Sayfa 11 / 483 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 14489 sonuç

Konu: Büyük Şike Soruşturması

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Bir an önce şu konu sonuçlansa da tüm takımlar nasıl bir politika izleyeceklerini bilseler.Yapmamız gereken bir ön libero transferi var sonuçta. Ya da olaylar tamamen bizim takımın alehine gelişirse ona göre ne yapılacağına karar vermek gerekir.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Var olduğunu söyleyen arkadaş değil , CNN TÜRK. Arkadaş da ki eğer görüntü varsa diyor. Bence basit
    Iyi de ben dedim ki bu kadar gizli yürütülmesine rağmen CNNTurk nerden biliyor ? Arkadaşta poliste var,deyip CNNTurk dedi diyor nasıl bir cümle kurmaksa anlayamadım neyse..

Bu arada Cemil Turan'ı da almışlar vay bee

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by NisRoc View Post
    Iyi de ben dedim ki bu kadar gizli yürütülmesine rağmen CNNTurk nerden biliyor ? Arkadaşta poliste var,deyip CNNTurk dedi diyor nasıl bir cümle kurmaksa anlayamadım neyse..

Bu arada Cemil Turan'ı da almışlar vay bee
    İşin o kısmı iddialardan ibaret işte. Bu kadar kesin konuşulması bana kalırsa doğru değil ama CNN TÜRK'ün bu zamana kadar kayıtsız koşulsuz haber yaptığı pek rastlanılan bir durum değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Somut sonuçların çıkması Türk futbolunu ve diğer takımları ileriye götürmeyecek aksine olmayan imajımızı da yerle bir edecektir. Ayrıca diğer takımlarda o kadar masum değil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Bu sitede bazı yazarların çok yetersiz ve gereksiz olduğunu gösteriyor bu olaylar şu an için.Bazıları olayın giresunspor ile başladığını da görmezden geliyor. Daha ne olduğunu bile bilmedikleri halde beddua ediyor ne diyelim, susalım mecburen.

Bunun dışında CNN konusunu anlamamış renkdaşlarım ve diğer arkadaşlar için kendi yorumumu yapmak istiyorum.CNN'de belge yok ama CNN çok kesin bir kaynaktan(yüksek ihtimalle polis teşkilatı içerisindeki muhbirlerinden) poliste kesin belgeler olduğu haberini almış ve buna güvenerek haber yapıyor. Umarım yanılan CNN olur ya da bahsettikleri takım Fenerbahçe değildir en azından.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Fenerden de eskişehir taraftar topluluğunun yaptığı açıklamayı beklerdim.Eskişehir taraftarı bunlara adlarının karışmasına bile karar verilmiş kadar üzülmüş ve kişilere güzel çıkışmışlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Quote Originally Posted by Suicider View Post
    Fenerden de eskişehir taraftar topluluğunun yaptığı açıklamayı beklerdim.Eskişehir taraftarı bunlara adlarının karışmasına bile karar verilmiş kadar üzülmüş ve kişilere güzel çıkışmışlar.
    O insanlar tamamen suçsuz çıkarsa ne yapacakmış o eskişehir taraftar topluluğu.Yaptıkları takdir edilecek bir şey değil aksine "çamur at izi kalsın" yöntemine çanak tutmaktır. Bekleyip göreceğiz, kötü sonuç çıkarsa tepkimizi vereceğiz. merak etmeyin Fenerbahçe taraftarı nasıl davranması gerektiğini bilir.

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by Aşk-ı Şehir View Post
    Şimdi neresinden tutsak elimizde kalıyor mevzu. Belkide küme düşüreleceğiz iki üç insan yüzünden. Ümit Karan, Bülent Uygun, Mehmet Yıldız, Sezer Öztürk. Sezer Öztürk'ten başlayalım;

Fenerbahçe maçının ilk yarısında Sezer var ama yok. Yokları oynuyor takımı durduruyor, topu eziyor, saçma sapan hatalar yapıyor ve ilk yarı skoru 2-1 bizim aleyhimize. İkinci yarının başında Sezer oyundan çıkınca takımda belli bir canlanma oluyor ve 60lı dakikalarda Batuhan'ın bir kafa topu direkten dönüyor. Hatta belkide inanılmaz bir olay oluyor Volkan golü sırtıyla kurtarıyor. Sonrasında Semih poposuyla gol atıyor ve maç 3-1 bitiyor. Sonraki Trabzonspor maçımızda ise tam anlamıyla Sezer Öztürk şov var. Herşeyi yapıyor, yaptırıyor. Taraftarları ayağa kaldırmaya çalışıyor. (Fenerbahçe maçında ise uyuyor sadece uyuyor.) Maç 0-0 sona erince en çok sevinen oyunculardan birisi Sezer Öztürk. Lig bitiyor ve Sezer daha transferi açıklanmadan basıp İstanbul'a gidiyor sanki Fenerbahçe ile anlaşmış gibi. 1 ay süren görüşmelerde geri adım atmıyor ben Fenerbahçe ile çoktan anlaştım geri dönmem diyor.

Bülent Uygun; Fenerbahçe maçında Alex'i birebir marke ettirmiyor ve Alex 3. golünde yaratıcısı. Gerçi Trabzonspor maçında Jaja'yıda marke ettirmemişti ama o ayrı konu. Ayrıca Fenerbahçe maçında sakat olan Diego'yu 22 dakika sahada tutuyor ve Diego'nun 2 hatasında gol yiyoruz.

Ümit Karan; Fenerbahçe maçında oyuna girdikten sonra yokları oynayanlardan biriside o ve üstelik takım kaptanı.

Şimdi birde Batuhan Karadeniz diyelim; "Nerden çıktı Batuhan?" diyebilirsiniz. Fenerbahçe maçında en çok oynama isteği içinde olanlardan birisi Batuhan. Bir gol atıyor birde kafa şutu direkten dönüyor ve lig bittikten sonra Bülent Uygun'da, Ümit Karan'da Batuhan'ı takımda görmek istemediklerini söylüyor. Ayrıca Sezer ile Batuhan'ın birbirlerini sevmediğide bir gerçek.

Dedimya olayı nerden tutarsak elimizde kalıyor. Şimdi ortada böyle meseleler varken; "Bizim küme düşürülmemiz biraz saçma olmaz mı?" sorusu aklıma geliyor benim. Çünkü takımda iyi oynayanda var kötü oynayanda var. Olmuş olaylardan yöneticilerin haberi yok. (Şu ana kadar hiç bir yöneticimiz gözaltına alınmadı.) Ha eğer yöneticilerimiz ve başkan Halil Ünal'dan herhangi birisi göz altına alınmış olsa; "Bizi düşürsünler en azından içimizdeki pisliklerden kurtulalım." derim. Ama şimdi benim kafama şu takılıyor. Bu kişilerin yaptığı hareketlerden dolayı Eskişehirspor küme düşürülür mü?

Eğer futbolcu veya antrenör maçı satmışsa bu kendilerini bağlar, Eskişehirspor'a ceza gelmez. Ama kulüp yetkilileri içinde bu işe bulaşmış olan varsa durum değişir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Suicider View Post
    Sanki ortada bir suç varmışta Fenerbahçe taraftarı tepki vermemiş gibi yorum yazmışsınız. Somut bir şey olursa herkes tepkisini koyar. Doğmamış çocuğa don biçilmez...

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Bakalım herkes tepkisini koyacakmı öyle bir durumda yoksa bize komplo yapıldı,zaten 17 takım bize karşı,biz bize yeteriz tarzında şeyler mi gelicek merak ediyorum. İzleyip görelim.

800 bin TL gibi büyük bir paranın elden teslimi mümkün olabilir mi? 800 bin TL gibi büyük bir para, elden teslim edilmez, banka üzerinden gerçekleşir. Mafya filmleri sanki Şaka gibi. Komplo kuruyorsunuz, bari mantıklı haber yapın. CNN Türk Fenerbahçe aleyhine yayın yapmaktan vazgeçmeli.

Hüseyin Ersan Topbaş ve Cihan Kamer. Birisi, Sayın Kadir Topbaş'ın oğlu, diğeri Sayın Başbakan'ın yakın dostu. İkisinin bulunduğu bir yönetimin böyle bir işe kalkışmaları düşünülemez.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Şuanda zaten çoğunluk bu olaylardan Fenerbahçe'nin en büyük cezayı almasını istiyor. Bu su götürmez. Ancak daha öncede belirttiğim gibi koyarsın video görüntüsünü elindeki belgeyi hiç kimse itiraz edemez. Etmemelide zaten. Ne diyebilir ki? Aziz başkan şaka yapmıştır mı diyecekler...

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    800 bin TL gibi büyük bir paranın elden teslimi mümkün olabilir mi? 800 bin TL gibi büyük bir para, elden teslim edilmez, banka üzerinden gerçekleşir. Mafya filmleri sanki Şaka gibi. Komplo kuruyorsunuz, bari mantıklı haber yapın. CNN Türk Fenerbahçe aleyhine yayın yapmaktan vazgeçmeli.

Hüseyin Ersan Topbaş ve Cihan Kamer. Birisi, Sayın Kadir Topbaş'ın oğlu, diğeri Sayın Başbakan'ın yakın dostu. İkisinin bulunduğu bir yönetimin böyle bir işe kalkışmaları düşünülemez.
    800 bin tl zaten tek seferde tek kişiye verilmemiş. benim haberden anladığım o toplam 800,000 tl'den ödendiğinden bahsediliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

arkadaşlar kimse burada elinde kanıt olmadan, o şike yaptı bu şike yaptı gibi söylemlerde bulunmasın.

sonuçları vahim olabilir.
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Eskişehir taraftarlar birliğinin yaptığı açıklamayı çok beğendim helal olsun valla.Suçun olur veya olmaz fakat böyle birşey ile anılmakda kötü bir durumdur.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

tribundergi: SON DAKİKA: Eskişehirspor'da Bülent Uygun, Ümit Karan ve Mehmet Yıldız'ın sözleşmeleri askıya alındı.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    arkadaşlar kimse burada elinde kanıt olmadan, o şike yaptı bu şike yaptı gibi söylemlerde bulunmasın.

sonuçları vahim olabilir.
    ..............
    (/s)

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Takımların küme düşürülmesi için yönetimin işin içinde olması lazım, Eskişehirde bu yok şu anda. Juventusta teknik ekip ve oyuncuların yüzde 90'ının haberi yokken olaylardan küme düşürüldü. Yönetim belirleyici oluyor bu durumda. Ben Eskişehir'in problemi olduğunu düşünmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de bunu yazmak için girmiştim. Enteresan bir olay. Es-Es yönetimi tedbir amaçlı mı yaptı acaba böyle birşeyi ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Allah'tan bu sene şampiyonluğa oynamamışız, yoksa bi Adalı bi Zülfikaroğlu adı geçebilirdi belki de bu listelerde Herşeyde bi hayır varmış
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Ben de bunu yazmak için girmiştim. Enteresan bir olay. Es-Es yönetimi tedbir amaçlı mı yaptı acaba böyle birşeyi ?
    Bence kulübün adının daha fazla bu işin içinde anılmaması için yapmış olabilir fakat yine Eskişehirspor td'si B.Uygun gibi sözler kullanılacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Demek istediğim buydu anlamadınız beni hemen suç ortaya çıkmadan tepkimi olur diyosunuz.En güzeli bu bence soruşturma süresince sözleşmeleri askıda kalır eğer suçsuzlukları kanıtlanırsa tekrar devam ederler.Bu da yönetimin bu olayları sadece izlemediğini gösterir.Gerçi eskişehir başkanı gözaltında değil oda ayrı bir konu.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Valla taraftar öyle sert bir tavır gösterdiki sözleşemler hemen askıya alındı.
    I'm back...

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Eskişehirspor iyi oynadı diye onunda cezası Fenerbahçeye kesildi .Ama ben Fenerbahçe'ye ceza geleceğini düsünmüyorum yada Aziz Yıldırıma resmi siteden yapılan açıklama bu kadar net olmazdı yoksa .

25. Default

Fenerbahçe son 3 senenin ikisinde şampiyonluğu son hafta kaybederken her şey temiz . Ama Fenerbahçe son hafta kazanıp şampiyon olunca şike var . Sizin adaletinize tüküreyim . Yazık ! Biz bu takım küme düşse de arkasındayız kimse merak etmesin biz Aziz Yıldırım veya başka kişilere değil Fenerbahçenin tarihine , renklerine ve asaletine aşığız .

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Ya bende ellerinde bir kanıt belge olmasa bukadar büyük bir operasyona nası cesaret edicekler diye düşünüyorum.Bütün herkesin serbest kaldığını düşünün ne anladık ozaman bu işten di mi? Yani sırf Fenerin adını kötüleyecekler diye koskoca savcılar ellerinde birşey olmadan bu kadar adamı toplarlar mı acaba? Bilemiyorum.Belkide yarın çoğu serbest kalıcak(büyük ihtimal).Ozaman bu savcılar utanmıyacaklar mı yaptıklarından koskoca bir klübü ve şahısları suçladıkları için.

Edit:Üstekki fenerli arkadaşlara yanıt geçen senelerde bu yasa yoktu yeni çıktı nisanda bu yasa.Ondan dolayı onlar daha piayasada yok.Belkide önümüzdeki günlerde geçen senelerde araştırılcak.Sakin olun bence.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bulent Uygunun Eskisehirin basinda olmasini zaten basindan beri istemiyen biri olarak, gercek EsEs taraftarina tessekur ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Bulent Uygunun Eskisehirin basinda olmasini zaten basindan beri istemiyen biri olarak, gercek EsEs taraftarina tessekur ederim
    ne açıdan bu teşekkür?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Emniyet Müdürlüğü'nün yürüttüğü futbolda şike operasyonu kapsamında Mersin İdmanyurdu Spor Kulübü Asbaşkanı Beşir Acar ve tribün lideri Murat Tanış da Mersin'de gözaltına alındı. 2 şüpheli, sorgulanmak üzere İstanbul'a götürüldü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahce son hafta kazanip sampiyon oldugu icin yapilmiyor bu sorusturma anlamak istemiyorsunuz. 6 aydir takip varmis, kimsenin kara kasina kara gozune yapilmiyor bu olay. Sadece Fenerbahce icin de yapilmiyor.

Sayfa 11 / 483 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Mesaj Yetkileri