Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 59 arası toplam 59 sonuç

Konu: 10.2 Türk Futbolcularına Yaradı!

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

yok artık hangi ligler açık abiii ????

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Yama 10.2... Data Geniş+Brezilyalı+Arjantinli+Portekizli+Türk uyruklu futbolcular... Toplam 6 ülke, 8 lig açık...(İngiltere,Almanya,Fransa,İtalya,İspanya,Tü rkiye) ancak Manisa'nın teklifini kabul etti Fatih. Bangoura Chievo'ya gitti. Bakalım başka ne olacak

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Oyuncuları genelde yeni ya teklif yok daha =) Ümit Karan gider yakında Chelsea'ye =)))
    Yeni olan 4-5 oyuncu var. Yabancıların hepsi eski.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

galiba bu sorun sadece türkiye liginde olmuyor diger ligler icinde gecerli Barcelona Hamit'i transfer ediyor Bayern Gimenez'i transfer ediyor vs vs..

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

10.1.0 yamasina yüklemek icin tüm oyunu bastan yüklemekmi gerekiyor?
    bi acidan iyi olmus en kötü oyunculari bile 2-3 katini satabiliyoruz ama barcelona ve real madridin transferi listesi yaklasik 20-30 futbolcuyu buluyor ya. alsalar bile nasil oynatcaklar. bu hatayi nasil yapti sigames cok merak ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by MostapHa View Post

Yeni olan 4-5 oyuncu var. Yabancıların hepsi eski.
    Tekrar gözden geçirdim ligi. İlgi almayan takımlar Eskişehirspor, haliyle Ankaraspor, Kasımpaşa ve GençlerBirliği. Gaziantep'in Brezilyalı'sı iyi takipte. transfer dönemi bitince genel bir inceleme yapacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

10.2'de ki bomba bu demek ki; Transfer Saçmalıkları

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gidin takasla adam alın.. Aydın Yılmazla Afellay'ı takas ettim Gökhan Zan + 2.5 m €'ya Milevski alınabiliyor.. Daha bir sürü şey yapılabilir denemek lazım. Takasla adam alın öyle ucuza satmayın adamları.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Aslinda oyuncu satmanin kolaylastirilmasi iyi olmus fakat oyunculari absürd takimlarin transfer etmesi sacma olmus. Su transfer olayina bir türlü ayar veremediler.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

10.2 Ca ve Pa Nasıl görücez !!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben yamayı yükledim ve memnunum aslında. böyle bişey yok bende ama şöyle yok.ben genelde ilk transfer dönemi transfer bütçesi verme seçeniğini işaretlerim. yani takımlar aralık ayına kadar transfer yapamıyolar bütçeleri olmuyo çünkü bu şekildede daha gerçekçi oluyo yani orjinal kadrolarla oynuyorum aralık ayına kadar. aralık ayının sonuna doğru bütçe veriyolar . daha sonra ocak ayı gelincede böyle saçma sapan tekliflerle karşılaşmıyorum. ama direk oyunu açarken o bütçeleri verme seçeneğini kaldırınca bendede böyle saçma transferler gerçekleşti.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

bende açtım 10.2 de kariyer suan iyi gidiyor bir hatala karşılasmadım oyunculara alıcı çıkıo bu cok guzel bide antalyasporda abdülkadir engin die bi oyuncu çıktı DLC 17 yaşında daha mütkiş özellikleri 1.2 M Euroya aldım gelecekte Ömer toprakla müthiş bir ikili olacaklar ben cok beğendim yamayı daha hata vermedi umarım vermez

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    10.2 Ca ve Pa Nasıl görücez !!!!
    bu terimler nedir acaba açıklamanız mümkün mü ??

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    bu terimler nedir acaba açıklamanız mümkün mü ??
    Current Ability(CA)($imdiki Yetenek): oyuncunun $uanki yetenegi.

Potential Ability(PA)(Potansiyel Yetenek): oyuncunun ileride geli$me gösterdiginde olu$acak olan yetenegi.

bu degerler 0-200 arasindadir. 0 minimum 200 maksimum degerdir.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

hmm anladım tesekkurlerde 0-200 arası sayıları ben goremedım onlar yıldız olarak mı aktarılmış

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    hmm anladım tesekkurlerde 0-200 arası sayıları ben goremedım onlar yıldız olarak mı aktarılmış
    Oyunda görememenin nedeni oyunun gerçekçiliğinin ve heyecanının bozulmaması. Asistanların kendi oyuncularına, scoutlar diğer oyunculara hata payıyla yıldızlar verebiliyor ve oyuncunun yeteneği ve potansiyeli hakkında fikrin oluyor.

arkadaşlar boşa konu açmak istemedim en uygunda buraı geldi bir sorum olucak..steam den oyunu aldım 1 sitede fm 2010 türkçeyi buldum ama yapamadım nedeniyse galiba steam güncelliyo dosyaları bana göre??hem steam hem türkçe kullanan varmı acaba aranızda??

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Oyunda görememenin nedeni oyunun gerçekçiliğinin ve heyecanının bozulmaması. Asistanların kendi oyuncularına, scoutlar diğer oyunculara hata payıyla yıldızlar verebiliyor ve oyuncunun yeteneği ve potansiyeli hakkında fikrin oluyor.
    tamam kardeş teşekkür ederim

Nesil
    2007

Böyleyse oynanmaz bu yamayla; 10.1 kötü 10.2 daha da kötü.Diğer yamayı beklicez artık...

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

her patchde farklı bir hata oluyor nedense tr liginde. ne zaman sorunsuz düzgün bir tr ligi oynayacağız merak ediyorum.

ilk sezon £52M
    ikinci sezon £50M
    üçüncü sezon £29M
    toplam £131M

ayrıca iyi paraya satabileceğim bir sürü normal kadrodan kişi var. arda turan, ufuk ceylan, mehmet topal, uğur uçar, serkan kurtuluş, aydın yılmaz, cem sultan, çetin güngör, emre çolak, berkin aslan vs.

ve sattığım futbolcuların hiçbiri alıp sonra sattığım oyuncu değil. hepsi gsnin oyun başındaki kadrosundaki oyuncular

italyada, ispanyada, ingilterede 160-170lik adamları £10M'a satmak için zorlanırken trde bu futbolcuları çok iyi paraya satabiliyorum.

ne zaman tr tam istenilen, hatasız bir şeekilde olacak çok ama çok merak ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by SYLaR View Post
    ne zaman tr tam istenilen, hatasız bir şeekilde olacak çok ama çok merak ediyorum.
    bu olay sadece türkiye liginde olmuyor dünya üzerinde yapilan transferlere bir göz atarsan anlarsin.. barca,real,inter,man u vs. gibi avrupanin devleri gidip 30-32 lik oyunculara birsürü para bayiliyorlar en azindan benim oyunumda öyle oldu..

Gökhan Zan Arsenal'e nasıl gitmiş ya

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

uçakla? herkes hata yapabilir, önemli olan bunun alışkanlık edilmemesi derim ben. Bırakın bir kerede Arsenal, Barça, Chelsea kazıklansın...hep bzim takımların aldığı adamlar mı fos çıkacak?!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bende ufak bir deneme yaptım az önce Beşiktaş'ta yeni bir oyun açıp izlenen olsun olmasın oyuncularımı kulüplere önerdim.
    en yüksek teklifi Sivok'a aldık. sırasıyla gelen teklifler...
    10.75milyon €...sivok (stoke)
    8,5milyon €.......tello (genoa)
    8,25milyon €....ernst (man.city)
    7.5milyon €......batuhan (barça!)
    5,5milyon €.....holosko (ajax)
    bunun yanında as takımda neredeyse hiçbir oyuncu elde kalmıyor Yusuf'a bile 1milyon € teklif aldım...ciddi bir düzeltme lazım bu transfer sorununa. şubatı'ı beklicez artık....

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

10.1 yamasıyla oynuyorum sırf bu olaylar yüzünden
    Sentugo.

Kewell'i 17 M euroya Real'e sattım bende..
    inşallah 10.3 böyle olmaz..
    iletişim: [email protected]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Sorunsuz bi Türkiye Ligi hayal beylerrr mümkümse oynamıorm acmıyorum da artık emegi gecen herkese tesekkürleer

sigames rezillikteki son perdeyi her zaman bir adım öteye taşımayı nasıl başarıyor şaşıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ömer Erdoğan'ı satıp takımı baştan kuruyorum Bursaspor'la : ) Ruslar 5'ten aşağı vermiyolar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri