebilirdim. küçük bir araştırma ile o ligi tamamlarsan sorun kalmaz diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Sinser View Post

Açıklamları gaye düzgün okuyup oyunu söylediğimin dışında bir yamayla çalıştırmadıysan hiç bir problem çıkmaz, kendim kullanıyorum 2018e kadar geldim hiç bir problemle karşılaşmadım crash dump dahil. Türkiye liglerinde ki tüm takımlar TFF'nin sitesine göre ayarlandı. Transferler 1 temmuzda takımlarına katılıyorlar.
    '' Zaman kaybı'' olarak görüyorsan, çok değerli zamanını kaybetmez daha iyisi varsa onu bulmaya çalışırsın.

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Türkiye Kupası geliri yok ?
    Oynadığın sürümden veya kullandığın başka yamalarla çakışıyordur muhtemelen 14.3.0 ve 3.1 de herhangi bir sıkıntı yok

Quote Originally Posted by master_zngldk67 View Post
    iki dosyayı da seçtiğimde İngiltere'nin yanında çıkan ünlemde şöyle yazıyor kardeşim.

"Isthmian Premier'de 22 takımın yer alması gerekmektedir, ancak sadece 21 tane bulundu."

Sorun İngiltere alt liglerinde. bende editör yok. olsa düzeltebilirdim. küçük bir araştırma ile o ligi tamamlarsan sorun kalmaz diye düşünüyorum.
    bende herhangi bir sıkıntı gözükmüyor, blue square ligleri dahil tüm ligler sıkıntısız çalışıyor. oyun sürümünden kaynaklıdır muhtemelen, yada başka bir yamayla beraber kullanıyorsan olabilir.

sanırım versiyon kaynaklı. bendeki 14.1.3. kusura bakma. ellerine sağlık güzel olmuş. sadece bir sorun var. son şampiyonları düzenlerken bir önceki şampiyonları silmişsin. benim bildiğim editörde yeni bir yıl ekleniyor. ikileme oluyor ama olmamasından daha iyidir. mesela galatasaray normalde 19 olması gerekirken 18. bize kızabilirsin eleştiriyor diye ama gerçeklik açısından diyoruz sadece.

Quote Originally Posted by master_zngldk67 View Post
    sanırım versiyon kaynaklı. bendeki 14.1.3. kusura bakma. ellerine sağlık güzel olmuş. sadece bir sorun var. son şampiyonları düzenlerken bir önceki şampiyonları silmişsin. benim bildiğim editörde yeni bir yıl ekleniyor. ikileme oluyor ama olmamasından daha iyidir. mesela galatasaray normalde 19 olması gerekirken 18. bize kızabilirsin eleştiriyor diye ama gerçeklik açısından diyoruz sadece.
    Haklısın yeni bir yıl ekleniyor 2014 olarakta yazabilirdim şampiyonları fakat oyunun orjinalinde maç tarihlerini veya ilk sezonun fixtür programını 2014'göre düzenliyemediğimiz için son şampiyonların tarhileri değiştirilmedi.
    2014 yapsaydım eğer sezon sonunda 2014 yılında iki farklı şampiyon gözükecekti listeye baktığın zaman. Hani gerçekçilik peşindeydik ?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

yanlız şöyle birşey var.

bu sene ptt 1.ligden 3 takım düşecek 4 degil...

görmezden geliriz problem değil de sıkıntı çıkmasın ertesi sezon ?

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    yanlız şöyle birşey var.

bu sene ptt 1.ligden 3 takım düşecek 4 degil...

görmezden geliriz problem değil de sıkıntı çıkmasın ertesi sezon ?
    Çok iyi oldu bunu söylediğin 18 takıma ayarlandı ptt ancak düşen takımlar 4te kaldı dediğin gibi çok sağol hatırlattığın için. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor yamada gene son 4 düşüp 2.ligden 4 takım katılıyor, bir kaç güne güncelleme yapacağım zaten onuda düzeltiriz

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Yeni güncelleme ne zaman geliyor?

hocam ben transferleri nasıl düzenleyebilirim. balıkesirsporluyum ve balıkesirsporda çok transfer yanlışı var

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri