1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: FM18 | Taktik Yardımlaşma Konusu

Hybrid View

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Ben hala bir taktik oturtabilmiş değilim. Hazır taktik kullanmak istemiyorum. Ama oyunu beğendiğimi söyleyebilirim.
    Yalnız değilmişim taktik oturmama konusunda. Ben de uğraştım taktik oturtmak için ama olmadı nedense. Kadromdaki yedek oyuncumu alsam bile yatkınlık bozuluyor bu da taktiğin etkinliğini baltalıyor. FM 2017'de yatkınlık bi' kere tam oldu mu öyle devam ediyordu sezon sonuna kadar. Bunda bir oyuncu değişikliği bile yatkınlığı etkiliyor. Ben kendim yapamıyorum bu taktik işini, hazır taktik deneyeyim dedim ama hazır taktik ile bile çok zorlandım nedense. Hazır taktik de çözüm değil.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Yalnız değilmişim taktik oturmama konusunda. Ben de uğraştım taktik oturtmak için ama olmadı nedense. Kadromdaki yedek oyuncumu alsam bile yatkınlık bozuluyor bu da taktiğin etkinliğini baltalıyor. FM 2017'de yatkınlık bi' kere tam oldu mu öyle devam ediyordu sezon sonuna kadar. Bunda bir oyuncu değişikliği bile yatkınlığı etkiliyor. Ben kendim yapamıyorum bu taktik işini, hazır taktik deneyeyim dedim ama hazır taktik ile bile çok zorlandım nedense. Hazır taktik de çözüm değil.
    Forumlarda okuyorum. Benim senin gibi taktik oturtamamış kişiler hazır taktikleri denemelerine rağmen yinede başarılı olamamışlar. Çok garip. Her türlü taktiği denedim ama yinede bir taktik oturtabilmiş değilim. İşin garip tarafı 16 ve 17'de kullandığım taktik Touch'da işliyor ama oyunun orijininde hiç bir şekilde işlemiyor. Bir tek üçlü savunma biraz iyi ama ondada sonuçlar istediğim gibi istikrarlı değil. Üstte arkadaşın verdiği diziliş bence oyunda işleyecek en güzel taktik olabilir. Şu oyunda benim çok beğendiğim diziliş olan 4-2-3-1'i kullanabilen varsa gerçekten helal olsun. 4-2-3-1 hiç bir şekilde işlemiyor. Kanatlardan oynattım, göbekten oynattım, ceza sahasına uzun oynattım, önde pres yaptırdım ama 4-2-3-1 ile başarılı olabilmiş değilim. Bide 4-2-3-1'in, 4-4-2'nin kanat oyuncuları fazla geriye destek vermiyorlar. İlerideki dörtlü hep hücumu düşünüyorlar. 6 kişide maalesef oyunda takım savunmasını kaldırmıyor.

Mesaj Yetkileri