Sayfa 19 / 32 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
541 ile 570 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

Ya benim bir kaç sorum olacaktı . Yardım ederseniz sevinirim .
    1- Oyuncuya yeni pozisyon nasıl öğretiliyor ?
    2- Pilot takım nereden nasıl yapılıyor ? Detaylı anlatabilirmsniz

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Quote Originally Posted by excodia57 View Post
    Ya benim bir kaç sorum olacaktı . Yardım ederseniz sevinirim .
    1- Oyuncuya yeni pozisyon nasıl öğretiliyor ?
    2- Pilot takım nereden nasıl yapılıyor ? Detaylı anlatabilirmsniz
    oyuncuya tikla.ordan antremana gır solda gorursun yenı pozısyon dıe ordan ıstedıını sec.pılot klup de yonetım odasına gırıp ıstek yapma kısmından "destekleyen klup ıstegı" ne tıkla olur

Teşekkürlerde 1. soruda ben dediğini yapıyorum ama koyduğum yeni pozisyona kabiliyetli yazıyor ama oyuncu profilinden baktığımda yeni pozisyon yok :S

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Quote Originally Posted by zzizzu View Post
    Ben Oyunu Yükledim.New Game basıyorum Ondan Sonra Acılan Pencerede Menajer Olarak kaydımı yapamıyorum. Takım Seçemiyorum. Kısacası Menajer Olamıyorum. Yani Oyunun En başında Tıkandım Kaldım. FM 2007 den Bahsediyorum.
    c/documents and settıng/fm yı ıkurduun yerel dısk/applıcatıon data/sports ın../fm 2007 burda cache dıe bı dosya war onu sıl sorunun cozulur.
    Not:Applıcatıon data gızlı olabılır bunu gormek ıcın;araclar, klasor seceneklerı,gorunum,gızlı dosya we klasorlerı goster e tıkla

Quote Originally Posted by zzizzu View Post
    Ben Oyunu Yükledim.New Game basıyorum Ondan Sonra Acılan Pencerede Menajer Olarak kaydımı yapamıyorum. Takım Seçemiyorum. Kısacası Menajer Olamıyorum. Yani Oyunun En başında Tıkandım Kaldım. FM 2007 den Bahsediyorum.
    Senin FM türkçe ise ; manager ekledikten sonra yeni manager eklemek istiyormsn diye bir soru çıkacak ona hayır diyecen ingilizce ise no falan dersin ben de ilk oynadığımda takılmıştım orada

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Quote Originally Posted by excodia57 View Post
    Teşekkürlerde 1. soruda ben dediğini yapıyorum ama koyduğum yeni pozisyona kabiliyetli yazıyor ama oyuncu profilinden baktığımda yeni pozisyon yok :S
    hemen olmuo o 1 sene fln gecmesi gerekio galiba.bndede hemen olmamisti.ama sen o oyuncuyu oynatcaginda yeni pozisyonunda oynat ki alissin yavas yavas

arkadaşlar fifa 2007 hakkında bir kaç sorum olacaktı oyuncu yetiştirme nasıl yapılıyor sadece transfer zamanındamı transfer yapılıyor kontratı bitenler nasıl uzatılıyor ünlem var teşekkürler yardımlar için

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by fifadelisibenim View Post
    arkadaşlar fifa 2007 hakkında bir kaç sorum olacaktı oyuncu yetiştirme nasıl yapılıyor sadece transfer zamanındamı transfer yapılıyor kontratı bitenler nasıl uzatılıyor ünlem var teşekkürler yardımlar için
    Burası Football Manager 2007 bölümü Fifa 2007 değil..

Fifa oyunu ile ilgili bilgileri burada bulabilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=46

Arkadaşlar Bundesliga Yüz paketini yüklüyorum...Yapılması gereken herşeyi yapıyorum ama çalışmıyor...Bu sorunu aşmak için neler yapmalıyım?

nasıl takım secicez bi, cvp verin ya

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Quote Originally Posted by Blackangel166 View Post
    Arkadaşlar Bundesliga Yüz paketini yüklüyorum...Yapılması gereken herşeyi yapıyorum ama çalışmıyor...Bu sorunu aşmak için neler yapmalıyım?
    onu yukledikten sonra yeni oyun acman gerekio
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by dejavuburak View Post
    nasıl takım secicez bi, cvp verin ya
    takim seccez derken ne demek istedin menejer profili mi olusturamıosun?

ya ben nerdeyse butun serilerlini oynadim bu oyunun ama hicbirinde 2007 de ki kadar oyuncu sakatlanmasi olmuyodu..buna cozum bulabilicek biri var mi bi yontemi var mi bu kadar cok oyuncu sakatlanmasini engellenmek icin..sagolun simdiden

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Başkanı illa istifa ettirmek istiyorsanız çok para harcayın, oyuncularınızla yüklü sözleşmeler imzalayın, kısacası takımı batırın
    öyle demişsin ama öyle yaparsak başkan bizi takımdan atmasınn..

Red face yardım edin lütfen !!

abi benim sorunum oyunun son türkçe yamasını yükledim fakat , oyuna girdikten sonra belli bir süre geçince beni oyundan atıyor ve demo error ve birsürü yabancı kelime yazıp hata veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim...

Default İkili Averaj Yok mu Oyunda?

Öncelikle merhaba en oyunda bir şeyle karşılaştım size danışmak istedim acaba oyunda ikili avaraj yok mu normalde şampiyonlar liginde bu mevcut ama benim oyunumda bu olmadı belkide versiyonundan kaynaklana bilir eski versiyon kullanıyorum (7,0). Ben Ajaxla kendi evinde berabere kaldım ama benim sahamda yendim onları grupta 11 puanım var ajaxsın 8 sportıng lızbonun 8 puanları var son maçı oynayacaz normalde ben yenilsemde ajaxsı ikili avarajda geçtiğim için gruptan çıkmam lazım ama bu olmuyor hala çıkma potasında değilim resimdede göstereyim size ( bu arada dinomo kievde son sırada ve puanı yok)

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

şöyle bi durum olabilir ajax ın sportinge sportingin de sana ikili averaj üstünlüğü olursa genel averajlara bakılır

Default Transfer

Aziz Başkan kariyerli oyuncular almadığımdan yakındı ve Diabi'ye teklif götürdü... Adam geliyordu fakat yabancı sınırlamasından dolayı iptal edildi. Şimdi 4 oyuncum Türk oldu ve Diabi'ye ben teklif götürdüm fakat Fenerbahçe'yle ilgilenmediğini söyledi... Aziz Yıldırım'ın transfer yapmasını çok vakite geçmeden nasıl sağlayabilirim? Ya da sizin önereceğiniz kaliteli, ismi olan, kariyerli, Fenerbahçe'ye gelebilecek bir oyuncu var mı?

Not: Fiyat önemli değildir

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    şöyle bi durum olabilir ajax ın sportinge sportingin de sana ikili averaj üstünlüğü olursa genel averajlara bakılır

hayır sportıngle ılk maç berabere kaldık ama onların aralarında ikili avarajlar beni etkilemez normalde ben ajaxsı yendiğim için çıkmam gerekirdi benim diğer kayıtlı oyunumdada Türkiye ile dünya kupası eleme gruplarında çeklerle kapıştım son 2 haftaya girmeden önce çekleri 2 maçdada devirdim ama diğer maçlarda puan kaybetmemle son 2 haftaya 6 puan önde girdim yine aynı ikili avaraj sorunu oldu bence bu sürümde bu hata olmalı....
    (ve 3. sırdaki takımı hatırlamıyorum adını ama onları 1 maç yendim 1 maçta beraber kaldım )

Oluyo böle ilginçlikler oyunda...Belki +averaj olarak yakalama şansları olduğundan böle bişey olmuştur...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeş oyunda ikili averaj yok
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

oyuncu etkinleşmesi bir türlü türkçe olmamış buralarda ne yazıyor lütfen biri bana söylesin kendi oyuncununkinde başka seyer rakip oyuncularda başka şeyler yazıyor bunun tamamının tükçesini biliyormusunuz ?

Default gerçeğe uygun olamayan oyuncular?

türkiye ligindeyim ve oyuncu aramadan oyuncu ararken, filtreden asistan menejere "gerçeğe uygun olmayan oyuncuları ayıkla" dediğimde uyruğu türk olmayan 1 oyuncu bile listelenmiyor.problem nerde acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

yabancı kontejanın doludur

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

eet olabilir,eger sadece turkiye den lig sectiysen de olmus olablir

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    yabancı kontejanın doludur

mantıklı bi sebep...teşekkürler dostum.böyle bi özellik olduğunu gerçekten bilmiyordum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

İyide kontenjanla alakalı değildir bence...

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

bencede oyun onu ayarlamıyodur bence

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    İyide kontenjanla alakalı değildir bence...
    kontejanla alakalı olması lazım istersen bi dene

Default Forma Numaraları

Arkadaşlar italya liginde oynuyorum rakiplerimin forma numaraları karışık şekilde yani olması gereken gibi ama şampiyonlar liginde oynadığım bütün rakiplerin forma numaraları 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 diye sıralanıyo neden böyle oluyo sizce?

diğer ligleri seçmediğin için..

Sayfa 19 / 32 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Mesaj Yetkileri