Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 453 sonuç

Konu: Kırmızı Kara Burası Ankara | Gençlerbirliği SK

STSL 24.Hafta

Gençlerbirliği 2-1 Bursaspor

İki Avrupa maçımızın arasında ligde son şampiyonu ağırladık.Ortada geçen maçta biraz şans biraz beceri ile 3 puanı aldık ve Hırvatistan'a doğru yola çıktık...

UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Turu 2.Maç

Dinamo Zagreb 3-2 Gençlerbirliği

2 kere öne geçtiğimiz mücadelede sahadan mağlup ayrıldık.Son dakikalar çok sıkıntılı geçti fakat Ramazan 4. gole izin vermedi ve adımızı bir üst tura yazdırdık.Üst turdaki rakibimiz ise Legia'yı eleyen Anderlecht.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Anderlecht'i rahat geçeriz diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Juan Moraes View Post
    Anderlecht'i rahat geçeriz diye düşünüyorum.

İnşallah inşallah çeyrek final muhteşem olur bu sene.

5. Default

2 kere öne geçtiğimiz mücadelede sahadan mağlup ayrıldık.Son dakikalar çok sıkıntılı geçti fakat Ramazan 4. gole izin vermedi ve adımızı bir üst tura yazdırdık.Üst turdaki rakibimiz ise Legia'yı eleyen Anderlecht.[/CENTER][/QUOTE]

Çok gıcık oluyorum böyle işe. Senin sinirlerin gene sağlam. Bunları gördükçe (bir yandan da yaşadıkça) oyundan soğuyorum. Bahsettiğim şey: Daha fazla şut çektiğimiz, daha iyi oynadığımız önde olup kaybettiğimiz maçların çokluğu. İnşallah bu olay sonraki yamalarda ya da en geç Fm 14 te düzeltilir. Futbolun adaleti yok derler de Fm nin hiç olmamış bu sene

STSL 25.Hafta

Sivasspor 2-1 Gençlerbirliği

Ağır maç temposundan yorgun düşen oyuncular öne geçmelerine rağmen skoru koruyamadı ve sahadan mağlup ayrıldık.Maç sonu basın toplantısında penaltı pozisyonu hakkında hakemi eleştirince 3 bin Euro para cezasına çarptırıldım.

Quote Originally Posted by koraybahce View Post

Çok gıcık oluyorum böyle işe. Senin sinirlerin gene sağlam. Bunları gördükçe (bir yandan da yaşadıkça) oyundan soğuyorum. Bahsettiğim şey: Daha fazla şut çektiğimiz, daha iyi oynadığımız önde olup kaybettiğimiz maçların çokluğu. İnşallah bu olay sonraki yamalarda ya da en geç Fm 14 te düzeltilir. Futbolun adaleti yok derler de Fm nin hiç olmamış bu sene

Bence haksızlık yapıyorsun.Adamların 2 topu direkten döndü,5 tane yüzde yüzlük gol pozisyonu var,topa bizden daha çok sahip oldular yani maç tamamen onların hakkıydı ama turu biz atlamayı başardık.Öne geçip puan kaybetme olayı da bence saçma değil reel hayatta milyonlarca örneği var böyle maçların.

Sonunda 3. sene o ünlü altyapımızdan kayda değer genç yetenekler çıktı.

STSL 26.Hafta

Gençlerbirliği 0-0 Mersin İ.Y.

Anderlecht maçı öncesi sıkıcı bir maç yaptık neredeyse pozisyon yoktu.Avrupa maçları sıkıştırınca ligde yine puan kayıplarına başladık.

UEFA Avrupa Ligi İkinci Eleme Turu 1. Maç

Gençlerbirliği 1-0 Anderlecht

Bu kariyerimin en zevkli maçlarından birini oynadım.İki kaleci de dünyaları kurtardı ama Tunay sahneye çıktı ve galibiyeti getirdi.Evimizde gol yemeden aldığımız galibiyet eşleşmede bizi avantajlı duruma getirdi.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Mükemmel bir kariyer oluyor. İlgiyle takip ediyorum.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Mükemmel bir kariyer oluyor. İlgiyle takip ediyorum.

Teşekkürler.Ben keyif aldıkça siz keyif alırsınız,siz keyif aldıkça ben daha çok keyif alırım ve daha şevkli paylaşım yaparım.

STSL 27.Hafta

Beşiktaş 0-5 Gençlerbirliği

Sonunda McGregor'dan hıncımı aldım.Oynadığımız her maçta çılgın atan NcGregor bu sefer geleni aldı gideni aldı.2 Anderlecht maçı arasında böylesine zorlu bir deplasmanda 5-0 gibi bir sonuç almak gerçekten muhteşem oldu.

Puan Durumu

Selamlar,

Foruma çok sık giremiyorum vakit dolayısıyla, girdiğim zamanda kariyer hikayelerini okumak hoşuma gidiyor. 13 sayfayı okurken ben bile büyük keyif aldım, gerçekten zevk alıyor olmalısın oyundan. Geri dönüşler takımın karakteristik özelliği olmuş güzel bir şey Fakat çok gol yemekte keza aynı. Tavsiye vermeyi ya da almayı sevmem kendinle yarışıyorsun oyunda sonuçta ama oynadığım kadarıyla kaleci çok mühim olmuş, bence seneye yıldız bir kaleci al çok farkediyor gerçekten. Bir de sezon başlarında ve devre aralarında kadronun resmini yüklersen iyi olur bakarız kim var kim yok diye. Bir de ricam olacak senden diğer sene başında transferler bittikten sonra Galatasaray'ın kadrosunu ve Emre Çolak'ın profilini koyabilir misin kendi oyunumla check etmek istiyorum. Ben 3 sezon Galatasaray ile oynadıktan sonra istifa edip Sakaryaspor'a geçtim de. Neyse öyle işte,

Keyifli oyunlar.

Quote Originally Posted by yigittok View Post
    Selamlar,

Foruma çok sık giremiyorum vakit dolayısıyla, girdiğim zamanda kariyer hikayelerini okumak hoşuma gidiyor. 13 sayfayı okurken ben bile büyük keyif aldım, gerçekten zevk alıyor olmalısın oyundan. Geri dönüşler takımın karakteristik özelliği olmuş güzel bir şey Fakat çok gol yemekte keza aynı. Tavsiye vermeyi ya da almayı sevmem kendinle yarışıyorsun oyunda sonuçta ama oynadığım kadarıyla kaleci çok mühim olmuş, bence seneye yıldız bir kaleci al çok farkediyor gerçekten. Bir de sezon başlarında ve devre aralarında kadronun resmini yüklersen iyi olur bakarız kim var kim yok diye. Bir de ricam olacak senden diğer sene başında transferler bittikten sonra Galatasaray'ın kadrosunu ve Emre Çolak'ın profilini koyabilir misin kendi oyunumla check etmek istiyorum. Ben 3 sezon Galatasaray ile oynadıktan sonra istifa edip Sakaryaspor'a geçtim de. Neyse öyle işte,

Keyifli oyunlar.

Yorumun için teşekkür ederim.

Ramazan bu oyunuyla kesik yiyebilecek gibi durmuyor zaten yabancı sınırlaması yüzünden kaleyi yabancı bir oyuncuya emanet edemem ve Türk olarak Ramazan'dan iyi alabileceğim bir kaleci yok.Evet gol yiyor ama özellikle de önemli maçlarda 8'in altında oynamıyor.Şu an ligde ve Avrupa'da bu durumdaysam en büyük etkenlerden biri Ramazan'dır.

Sezon başında ve devre arasında gelenleri ve gidenleri paylaştığımdan kadronun fotoğrafını koymayı gerekli bulmamıştım ama böyle bir talebiniz varsa bundan sonra koyarım.

Büyük ihtimalle sezon sonu ben isteklerinizi unuturum o yüzden birazdan koyayım ben sezon sonu hatırlatırsanız bir daha koyabilirim.

Smile

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Yorumun için teşekkür ederim.

Ramazan bu oyunuyla kesik yiyebilecek gibi durmuyor zaten yabancı sınırlaması yüzünden kaleyi yabancı bir oyuncuya emanet edemem ve Türk olarak Ramazan'dan iyi alabileceğim bir kaleci yok.Evet gol yiyor ama özellikle de önemli maçlarda 8'in altında oynamıyor.Şu an ligde ve Avrupa'da bu durumdaysam en büyük etkenlerden biri Ramazan'dır.

Sezon başında ve devre arasında gelenleri ve gidenleri paylaştığımdan kadronun fotoğrafını koymayı gerekli bulmamıştım ama böyle bir talebiniz varsa bundan sonra koyarım.

Büyük ihtimalle sezon sonu ben isteklerinizi unuturum o yüzden birazdan koyayım ben sezon sonu hatırlatırsanız bir daha koyabilirim.

Tamamdır, teşekkürler. Oyuncuyu sahiplenmeler falan ehehe oyunun en keyifli kısmı da bu zaten, eline fırsat geçse de yıldız bir kaleci için, Ramazan'a kıyamazsın da şimdi

UEFA Avrupa Ligi İkinci Eleme Turu 2.Maç

Anderlecht 2-3 Gençlerbirliği

ÇEYREK FİNALDEYİZ!!!

1.dakikada geri düşmemize rağmen çabuk toparlandık ve oyuna ortak olduk.Çok geçmeden de beraberlik golünü bulduk.Bu dakikadan sonra risk alan Anderlecht'in geride bıraktığı boşluklardan iyi yararlandık ve maçı 3-1 e getirdik ve turu garantiledik.Yediğimiz 2. gol ise nazar boncuğu olsun.Ramazan yine dünyaları kurtararak 8.5 puanla oynadı.

Quote Originally Posted by yigittok View Post
    Tamamdır, teşekkürler. Oyuncuyu sahiplenmeler falan ehehe oyunun en keyifli kısmı da bu zaten, eline fırsat geçse de yıldız bir kaleci için, Ramazan'a kıyamazsın da şimdi
    takımın başarısı her şeyden öndedir İlk sene kötü giderken bir maçtan sonra tüm oyunculara sinirlenmiştim ve takımda bir şeyler yapmaya çalışan tek oyuncu olan Ramazan'a kaptanlığı vermiştim ve hala sahaya kaptan olarak çıkıyor.O yüzden Ramazan kendi ayrılmayı istemediği sürece Gençlerbirliği oyuncusu olacak.Gerek 11'de gerek kullübede ama Ramazan hep kadroda olacak

UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final Rakibimiz

Real Madrid

Neyse buraya kadarmış canları sağolsun.Madrid'in UEFA'da ne işi varsa artık...

21. Default

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post

UEFA Avrupa Ligi İkinci Eleme Turu 1. Maç

Gençlerbirliği 1-0 Anderlecht

Bu kariyerimin en zevkli maçlarından birini oynadım.İki kaleci de dünyaları kurtardı ama Tunay sahneye çıktı ve galibiyeti getirdi.Evimizde gol yemeden aldığımız galibiyet eşleşmede bizi avantajlı duruma getirdi.
    Toplam 40 şutun olduğu maçtan 1 gol çıkmış. Sen buna normal demek istiyorsan diyebilirsin kardeşim, buna da reel hayattan bin tane örnek verebilirsin ama nedense daha oyun çıkalı 2 hafta olmadan ben sana zilyon tane örnek sayabilirim

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    Toplam 40 şutun olduğu maçtan 1 gol çıkmış. Sen buna normal demek istiyorsan diyebilirsin kardeşim, buna da reel hayattan bin tane örnek verebilirsin ama nedense daha oyun çıkalı 2 hafta olmadan ben sana zilyon tane örnek sayabilirim
    Bu maç çok ayrıydı iki kalecide panter kesildi neler neler kaçtı.Top bir o kalede bir bu kaledeydi.Fakat oyun 2 hafta önce çıkmış olabilir ama biz oyunda oyun zamanıyla 3 sene ilerlemişiz ki 10 sene ilerlemiş olanı bile gördüm yani 2 haftadır oynuyoruz diye 2 hafta ilerlemedik oyunda senelerce ilerideyiz.Bu yüzden böyle örneklerin gerçek hayattan daha çok olması normaldir.Zaten dediğim gibi bu maç çok ayrıydı

Tabi ki eksiklikleri var oyunun ama bu kadar acımasızca eleştirilmesi gerekecek eksiklikler değil bence.Acımasızca eleştirilmesi gereken eksiklikler ve hatalarda zaten yavaş yavaş düzeltiliyor yamalarla.

STSL 28. Hafta

Gençlerbirliği 1-3 Trabzonspor

Kötü oyun kötü skoru getirdi.Bu puan kaybımızla nağmağlup Galatasaray 1 puan alırsa şampiyonluğunu ilan edecek.Maçta sakatlanan Daniel ve Tunay hafta içi oynanacak Real Madrid maçında takımdaki yerlerini alamayacaklar.

Efsane başkanımız İlhan Cavcav başkanlık görevini bırakabilir.Oyunda olsa senelerini bu kulübe vermiş başkanımızın kulüpten ayrılması üzdü beni.

UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

Gençlerbirliği 2-3 Real Madrid

Durmadı Benzema denen adam durmadı biz ümitlendikçe o geldi tek başına golü attı.Kırmızı kart ise ümitlerimizi tamamen söndürdü.Madrid gibi bir takım karşısında tek farklı mağlubiyet almakta büyük bir başarı bizim için şu an.

STSL 29. Hafta

Kayseri Erciyesspor 1-4 Gençlerbirliği

Yedeklerle çıktığımız maçta rahat bir galibiyet alıyoruz.Kazım ve Jimmy'nin hazır görünmesi sevindirdi bizi.Atabey ise 16 takım oyunu özelliğinin hakkını vererek neredeyse şut çekmeden oynadığı maçı 3 asistle tamamladı.Galatasaray ise aldığı galibiyetle şampiyonluğunu 5 hafta önceden ilan etti.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Kardeşim ilk kez okudum kariyerini çok iyi ilerliyorsun. Başlığına hasta oldum Gençlerbirligiyle uzaktan yakından alakam yok ama o parçayı sürekli açıp dinliyorum . Bide benim oyunumda Jimmy'i Galatasaray aldı 3.sezonda 5 milyon dolara yakın bi ücretle aldılar . Bence satmalısın Başarılar..
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Kardeşim ilk kez okudum kariyerini çok iyi ilerliyorsun. Başlığına hasta oldum Gençlerbirligiyle uzaktan yakından alakam yok ama o parçayı sürekli açıp dinliyorum . Bide benim oyunumda Jimmy'i Galatasaray aldı 3.sezonda 5 milyon dolara yakın bi ücretle aldılar . Bence satmalısın Başarılar..

Yorumun için teşekkür ederim.Gerçekten Gençlerbirliği'nin böyle bir marşa/şarkıya ihtiyacı vardı.Ais Ezhel'de bu eksikliği giderdi.Eski marşımızda güzeldi ama statta çaldığında taraftarı canlandırmıyordu bu marşla birlikte tribünler,maçtan sonra oyuncular hep beraber eşlik ediyor birlikte söylüyorlar ve tüm ülke biliyor Gençlerbirliği'nin marşını ve bu marşı sevdiler.

Jimmy'e gelince yanlış hatırlamıyorsam geçen haftaki golü 3 senedir ilk golü yada en fazla 1 tane atmıştır.O yüzden kimsenin 5 milyon vereceğini zannetmiyorum Jimmy'e zaten sözleşmesi sene sonunda bitecek ben hala sözleşme imzalamadım kimse de ilgilenmiyor kendisiyle

UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 2. Maç

Real Madrid 3-3 Gençlerbirliği

Oyuncularımla gurur duyuyorum Madrid'de Real Madrid'e karşı 3 kere geriye düştüler pes etmediler 3-3'ü yakaladılar.Son 10 dakikayı Madrid'e zindan ettiler ama elemeyi başaramadılar.Olsun Madrid'e 2 maçta 5 gol atabiliyorsak eğer doğru yoldayız demektir.Gelecek senelerde adımızı daha güçlü bir şekilde Avrupa'ya duyuracağız inşallah.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Gençlerbirliği cidden sağlam takım hele ki alt yapısından çıkardığı oyuncular aşikar. Sizde sağlam taktiklerde gençlerbirliğini baya ileri taşıyorsunuz Real Madrid gibi takımı az daha eliyormuşsunuz hocam
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri