Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 221 sonuç

Konu: De Kuip'ten Mestella'ya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

de guzman gıbı adam satılırmı yonetıme bak!! kalecı ıcın logan baılly muthıs bır kalecı kardes kacırma derım.. basarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    de guzman gıbı adam satılırmı yonetıme bak!! kalecı ıcın logan baılly muthıs bır kalecı kardes kacırma derım.. basarılar
    kardes hic sorma transfer yapmayacagım ama guzman da benim için bitmiştir reddettim ilk basta hemen dedi ben gitmek istiyorum huzursuzluk yarattı ama ben bu takımla kupayı alacagım
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

kardeşim sen sıkma canını elinden geleni yap başarılı ol sonra eğer avrupa liglerinden herhangi birini açtıysan ordan bir takıma geçersin...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

HOLLANDA LİGİ 18. HAFTA

Evimizde galip geldik ama takımda bir moral bozuklugu var

HOLLANDA LİGİ 19. HAFTA

İstatistiklerden de anlasılacagı gibi ii top oynadık ama üstümüzde kara bulutlar dolasıyor..

HOLLANDA LİGİ 20. HAFTA

İşte 17 lik yıldız adayı Wijnaldum cıktı golünü attı 3 puanı kazandırdı. Güvenimi bosa cıkarmadı

HOLLANDA LİGİ 21. HAFTA

ve yine yenildik ama düzelecegimize inanıyorum bu macta ben oynadım groningen kazandı.
    Oyunculara 2 gün izin verdim kafalarını dinlesinler biraz
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Son mağlubiyet kötü olsada telafi edersin.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

HOLLANDA LİGİ 22. HAFTA

Evimizde rahat bi oyunla NEC Nijmegeni maglup ediyoruz...

HOLLANDA LİGİ 23. HAFTA

Ve beklenen patlama Roy Makaay dan geliyor...

HOLLANDA LİGİ 24. HAFTA

Evimizde gol sov yapıyoruz. Piatti 4 gol atarak yıldızlasıyor...

HOLLANDA LİGİ 25. HAFTA

Bu sefer Sparta Rotterdam ı bozguna ugratıyoruz

HOLLANDA LİGİ 26. HAFTA

Twente ile berabere kalarak sampiyonluk büyük bir yara alıyoruz...

VE 26. HAFTA SONUNDA OLUSAN PUAN DURUMU

Liderliği tekrar ele gecirmenin mutlulugunu yasıyoruz. Sampiyonluga cok az kaldı!!!

Evet arkadaslar puan durumu yerine yanlıs bir resim eklemişim kusura bakmayın oynayıp ekle karısıyor bazen affınıza sıgınıyorum [/B][/B][/B]
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

hadi bakalım son puan durumu nasıl yanlış koymuşsun sanırım

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

HOLLANDA LİGİ 27. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 28. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 29. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 30. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 31. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 32. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 33. HAFTA

HOLLANDA LİGİ 34. HAFTA

SEZON SONU OLUSAN PUAN DURUMU

Bir sezonu geride bıraktık. Eger bir degerlendirme yapacak olursak ligin en iyi top oynayan takımı bizdik Son haftalarda aldıgımı yenilgi ve braberliklerde bile rakibimiz ezdik ama onlar 2 defa geldi ikisi goldü daha sonra takım olarak moral cöktü ve ligi ücüncü bitirdik. Playoff macları oynayacagız Birazdan rakibimiz acıklayacagım....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    PLAYOFF 1. TUR İLK MACI

PLAYOFF 1. TUR İKİNCİ MAC

Evet arkadaslar AZ ye elendim ama simdi rakip PSV bu playoffları bilen biri bana anlatabilir mi acil!!!![/B][/B]
    Last edited by GeorgeWeah : 28.Mayıs.2008 at 03:32
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ligi son haftalarda aldığın mağlubiyetlerle 3.olarak bitirmişsin.İnşallah seneye şampiyon olursun.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Tebrikler, De Guzman'a inat ...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

PLAYOFF 2. TUR İLK MAC

GÜZEL OYUN ESLİĞİNDE RAHAT BİR GALİBİYET ALDIK...

PLAYOFF 2. TUR İKİNCİ MAC

EVET YENİLMEMİZE RAGMEN PSV Yİ ELİYORUZ
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Ligi son haftalarda aldığın mağlubiyetlerle 3.olarak bitirmişsin.İnşallah seneye şampiyon olursun.
    Evet yunus son hafta ne olduysa bir dizi maglubiyet sampiyonlugu kaybetmemize neden oldu. Bu arada sana cok tesekkür ediyorum su kariyerde yeni resimleri ekleyince ilk cevap hep senden geliyor emegin karsılıgını vermeyi biliyorsun dğer arkadaslara da tesekkür ediyorum yorumları için tabii ki ama bakıp ta cevap yazmayan arkadaslara sesleniyorum lütfen tek benim icin degil tüm arkadaslar için emeklerin karsılıklarını verelim
    Last edited by GeorgeWeah : 28.Mayıs.2008 at 13:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    TariboWest

Güzel ve zevkli bir sezon olmuş. İkinci sezonunda bu takımla devam mı edeceksin yoksa yeni bir takımamı transfer olacaksın? Kamuoyu bunları merak ediyor

Bu arada büyük oyuncun mu var derdin var. Ama zaten yönetim oyuncunu satmasa bile bir süre sonra De guzman kendisi gitmek isteyecekti. 2012'e kadar oynadığım Bayern Münih kariyerimde Feyenordan İnter'e ilk yıl 16.5 milyon pounda iki yıl sonra da Chelsea'ye 21.5 milyom pouanda transfer olmuş. Şimdi girip baktım o oyuna O yüzden bence fazla sorun yapma, tabi ki yine de sen bilirsin..

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

PLAYOFF MACLARI SONUCU OLUSAN PUAN DURUMU

FEYENOORD UEFA KUPASINDA!!!

Evet arkadaslar ben de daha yeni cözdüm playoffları iki turu yenen ŞL ye gidiyor Twente ye bakın Şl hakkı kazandı

FUTBOLİK YİNE OLAY YARATACAK MANSET ATTI

Genc yıldız Piatti ye büyük klüplerden teklif geliyor. Piattinin degeri de yükseldi Yine yönetimin araya girerek Piattiyi satması teknik direktör Ümit Boğa nın korkusu Ama yine ögrenilen habere göre eger Piatti de giderse Ümit Boğa Feyenoord dan ayrılabilir...
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Olsun son mağlubiyetlere rağmen play off larda UEFA ya gitmişsin o da güzel bakalım gelecek sezon takımda kalcakmısın 4 gözle bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Olsun Uefaya gitmen güzel seneye senden Uefa kupasını bekliyoruz.

Quote Originally Posted by celikhalit8 View Post
    Güzel ve zevkli bir sezon olmuş. İkinci sezonunda bu takımla devam mı edeceksin yoksa yeni bir takımamı transfer olacaksın? Kamuoyu bunları merak ediyor

Bu arada büyük oyuncun mu var derdin var. Ama zaten yönetim oyuncunu satmasa bile bir süre sonra De guzman kendisi gitmek isteyecekti. 2012'e kadar oynadığım Bayern Münih kariyerimde Feyenordan İnter'e ilk yıl 16.5 milyon pounda iki yıl sonra da Chelsea'ye 21.5 milyom pouanda transfer olmuş. Şimdi girip baktım o oyuna O yüzden bence fazla sorun yapma, tabi ki yine de sen bilirsin..

ben bu oyuncuyu o kadar çok almak istedim ki 25 milyon euro verdim sonraki satıştan %50 lik bi oran verdim ama banam ısın demedi satmadılar
    Last edited by pascal88 : 28.Mayıs.2008 at 18:20

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

VE SEZONUN SONA ERMESİNDEN SONRA ÜMİT BOĞA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
    İŞTE O BASIN TOPLANTISININ ÖZETİ:
    Evet arkadaslar koca bir sezonu geride bıraktık. Playofflarda Az yi elemiş olsaydık su an sampiyonlar liginde olacaktık. Ama saglık olsun olmadı. Transfere gelince bu sene takımdan 5 kişi gönderecegim. Su an isim vermem dogru olmaz. Ama bugün saat 17:30 da resmi acıklama yapılacak transferle ilgili... Yönetime halen kırgınım o yüzden transfer yapmayacagım gecen sene kiralık olan oyuncualrım vardı. Ben burda yokken gönderilen onlar da geri döndü. Hazırlık kampında onları deneyecegim. Sonra kararımı verecegim...
    TariboWest

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    VE SEZONUN SONA ERMESİNDEN SONRA ÜMİT BOĞA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
    İŞTE O BASIN TOPLANTISININ ÖZETİ:
    Evet arkadaslar koca bir sezonu geride bıraktık. Playofflarda Az yi elemiş olsaydık su an sampiyonlar liginde olacaktık. Ama saglık olsun olmadı. Transfere gelince bu sene takımdan 5 kişi gönderecegim. Su an isim vermem dogru olmaz. Ama bugün saat 17:30 da resmi acıklama yapılacak transferle ilgili... Yönetime halen kırgınım o yüzden transfer yapmayacagım gecen sene kiralık olan oyuncualrım vardı. Ben burda yokken gönderilen onlar da geri döndü. Hazırlık kampında onları deneyecegim. Sonra kararımı verecegim...
    başarılar inşallah onlarla daha iyi olursun transfer haberlerini beklliyorus

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

FOTOMAC GAZETESİ YAZIYOR.. YAZIYOR.. YAZIYOR..

PİATTİ DE GİTTİ

Ögrenilen habere göre Piatti gitmek için Ümit Boga dan izin istedi. Buna hayır cevabını veren manager gelen teklifleri reddetti. Daha sonra De guzman da yasananların aynısının olmaması için Piattiyi yollamaya karar verdi. Ve yine teklifler yagmaya basladı. Ümit Boğa oyuncusunu 15 milyon euro ya takımlara önerdi ve teklif Palermo dan geldi. Ama ne yazıktır ki cok bilmiş feyenoord baskanı tekrar devreye girdi ve sattı.. (Agzımın tadıyla bi türlü oyuncu satamadım bu baskandan dolayı )

VE FEYENOORD TA YAPRAK DÖKÜMÜ DEVAM EDİYOR

LEE CHUN-SOO 3.5 MİLYON EURO YA DERBY COUNTRY DE

ANDWELE SLORY İSE 4.5 MİLYON EURO KARSILGINDA UDİNESE DE

KİRALIK GÖNDERİLENLER

TİM VİNCKEN

MİCHAEL JANSEN

AYRICA KLÜBÜMÜZLE SÖZLESMESİ BİTEN MOLS İLE DEAM ETMEYECEGİMİZ KARARIMIZI BİLDİRDİK...

BU OYUNCULARIMIZA BİZE VERDİĞİ HİZMETLERDEN DOLAYI TESEKKÜR EDİYOR YENİ FUTBOL YASANTILARINDA BASARILAR DİLİYORUZ
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet daha öncede transfer yapmayacagımız sölemiştik işte transfer yerine yedek takımdan as takıma cıkardıgım oyuncular

KARİM SAİDİ

DWİGHT TİENDALLİ

Bu genc oyuncuya sag tarafı emanet ediyorum güvenimi bosa cıkarmaycak bi yetenege sahip

SEBASTİAN PARDO

Yaratıcılıgı ve oyun zekasıyla öne cıkıyor. Ayrıca ii bir frikikci...

JAKOB LENSKY

Bu oyuncuyu da 19A takımından as takıma cıkardım ve Sebastian pardo ile dönüsümlü oynayacaklar ama cok büyük bir yetenek

VE GELDİK EN SON VE EN İYİ ADAMIMIZA

DİEGO BİSESWAR

Bu özellikleri ile bile De guzman kadar etkili oyun trazı pozisyonu aynı De guzmanı hatırlatıyor ve burdan De guzman a bi gönderme yapmak isityorum "FEYENOORD TA DE GUZMANLAR BİTMEZ" [/B][/B]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    MANAGER ÜMİT BOGA İLE FEYENOORD BASKANI YANYANA BASIN KARSINA CIKTI!!!
    ÖNCE KONUSAN BASKAN ARTIK SORUNLARIMIZ GERİDE KALDI DEDİ. BASKANDAN SONRA KONUSAN ÜMİT BOGA İSE YÖNETİME DAHA DOGRUSU BASKANIMA KIRGINLIGIM VARDI. AMA ARAMIZDA KONUSTUK VE HALLETTİK VE ÜMİT BOGA AGZINDAN BAKLAYI CIKARDI. YENİ BİR SANTRAFOR ALACAGIZ

VE HOLLANDA LİGİ BASLIYOR

1. HAFTA

2. HAFTA

3. HAFTA

EVET ARKADASLAR FORVETE İKİ İSİMLE ANLASTIK

BİRİ TANIDIK BİR İSİM DEİVİD DE SOUZA

DİĞER İSİM İSE SEKOU CİSSE

EVET ARKADASLAR BU İKİ OYUNCUYLA ANLASILDI VE TRANSFERLER ERTELENDİ TRANSFERİN SON GÜNÜNE SİZCE HANGİSİNİ ALAYIM ARTIK MAKAAY YASLANDI O YÜZDEN BU TRANSFER
    Last edited by GeorgeWeah : 29.Mayıs.2008 at 01:17
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Çok güzel gidiyorsun.Devamını bekliyoruz.7 tane atmıssın , Bravo
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

güzel gidiyorsun..başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim lige güzel başlamışsın.Bence Sekou Cisse'yi al.

Ümit kardeşim çok iyi gidiyorsun geçen sene şanssızlıktan dolayı kaybetmişsin şampiyonluığu ama bu sene inanıyorumki şampiyon olcaksın sen transfer yapmasanda bu takımı şampiyon yaparsın senin taktik bilgine güveniyoruz maçların devamını dört gözle bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

HOLLANDA LİGİ HEYECANI KALDIGI YERDEN DEVAM EDİYOR

HOLLANDA LİGİ 4. HAFTA MACI

EVET ARKADASLAR EVİMİZDE GEREKSİZ BİR PUAN KAYBEDİYORUZ DİKKAT ETTİYSENİZ İLGİLENDİĞİM SEKOU CİSSE İKİ GOL YAZDI..
    BU MACTAN SONRA SEKOU CİSSE Yİ RENKLERİMİZE BAGLADIK. DUYURULUR!!

HOLLANDA LİGİ 5. HAFTA

TWENTE NİN EVİNİ BASINA YIKIYORUZ ADETA GOLLER PARDO ANDRE BAHİA VE STANCUDAN

HOLLANDA LİGİ 6. HAFTA

YENİ TRANSFERİMİZ SEKOU CİSSE NİN İKİ GOL ATARAK YILDIZLASTIGI MACTA GRONİNGEN İ EVİNE ELİ BOS GÖNDERİYORUZ
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler güzel gidiyorsun Sekou'yu alarak doğru bir karar vermişsin.

güzel gidiyorsun ümit devamınıda getir son haftalarda düşüse geçme yine eğer bu formun devamını getirirsen şampiyon olursun

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

UEFA SERÜVENİ BASLIYOR

UEFA KUPASI 1. ROUND İLK MACI

DEPLESMANDA RAKİBİMİZ BOZGUNA UGRATIYORUZ SEKOU CİSSE YİNE HAT-TRİCK YAPIYOR

HOLLANDA LİGİ 7. HAFTA

AZ İLE DEPLASMANDA BERABERE KALDIK AMA BİRCOK FIRSATTAN YARARLANAMADIK

VE SİMDİ SIRA HOLLANDA KUPASINDA

1. TUR MACI

RAKİBİMİZ ZAYIF OLMASINA RAGMEN COK İİ MÜCADELE ATTİ AMA YEDEKLERLE CIKMAMIZ DA EN BÜYÜK ETKENLERDEN...

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

UEFA'da süpersin. Ligdede iyisin. Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

HOLLANDA LİGİYLE DEVAM EDİYORUZ

HOLLANDA LİGİ 8. HAFTA

EVİMİZDE SON DAKİKALRDA GELEN GOLLE MAGLUP EDİYORUZ

UEFA KUPASI 1. ROUND İKİNCİ MAC

EVİMİZDE DE 4 GOL ATIYORUZ VE GRUPLARA KALIYORUZ

HOLLANDA LİGİ 9. HAFTA

PARDO TİENDALLİ VE BİSESWAR IN GOLLERİYLE GALİP GELMESİNİ BİLDİK

HOLLANDA LİGİ 10. HAFTA

PSV Yİ FARKLA MAGLUP EDİYORUZ...

PUAN DURUMU

TariboWest

Psv maçı süper olmuş dostum.. Yalnız kariyerinde şu ana kadar Ajax'ın gösterdiği performans beni şaşırttı. Umarım bu sezon şampiyonluğu kaptırmazsın.. Başarılar

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri