Sayfa 4 / 32 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Transfer değerlerini önce "0" yap.Daha sonra teklifler gelirse biraz arttırsın.Transfer listesine koy.Kiralık durumunu kiraya uygun yap...

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Default sorum var

ben bir sey sormak istiorum beyler bu menejer lik ozelliklerinden
    valla sitenon basja boluminede yazdim da cevap gelmedi herhalde buraya yazmam gerekior
    hand on aproach ve club/player loyalty nasil gelisitirilior///

valla gelistiremedim...

birde eski oyunlada cm 03-04 de....ayni takimla belirli bir yil oynadigin zaman senin favourite club listene takim in adida ekleniordu

ve ayrica iyi oynayan oyuncular favourite player in oluordu ..

sorum fm 07 de boyle birsey varmai cunku leeds te 2017 deyim butun basarilari kazandim..hallf of fame e bile girdim ama ama leeds hala sevdigim olmadi//

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar adam markajı nasıl yapılıyor anlatabilir misiniz?

Örneğin maçta Kaka'ya Makelele'nin Markaj yapmasını naıl belirliycem anlatırsanız çok sevinirim..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

taktik ekranından makalele'ye tıklayıp orda marke seçeneği var onu işretliceksin ve işaretledikten sonra yeni buton açılacak ordan Kaka'yı seçeceksin.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    taktik ekranından makalele'ye tıklayıp orda marke seçeneği var onu işretliceksin ve işaretledikten sonra yeni buton açılacak ordan Kaka'yı seçeceksin.

Yardımın için çok saol kardeş

arkadaşlar emimin bu sorular öncesinde sorulmuştur ama 55 sayfa olmuş tekrar sormalıyım

gelecek ile ilgili plan nasıl belirtebilirim 35 yaşında menejerim gelecekle ilgili planım yok ayıp yaf

bi de arkadaşlar çalışma iznine bi çözüm var mı?

merhaba bende bişey sormak istiyorum fm 07 nın guncellenmiş versiyonu çıktımı ben yeni üye oldumda bu siteye eger çıktıysa nasıl kullanabilecegim hakkındada bilgi verirseniz çok severim,malum acemilik hoş görürsünüz umarım teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by cankerem View Post
    merhaba bende bişey sormak istiyorum fm 07 nın guncellenmiş versiyonu çıktımı ben yeni üye oldumda bu siteye eger çıktıysa nasıl kullanabilecegim hakkındada bilgi verirseniz çok severim,malum acemilik hoş görürsünüz umarım teşekkürler
    FM'nin 7.02 versiyonu çıktı. Oyunun orijinal olması gerekiyor sitede mevcut indirebilirsin.

gerçi transfer sezonu kapanmadı ama yenı kadrolarla oynamak için sabırsızlanıyorum teşekkur ederım kardeşim saol daha ben sana çok soru sorarım rehin almak gibi olmasında

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Default cevap

beyler sorumu cevaplarsaniz sevinirim....

ya kusura bakmayin bn daha yeni oynuyorumda oyun hersey kurulu saglam calisio.. takimi sectim taktikte tamam ama zaman bi turlu ilerlemior 20 haz. sali 2006 9_00 hazirlik maci var gunler gecmior bi yardim ederseniz sewinirim 2 gundur bunla ugrasiorum resme bakin isterseniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oyuncular-Pozisyon üzerinde devam et var. Onu tıklayarak günleri geçireceksin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ekurcenli View Post
    beyler sorumu cevaplarsaniz sevinirim....
    Sorduğun soruda dedikLerini yapmak 2007 de diğer versiyonLara nazaran daha zordur ve birkaç değişik püf noktası vardır.KLüpLerin ve senin kendi profiLinde senin favori personeL oLayı ise 2007 de yoktur ne yazık ki.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Oyuncular-Pozisyon üzerinde devam et var. Onu tıklayarak günleri geçireceksin.
    cok saol ya 2 gundur ugrasiorum..

arkadaslar bn lbütün topların lincolne gitmesini istiyorum ne yapabilirim.adamı aldım o kadar para verdim ama bütün maçta top gelmio doğru düzgün bi de lincolne ara pası flan nası attırabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Taktikler bölümünden Oyun kurucu kullan seçeneğini seç.Sonra oyun kurucunu Lincoln yap...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

[quote=ismayil;819733]fm2007de yabancilar 5 yil sonra yurk olabiliyor mu?
    bi de olabiliyorsa oynadigin mi yoksa oncekilerde dahil oluyor mu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ismayil View Post
    fm2007de yabancilar 5 yil sonra yurk olabiliyor mu?
    bi de olabiliyorsa oynadigin mi yoksa oncekilerde dahil oluyor mu[/qu
    yurk deil turk
    Evet oLabiLiyorLar.Oyununda bir yabancı oyuncuyu en az 5 yıL süre iLe kadronda tutarsa o oyuncu Türk vatandaşLığına geçebiLiyor.Aynı şekiLde oyunu açtığında atıyorum oyuncun Türkiye Liginde ki 3 yıLını yaşıyorsa geLecek iki sezon sonra yine Türk uyruğu aLma ihtimaLi oLuyor.

ben lazio da gayet basarılı bi sezon gecirdim.lig 2. si ve ayrıca coppa italia yı kazandım.ve lazio dan baska kulube gecmek istiyorum acaba baska kulube gecmek nasıl olacak yani kulup menejerinin konumu illaki guvensizmi olmak zorunda?ornegin milan.hiçbir zaman guvensiz olmazki menejerin durumu? şimdiden teşekkürler..

Quote Originally Posted by XsZone View Post
    ben lazio da gayet basarılı bi sezon gecirdim.lig 2. si ve ayrıca coppa italia yı kazandım.ve lazio dan baska kulube gecmek istiyorum acaba baska kulube gecmek nasıl olacak yani kulup menejerinin konumu illaki guvensizmi olmak zorunda?ornegin milan.hiçbir zaman guvensiz olmazki menejerin durumu? şimdiden teşekkürler..
    Öncelikle oyun başında açtığın lig sayısına bağlı.Sadece İtalya ligini açtıysan İtalyan kulüplerine gidebilirsin.İtalya'daki kulüplerden teklif gelir sadece.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by XsZone View Post
    Senin teklif verebiliyor olman için evet ya güvensiz olmalı yada menajer kovulmuş olmalı. Ayrıca sadece İtalya ligini açtıysan sadece İtalyan takımlarından teklif gelebilir. Tabii takımına kazandırdığın başarılarda teklifin gelecek oldugu kulübün büyüklüğünü değiştirir. Eğer çok başarılıysan birgün mutlaka seni büyük takımlar göreceklerdir.

Mesela ben Feyenoord ile oynuyorum 2 CL şampiyonluğu sonrasında 2010'da Barcelona ve Arsenal gibi takımlardan teklif aldım. Anlıyacağın birazda sabır gerektiren bir iş. Biraz başarı kazanmalısın ayriyetten.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Senin teklif verebiliyor olman için evet ya güvensiz olmalı yada menajer kovulmuş olmalı. Ayrıca sadece İtalya ligini açtıysan sadece İtalyan takımlarından teklif gelebilir. Tabii takımına kazandırdığın başarılarda teklifin gelecek oldugu kulübün büyüklüğünü değiştirir. Eğer çok başarılıysan birgün mutlaka seni büyük takımlar göreceklerdir.

Mesela ben Feyenoord ile oynuyorum 2 CL şampiyonluğu sonrasında 2010'da Barcelona ve Arsenal gibi takımlardan teklif aldım. Anlıyacağın birazda sabır gerektiren bir iş. Biraz başarı kazanmalısın ayriyetten.
    tesekkurler yardımın icin

ya ben valencia yı aldım ilk yarıda öne geçiyorum 2-0 3-0 gibi skorlar alıyorum ama maçın ikinci yarısında rakip beraberliği yakalıyo ben de buna bir türlü engel olamıyorum defansif oynamama rağmen sizce ne yapmalıyım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya arkadaşlar kayıtlı oyun üzerinde oynama mkanı veren program vardıya fm editör galiba onu nerde bulabilirim

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ermis1991 View Post
    ya ben valencia yı aldım ilk yarıda öne geçiyorum 2-0 3-0 gibi skorlar alıyorum ama maçın ikinci yarısında rakip beraberliği yakalıyo ben de buna bir türlü engel olamıyorum defansif oynamama rağmen sizce ne yapmalıyım
    Taktiğini yeniden gözden geçir derim.Birde bunda iLk yarı sonunda takım konuşmaLarının da etkisi oLabiLir.Rehavetten uzak tutmaLısın takımı ve sürekLi daha da motive edici konuşmaLar dene.

Quote Originally Posted by sivaslizoro View Post
    ya arkadaşlar kayıtlı oyun üzerinde oynama mkanı veren program vardıya fm editör galiba onu nerde bulabilirim
    Forumda mevcut zaten.Burda buLamadın Ana sayfandan rahatLıkLa buLabiLirsin..

[quote=eXcitinG;829718]Taktiğini yeniden gözden geçir derim.Birde bunda iLk yarı sonunda takım konuşmaLarının da etkisi oLabiLir.Rehavetten uzak tutmaLısın takımı ve sürekLi daha da motive edici konuşmaLar dene.

saol tesekkur ederim

fm 2007 de mesela bir futbolcunun kontrati ..... zaman da bitecek bunu nassil ogrene bilirim futbol cunu profiline girmeden

bende de oldu chelsea ile yizlik futolcu almadim abromovic gitti portodan pepe ye 27 milyon euro verdi sinir oldum yeniden basladim

Nesil
    2006
    Yer
    football manageri olduğum

Quote Originally Posted by hagi89 View Post
    Arkadaşlar ben gs deyim.Chelsea den salomon kalou yu aldım 3,7 $ a. Sonra 1 sene oynattım 2. senesinde Manchester,Lyon,Chelsea,Roma,Real Madrid gibi kulüpler ilgilenmeye başladı.Ama resmi teklif yapan yoktu.En sonunda kalou çok formdayken Real Madrid teklif yaptı 10,000,000 $ Ama benim satmaya niyetim yoktu zaten para da lazım değildi.Bütçem iyiydi.ir baktım Özhan Canaydın teklif çok cazip olduğu için kabul ettiğini belirtti sonra da anlaştı ve gitti Real Madrid e

Neden ben müdahale edemiyorum transfere? Ama oyuncu alacağım zaman kendim alıyorum yönetim müdahale etmiyo ama satmaya gelince karışamıyorum...

Ne yapmam lazım acaba?

bi b...k yapamazsin!ben ayni konuyu acmistim once oraya bi baksan iyi olurdu!

yukarıda view var oraya bas ordanda contractı seç bütün futbolcuların kontratlarının bitiş tarihi yazar

sagol cok tesekkur ederim

Sayfa 4 / 32 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri