Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
391 ile 420 arası toplam 472 sonuç

Konu: TSL 11.Hafta | Fenerbahce - Beşiktaş

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Türkiye'de ne futbol, ne futbolcu, ne yönetici, ne hakem, ne taraftar, ne yorumcu kalmış. Ülkemin evlatları FB-BJK-GS diye boşu boşuna birbirini yiyor. Bu ülkenin terör denen illetten kurtulması için Kuzey Irak'a girilmesi yetmez. Öyle avatara bayrak, msnde iletiye gül koymakla da olmuyor. 70 milyonun tek yürek olması lazım ama görüyorum ki biz hala birlik beraberlik içinde değiliz. Yazık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Türkiye'de ne futbol, ne futbolcu, ne yönetici, ne hakem, ne taraftar, ne yorumcu kalmış. Ülkemin evlatları FB-BJK-GS diye boşu boşuna birbirini yiyor. Bu ülkenin terör denen illetten kurtulması için Kuzey Irak'a girilmesi yetmez. Öyle avatara bayrak, msnde iletiye gül koymakla da olmuyor. 70 milyonun tek yürek olması lazım ama görüyorum ki biz hala birlik beraberlik içinde değiliz. Yazık.
    Bunun futbol ile olan alakasını kuramadım ben?

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by uAmurat91 View Post
    Bunun futbol ile olan alakasını kuramadım ben?
    hala futbol diyorsun. bravo.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    hala futbol diyorsun. bravo.
    O zaman doğrusunu sen açıkla, anlayamadım olayı tam olarak..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe yönetimi maç öncesi hakemden dert yanarken BJK tarafı bu sözleri "gündemi değiştirme çabası" olarak niteliyordu. Şimdi aynısı onların başına geldi.Kader

Geçen sene oynanan Fenerbahçe - Beşiktaş K.Erciyes - Beşiktaş FTK maçlarında da bu skandallar yaşanmıştı. Ulusoy TFF'de bulunduğu sürece de devam edecek.

Bu maça gelirsek ;
    Beşiktaşlıların bazı konularda haklı olduğunu düşünüyorum.Ama kimi konularda katılmadığımı belirteyim.

Hakem gerçekten çok kötü maç yönetti.Oyunu olmadık pozisyonlarda kesti,faulleri es geçti.En önemlisi Deivid'i 2.sarı karttan oyundan atamadı.Çünkü yüreği yoktu.Onun hakkında maç öncesi söyleneneler aklına geliyordu Ki söyleyenler de haklıydı.

Gökhan'a yapılan hareket fauldü bana göre.Ama faul değil derseniz de söyleyecek bir lafım olmaz.Ortada bir pozisyondu. Hakem buna faul çaldı.Düdük duyulmadı.Pozisyonun devamında gol olması hakemin talihsizliğiydi.

Bu maçın ardından dikkat ettim çoğu programda insanları tahrik edici yorumlar,fikirler ortaya atıldı.

"Hakem düdüğü çaldı mı ,çalmadı mı?" "Hakem maçı katletti." gibi.

Medyamız yine iş başındaydı anlayacağınız.

Bu maçın ardından İsmet Arzuman,MHK Başkanı ve Haluk Ulusoy istifa etmeli.Şu olanlar yüzünden tüm kamuoyundan özür dilemelidirler.

Quote Originally Posted by Andriy View Post
    Fenerbahçe yönetimi maç öncesi hakemden dert yanarken BJK tarafı bu sözleri "gündemi değiştirme çabası" olarak niteliyordu. Şimdi aynısı onların başına geldi.Kader
    gundemi değiştirme cabasından ziyade hakemi etki altına almaya çalışma vardı ve nitekimde basarılı olundu,tebrikler
    aziz başkanınız sahiden bazı seylerin, sadece saha içinde kazanılmadıgını ögrenmiş

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Ben TV'den duydum o düdüğü hatta arkasından gelen 2 + 1 düdüğüde..
    Ayrıca BJK'Li kardeşlerim bir bakın bakalım bu sezon fenerbahçenin puan kaybettiği maçlara..verilmeyen penaltılar , fauller , kartlar havada uçuşuyor..lütfen olaylara tek taraflı bakmayın..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Ben TV'den duydum o düdüğü hatta arkasından gelen 2 + 1 düdüğüde..
    Ayrıca BJK'Li kardeşlerim bir bakın bakalım bu sezon fenerbahçenin puan kaybettiği maçlara..verilmeyen penaltılar , fauller , kartlar havada uçuşuyor..lütfen olaylara tek taraflı bakmayın..
    Ya düdük çalsın veya çalmasın Faulmüydü degilmiydi.Bizde biliyoruz Fener'in haksızlıklara ugradıgını.Fener'de bu maçta canımız yanmasın dedi hakemi cok güzel cok ustaca baskı altına aldı.Tebrikler Aziz Başkanınız bu işi biliyor.

Bu ligde tuzu kuru olan tek takım Gs bunuda biliyoruz merak etmeyin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by travis1903 View Post
    gundemi değiştirme cabasından ziyade hakemi etki altına almaya çalışma vardı ve nitekimde basarılı olundu,tebrikler
    aziz başkanınız sahiden bazı seylerin, sadece saha içinde kazanılmadıgını ögrenmiş

BJK'nin maç öncesi açıklamasında FB'nin hakem hakkında söyledikleri için şu ifade yer alıyordu. Olası bir mağlubiyet sonrası gündemi değiştirmek için ortam hazırlama. Şimdi aynısı BJK yönetimi tarafından uygulanıyor.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by welet View Post
    Bu ligde tuzu kuru olan tek takım Gs bunuda biliyoruz merak etmeyin
    Kardeş takımınız
    Hakem hataları yapıldı, yapılıyor ve yapılacak.. Sonuç neyse o dur.. Aynı konu üzerinde devamlı yoğunlaşmanın anlamı yok.. Neticeyi değiştirmeyecek.. Herkesin bir konuda bir fikri vardı.. O fikirde bir kez belirtilir.. Bunu bir çok kez dile getirip sinirinizi burada çıkarmanızın manası yok..

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

O pozisyona fauldu diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim.Tartışmam bile faul olup olmadığını.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    O pozisyona fauldu diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim.Tartışmam bile faul olup olmadığını.
    Rıdvan Dilmen faul dedi dünkü programında. Ki gayet normal. Herkesin görüşü farklı olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Rıdvan Dilmen faul dedi dünkü programında. Ki gayet normal. Herkesin görüşü farklı olabilir.

O da Türkiye'nin Objektif futbol adamlarından, kaldı ki Bobo'nun dirsek temasını nasıl görmezsiniz?
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi ne dirsek teması ne çift kol aralığı yaa ??? deivid'in golü veriliyorsa bu da verilir aksinin söyleyenin aklından şüphe ederim adı üstünde hava topu MÜCADELESİ bale yapmıyorlar orda..

Fenerbahçe li bir yorumcunun bu pozisyona değildi demesi zaten beklenemez R.Dilmen olsa bile... Faul ile alakası yok G.Gönül faul yapıyosada yapıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hadi faulü geçtim yerdeyken bobo'ya tekme sallamasına ne demeli?? madem oyunu durdurdun ona da kart göstermen gerekir ama yookk fenere olur mu hiç yer yerinden oynar sonra mazallah aziz başkan istifa falan eder tadı tuzu kalmaz ligin.. ÇOK YAZIKK büyük takım böyle oluyorsa....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Fenerbahçe li bir yorumcunun bu pozisyona değildi demesi zaten beklenemez R.Dilmen olsa bile... Faul ile alakası yok G.Gönül faul yapıyosada yapıyor...
    Rıdvan Dilmen'in taraflı yorum yapacağını sanmıyorum. Ayrıca aynı programdaki Güntekin Onay'da faul olduğunu söyledi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İkisi Kafa topuna cıktıktan sonra Gökhan bile Faul olmamış gibi koşmaya devam etti faul olmuş olsa direk hakemin yanına gidip itiraz ederdi siz diyosunuzki dirsek attı.Dirsek atmış olsa Gökhan ayaga kalkabilirmiydi !

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, "Affan Keçeci istifa etmeli, İsmet Arzuman hakemliği bırakmalı" dedi.

Siyah beyazlı kulübün yönetim kurulu, genel menajer Sinan Engin ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Başkan Yıldırım Demirören'in evinde yaklaşık 1 saat süren bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantının ardından basına açıklama yapan Başkan Demirören, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci'nin istifa etmesi gerektiğini, İsmet Arzuman'ın da hakemliği bırakması gerektiğini söyledi. Demirören şöyle konuştu:

"Beşiktaş başkanı olarak futbolcularımla, taraftarımla, teknik heyetimle gurur duyuyorum. Ama Beşiktaş'ın haklarını savunamayan Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci istifa etmeli. Siyah beyazlı takımın delegesi olan Keçeci'nin hemen görevi bırakması lazım. Hakem İsmet Arzuman'ın da düdüğünü bırakması lazım. Beşiktaş takımı olarak Sivasspor maçına PAF takımı ile çıkacağız. Taraftarlarımız da o maça gelmesin. Gerekirse sponsorlarımız da bizden desteğini çeksin. Eğer Affan Keçeci ve İsmet Arzuman görevlerini bırakmazlarsa, milli maç arasından sonra tekrar bir değerlendirme yapacağız. Gerekirse sezon sonuna kadar PAF takım ile çıkarız."

2004'te göreve geldiğinde, Türkiye'de iki büyük takımla lig yaratılmaya çalışıldığını dile getirdiğini hatırlatan Demirören, "Ama biz buna izin vermeyeceğiz. Biz ne kadar büyüğüz ki, bizi sahada değil sahadışı oyunlarıyla yeniyorlar. Fenerbahçe'nin maç öncesi yaptığı açıklamalar bu kulübün her zaman yaptığı bir taktik. Hakemi etki altına aldılar" dedi.

bi sitede gördüm değiştirme yapmadan ekledim...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Erman Toroğlu'da faul değil dedi... Hakem Arzuman o kadar kaptırmışki kendini maça ilk 20dk faul vermedi Beşiktaş'a...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yav güntekin onay spiker arkadaşım!! kendince fikir belirtmiş futbol kurallarıyla nasıl değerlendirecek??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rıdvan Dilmen'in taraflı oyurm yapacağını sanmıyorum. Ayrıca aynı programdaki Güntekin Onay'da faul olduğunu söyledi.
    TRT'dekilerde faul degil dedi.Erman Toroglu'da faul degil dedi.Kazım Kanat'da faul degil dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

başkanımıza da helal olsun BEŞİKTAŞ camiası olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım dedi kendisi orayı es geçmişsin kardeş.. bize yakışanda budur zaten BEŞİKTAŞLILIK DURUŞU, birlik ve beraberlik..

BJK'nin maç öncesi açıklamasında FB'nin hakem hakkında söyledikleri için şu ifade yer alıyordu. Olası bir mağlubiyet sonrası gündemi değiştirmek için ortam hazırlama. Şimdi aynısı BJK yönetimi tarafından uygulanıyor.
    tamam işte o ortamı sizler hazırladınız
    hakemi tesir altına alarak
    sizin o açıklamayı yapmanızın sebebide belliydi, kime ne anlatıyorsunuz ki yermiyiz biz bunları

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Kardeş takımınız
    heheh komik seni

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Tam 7 sene futbol oynadım amatör ve lig 3 te sizi temin ederim bu pozisyonların hemen hemen aynılarına hep faul veriliyor.

pskul ve bazı özel sebeplerden şu an sadece antremanlara çıkıyor , amatör bir takımda top oynuyorum..
    Gelipte futbolun içinde olan birinin futbol bilgisinden şüphe edilmesi zordur bana göre.. hava topunda pozisyon ne olursa olsun dirsek ile karşı takım oyuncusuna ufak bir dokunuş bile onu uçurur-evet uçurur , merkez kaç kuvveti ve eylemsizliğin bir sonucudur, ayrıca işin içine yer çekimide girince kesinlikle uçar - buda bariz fauldur çünkü oyuncunun bir şekilde topa müsaitken bu durumu kesilmiştir.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi bobo yerde olsa dediğin doğrudur parmağınla dokunsan dahi etki eder ama bobo da topa zıplıyor haliyle temas ediyorlar birbirlerine bundan daha doğal ne olabilir?? pozisyonun faulle uzaktan yakından alakası yok varsa deivid'in golünde de vardır ki orda yok demek ki bu da bariz gol..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Sabaha kadar tartışsak, ne bu skor değişir, ne hakem Arzuman ne de Affan istifa eder. Değişen birşey olmaz anlıyacağınız.
    (/s)

Bu hareket Beşiktaş tribünlerine !

Volkan'ın Beşiktaş tribünlerine yaptığı bu hareket, bir anda ortalığı karıştırdı.

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı Kadıköy'de 2-1 mağlup ettiği dün akşamki maçtan sonra Volkan'ın Beşiktaş tribünlerine yaptığı bu hareket, bir anda ortalığı karıştırdı.

Volkan'ın maç biter bitmez Beşiktaş taraftarının bulunduğu tribünlere giderek 'sus' işareti yapması Higuain ve Delgado'yu çileden çıkardı. Arjantinli futbolcular hemen Volkan'ın yanına geldi ve uyarılarda bulundu. Bunun üzerine daha da sinirlenen Volkan, Higuain'in üzerine yürüdü.

Olay araya girenler tarafından daha da büyümeden önlendi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abicim onun biz de farkındayız fikir beyan ediyoruz sadece içimizde kalmasından iyidir

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Derbinin tüm ayrıntıları burada!

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi nefesleri kesti. Son dakikada Beşiktaş'ın sayılmayan golüyle büyük tartışmalara yol açan maç anbean Ligtv.com.tr farkıyla sizlere aktarıldı.

Fenerbahçe'nin 2-1 yendiği maçta güzel goller ve kıyasıya mücadelenin ötesinde hakem İsmet Arzuman konuşuldu. Beşiktaş tepkisini sert bir şekilde gösterirken Sivasspor maçına PAF takımıyla çıkma kararı aldı.
    Öte yandan Maraton programında da Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu pozisyonları değerlendirdiler. Bu çok konuşulacak derbinin tüm ayrıntıları Videohaber farklıyla Ligtv.com.tr'de...

Derbide atılan goller sadece Videolig'de... İzlemek için TIKLAYIN...

Derbiyi dakika dakika yaşamak ve haberini okumak için TIKLAYIN...

SAYILMAYAN GOLLER
    Hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş'ın birer golü sayılmadı. Fakat Beşiktaş'ın sayılmayan golü çok konuşulacak.

Fenerbahçe'nin sayılmayan golünü izlemek için TIKLAYIN...

Beşiktaş'ın sayılmayan golünü izlemek için TIKLAYIN...

BEŞİKTAŞ ÖFKELİ
    Beşiktaş maçtan sonra tepkisini sert gösterdi. Beşiktaşlı yöneticiler sıcağı sıcağına çok önemli açıklamalarda bulundular.

Yıldırım Demirören'in açıklamalarını izlemek için TIKLAYIN...

Beşiktaş'tan ilk sert tepki Sinan Engin'den geldi. Engin LİG TV'ye çok önemli açıklamalarda bulundu. İzlemek için TIKLAYIN...

Beşiktaş'ın iptal edilen golünce İsmet Arzuman faul düdüğünü Bobo için çalmıştı.. Türkiye Bobo'nun faul yapıp yapmadığını tartışıyor, peki Bobo ne diyor? İzlemek için TIKLAYIN...

SÖZ MARATON'DA
    Fenerbahçe-Beşiktaş maçı Maraton'da da masaya yatırıldı. Peki Erman Toroğlu Maraton'da olay pozisyon ve diğer pozisyonlar için ne dedi?

Erman Toroğlu Beşiktaş'ın sayılmayan golü için ne dedi? İzlemek için TIKLAYIN...

Beşiktaşlı yöneticiler Deivid'in atılması gerektiğini savundular. İşte Deivid'in faulü ve Erman Hoca'nın yorumu... İzlemek için TIKLAYIN

Erman Toroğlu Beşiktaş'a imalı bir hatırlatmada bulundu. İzlemek için TIKLAYIN...

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin yıldızı kim? Olaylı derbi sonrası tüm gözler maçın hakemine çevrilirken, 90 dakikanın yıldızı olarak hangi futbolcu seçildi? İzlemek için TIKLAYIN...

İŞTE O AN!
    Beşiktaş'ta Gökhan Zan maçın hemen başında oyundan çıkmak zorunda kaldı. Zan'ın sakatlık anı LİG TV kameralarına yansıdı. İzlemek için TIKLAYIN...

DERBİ ÖNCESİ
    Dev derbi öncesi her iki takımın taraftarları kendinden emin açıklamalarda bulundular.

Beşiktaşlı taraftarın görüşlerini izlemek için TIKLAYIN...

Fenerbahçeli taraftarların görüşlerini izlemek için TIKLAYIN...

Her iki takım da stada yoğun güvenlik altında geldiler. İzlemek için TIKLAYIN...

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı Raborto Carlos her hareketi ile bir olaya imza atabiliyor !.. Carlos bu kez de imzasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İzlemek için TIKLAYIN...

Derbi öncesi LİG TV tarafından hazırlanan süper klibi izlemek için TIKLAYIN...

Adnan Polat "Fener ve Beşiktaş'a şaşıyorum" dedi. Açıklamalarını izlemek için TIKLAYIN...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon

Mesaj Yetkileri