Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 62 sonuç

Konu: Premier League Çoluk Çocuğa Emanet [Ortak Kariyer]

Nesil
    2008
    Yer
    Afyonkarahisar

ikinizede başarılar
    hocam taraftar forvet bekliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Tottenham Bombayı patlattı.Goran Pandev 46.000.000 M YTL Karşılığı Tottenham'da..Pandev 10 numarayı giyecek..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Tottenham Bombayı patlattı.Goran Pandev 46.000.000 M YTL Karşılığı Tottenham'da..Pandev 10 numarayı giyecek..

abi kusura bakma ama PANDEV konusunda kazık yemissin ben pandevi laziodan 19 MİLYON 250 bin ytl'ye aldım.ÇOK HARCAMISSIN.ama hayrını gör

9.1.0 de bi hata var. Everton da Phil Jagielka kalecilik özellikleri taşıyor. Yani kaleciliği de var. Hemde güzel. denedim ordan biliyorum. Position dan bakabilirisiniz isterseniz. fazla büyük bişi değil ama belirteyim istedim. İyi oyunlar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ekleyeyim Forvet te oynuyor. Çok kötü de olsa oynuyor
    Last edited by Cambaz_Fatih : 17.Ocak.2009 at 18:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Cambaz_Fatih View Post
    9.1.0 de bi hata var. Everton da Phil Jagielka kalecilik özellikleri taşıyor. Yani kaleciliği de var. Hemde güzel. denedim ordan biliyorum. Position dan bakabilirisiniz isterseniz. fazla büyük bişi değil ama belirteyim istedim. İyi oyunlar
    Söylediğin iyi oldu yedek kalecilerde iş yok zaten onu koyarım kaleye bir sakatlık olursa

Premier Lig 2. Hafta

Sıkıcı geçen bir maç oldu bizim adımıza. Günün tek sevindirici olayı heralde 3 puan almamızdı yolumuza devam ediyoruz.

Premier Lig 3. Hafta

Arsenal karşısında ilk yarı çok korkak oynayınca 2-0 geriye düştük. 2. Yarı taktiğimi değiştirsemde Arsenal şansının yardımı ile 2. golü kalesinde görmedi ve maçı 2-1 kazandılar

Maçtan Sonra Çıkan Gazete Haberi :

sakary Ali Misafir

eralp güzel başlamıssın ARSENAL macını bosver

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Quote Originally Posted by Cambaz_Fatih View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    O hata değil Jagielka Everton'a gelmeden önceki takımında gerektiği zaman kaleyede geçiyordu yani hata değil o ...

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by sertanbaba View Post
    abi kusura bakma ama PANDEV konusunda kazık yemissin ben pandevi laziodan 19 MİLYON 250 bin ytl'ye aldım.ÇOK HARCAMISSIN.ama hayrını gör
    O,her oyuna göre değişir kardeşim.Sende kötü olabilir,arkadaşta belki gol kralı olucak.Benim başıma Fm serilerinde bu çok geldi..

Victor Moses'i alın...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Premier Lig 2.Hafta

Aslında maça çok iyi başladık ama hatalı goller yiyince yenik duruma düştük.Son dakikada Pavluchenko'nun golüyle 1 puan aldık..

Premier Lig 3.Hafta

İşte bu.Yavaş yavaş toparlanıyoruz.Pavlyuchenko çok iyi oynadı.Hat-trick yaptı.Pandev ise ilk maçında golle tanıştı.Yavaş yavaş yukarlara tırmanıyoruz ..
    Last edited by BaFraLı : 17.Ocak.2009 at 19:52

sakary Ali Misafir

son maç mükemmel olmuş Tolga tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Son maç süper olmuş tebrikler Togiii

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Premier League 4. Hafta

Ligin kalbur üstü ekiplerinden Bolton Wonderers karşısında 10 kişi kalana kadar etkili bir futbol oynadık. Fark dahada açılabilirdi fakat Alexandre Song'un profesyonelce olmayan hareketi sonucu eksik kaldık. 1-0 Olsun bizim olsun diyoruz

UEFA Kupası Rakibimiz

İskoçya'nın güçlü ekiplerinden Motherwell ile kozlarımızı paylaşacağız

1. Ön Eleme Maçı

Maçı baştan sona üstün götürdük fakat forvetlerimizin beceriksizliği sonucu ancak 1-0 kazanabildik. 2. Maç için avantaj sağladık.

Puan Tablosu

Şu anki durumdan oldukça memnunum. Ligde 3. sırada gidiyorum sadece Arsenal'e şanssız bir şekilde kaybettim o kadar.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Roman Pavlyuchenko Ağustos Ayı Ödülünü Aldı..

Premier Lig 4.Hafta

Liverpool karşısında çok iyi başladık.1-0 öne geçtik.1-1 Oldu.2-1 öne geçtik.Ama 80.dk'da Xabi Alonso'nun 30 metreden attığı gole engel olamayınca 1 puanı aldık..

UEFA Kupası Rakip

Portekiz temsilcisi Victoria Guimares ile karşılaşacağız..

Maçta üstün olan taraf bizdik.Tek golle galip geldik.Avantajlı bir skor aldık..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Kop Tottenham Kop Tottenham kop kop kop...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Totthenam çok dengesiz bi' takım,oynaması ve taktik uydurması çok zor,ama takım alıştıktan sonra da tutulması zor.

Pandev konusunda verilen parayı gereksiz buluyorum,onun yerine genç kaliteli bi forvet alabilirdin.

İki takıma da başarılar,Eralp'e herhangi bir önerim yok,çünkü Everton hakkında çok az şey biliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Tolga süpürür ortalığı rakip tanımaz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    O,her oyuna göre değişir kardeşim.Sende kötü olabilir,arkadaşta belki gol kralı olucak.Benim başıma Fm serilerinde bu çok geldi..
    abi bendede coşturuyor abi sen yönetici olmalısın galiba benikariyeri kilitlermisiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Çoluktan ve çocuktan başarı bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Premier Lig 5.Hafta

İyi başladık ama Stoke çok kapalı oynayan bir ekip.73.dk'da Huddleston'un güzel golü galibiyeti getirdi..

Lig Cup 3.Tur Rakip [Sunderland]

Fazla Zorlanmadık.Anichebe'nin attığı 2 golle rakibimizi eledik..

Premier Lig 6.Hafta

Maça çok kötü başladık.Kontradan bulduğumz golle 1-0 öne geçtik.Üstünlüğümüzü koruyamadık.Boateng'de 53.dk'da sakatlandı.3oyuncu değiştirme hakkınıda kullanmıştık.53.dk'dan itibaren 10 kişi oynamaya başlayınca Wigan tek kale oynamaya başladı.64'te Kilbane 1-1 yaptı.81.dk'da ise bariz faul olan bir pozisyonda Kapo topu ağlara gönderdi ve 2-1 yenildik..

UEFA Kupası 1.Ön Eleme 2.Maçı

Fazla zorlanmadık 2-0 galip gelerek UEFA'da gruplara kaldık..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Premier League 5. Hafta

Maça çok etkili başladık ve henüz 36. saniyede Yakubu ile öne geçtik ardından hemen 2. bir gol geldi derken bütün olumsuzluklar üst üste yaşandı nerdeyse ilk gol yedik ardındanda Lescott kızardı fakat 3. golü bulduk ve geri yaslandık. 2. golü yesekte 3. golü yemedik ve bu zor maçtan 3 puanla döndük oyuncularımı tebrik ederim.

League Cup 3. Tur

Kendimizi fazla zormadık ve zayıf rakibimiz WBA Karşısında 2-0 kazanarak bir üst tura yükseldik.

Premier League 6. Hafta

Chelsea karşısında çok iyi bir oyun sergiledik önede geçtik fakat Essien'in uzaklardan attığı şans golüne engel olamayınca yenildik. Olsun moral bozmak yok.

UEFA Ön Eleme 2. Maç

İlk yarı başa baş geçti hatta Motherwell gol bulmayada yaklaştı fakat tecrübe faktörü sayesinde güçlü rakibimizi Bent'in 2 golü ile devirdik UEFA'da gruplardayız.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by LinGoLn_10 View Post
    Kop Tottenham Kop Tottenham kop kop kop...
    Yavaş yavaş kopuyoruz hemşo

Quote Originally Posted by magirus View Post
    Totthenam çok dengesiz bi' takım,oynaması ve taktik uydurması çok zor,ama takım alıştıktan sonra da tutulması zor.

Pandev konusunda verilen parayı gereksiz buluyorum,onun yerine genç kaliteli bi forvet alabilirdin.

İki takıma da başarılar,Eralp'e herhangi bir önerim yok,çünkü Everton hakkında çok az şey biliyorum.
    Evet Pandev'e çok para verdim ama yavaş yavaş hayrını görmeye başlıyoruz

Quote Originally Posted by Sir FRD View Post
    Tolga süpürür ortalığı rakip tanımaz
    İnşl. Ferdi

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Bende Pandevi Barcaya 20 liraya aldım galiba olsun Lazio o parayla Zaratenin bonservisini alır basarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Pandev atar Eralp bakar Eralp transferde sessiz kalma yavrım atak yap , çoştur bizi...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Eralp,taktiği ile alır bu ligi Tolga'nın kalitesi zaten konuşulmaz..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ıkınızde başarılar dılerım coocuklar pandev ıyı adam yav

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çoluk Çocuk Yatırım Yapıyor

Everton ve Tottenham başkanları güzel sonuçlar sonrasında klübün transfer bütçesinde kalan paraları Teknik Direktörlere tahsis ettiği söyleniyor. Eralp Ergin'in bu para ile TOKI'ye başvurarak daire istediği gelen haberler arasında.

Tolga Erol'un ise 15 Trilyon ile Residance zinciri kurucağı söyleniyor

Buldunuz parayi,cebe atiyonuz tabi

2 takim da iyi gidiyor,Eralp güclü takimlarla ilk haftalar da karsilasmis,seri galibiyetler alabilir ilerleyen haftalarda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Premier League Çoluk Çocuğa Emanet
    Katılıyorum.

başarılar diliyorum bütçesiyle birlikte iyi yönetimle tothenham ligi götürür...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri