Sayfa 113 / 142 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
3,361 ile 3,390 arası toplam 4247 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Xabi Alonso Fenerin aradığı oyuncu değil Aurelionun yaptıklarını yapamaz bence

Güiza transferindeki gibi bu kadar süredir bir yalanlama gelmemesi üzerine umutlanıyorum.Bakalım neler olacak önümüzdeki günlerde.Ayrıca Xabi Alonso'nun defansif yönünün kuvvetli olduğunu düşünüyorum.Gelirse her açıdan sağlayacağı katkı çok büyük.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi o değil de bu takımdan kimi gönderecekler yada bu işleri ne zaman yapacaklar. Ligler başlayacak yakında bir an önce halledilmesi gerekiyor. Pazartesi İstanbul'da diyorlardı tık yok daha..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

dur daha yarım saat var. beklemeyin derim xabi falan gelmez. bence !

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Takım savunmasını yapmayı bildikten sonra hamal diye tabir edilen ( Aurelio benzeri) oyuncu şart değil. Tabi ki zor kısım da bura. Takım savunması yapmayı bilmek. Takım savunması yapmayı bilmiyorsanız hamal oyuncuya kesinlikle ihtiyaç var. Aragones'in takım savunmasına ne kadar önem verdiği de ortada.

Haberlerde söylenileni de anlamıyorum. Bir oyuncu görüşme yapmak için neden kendisi İstanbul'a gelsin ki ? Menajerini gönderir veya yöneticiler İngiltere'ye gider orada toplu görüşme olur vs.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

şu Türk takımlarının huylarını anlayamıyorum.Aurelio'ya bi kaç bindolar zam yapılmadı.Guiza'ya dünyanın parası verildi halde Aurelio 'ya birşey yapılmadı ve oda gitti.
    Alonso mu Aurelio mu derseniz .Aurelio derim? Neden mi;
    Çünkü aurelio defansif ve ofansif(ofansif o kadar olmasada Alex i rahatlatan)bir oyun tarzı vardı hemde Türk'tü yabancı kontejyanını doldurmuyordu.Alonso öyle degil.Tek yönlü bir futbolcu o da kaliteli ama Aurelio kadar Fb'ye yararlı olacagını sanmıyorum.Emreniz var o bölgedede oynayabilir
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones’in takımda istemediği Maldonado’ya, Sakaryaspor’dan sonra Gaziantepspor da talip oldu.

Gaziantepspor Yönetimi, Maldonado için kiralık teklifinde bulunurken, Fenerbahçe Yönetimi bu oyuncuyu bonservisi ile birlikte elinden çıkartmak istiyor. Sarı lacivertli yönetim, Maldonado’yu bonservisi ile elinden çıkartamazsa bu futbolcuyu Sakaryaspor ve Gaziantepspor takımlarından birine kiralayacak. Bu arada G.Antep’in bu transferde daha avantajlı olduğu belirtildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    şu Türk takımlarının huylarını anlayamıyorum.Aurelio'ya bi kaç bindolar zam yapılmadı.Guiza'ya dünyanın parası verildi halde Aurelio 'ya birşey yapılmadı ve oda gitti.
    Çünkü aurelio defansif ve ofansif(ofansif o kadar olmasada Alex i rahatlatan)bir oyun tarzı vardı hemde Türk'tü yabancı kontejyanını doldurmuyordu.Alonso öyle degil.Tek yönlü bir futbolcu o da kaliteli ama Aurelio kadar Fb'ye yararlı olacagını sanmıyorum.Emreniz var o bölgedede oynayabilir
    Sen resmen kötü bir yön arıyon Fenerbahçe'de Alonso gelince söyleyeceklerinde hazır.Alonso oyunu iki yönlü oynayan biri aynı şekilde Emre'de öyle.Kaptana katılıyorum takım savunması konusunda.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Alonso için devreye Bayern de girmiş.

http://www.4-4-2.com/displaynews/dat...bi-alonso.html
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Aurelio’nun boşluğunu Xabi Alonso’yla doldurmayı planlayan Fenerbahçe’ye Ada’dan müjdeli haber geldi. Riise ve Kewell’ın takımdan ayrılmasıyla orta sahanın solunda sıkıntı yaşayan Liverpool, Aston Villa’dan Gareth Barry’yi transfer etmek için kaynak arayışlarını sürdürüyor. Alonso’nun satışından gelecek parayı bekleyen Ada ekibinin menaceri Benitez’in, öğrencisiyle görüşerek, “Fenerbahçe senin için mükemmel bir teklif yaptı. Bunu kabul etmeni istiyorum” dediği öğrenildi.

kaynak: mynetspor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Lafı dolaştırma gerçek niyetin neyse onu söyle. Alonso gelecekse ki bu ihtimal Aurelio'nun gidişiyle oldu, ben Aurelio gitti diye kalkıp göbek bile atarım. Böyle bir oyuncuyu Fenerbahçe forması altında göreceğim diye.

Bir kaç bin dolar vermediğimiz için Aurelio gitti evet, eğer gündemi ve gelişmeleri takip etmiyorsan bu konuda yorum yapmak da zorunda değilsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sheriff Misafir

Kezman ve Maldonado MTK maçı kadrosuna alınmamış.. Büyük ihtimalle gidecekler.. Turu geçersek ona göre transfer yapılır büyük olasılıkla..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Evet artık gidecekleri ortada.İki yabancı alırız umarım bir gelirse Xabi bide genç bir forvet

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Bu olay istenmediklerini açıkça gösteriyor zaten.Sonuçta herhangi bir sakatlıkları yok.Umarım kısa zamanda giderlerde bizde takımımıza yakışan futbolcuları alırız.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Alonso tam bir bomba olur. Ama ben şahsen Alonso'ya nazaran daha defansif bir oyuncu alınmasını isterim. Ayrıca belki önliberoda alınmayabilir. Çünkü internet sitelerinde Appiah haberleri okuyorum. İyileştiği felan yazılıyor. Eğer iyileşirse yılın transferi Appiah olabilir.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Appiah artık geri dönemez, iyileşse de dönemz.

Aragones Kezman ile görüştüm ve bana takımdan ayrılmak istemediğini söyledi dedi. Maldonado da bu takımın bir oyuncu ve kadromuzda dedi.

Yönetim ile görüşeceğiz ve eksiklikler varsa öyle dolduracağız dedi. 6'sından sonra sanırım bu görüşme olur ve transfer yapılır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Aragones antremanlarda 2 side çok çalışıyorlar ben memnunum diye bir sözü var tam olarak böyle bişiydi.Bir yandanda 2 sini kadroya almıyor.Bu çelişki nedendir anlayamadım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Aragones son noktayı koydu!..

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones ile golcü Guiza MTK Budapeşte maçı öncesi medyanın karşısındaydı. Aragones, Kezman'la ilgili sorulara ilginç yanıtlar verirken, MTK Budapeşte maçı içinde rövanş için avantajlı skor almaya çalışacaklarını söyledi. Aragones "Kezman gibi bir futbolcu takımdan gitmek isterse onu tutmak zor olur" açıklamasını yaptı.

AÇIKLAMALARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Aragones antremanlarda 2 side çok çalışıyorlar ben memnunum diye bir sözü var tam olarak böyle bişiydi.Bir yandanda 2 sini kadroya almıyor.Bu çelişki nedendir anlayamadım.
    aragones işte 70 yaşında adam ne dediğini unutuyor herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by skinclub View Post
    aragones işte 70 yaşında adam ne dediğini unutuyor herhalde
    Hahahah ..Aragones çok akıllı adam ne yaptığını biliyordur merak etme

Herkesin önünde "Bunlar gitseler iyi olacak" diye bir şey diyemez herhalde. Sonuçta gidip gitmeyecekleri belli değil. Ya takımda kalırlarsa? O zaman yüzüne bakamaz bu futbolcuların.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Herkesin önünde "Bunlar gitseler iyi olacak" diye bir şey diyemez herhalde. Sonuçta gidip gitmeyecekleri belli değil. Ya takımda kalırlarsa? O zaman yüzüne bakamaz bu futbolcuların.
    Katılıyorum tamamen..Aragones akıllı adamdır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnanmadığım için haberi koymadım ama DHA'ya göre Hakan Şükür'ün babası FB'liymiş Bizde oynamasını istiyomuş, Emre ikna edecekmiş

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Hakan Şükür F.Bahçe'ye mi?

Galatasaray'dan zorla koparılan Hakan Şükür'ün, Fenerbahçe'ye gitmesi için çalışmalar başlatıldığı öne sürüldü. Baba Sermet Sükür, "Ben de Hakan'ın benim takımım olan Fenerbahçe'de oynamasını istiyorum" dedi.Galatasaray'dan koparılan Hakan Şükür, 1 yıl daha futbol oynamakta kararlı olunca, Fenerbahçe'ye transfer olması gündeme geldi. Fenerbahçe'ye transfer olan eski Galatasaraylı futbolcu Emre Belezoğlu'nun bu transfere aracı olduğunu doğrulayan Baba Sermet Şükür, "Hakan'a Bursaspor'dan ciddi bir teklif var. Ancak benim gönlümde Fenerbahçe'den yana. Hatta kendisine 'Ne olur bir yılda babanın takımında oyna' dedim. Emre'de bunun için çalışma yapıyor. Hakan bu yıl mutlaka bir takıma gidip futbol oynayacak" diye konuştu.

29.07.2008
    Kaynak : DHA

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oha böyle birşey olursa Hakan Galatasaray kulübüne bence adım atamaz.Ama olmayacak şey değil.Bu arada evet H.Şükür'ün babası Fenerli.Bunu önceden biliyordum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hehehehe Hakan asla fenere gitmez neye güvenerek böyle haber çıkarıyorlar anlamıyorum.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Haber olarak eklemememde var bir neden Ortaya söylenti diye ekledim bakılıp geçilecekti

Geçiniz efendim almayız Hakan'ı. Gençliğinde olsaydı belki talip olurduk

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

hiç güleceğim yoktu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Olacak şey değil Bu transferin gerçekleşmiş olmasını düşünemiyorum bile Fatih Terim haberi gibi yalandır

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Fenerbahçeliliğimden şüphe duymaya başladım.

Mesaj Yetkileri