Sayfa 8 / 11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

1. Default

mrb kardeş senin dediğin gibi yaptım sonra oyunu açtığımda reklam ve logolar çıktıktan sonraki siyah ekran bir türlü gitmiyor bunun nedeni ne

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Sportec View Post
    arkadaşlar bendede takım seçince isim felan soruo Firstname lastname die ama hiçbir türlü bişey yazamıyorum....
    C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive
    bunun içindeki Football Manager klasörünü sil.

Quote Originally Posted by ozgurcan38 View Post
    mrb kardeş senin dediğin gibi yaptım sonra oyunu açtığımda reklam ve logolar çıktıktan sonraki siyah ekran bir türlü gitmiyor bunun nedeni ne
    Dil ayarlarını doğru yaptığından emin ol arkadaşım.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Quote Originally Posted by _GAMBIT_ View Post
    http://img208.imageshack.us/img208/1584/ads305znr5.jpg

setup nerde burda sımdı?
    yoksa cd yı direk pc ye mı kopyalamalıyım?
    senin cd deki oyunu zaten ta kendisi..

bu dosyalarin hepsini al

crogram files/sports interactive/football manager 2007

klasorunun icine kopyala. sonra orda gordugun FM.exe dosyasi ile oyunu oynamaya basla.

eger oyunu calismasi sorun cikartirsa dosyalari masaustunde football manager 2007 klasoru acarak oraya kopyala birde orda calistirmayi dene.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu link ölmüş

Bir daha yenileye bilme şansınız varsa yenileyebilirmisiniz?

flash linkleri calismiyor ayrica artik dil hatasi almayi biraktim ama setup a tikladigim halde hala yuklenmiyo bu nasil fm dir nasi bi azaptir resmen izdirap ya cm 01/02 nin gozunu seviyim ya

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by evrenyegin View Post
    flash linkleri calismiyor ayrica artik dil hatasi almayi biraktim ama setup a tikladigim halde hala yuklenmiyo bu nasil fm dir nasi bi azaptir resmen izdirap ya cm 01/02 nin gozunu seviyim ya
    Evet arkadaşım konu açılalı epey bir süre olmuş, siteden tekrar upload edilmesi lazım..

Konuya gelince oyunun orjinal mi ? yoksa korsan mı ?

Default selam

beyler merhaba.ben oyunu yükledim dili türkçe yaptım uzun uğraşlar sonucu.ama oyuna girerken pc resetlenio anlamadım buna bi cvp yazarsanız sevinirim.nası halletcez bu sorunu.byeee

beyler meraba.fm 07 kurmak için 3 gündür ugrasıyorum ama hala bi sonuca ulaşamadım ..java sürümlerini indirdim ama hala aynı hatayı veriyor..temp dosyasının içinde bazı ögeleri silmemi istiyo ..anlamıs deilim.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by halit57 View Post
    beyler merhaba.ben oyunu yükledim dili türkçe yaptım uzun uğraşlar sonucu.ama oyuna girerken pc resetlenio anlamadım buna bi cvp yazarsanız sevinirim.nası halletcez bu sorunu.byeee
    Ana kartın üzerinde bulunan fan´ı çıkarıp temizle toz kaplamıştır bundan dolayı çalışmaz.Bilgisayar´ın ana kartı soğumayınca Kapanır.Fan Toz Kapladığı için iyi çalışmaz,çalışmadığı içinde anakar soğumaz,sıçaklık arttıkça anakart devre dışı olur ve Bilgisayar kendiliğinden kapanır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by tahia View Post
    beyler meraba.fm 07 kurmak için 3 gündür ugrasıyorum ama hala bi sonuca ulaşamadım ..java sürümlerini indirdim ama hala aynı hatayı veriyor..temp dosyasının içinde bazı ögeleri silmemi istiyo ..anlamıs deilim.
    Merhaba..

3 gün uğraşmanız için ilk önce emeğinize sağlık ama 3 gün içerisinde şu konuya bakamamış olmalısınız;

FM 2007 Kurulum

tşk ediyorum ..

12. Default

oyunu kurdum ama manager ismimi giremiom dogal olarakta baslayamiom bunu nasil halletcem

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by karam95095 View Post
    oyunu kurdum ama manager ismimi giremiom dogal olarakta baslayamiom bunu nasil halletcem
    Manager Ekleyememe Sorunu :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=36938

ben oyunu yukled'm fakat menejer'n adini yaziniz kismi geld'['nde oyun donuyor b'r t]rl] cozemedim

türkçe fm 2007 yi yükledim. fakat yükledikten sonra neredeyse her macta bır kırmızı kart yada sakatlanma takımda. bunun nedenı nedır acaba ??

ben oyunu yuklerken "vm dosyasını yuklerken bir hata oluştu" diyor... ne yapmalıyım?

17. Default

arkadaslar ben fm 2007 nın tak calıstır yanı kurulum sorunu olmayan bı versıyonunu yukledım ama oyunu turce yapamıyorum oyunu kurarken fm 2007 klasorunu masausten kopyalıyorum oyun kuruluyo ama dedıgınız gıbı oyun turkcelesmıyo başına boyle bısey gelen varmı yada bu sorunu cözebilen yardım edersenız sevınırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by fatihyavuz34 View Post
    arkadaslar ben fm 2007 nın tak calıstır yanı kurulum sorunu olmayan bı versıyonunu yukledım ama oyunu turce yapamıyorum oyunu kurarken fm 2007 klasorunu masausten kopyalıyorum oyun kuruluyo ama dedıgınız gıbı oyun turkcelesmıyo başına boyle bısey gelen varmı yada bu sorunu cözebilen yardım edersenız sevınırım.
    Oyunun öyle bir versiyonu yok arkadaşım orijinal CD kullanın derim ben.

19. Default

Ben Oyunu Yukledim Ama Sadece Fm.exe Dosyasini Secİp Calistir Dİor Ben Onu Yapamadim

20. Default

Arkadaşlar ben FM 2007 Türkçe v2'yi yükledim.Oyunu açtıktan 15-20 dk sonra
    array access out of bounds yazıyo tamam diyorum sonra An eror file has been generated in D:/prografiles/sportintavi/fm-7 program filesa FM 2007 v7.0.0.89297 böle bişi geliyo onada tamam dedikten sonra beni oyundan atıyor.

bu hatayı nasıl düzeltebelirim,bana yardım eder misiniz??

21. Default

bana kullandıgınız java nın linkini verebilirmisiniz siteden indiremiyorum.baska link veremezmisinz lutfen

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ahmetozrn View Post
    Arkadaşlar ben FM 2007 Türkçe v2'yi yükledim.Oyunu açtıktan 15-20 dk sonra
    array access out of bounds yazıyo tamam diyorum sonra An eror file has been generated in D:/prografiles/sportintavi/fm-7 program filesa FM 2007 v7.0.0.89297 böle bişi geliyo onada tamam dedikten sonra beni oyundan atıyor.

bu hatayı nasıl düzeltebelirim,bana yardım eder misiniz??
    Yeni bir yama çıkartıldı dün gece saatlerinde o konuya bakarsanız durumu çözebilirisiniz..

Quote Originally Posted by mustafm2007 View Post
    bana kullandıgınız java nın linkini verebilirmisiniz siteden indiremiyorum.baska link veremezmisinz lutfen
    Google'e de yazabilirisiniz java download diye çıkar zaten en son sürümü..

beyler meraba.fm 07 kurmak için 3 gündür ugrasıyorum ama hala bi sonuca ulaşamadım ..java sürümlerini indirdim ama hala aynı hatayı veriyor..temp dosyasının içinde bazı ögeleri silmemi istiyo ..anlamıs deilim. lütfen yardım edin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aynı sorunu bi daha weriyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bende oyunu yüklerken setup ilerliyo sonra installshield sihirbazı sorun verdi diyo ismp dosyaları diyo oyunu kuramıyorum napmalıyım acil yardım istiyorum

24. Default dediğiniz herşeyi yaptım faka yine olmadı hata weriyo

çok güzel videoy la anlatmışsınız ellerinize sağlık ama gene olmadı stupa tık ladığımızda hata weriyo next falan çıkacağı yerde "null" diye hata weriyo lütfen yardım edin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    dediklerinizi yapıyorum "the vital product data registry is in use by another installer please start this installerafter the other installation finished" diyı we setupu yerine "null" diye hata weriyo neden olabilir

25. Default

SETUP A BASTIGIMDA` baslatici dosya diziini yuklenemiyor` diyor/ne yapmaliyim java kurulu dil ayarlari yaptim acale yardimlarinii bekliyorum.msn---
    [email protected] lutfen bilen varsa buraya YADA MSN E YOLLASIN

Ya arkadaslar benim problmemim oyunu yuklemek icin otomatik kullana tikladiimda direk oyuna giriyor oyunu yukleyemiyorum...

yaaa şu dil seçenekleri olayı sinir edior türkçe q klawye olrak oynanmıyormu bu oyun öle bişiler varsa yardım ederseniz sewinirim

Arkadas orjinal cd'yi aldık, tam 16 sayfa tavsiye okuduk, anlatılanların hepsini uyguladık. Bir problem bitince yenisi çıkıyor ekrana. Helal olsun, sonuçta bir türlü kuramadık..

FM 2007'yi kurana kadar, baştan yeni oyun programlanır yahu! Affınıza sığınarak söylüyorum; "orjinal cd alın paşa paşa oynayın" yazmışsınız, bu ne ukalalık, cd sürücüsünde orjinal cd var, yanında da bir ton problem!

Madem oyunu Türkiye'ye getirmişsiniz, madem burada da orjinal cd'yi savunuyorsunuz; tamam haklısınız da, o zaman orjinal cd'niz tek seferde yükleyip çalıştırsa oyunu. Bir arkadaş yazmış, tamamen katılıyorum, "sanki NASA'nın programını yüklüyoruz!".. Paranla rezil olmak buna denir işte!!

Ayıp!

arkadaşlar ben dediğiniz dil ayarlarını yaptım.ancak fm07 nin setup ında "processing" dediği yükleme hiç bitmiyor.
    birkaç arkadaş daha yazmış cevap göremedim,lütfen yardımcı olun.
    ben hatanın kaynağı olarak java dan şüpheleniyorum,ancak java.com daki direkt java kurulumundan yapamıyorum,hata veriyor.sun.com dan indirip kurduğum, pc mde java re1.6.0 var. sanırım şuan 6.1 var.ama indiremiyom
    hata bundan mı?ya da ne?lütfen yardım..

30. Post yardım edin!!!fmsiz kaldım

abi oyunu yüklemeye başlamadan bişey çıkıyo ismp diye bi dosya istiyo acaba nasıl düzeltcm bilen varsa ben burdayım [email protected]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tam yuklemeye baslarken next falan yazcagi yere null yazip hata veriyo lutfen yardim edin

Sayfa 8 / 11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri