Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 36 arası toplam 36 sonuç

Konu: 9. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Galatasaray

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Ben zaten golü ofsayt olarak belirttim.. Diğer belirttiğimse bu kuralın birçok enterasan olay gibi TSL de kullanılmaması.. Ee ben eğriye eğri doğruya doğru demişim niye kızarsın.. Ki galatasaray bi iki hafta önce aynı şekilde attığında kimse dile getirmemişti..

Sen olmayan birşey de alakasız bir hakkımız yenildi tribine giriyorsun.. Bide bunu burda dile getiriyorsun.. Hayır haklı değilsin doğru değilsin git bi gs formunda dile getir taraflı düşünceler seni aklayacaktır.. Ama Camiye girip ne Allahsız heriflersiniz diye bağırınca bi tepki alacaksın.. Boş konuşmanın manası yok..

Boş konuşmadığını düşünüyorsan yazdıklarımı tekrar oku Meireless e sarı Josef'e kırmızı Ba'ya kırmızı lazımdı.. Gol ofsayt dedim bunları.. Ama Burak sarı sonra kırmızı sneijder hakan muslera hakem hep karşılıklı ödeştirdi kafasında doğru olan bu değil ama iki tarafa da yaptı bunu..

Ayrıca...

Tek pozisyonla aldık puanı diye seviniyorsun bu kendini kandırmaktan başka bişey değil.. Bundan önce biz şansa birçok maç aldık Stoch Selçuk Kezman.. O maçlarda düşündüğünle şuan kıvırdığınada eminim..

Oynanan oyun bu kadar iyiken 1 puana niye üzüleyim.. Derbi denilen bu maçta açık ara bi farkla oynadık kötü olan taraf kendini avuturken elimizden kaçan balığa niye üzüleyim.. Başka bi gün tekrar salarız oltayı..

Olaya objektif bakıyorum 2 rakibede karşı açık ara iyi oynadık ortada karamsar bi tablo yok.. Şans ve hakem hatalarıyla kazandığımız derbilere ne kadar sevinmiyorsam bu 2 maça da o kadar sevindim.. O maçlar bize sampiyonlugu getirmemişti.. 2 maçta 1 puan ama sağlam bir oyun..

İnan gocunacağım birşey yok yani.. Dilin söylediğini gönlün aklamıyorsa daha da kıvırma.. Benim yazdıklarımda objektifliğim ortada.. Sen hala hırsız var triplerine giriyorsan sorun sende..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by MasALP View Post
    Ben zaten golü ofsayt olarak belirttim.. Diğer belirttiğimse bu kuralın birçok enterasan olay gibi TSL de kullanılmaması.. Ee ben eğriye eğri doğruya doğru demişim niye kızarsın.. Ki galatasaray bi iki hafta önce aynı şekilde attığında kimse dile getirmemişti..

Sen olmayan birşey de alakasız bir hakkımız yenildi tribine giriyorsun.. Bide bunu burda dile getiriyorsun.. Hayır haklı değilsin doğru değilsin git bi gs formunda dile getir taraflı düşünceler seni aklayacaktır.. Ama Camiye girip ne Allahsız heriflersiniz diye bağırınca bi tepki alacaksın.. Boş konuşmanın manası yok..

Boş konuşmadığını düşünüyorsan yazdıklarımı tekrar oku Meireless e sarı Josef'e kırmızı Ba'ya kırmızı lazımdı.. Gol ofsayt dedim bunları.. Ama Burak sarı sonra kırmızı sneijder hakan muslera hakem hep karşılıklı ödeştirdi kafasında doğru olan bu değil ama iki tarafa da yaptı bunu..

Ayrıca...

Tek pozisyonla aldık puanı diye seviniyorsun bu kendini kandırmaktan başka bişey değil.. Bundan önce biz şansa birçok maç aldık Stoch Selçuk Kezman.. O maçlarda düşündüğünle şuan kıvırdığınada eminim..

Oynanan oyun bu kadar iyiken 1 puana niye üzüleyim.. Derbi denilen bu maçta açık ara bi farkla oynadık kötü olan taraf kendini avuturken elimizden kaçan balığa niye üzüleyim.. Başka bi gün tekrar salarız oltayı..

Olaya objektif bakıyorum 2 rakibede karşı açık ara iyi oynadık ortada karamsar bi tablo yok.. Şans ve hakem hatalarıyla kazandığımız derbilere ne kadar sevinmiyorsam bu 2 maça da o kadar sevindim.. O maçlar bize sampiyonlugu getirmemişti.. 2 maçta 1 puan ama sağlam bir oyun..

İnan gocunacağım birşey yok yani.. Dilin söylediğini gönlün aklamıyorsa daha da kıvırma.. Benim yazdıklarımda objektifliğim ortada.. Sen hala hırsız var triplerine giriyorsan sorun sende..
    Öncelikle şunu söyliyeyim, konuşurken saygılı konuşmayı öğren. 2 günde ağlamak, kıvırmak diyip karşı tarafı kışkırtıcı mesajlar atıyorsun ama bu sitede yıllardır olan biri olarak benim bu numaralara karnım tok bunu bil

İkinci olarak, benim muhattapım sen misin? Bi ona bak. Ben mesaj atmışım ortaya, sen "ben bize yapılan hataları kabul ediyorum zaten" diyorsun. Bundan banane? Ben seninle birebir mi konuşuyorum sence orada? Senin yorumuna cevap vermiş olsam neyse, ben ortaya mesaj atmışım sen bana cevap olarak kendinden örnek veriyorsun.

"sen olmayan bir şeyde tribe girmişsin"demişin. Pardon da güya hani sen objektiftin ben orda 3 madde saymışım. Ofsayttan gol, kırmızı kartlık diz, verilmeyen penaltı. Sana göre bunlardan 1i geçersiz. E diğer 2 dediğim şeyler maçın kaderini etkileyen şeyler değil mi? Şimdi cevap ver bakalım haklı trip(!) mi haksız trip(!) mi. Ve ayrıca saydığım 3 madde içersinde sadece saa göre uygun olmayan 1 maddeye tutunup doğru olan 2 maddeyi nerdeyse görmezden gelmen senin objektif olmadığının kanıtı.

Ayrıca tekrar söylüyorum, kötü bir futbolla 1 puan aldığımız için, ek olarak sizin 3 puan almanıza engel olduğumuz için ben gayet mutluyum. Bu da seni ilgilendirmez Benim mutlu olmamın muhattapı sen misin?
    Sana mı kaldı bana kıvıma demek? Bende sana burda bi ton yakıştırmada bulunurum ama banane senden?

Ve yine belirteyim, tek kelime etmem değmezsin deyip paragraflar döktürmüşsün beğenmediğin yorum gördüğünde görmezden gelmek bu kadar zor mu? Sayfayı kaydır başka yorum oku. Ben de senin veya bir başkasının bi çok saçma yorumunu görüyorum ama herkese laf mı yetiştireyim burda?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Hakkımız yendi tribin haksız.. Hakan da kesin kırmızı Burakta hem yere atlayıp hem artık Ba ile olan ikili mücadeleden mi sarı gösterirsin yoksa Kjaere olan topu ıskalayıp ayağına vurduğu için mi sen bilirsin.. Hatta senin dediğin gibi olsa Chedjou ve Sneijderde tam kurala uygun bi maçta kırmızı görmüştü..

Daha da ileri götürmek gerekirse "Sulu derbi"yi hatırlarmısın? Tümer Metin taraftarı alkışladı diye ceza alıp oynayamadı bi kaç hafta.. Taraftara 4 işareti yapip doğrudan tahrik eden Burak'a ceza verilmelidir..

Hırsız mahalleye girmiş tüm evleri soymuş.. Sen diyorsun yetişin komşular hırsız var..

İki taraflı bi olay var hangisi daha ağır basar onu bilmen imkansız.. Bana masal anlatma.. Maçı hakem katletti demek yerine hakkımız yendi yazıyorsan buraya boş konuşuyorsun..

Fikrini paylaşıyorsan cevap alırsın ha cevap almak istemiyorsan sadece sayfayı kaydır başka bişey oku..

Bu sitede yıllardır olsan ne.. Olmasan ne.. Kökte salsan farkeder mi?

İstediğin yakıştırmayı yap farketmez.. Ortak bi platformdaysak her sözüne cevabım var merak etme.. Haksızsam haksızımda derim..

Galatasaray için değil bu konu.. Alakası olmayan penaltı naraları atacağın yer burası değil.. Karşılıklı haklar gaspedilmiştir.. İhtimaller bu kadar bol ken burda rakip taraftar sayısıda kucumsenmeyecek derecedeyse alacağın cevabı düşünüp at..

Ben herşeyi objektif yorumladım bi kere tutup bak bizim için de şunu yaptı dedin mi yok..

Kıvırma yani..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by MasALP View Post
    Hakkımız yendi tribin haksız.. Hakan da kesin kırmızı Burakta hem yere atlayıp hem artık Ba ile olan ikili mücadeleden mi sarı gösterirsin yoksa Kjaere olan topu ıskalayıp ayağına vurduğu için mi sen bilirsin.. Hatta senin dediğin gibi olsa Chedjou ve Sneijderde tam kurala uygun bi maçta kırmızı görmüştü..

Daha da ileri götürmek gerekirse "Sulu derbi"yi hatırlarmısın? Tümer Metin taraftarı alkışladı diye ceza alıp oynayamadı bi kaç hafta.. Taraftara 4 işareti yapip doğrudan tahrik eden Burak'a ceza verilmelidir..

Hırsız mahalleye girmiş tüm evleri soymuş.. Sen diyorsun yetişin komşular hırsız var..

İki taraflı bi olay var hangisi daha ağır basar onu bilmen imkansız.. Bana masal anlatma.. Maçı hakem katletti demek yerine hakkımız yendi yazıyorsan buraya boş konuşuyorsun..

Fikrini paylaşıyorsan cevap alırsın ha cevap almak istemiyorsan sadece sayfayı kaydır başka bişey oku..

Bu sitede yıllardır olsan ne.. Olmasan ne.. Kökte salsan farkeder mi?

İstediğin yakıştırmayı yap farketmez.. Ortak bi platformdaysak her sözüne cevabım var merak etme.. Haksızsam haksızımda derim..

Galatasaray için değil bu konu.. Alakası olmayan penaltı naraları atacağın yer burası değil.. Karşılıklı haklar gaspedilmiştir.. İhtimaller bu kadar bol ken burda rakip taraftar sayısıda kucumsenmeyecek derecedeyse alacağın cevabı düşünüp at..

Ben herşeyi objektif yorumladım bi kere tutup bak bizim için de şunu yaptı dedin mi yok..

Kıvırma yani..
    Dostum sorun şu ki sen düzgün konuşmayı bilmiyorsun. Bak ben orda bize yapılan haksızlıkları yazmışım. Sen de "öyle diyorsun ama bize de bunlar bunlar verilmedi" yazsan sorun çıkar mıydı sence? Yok ağlamak, yok kıvırmak dedin durdun. Bunlar iki saygılı insana yakışan ifadeler mi? Karşı görüşe sıfır saygın var. Bana göre penaltı sana göre değil. Bu kadar basit. Niye çirkin ifadelerle ikili tartışmaya çekiyorsun sürekli? Bence önce saygılı, düzgün üslupla yaz, sonra sabaha kadar futbol konuşuruz.

He bu arada yine kıvırma demişsin. Çirkin konuşuyorsun bari kullandığın kelimenin hakkını ver. Bir insanın bir şeyi kıvırması için ilk dediğinden başka birşey demesi lazım. Ben hala ilk dediğimi diyorum. Örnek vermek gerekirse sen "tek cümle kurmaya değmezsin" deyip 3. Uzun mesajını attın. Mesela bu kıvırma oluyor. Senin saygısız mesajlarına karşı sen benim cümle kurmama değmezsin deyip kendi adıma konuyu kapatıyorum.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Kuralla belirtilmiş birşey de sence bence mi olur ? Allahım aklım almıyor ki düzgün cümleler yazayım.. Kurallar açık rakibine arkadan tekme atıp yere atlarsan penaltı kullanırsın demiyor.. Haklı çıkmak için yazabileceğin tüm cümleleri kullan.. Haklı olduğunda hakkını verir saygı duyarım sen rahat ol..

Bence sen bana küfrettin.. Hapise girmelisin..

Bak bence diye bir iddaa atıp kendimce cezasını veriyorum.. Ee bi hak talebinde bulunmayacak itiraz etmeyecek misin?

Sadece konuşuyorsun.. Hadi ben kıvırıyorsun demicem sen istediğin kelimeyle tamamla... Malum ağırlığın var.. Tutupta sözünü çekip kışkırtmak ve kendini rahatlatmak için sözde hak taleplerinde bulunduğunu kabul etmeyeceksin.. Rastgele konuşuyorsun konuyu bi o yana bi bu yana.. Hepsine bi cevap veriyorum başka bişey diyosun..

Ohoooooo.... Yaz sen sorun yok.. Penaltıyı hak etmediğin gibi ilk tavrınla saygımı haketmedin ki saygılı konuşayım?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Konuyu çok gereksiz yerlere çekip uzatmayın lütfen.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri