Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 472 sonuç

Konu: TSL 11.Hafta | Fenerbahce - Beşiktaş

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Bende bunu anlatmaya calisiyorum, Pozisyon oldugu an itibari ile hakem dudugu caldi. Besiktasli oyuncularda dudugu duymadi olsa gerek oyuna devam ettiler ve pozisyonun devami gol olunca is cikmaza girdi..

Hatta yan hakem, gol oldugunu gordugu halde orta hakemin dudugunden sonra orta sahaya kosmadi oldugu yerde cakili kaldi..

1:Fenerbahceli futbolculardan tek Gökhan itiraz etti,öbürleri devam ettiler.
    2:Pozisyon faul degildi.Eren senin dedigin bir futbolcu havada,bir futbolcu ise yerde olursa olur,yani futbolcu ziplamadan temas etmisse havadakine ozaman fauldür.Ama burada 2side kafa topundaydilar.Bence faul degildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Yalnız şu var.Hakem düdüğü çaldı Beşiktaşlılar devam etti.Düdüğe kimse aldırış etmedi devam ettiler gol oldu.Fenerliler zaten el kaldırdılar.Beşiktaş devam edip golü atınca üzülen taraf oldu haliyle..Yalnız pozisyon faul mü orası tartışılır..

Fenerlilerin sadece 2 tanesi galiba ofsayt diye el kaldırdı.

Gökhan Gönül'den başka hiçbir F.Bahçeli oyuncu bu sebeple durmadı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Fenerbahceli Futbolcular pozisyona devam etse ne olacak yahu, Hakem dudugu onceden caldi pozisyon faul olmayabilir hakemde insan yanlis karar verebilir, Ama bu pozisyonun gol olacagi icin o faulu caldigi anlamina gelmez.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Mehmet derdim o değilki.Sen diyorsunki.Sadece BJK'lielr devam etti diye.Ben ona itiraz ediorm.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Mehmet derdim o değilki.Sen diyorsunki.Sadece BJK'lielr devam etti diye.Ben ona itiraz ediorm.
    Hakem faul'u calmis Suc orada hakemdemi ? yoksa o dudugu duydugu halde oyuna devam eden Besiktasli futbolcularda mi ? Tabi duymadilar ise o ayri bi konu buyuk ihtimal ilede duymadilar. Hakem faul'u verdi Besiktasli oyuncular pozisyonu devam ettirmeseydi bu faul hic tartisilmaz ve macin onune gecmezdi.

Hakemin faul kararida yanlis olabilir, hakem hatasi oluyor maclarda dedigim gibi pozisyonun devami gelmeseydi bu olaylar buraya ulasmazdi..

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Evet beşiktaşlı dayım ile beraber izliyorduk ve düdük çaldığı anda faul dedi ve pozisyon devam edip gol olunca sevinmedi bile..Düdük çalmıştı.Pozisyon ise faul..
    Düdüğe bir şey diyen yok pozisyon ise bence faul değil..
    Eren aşırıya kaçan mesajlar varsa ve rahatsız olduysan şikayet butonuna tıkla yada açık açık hangi mesajlar söyle herkes cevabını versin,öyle artistçe beşiktaşlı arkadaşlar sinirlendi bilmem ne sana yakışmadı söyleyeyim.Evet sinirliyim,tam sinirim geçiyor bu tarz bir mesaj görüyorum tekrar ayarım kaçıyor..
    Yok fb demiş de bik bik,cık cık..Yapma güzel kardeşim bak ne güzel geçiniyoruz şurda.O pozisyona sen faul diyorsan benim söyleyecek bir şeyim yok,tebrik ederim biter.ama bu kesin faul dersin ona karşı çıkarım arkadaş..

Fenerli oyuncularin durma sebebi ofsayt diyedir. LigTV pozisyonu ilk ofsayt olarak gosterdi cok sonradan faul oldugu idda edilen pozisyonu gosterdiler. Yan hakem bile golu takip etti. Bu demek oluyorki hakemin dudugunu ne LigTV yonetmeni duydu, ne yan hakem duydu, ne Fenerbahceli futbolcular duydu, ne de Besiktasli futbolcular duydu.

Madem faul oldu neden oyunu taa gol olduktan sonra durduruyorsun? Cunku faul pozisyonundan sonra top Fenerbahce'ye gecti, tekrar Besiktas'a gecti orta geldi gol oldu hakem anca o zaman faul verdigini hatirladi. Yazik.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by remake View Post
    Fenerli oyuncularin durma sebebi ofsayt diyedir. LigTV pozisyonu ilk ofsayt olarak gosterdi cok sonradan faul oldugu idda edilen pozisyonu gosterdiler. Yan hakem bile golu takip etti. Bu demek oluyorki hakemin dudugunu ne LigTV yonetmeni duydu, ne yan hakem duydu, ne Fenerbahceli futbolcular duydu, ne de Besiktasli futbolcular duydu.

Madem faul oldu neden oyunu taa gol olduktan sonra durduruyorsun? Cunku faul pozisyonundan sonra top Fenerbahce'ye gecti, tekrar Besiktas'a gecti orta geldi gol oldu hakem anca o zaman faul verdigini hatirladi. Yazik.
    Maçın özetini izlerken gördüm hakem faulü veriyor ve arkasını dönüyor. Hatta iyi dinlerseniz daha orta yapılmadan da 2-3 kere düdüğü çelıyor. Faulü verdikten sonra oyuncuların duymadığını anlayınca yapıyor onu ve hala duyulmuyor. Sonrasında zaten oyunu önceden durdurduğunu, golün geçerli olmadığını gösteriyor.

Yani pozisyon golle sonuçlanınca oyunu durdurmuyor, ilk anda durduruyor, hatta Fenerbahçe atışı kullanacak diye arkasını dönüyor, Beşiktaş sahasına gidecek muhtemelen.

Gökhan'ın Bobo'dan önce havalandığını hepimiz gördük sanırım, Bobo'nun sol elinin de Gökhan'ın omzunda olduğunu görmüşüzdür. Havada Bobo, Gökhan'a müdahale etmedi diyen de yok sanırım, belki Bobo yüklenmedi hava topuna çıkarken Gökhan'a ama elinin orada olması ve Gökhan'ın düşmesinden dolayı hakem faulü çalmış olabilir.

Maçın tamamını izlemedim, maçın genelinde bu tür pozisyonları nasıl değerlendirdiğine de bakmak lazım tabi ki hakemin?

Bir de arşivlerde mevcuttur sanırım, geçen sene Erciyes-Beşiktaş kupa maçından sonra Beşiktaşlı arkadaşların hakem hakkında neler yazdıklarını merak ediyorum, arşivlere bakmak lazım. O maçtan sonra Demirören hakem hatalı, derhal istifa etmeli diye tepki göstermiş miydi acaba?

Ligden çekilmeyi, pafla çıkmayı Fenerbahçe yönetimi de söylemişti ama Divan Kurulu'nda bunlar kabul edilmeyince uygulanmadı. İnşallah Beşiktaş uygular ve birşeylerin değişmesine vesile olurlar.

Ve son söz olarak Ulusoy İstifa! Artık Türk futbolundan uzaklaş da herkes rahatlasın. O kadar çok şey konuşuluyor ki her maçtan sonra, ben bugün ezeli rakibimi yenmişim ama sevinemiyorum, sevinmeme izin vermiyorlar. Bunu bizler Galatasaray'ın kazandığı maçlardan sonra yapmadık mi? Evet. Ve bize kızan Galatasaraylı arkadaşlar aynı şeyleri yapıyor.

Şunu hepimiz kendimize ititraf etmeliyiz aslında, hepimiz fırsat bekliyoruz, mesela çoğu kişi yarın oynanacak Galatasaray maçında hakem hata yapsın, Galatasaray öyle kazansın da laf sokayım derdinde. Bizim lehimize yapıldığında nedense sesimiz çıkmıyor ama aynı şey karşı tarafa yapıldığında ortalığı yıkıyoruz.

Ne zaman ki yöneticilerimiz özeleştiri yapar, bu maçta hakem hata yaptı, maç karşı tarafın hakkıydı ama hakemin hatası yüzünden biz kazandık. Bu konudan çok rahatsısız diye samimi şekilde açıklamalar yapar, o zaman bu durum düzelir...

evet tekrar tekrar baktık, poziyon nizami

bir de poziyonda çalan düdüğü sadece Beşiktaşlılar duymamış gibi bir hava var sanki
    Higuain golü yazdıktan sonra Fenerbahçelilerin yüz ifadesi neydi peki
    hani poziyonu devam ettiren Beşiktaşılardı ya

lugano ve edu'nun itirazları konusunda ise
    zaten her defans oyuncu ister buz gibi olsun ister olmasın
    istem dışı olarak elini kadlrırır(kendimden bilirim) onun için pek takmayın el mevzuna
    zaten sorun kimsenin duduk sesini duyup duymamasıda degil
    sorun ismetin eyyamcılıgı

son olarak ;

"bu lig için fazla şerefliyiz"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by travis1903 View Post
    evet tekrar tekrar baktık, poziyon nizami

bir de poziyonda çalan düdüğü sadece Beşiktaşlılar duymamış gibi bir hava var sanki
    Higuain golü yazdıktan sonra Fenerbahçelilerin yüz ifadesi neydi peki
    hani poziyonu devam ettiren Beşiktaşılardı ya

lugano ve edu'nun itirazları konusunda ise
    zaten her defans oyuncu ister buz gibi olsun ister olmasın
    istem dışı olarak elini kadlrırır(kendimden bilirim) onun için pek takmayın el mevzuna
    zaten sorun kimsenin duduk sesini duyup duymamasıda degil
    sorun ismetin eyyamcılıgı

son olarak ;

"bu lig için fazla şerefliyiz"

Tartışmak istemiyorum, ayrıca yönetici olduğum için de ortamı geren kişi olmamalıyım ama bu lig için fazla şerefli olan sayın Beşiktaşlı kardeşlerim, geçen sene Fenerbahçe-Beşiktaş ve Erciyes-Beşiktaş kupa maçlarından sonra bu şerefinizi neden göstermediniz? O kadar şerefliydiniz de neden 2 penaltıyı vermeyen hakem Erciyes'in hakkını yemiştir, kupa onların hakkıdır biz almıyoruz demediniz?

İşinize geldiğinde şerefli olmak, işinize gelmeyince hiç gündeme getirmemek olmuyor ama...

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Tartışmak istemiyorum, ayrıca yönetici olduğum için de ortamı geren kişi olmamalıyım ama bu lig için fazla şerefli olan sayın Beşiktaşlı kardeşlerim, geçen sene Fenerbahçe-Beşiktaş ve Erciyes-Beşiktaş kupa maçlarından sonra bu şerefinizi neden göstermediniz? O kadar şerefliydiniz de neden 2 penaltıyı vermeyen hakem Erciyes'in hakkını yemiştir, kupa onların hakkıdır biz almıyoruz demediniz?

İşinize geldiğinde şerefli olmak, işinize gelmeyince hiç gündeme getirmemek olmuyor ama...
    fb-bjk macı hakkında benim tutumun macın oynandıgı gunde belliydi hatta belirtmiştim burada
    hakem kotuydu o macta,sadece kotuydu
    sebebi ise o macta her iki takım alehinede yanlış kararlar verilmişti
    anlıyacagınız bu aksamki gibi ortada bariz bir eyyam yoktu

erciyes kupa macında ise tartısmaya acik pozisyonlardı hepsi anımsadığım kadarıyla
    ben bu aksamki hakemin Besiktası kıymak için maça sürüldüğünü savunuyorum siz halen bana gelmiş ne diyorsunuz
    geçiniz efendim geçiniz
    biz gerektği takdirde haklının yanında olmasınıda biliriz

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Öyle bir diyorsun ki TÜrkiye tarihinde sadece Şikeye Beşiktaş maruz kalıyor..

Ozaman gelin eski defterleride açalım. Bize lig düşüren kimdi, kayıtlar altına alınmasına karsın. yani kendilerine yapılınca kötü ama başka yapılınca umurlarında değil. Fazla şerefliyiz bu ligin için falan, bu sözlerin sence neresi mantıklı ki...

Biraz kendinize gelin. Olup bitti, yıksanda ortalıgı,çıldırsanda, gelip buraya yazıp çizsende olup bitti. Çıkıpta milyonlar hakemin kararı yanlıstı desin. Biz kararı değiştiremeyiz-sadece birbirimize gireriz
    öncelikle şunu belirteyim ,sen önce bi rengini belli et ben sabaha kadar seninle eski defterleri açıp tartışırım

Fazla şerefliyiz bu ligin için falan, bu sözlerin sence neresi mantıklı ki...
    neresinden tutarsan tut mantıklı işte
    her hangi bir açıklaması açıklaması yok

90+5'de verilmeyen golun
    deivid ve semihim oyundan atılmamasında degiliz
    sezon başından beri bize karşı bi haksızlık vardır,bu bir gerçektir
    istediğniz kadar eski defterleri dürün
    bu gerçek değişmez...
    ilk zamanlar bende bunda art niyet aramıyordum fakat bu aksamdan sonra düşüncelerim tamamıyla değişti

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tekrar söylüyorum maçın tamamını izlemedim ve dinlemedim. O nedenle de net bir yorum yapamıyorum. Zaten bu konuda da gerilmek istemiyorum. Geçen sene Fenerbahçe ortalığı yıktı 27 hafta penaltı verilmedi, hakem hatalarıyla puanlar kaybettik diye. Aynı federasyon aynı hakemler değil miydi yine?

Neyse sevindiğim nokta Fenerbahçe yıllardır Ulusoy gitsin diye uğraşıyor, şimdi Beşiktaş da Fenerbahçe'nin yanında. Umarım Beşiktaş kararlı tutumunu bozmaz ve bazı şeylerin oluşmasına vesile olurlar.

Sezon başından beri yapılan hatalar belki Ulusoy'un bırakmasını sağlayacak. Ve hepimiz rahatlayacağız. Böyle acayip şeyleri değil de sahadaki futbolu konuşmaya başlayacağız.

Neyse sevindiğim nokta Fenerbahçe yıllardır Ulusoy gitsin diye uğraşıyor, şimdi Beşiktaş da Fenerbahçe'nin yanında. Umarım Beşiktaş kararlı tutumunu bozmaz ve bazı şeylerin oluşmasına vesile olurlar.
    bu konuda yonetimin yaptıgı olagan ustu toplantıdan da anlasılacagı uzere
    halen bir tepki yok ulusoya karşı
    yok ismetmiş falanmış, filanmış
    bizim yonetim bunlarla ugrasa dursun Beişktaşın kuyusu kazılmaya devam etsin

biz Beşiktaşlılar olarak zaten ulusyoydan memnun değildik
    (bkz:2003 - 2004 sezonu)
    yonetimin daha doğrusu başkanın malasefki ulusyodan yana tavır kullanmasında dolayı Bjkliler sanki ulusyodan memnunmuş gibi bir durum oluşmuştu

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Maça golle başladığımızda inanamıyordum.Bu sezon ilk defa maçın başında gol buluyorduk.Hemde Fenerbahçe karşısında..Her şey bu kadar güzel olamazdı.Çünkü biz Beşiktaş'tık ve bizim böyle maçlarda talihsizliğimiz herkesce bilinen bir şeydi.Acaba bu sefer farklı mı olacak diye düşünmeye başladım golümüzden sonra.Golde müthiş bir organizasyon ile sonuçlandı.Delgado'nun milimetrik pası ve Bobo'nun araya harika kaçışı nihayetinde güzei bir bitirişi ve GOL.

Golden sonra Fenerbahçe'ye önde basmaya başladık.Bu çok iyi bir hamleydi.Zaten şaşkın olan Fenerbahçe'ye önde basarak hem top yapmasını engelliyorduk hem de onları hataya zorlayıp bir gol daha bulma arayışı içindeydik.Nitekim bu olay pek uzun sürmedi.Ondan sonra maç dengeli gitmeye başladı.Diatta'nın pozisyonunda R.Carlos o topu çizgi üzerinden çıkarmasa bugün çok çok farklı şeyleri konuşuyor olabilirdik.

Bu arada maçtan önce Nobre ve Tello ile başlayan sakatlık furyası maç içinde Gökhan Zan ile devam etti.Sanki Allah bu maçı kazanmamızı istemiyordu.Sanki bu maç bir şeylerin değişimi olacak gibiydi..

Zaten sonrada Fenerbahçe'ni golü geldi.Deivid öyle güzel vurduki pozisyonda ne Hakan ne Ali tandoğan topa hamle yapabildiler.Maç eşitlenmişti.Heh dedim işte.Bizim üstünlüğümüz buraya kadar.Ondan sonra karşılıklı pozisyonlar oldu.Bizimkiler Fener savunmasının hatalarından çok iyi faydalandılar ama golleri değerlendiremediler.Bobo'nun kendi başına oluşturduğu pozisyonda Burak'ın önüne atması gerekirdi ama o şut çekti.Etkili vuramıyınca golde gelmedi.Bu arada Gökhan Gönül'ün kendi çabalarıyla oluşturduğu pozisyonda Alex'in kaleyi tutturamaması ve Semih'in derin pasında Hakan'dan seken topu yine Alex'in etkili kullanamaması Fenerbahçe adına şansız anlardı.

İkinci yarıya Fenerbahçe önde pres yaparak başladı.Bu pres bizim top yapmamızı engelliyordu.Bu arada Fenerbahçe şutlarla etkili olmaya çalışıyordu ama pek tehlikeli değildi bu pozisyonlar.60 dakikada Carlos'un gelişine ceza sahasına yolladığı top Deivid'in şutunun Hakan'dan sekmesi ve Semih'in tamamlaması sonucu 2-1 e getiriyordu.Burada savunma elemanlarının hataları ön plandaydı.

Sonra Fenerbahçe önde presine devam etti.Bunu yapmaları bizim oyunu onların sahasına yıkmamızı engelliyordu.Ve ileridede iyi top sakladılar.Biz ise ileride top taşıyabildiğimiz anlardada iyi kullanamayınca etkili olamadık.Pozisyon bulmakta zorlandığımız bu dakikalarda Bobo'nun ilk goldeki gibi Delgado'nun harika pasıyla bulduğu gol pozisyonunu değerlendirememesi çok kötü oldu.Çalım ya da daha iyi bir vuruş tercihleri varken en zor vuruş tercini seçti ve nitekim gol olmadı pozisyon.Ve sonrasında yine aynı tempo ile devam ederken maç Batuhan'ın bulduğu pozisyon yine saç baş yoldurttu.Eğer orada içeri bıraksa gol olmaması işten bile değildi.Ama o tecrübesizliğinin verdiği eksiklik nedeniyle gol atayım kral olayım yolunu seçti ve çok cılız bir vuruşla bizi bir golden mahrum etti.İşte bu pozisyondan sonra bir kez daha şu kanıya vardım.Bu maçı kazanmamız İlahi kat tarafından istenmiyor.Zaten maçın sonunda yaşanan olayda bu dediğimi kanıtlar bir şekilde.Sadece orta hakem pozisyonu faul olarak değerlendiriyor ama futbolcular,yardımcı hakem herkes pozisyona devam ediyor ve Higuain'in şık kafa vuruşu ağlarla buluşuyor.Ama hakem verdiği hatalı karardan dolayı golümüzü iptal etti.Ve her şey bitti.Kadıköy'de yenilmeme geleneğimiz bitti.Ve Fenerbahçe bizim önümüze geçti.

Zaten hakem bizim maça damgası vurmasa şaşardım.Bütün talihsizliklerinde bizi bulması insanı çıldırtıyor.Valla ben artık talihsizlik olarak düşünmüyorum.Düpe düz bir şeyler yapılıyor bize karşı.Arzuman'ı nasıl bu maça verir bu Federasyon.Var bir bildikleri.Fenerbahçe'liler maçtan önce biz demiştik diyorlar.Beşiktaş hemen bize karşı gereksizce taarruza geçtiler diyorlar.Ne yapsaydık yani.Federasyon maça hakemi atamış artık.Bu bana bir oyunun parçasıymış gibi geliyor ama neyse.Maç içinde Cisse ve Toraman'a hiç gözünü kırpmadan sarıyı basan hakemin yüreği Deivid'i atmaya yetmiyor.Gelde bu olaydan sonra kasıt arama.Hele son dakikadaki pozisyon tam bir facia.Maçı bitirsemde sağ salim havasında çalınmış bir düdük.Burada sadece Gökhan Gönül ve hakem faul olduğuna hükmediyorlar.Oyuncularda çok iyi bildikleri için pozisyonun faul olmadığını pozisyona devam ediyorlar Ve Higuain şık bir kafa vuruşu ile topu ağlara yolluyor.Tüm Fenerbahçeliler yinemi yenemedik cinsinden şoka girecekken Arzuman olaya el koyuyor ve golü iptal ederek Fenerlilerin içine su serpiyor.Arzuman'ın hatası bizim bir golümüzün iptaline neden oldu.Pozisyonda bence kesinlikle faul değil.Zaten maç içinde bu kanıya bir tek hakem varıyor..

Bu maçı kolay kazanabilirdik ama işte bizim şansımız çok az yaver gider.Buda o tür maçlardan birisiydi.

Delgado müthiş oynadı.Bobo bir şeyler yapmaya çabaladı.Pozisyonlar felan oluşturdu tek başına.Ama sadece bir golde kaldı.Higuain bu maçta kesin oynamalı diye düşünüyordum ama Ertuğrul hoca Burak ile başladı maça.Girdikten sonrada bir top geldi ve golünü attı ama hakem saymadı onuda.Topla buluştuğunda etkili bir isim.Bence bu takımda oynamalı.Burak'tan daha verimli olacaktır.Ve Hakan.Maç içinde iyiydi ama yine bir hatası gol yememize neden oldu.İleride çok iyi bir kaleci olacağına inanıyorum.

Lafın özü maçı kazanacak pozisyonları değerlendiremedik ve sonunda attığımız gol sayılmadı.Sağlık olsun.Ama tepkimizi bir şekilde göstermeliyiz.Hakem hatalarından dolayı şu an ligte lider olacağımız yerde 4.sıraya düştük.Bu hataların bizi denk bulmasının sebebi bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Kazanan her zaman haklıdır. Son yıllarda hiç derbi maçlarında futbol konuşulmaz. Kazananlar haklı olur. Yenilenler her seferinde mağdur... O yüzden hakemi ne kadar tartışsak kazanan haklı, kaybeden mağdurdur...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Hem ligden çekileceğiz diyor hemde PAF takım ile çıkacağız diyor.Bi karar verin ayrıca lafı söylemek kolaydır önemli olan tükürdüğünü yalamamaktır.Hadi çekilde görelim..
    Ne zaman ligden çekileceğiz denildi.Allah aşkına söylede öğrenelim Berk.Ben hiç bir yerde duymadım ve görmedimde..
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Hem ligden çekileceğiz diyor hemde PAF takım ile çıkacağız diyor.Bi karar verin ayrıca lafı söylemek kolaydır önemli olan tükürdüğünü yalamamaktır.Hadi çekilde görelim..
    As takımı ligden çekeceğiz dedi

Federasyon taraftarı katil yapmak istiyor..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Dün akşam dedik herkes sinirLi tamam herkes içini saygı sevgi çerçevesinde döksün,yazsın bişeyLer rahatLasın ama görüyorum haLa devam devam devam.ArkadaşLar ya imzaLarınıza mesajLarınıza dikkat edin.Yada ben dikkat etmeye başLıyorum.Artık size Lütfen vs uyarıLarda da buLunmayacağım siz haketmiyorsunuz hiçbirşeyi.

İMZASINDA,MESAJINDA KIŞKIRTICI CÜMLELER BULUNUNALAR SİLSİNLER BEN SİLİP RENCİDE ETMEK İSTEMİYORUM SİZİ.a
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Evet arkadaşlar dün gece ben burada sizleri gerebilecek mesajlar attıysam özür dilerim. Ama Beşiktaşlı arkadaşlar Fenerbahçe rahat kazanır mesajından tahrik oluyorsa ben de bu lig için fazla şerefliyiz mesajınızdan tahrik oluyorum, bunu da belirteyim.

Sizin lehinize hata yapıldığında neden bunu göstermediniz diye soruyorum tekrar?

Olan olmuş, maçı Fenerbahçe kazandı. Semih karambol golcüsü olduğunu bir kez daha gösterdi. Ama hala onu ilk 11'de oynayacak seviyede görmüyorum.

Bir de şunu unutmayalım, sahada mücadele eden bir takım var, oyuncular var. Bobo o olü atsa sonuç farklı olacak. Carlos mu hakemi ayarladı, Alex mi, Vederson mu? Bu oyuncular da sahaya kazanmak için çıktılar. Onlar da hakem hatasıyla kazanmak isterler miydi? Çıkıp oynayıp kazanmak yerine. Nasıl ki Beşiktaşlı oyuncuların hakkı yendi diyrsak Fenerbahçeli oyunculara da haklarını verelim. Aldıkları galibiyete saygı duyalım.

Bu nedenle bir derbi kazanan Fenerbahçeli oyunculara teşekkür ediyorum, bu sevinci bizlere yaşattıkları için.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

O zaman abi siz gündeme getireceksiniz,Erciyes'liler gündeme getirecek..Zaten eğer bence ortada bir haksızlık varsa ben kendi takımımda da söylerim yani gerekirse,ısrarla inkar etmem,çünkü yüzüm olmaz..
    Ayrıca bu olayı geçen seneyi,yok kupa maçını bilmem neyi karıştırmayın bence,çünkü alakası yok bizim isyanımızın bunlarla yada Fenerbahçe ile..
    Bizim fb ile ilgili olan sıkıntımız maçtan önce yapılan açıklamayla ismet arzuman denen hakem arkadaşımızı etki altında bırakmak.Hatta etki altı biraz ağırda,sanki zor durumda bırakmak..ismet arzuman kardeşimiz maçtan önce herkese nasıl maç yöneteceğimi göstereceğim diyor..Şimdi bu adamın kafasında maçı kazasız,belasız,kırmızı kartsız bitireyim yerleşmiş..Semih'in çekmesi için bence 2. sarı kart gerekmez,ama deivid'in Serdar Özkan'ı biçtiği pozisyonda ikinci sarı kart mutlaka gerekir..Maç o sırada 2-1 fenerbahçe lehine devam ediyor..Şimdi bu adam pozisyona biraz uzak kaldığı anladığım kadarıyla,Serdar'da biraz ufak tefek bir oyuncu olduğu için ufak müdahale aldı,atladı zanetti-tamamen kendi tahminim bu..ya da öyle düşünmek istedi çünkü buna faul verip sarı kart vermiyorsan bundan sonra maç yönetme bence..
    Son dakikada ki golü çok konuştuk,düdük te düdük.ben ilk anlamadım düdüğü çünkü yoğun bir gürültü vardı bulunduğum yerde herkes patlamaya hazırdı..Tekrar izlediğimde düdüğü bariz duydum ama ben bu kadar senedir böyle basit faul görmedim açıkçası..Yani son dakika da gol atmaya çalışan takım hava topuna da çıkmayacaksa-açıkçası bence gayet normal bir pozisyondu,Bobo biraz geç çıktı topa ama Gökhan'a etki edicek hiçbir müdahalesi yok- hiç oynanmasın bu lig.
    Bizim fb sıkıntımız maç öncesi açıklamaları sadece,yoksa hakem Deivid'i atmayınca ''Deivid n'olur beni at'' demez.
    Federasyon sıkıntımız maça formsuz bir hakemi atamları,Süper Lig'te maç yönetecek başka hakem yoksa yazıklar olsun böyle süper lige!
    Ama asıl şunlara bakın

gs maçında arda'nın muhteşem oyunculuğuyla kazandırdığı korner ki kendisi de biliyordu aut olduğunu..Yine takımına bir şekilde maçı kazandırmayı misyon edinmiş arkadaş baktı gol atamıyorlar,müsait pozisyonda bıraktı kendini yere..Maç sonucu gs 2-1 Beşiktaş
    ankara maçı,son dakika orta geliyo kaleci boşa çıkıyor,nobre atıyor.Kaleci üzülüyor,Ankara'lılar kaleciye sen n'aptın diyor ama o da ne?bir düdük,gol iptal maç sonucu ankara 0-0 Beşiktaş
    ts maçı,Beşiktaş 2-0 gerinden geliyor 3-2 yapıyor maçın bitmesine uzatmasız 10-12 dakika var,Rüştü topa omzuyla vuruyor,hakem devam ettiriyor..Yardımcı hakemin ısrarla bayrağı havada,gördüm elle oynadı diyor,kırmızı kart görüyor rüştü.oyuncu değişikliği hakkı bitmiş Beşiktaş'ta kaleye Bobo geçiyor.Maçtan sonra yardımcı hakem yanlış görmüşüm özür dilerim diyor. maç sonucu ts 2-3 Beşiktaş
    fb maçı deivid pozisyonunu saymıyorum çünkü o nun kırmızı kartı neyi etkiler bilmiyorum,ama Bobo'nun pozisyonuna faul deyip arkasında gelen gol de verilmeyince artık yeter diyorum yaa,daha 11. haftayı geçtik ne bu derim ben?Metin Tokat-Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu gibi 3 futbol yorumcusu-ki genelde birinin gol dediğine illa diğeri değil der-bu pozisyonun faul olmadığını,deivid'in kırmızı kartında birleştilerse benim daha söyleyecek bir şeyim yok..maç sonucu fb 2-1 Beşiktaş
    Şunu da söyleyeyim ben maç berabere de bitse üzülürdüm,fb deplasmanı bizim her sene 3 puan hedeflediğimiz maç.Hepte öyle olacak,adil şartlarda mücadele edildiğinde..
    Ben hiçbirinde kasıt aramıyorum çünkü hakemin maça öyle şuna kazandırayım diye bir niyetle çıkacağına inamıyorum ama yapamayacaksan yapma arkadaşım.MHK Türkiye'de yetişen hakem yok mu?lig bu arkadaşlara emanetse lign başında ki Süper ekini kaldıralım çünkü hiç anlamı yok.Artık şunu da anladım benim için şampiyonluk,başarı falan önemli değil.Ama biri hakkımı yemeye yeltindiği zaman çok kızıyorum..
    Evet Serkan abi,ben geldiğimden beri deivid'in pozisyonu için kırmızı kart,yada faul değil o pozisyon ne alakası var abicim diyen fblide görmedim..Madem bize söylüyorsunuz neden gündeme getirmediniz diye buyrun meydan sizin,herşey ortada.Ama hala golü savunacaksınız,uğraşmayın çünkü Türkiye gördü olanları.Haa ben fbli birinden böyle bir şey beklermiyim?Beklemem!Neden beklemem?Adam şu ligde ki en belalı(kabul etmeselerde) rakibini yenmiş,pozisyon tartışmaya açık,hakem faul demiş.Belki bende olsam gündeme getirmezdim ama savunmazdımda,buna eminim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ya uzun uzun yazı yazıyorsunuz birbirinizle kavga ediyorsunuz.Fenerbahçe maçı yendi ve bitti.Eğer o faul pozisyonu faul olmasa bile(Faul aslında) ne değişecekki.Fenerbahçe maçı 2-1 aldı.Artık rövanşı bekleyin.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Feyyaz'ın yazısının her harfinin altına imzamı basıyorum.Ayrıca bazı arkadaşlar şey diyor.Geçmiş senelerde bizede yapıldı.Ben hatırlamıyorum bir takıma bu kadar hata üst üste yapıldığını.Hep hakemlerde insandır hata yapar diyoruz.Bu hakemlerin insanlıkları bu sezon neden hep bize karşı tutuyor.Pozisyonların hepsi kritik,çoğu tartışılmayacak kadar net.

O zaman abi siz gündeme getireceksiniz,Erciyes'liler gündeme getirecek..Zaten eğer bence ortada bir haksızlık varsa ben kendi takımımda da söylerim yani gerekirse,ısrarla inkar etmem,çünkü yüzüm olmaz..
    Ayrıca bu olayı geçen seneyi,yok kupa maçını bilmem neyi karıştırmayın bence,çünkü alakası yok bizim isyanımızın bunlarla yada Fenerbahçe ile..
    Bizim fb ile ilgili olan sıkıntımız maçtan önce yapılan açıklamayla ismet arzuman denen hakem arkadaşımızı etki altında bırakmak.Hatta etki altı biraz ağırda,sanki zor durumda bırakmak..ismet arzuman kardeşimiz maçtan önce herkese nasıl maç yöneteceğimi göstereceğim diyor..Şimdi bu adamın kafasında maçı kazasız,belasız,kırmızı kartsız bitireyim yerleşmiş..Semih'in çekmesi için bence 2. sarı kart gerekmez,ama deivid'in Serdar Özkan'ı biçtiği pozisyonda ikinci sarı kart mutlaka gerekir..Maç o sırada 2-1 fenerbahçe lehine devam ediyor..Şimdi bu adam pozisyona biraz uzak kaldığı anladığım kadarıyla,Serdar'da biraz ufak tefek bir oyuncu olduğu için ufak müdahale aldı,atladı zanetti-tamamen kendi tahminim bu..ya da öyle düşünmek istedi çünkü buna faul verip sarı kart vermiyorsan bundan sonra maç yönetme bence..
    Son dakikada ki golü çok konuştuk,düdük te düdük.ben ilk anlamadım düdüğü çünkü yoğun bir gürültü vardı bulunduğum yerde herkes patlamaya hazırdı..Tekrar izlediğimde düdüğü bariz duydum ama ben bu kadar senedir böyle basit faul görmedim açıkçası..Yani son dakika da gol atmaya çalışan takım hava topuna da çıkmayacaksa-açıkçası bence gayet normal bir pozisyondu,Bobo biraz geç çıktı topa ama Gökhan'a etki edicek hiçbir müdahalesi yok- hiç oynanmasın bu lig.
    Bizim fb sıkıntımız maç öncesi açıklamaları sadece,yoksa hakem Deivid'i atmayınca ''Deivid n'olur beni at'' demez.
    Federasyon sıkıntımız maça formsuz bir hakemi atamları,Süper Lig'te maç yönetecek başka hakem yoksa yazıklar olsun böyle süper lige!
    Ama asıl şunlara bakın

gs maçında arda'nın muhteşem oyunculuğuyla kazandırdığı korner ki kendisi de biliyordu aut olduğunu..Yine takımına bir şekilde maçı kazandırmayı misyon edinmiş arkadaş baktı gol atamıyorlar,müsait pozisyonda bıraktı kendini yere..Maç sonucu gs 2-1 Beşiktaş
    ankara maçı,son dakika orta geliyo kaleci boşa çıkıyor,nobre atıyor.Kaleci üzülüyor,Ankara'lılar kaleciye sen n'aptın diyor ama o da ne?bir düdük,gol iptal maç sonucu ankara 0-0 Beşiktaş
    ts maçı,Beşiktaş 2-0 gerinden geliyor 3-2 yapıyor maçın bitmesine uzatmasız 10-12 dakika var,Rüştü topa omzuyla vuruyor,hakem devam ettiriyor..Yardımcı hakemin ısrarla bayrağı havada,gördüm elle oynadı diyor,kırmızı kart görüyor rüştü.oyuncu değişikliği hakkı bitmiş Beşiktaş'ta kaleye Bobo geçiyor.Maçtan sonra yardımcı hakem yanlış görmüşüm özür dilerim diyor. maç sonucu ts 2-3 Beşiktaş
    fb maçı deivid pozisyonunu saymıyorum çünkü o nun kırmızı kartı neyi etkiler bilmiyorum,ama Bobo'nun pozisyonuna faul deyip arkasında gelen gol de verilmeyince artık yeter diyorum yaa,daha 11. haftayı geçtik ne bu derim ben?Metin Tokat-Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu gibi 3 futbol yorumcusu-ki genelde birinin gol dediğine illa diğeri değil der-bu pozisyonun faul olmadığını,deivid'in kırmızı kartında birleştilerse benim daha söyleyecek bir şeyim yok..maç sonucu fb 2-1 Beşiktaş
    Şunu da söyleyeyim ben maç berabere de bitse üzülürdüm,fb deplasmanı bizim her sene 3 puan hedeflediğimiz maç.Hepte öyle olacak,adil şartlarda mücadele edildiğinde..
    Ben hiçbirinde kasıt aramıyorum çünkü hakemin maça öyle şuna kazandırayım diye bir niyetle çıkacağına inamıyorum ama yapamayacaksan yapma arkadaşım.MHK Türkiye'de yetişen hakem yok mu?lig bu arkadaşlara emanetse lign başında ki Süper ekini kaldıralım çünkü hiç anlamı yok.Artık şunu da anladım benim için şampiyonluk,başarı falan önemli değil.Ama biri hakkımı yemeye yeltindiği zaman çok kızıyorum..
    Evet Serkan abi,ben geldiğimden beri deivid'in pozisyonu için kırmızı kart,yada faul değil o pozisyon ne alakası var abicim diyen fblide görmedim..Madem bize söylüyorsunuz neden gündeme getirmediniz diye buyrun meydan sizin,herşey ortada.Ama hala golü savunacaksınız,uğraşmayın çünkü Türkiye gördü olanları.Haa ben fbli birinden böyle bir şey beklermiyim?Beklemem!Neden beklemem?Adam şu ligde ki en belalı(kabul etmeselerde) rakibini yenmiş,pozisyon tartışmaya açık,hakem faul demiş.Belki bende olsam gündeme getirmezdim ama savunmazdımda,buna eminim..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Geçen seneleri karıştırma diyorsun ama karıştırmadan olmuyor işte. Bu lig için fazla şerefliyiz derseniz ben 40 sene öncesini bile karıştırırım gerekirse. Çünkü lehineze yapıldığında böyle davranmıyordunuz.

Sene başından beri Beşiktaş aleyhine hatalı kararlar var doğru, yok diyen de yok sanırım. Buna şans diyen devardır komplo diyen de.

Maçtan önce yapılan açıklamarla ilgili düşüncelerimi yazmıştım. Çok gereksiz ve ortamı germeye yönelik diye. Ama Beşiktaş hemen Fenerbahçe'ye saldırmak yerine evet biz de hakemden rahatsısız, bu maçı kaldıramaz deseydi çok şey farklı olurdu.

Maçı izleyemedim için(herhalde 100 kere yazdım) diğer pozisyonları bilemiyorum. Özeti de 1 kere izledim zaten. O nedenle de net konuşamıyorum.

Şurada çıkıp sorsan hangi taraftar maçı hakem hatasıyla kazanmak ister diye evet diyecek kişinin çıkacağını sanmıyorum. Mesela bir dönem Nobre vardı, artık ondan nefret etmeye başlamıştım çünkü her maç birşeyler yapmaya çalışıyor, hakemi aldatmaya çalışıyor ve bazen de başarıyordu ve biz de kazanıyorduk. Bunu göre göre nasıl keyifli olabilirsin ki kazandık diye?

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Bu konu uzarda uzar. Ama artık olaylar yoldan çıkmıştır. Eğer bugün'de Galatasaray hakemin hatalı kararı yüzünden maçı alır ya da kaybederse lig kaos'a sürüklenir.
    I'm back...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Şunu da söyleyeyim maç hakkında,söylemezsem rahat edemeyeceğim..
    Helal olsun Higuain,yine sonradan girdi,yine büyük sorumluluk aldı.Gelen ortayla topu ağlara da gönderdi,volkan artisti dönüp taraftara hareket çektiğinde de ilk o gitti yanına.Helal olsun kartal yürekli arkadaşım.Seni şimdiye kadar eleştirdiğim,beğenmediğim için burda bütün forumun önünde senden özür diliyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Delgado'yu çok beğendim o da terbiyeli volkanın yanına gitti ve uyardı vede volkanın yaptığı hareketle ve hakemin kararlarıyla futbolun saha içindede saha dışındada örneklerini gördük ...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Beşiktaş taraftarıyız eğilmez başımız arkadaşlar rahat olun

Eğer benim imzamdaki Bu Lig İçin Fazla Şerefliyiz lafı tahrik ediyorsa onu da sileyim.Sorun değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Bu Lig İçin Fazla Şerefliyiz !

Altına imzamı atarım..

Yazıklar olsun "futbolun hakkını vermeyip", haksızlıkta başrolde oynayanlara..

Quote Originally Posted by FeYYaz1989 View Post
    Şunu da söyleyeyim maç hakkında,söylemezsem rahat edemeyeceğim..
    Helal olsun Higuain,yine sonradan girdi,yine büyük sorumluluk aldı.Gelen ortayla topu ağlara da gönderdi,volkan artisti dönüp taraftara hareket çektiğinde de ilk o gitti yanına.Helal olsun kartal yürekli arkadaşım.Seni şimdiye kadar eleştirdiğim,beğenmediğim için burda bütün forumun önünde senden özür diliyorum..
    altına imzamı atarım(bkz: )

yemişim Holosko'u,ForzA Higuain

Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri