Sayfa 21 / 34 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
601 ile 630 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de ilk devre sona erdi.

İlk yarıyı güzel bir şekilde noktaladık.Lideriz ve puan farkı da istediğimiz gibi.İkinci yarıya başlarken ilk 6-7 hafta galibiyet serisi yakalarsak Şampiyonluk erkenden gelecektir diye düşünüyorum.Bu sezon bu kadar iyi olmamız da ki en büyük etmen savunmada ki muhteşem başarımız.Özel olarak bir savunma dizilişi vs vs çalıştırmıyorum takıma fakat son 2 senedir aynı takımla mücadele etmemizin ve ön liberolu sistemi iyice takıma monte ederek savunma konusunda rahatladığımızı düşünüyorum.Hücum yönün de de oldukça iyiyiz fakat aksayan tek tarafımız sol açık.Yusuf Erdoğan'ın eski halinden eser yok adeta.Belki oraya bir transfer düşünebilirim devre arasında.

İlk yarının sonunda takımımızdan bireysel veriler.

Burada Cenk Gönen'i çok ayrı bir yerde tutmak gerektiğini düşünüyorum.Çünkü oynadığı süreç boyunca çok az gol yedi tabi bunda savunmanın da etkisi vardı fakat Cenk'de bireysel olarak oldukça iyiydi.Sakatlandığı süreçte ise yedek kalecilerimiz yedikleri goller ile ümitsizliğe sürdü bizi fakat henüz yaşları genç onlara da güveniyoruz.Enes ve Umar gol yükümüzü çektiler adeta.İkisi de gol yollarında oldukça etkililer.Umar ve Hakan gol paslarında etkili oldular.Burada dikkat edilmesi gereken isim Umar hem gol hem de asist katkısında takıma katkısı oldukça büyük.Enes , Umar ve Cenk bu sene oldukça sivriliyorlar.

Avrupa'da güzel kura sonucu hedeflerimizi büyüttük.

Sezona Şampiyonlar Liginde başladık.Direk gruplardan başlamamız bizim için büyük şanstı fakat ya kadro yetersizliği ya da taktiğin Avrupa takımlarına başarılı olmaması sonucu grubumuzu 3.bitirerek Uefa Avrupa Ligin'de yolumuza devam edeceğiz.Tabi bu bizim için çok daha büyük avantaj.3 sene önce çeyrek final gördüğümüz bu turnuva da başarılı olma şansımızı çok daha yüksek görüyorum açıkçası.Geçen sene şanssız bir şekilde Barcelona ile eşleşmiştik fakat bu sezon daha şanslı olduğumuzu söylemek mümkün önce Rubin ile eşleştik turu geçersek yine rahatız ve bu sene yarı final'e kadar yolumuz açık gibi duruyor umarım yanılmam ve yarı finali görebiliriz.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence bir şanssızlık olmazsa çeyrek yolu gözükmüş.Birde Arda Turan iyi forma şansı bulmuş.Kendisinden daha düşük bir performans bekliyordum

Cok iyi bir kura cekmisiz, en az ceyrek final goruruz bu sene

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Bence bir şanssızlık olmazsa çeyrek yolu gözükmüş.Birde Arda Turan iyi forma şansı bulmuş.Kendisinden daha düşük bir performans bekliyordum
    Arda forma buldukça iyi oynuyor , pek sırıtmıyor ama yavaş yavaş düşüşe geçti tabi yaşlanıyor.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Cok iyi bir kura cekmisiz, en az ceyrek final goruruz bu sene
    Kura şansımız ilk defa yanımızda , Yarı final'i hedef koydum umarım Yarı Final oynayabiliriz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 18. 19. ve 20.Hafta Maçları.

3 Maçta 2 galibiyet 1 mağlubiyet aldık , Beşiktaş maçında oldukça rezil bir futbol vardı sahada.Bende ne olduğunu anlayamadım.Eğer maçı kazanabilseydik puan durumunu koyup Şampiyonuz diyebilirdim fark iyice açılacaktı ama tekrardan ortak olmaya yaklaştı diğer takımlar.3 maçta da gol yedik bunu hiç yakıştıramadık üstelik 3 maçta 5 gol yemek oldukça kötü

18.Hafta : Samsunspor : 2 Gençlerbirliği : 1

19.Hafta : Ç.Rizespor : 1 Samsunspor : 2

20.Hafta : Samsunspor : 1 Beşiktaş : 3

Türkiye Kupasında Grubumuzdan 2.Olarak Çıkıyoruz.

Grup maçlarında her zamanki gibi yedek oyuncularımızdan kurulu kadromuzla maçlara çıktık.Yusuf Erdoğan'da yavaş yavaş yedek takım için uyumlu hale gelmeye başladı ligde ki kötü performansından dolayı.Kupa maçlarında bir yıldız kazandık diyebilirim '' Kabir '' Türkiye kupasına ait tüm rekorları kıracak gibi.Bu arada kupa da yarı Final'de rakibimiz Beşiktaş oldu.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 21.22. Hafta maçlar ve puan durumu.

Beşiktaş mağlubiyetinden sonra tökezlermiyiz diye düşündüm ama takım beni yanılttı ve iki maçı da süpürerek kazandık ve 2 maçta 6 puan alarak takipçilerimiz ile aramızı iyiden iyiye açmış durumdayız.Enes bayadır suskundu Es - Es maçında 3 gol atarak bizi sevindirdi.Alt yapıdan çıkan genç sağ bekimizi de 11 e monte ediyoruz ve pek sırıtmıyor.Erciyes maçının adamı seçilerek doğru tercih yaptığımızı gösterdi.

21.Hafta : Eskişehirspor : 0 Samsunspor : 3

22.Hafta : Samsunspor : 2 K.Erciyesspor : 0

22.Hafta sonunda oluşan puan durumu.

Artık Şampiyonluk çok yakın ve son haftalarda oldukça rahatız diyebilirim.

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Şampiyon Samsun oley oley oley

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Şampiyon Samsun oley oley oley
    hahaha daha hiç birşey kesin değil maalesef Ne olacağı belli olmuyor bi anda tökezlemeyiz herhalde

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

bi bedduama bakar

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    bi bedduama bakar
    Birkaç hafta daha devam edeyim de ondan sonra tekrar görüşelim

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Avrupa Ligi 1.Eleme Turu 1.Maçı.

Samsunspor : 3 Rubin : 1

Kendi sahamızda rahat bir galibiyet elde ediyoruz fakat Rubin'i de kasaplığından dolayı tebrik ediyoruz.Henüz maçında başında 6. ve 10. dakika da önce Hasan Ali'yi sonra Salih Uçan'ı sakatlayarak dengemizi bozdular fakat Enes Ünal faktörünü unuttular ve o da kendini çok güzel hatırlatarak rakibi eli boş gönderdi Rusya'ya artık tur çok yakın !

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post

Birkaç hafta daha devam edeyim de ondan sonra tekrar görüşelim
    ahahahahha hönkürdüm

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Avrupa Ligi 1.Eleme Turu 2.Maçı.

Rubin : 1 Samsunspor : 3

İlk maçta ki rahat futbolumuzu deplasman da da sergiliyoruz ve rahat bir galibiyet alarak bir üst tura adımızı yazdırıyoruz.Enes Ünal yine üst seviye oynadı ve galibiyette büyük pay sahibi oldu.Avrupa Ligi tam da bize göre denk veya bi tık üstümüzde takımlara karşı iyi oynuyoruz.Şampiyonlar Ligi ile aramızda uçurum var artık bunu iyiyden iyiye kabul ediyoruz.

Avrupa Ligi 2.Eleme Turunda Rakibimiz Belli Oldu.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Avrupa maçları ligde rotasyon yapmamızı sağladı , limonu sonuçlar aldık.

23.Hafta : A.Demirspor : 3 Samsunspor : 2

Rubin ile oynayacağımız 2.maç öncesi Rotasyon yaptık ve 3 puan kaybettik fakat önemli bir kayıp olarak görmüyorum.

24.Hafta : Samsunspor : 3 Ş.Urfaspor : 0

Daha çok dinlenelim diye yedeklerle çıkacaktım fakat Carlos'un açıklamaları sonucu ders vermek adına tam kadro çıktık.

25.Hafta : Bursaspor : 3 Samsunspor : 1

Bursa ilk maçın intikamını yedeklerimizden aldı ama bizim amacımız Hsv ile oynayacağımız maç o yüzden takılmadık pek bu skora.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Avrupa Ligi 2.Eleme Turu 1.Maçı.

Samsunspor : 2 Hsv : 0

Hamburd'da Enes Ünal ile tanışmış oldu , 2 gol atarak yıldızlaştı genç golcü.Gol yememek güzel oldu.Almanya'da tur gelir umarım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 26.Hafta - Yine Rotasyon yine Rezalet.

Konyaspor : 2 Samsunspor : 0

Hsv maçının arasında yine rotasyon yaptık yine kaybettik , puan farkı azalıyor ama Avrupa'da hedefimiz var !

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Avrupa Ligi 2.Eleme Turu 2.Maçı.

Hsv : 2 Samsunspor : 2

2 kere geriye düştük ama rakibi yakaladık zaten ilk maçtan avantajlıydık ve rahatladık.Çeyrek Final Bekle Bizi !

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Çeyrek Final'de Rakibimiz Belli Oldu.

Bu saatten sonra kolay rakip zor rakip yok.Ya İstiklal Ya Ölüm !

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig - Darma Duman Olmaya Devam ama Hedef Avrupa !

27.Hafta : Samsunspor : 0 Fenerbahçe : 2

Ligi kaybetmemek adına tam kadro çıktık fakat pek varlık gösteremedik sahada.Porto maçı varken nasıl aklımız burda olsun.

Puan durumu ve artık herşey çok fazla kritik !

Nesil
    2006
    Yer
    London

Başarılı bir kariyer, zevkli geçiyordur, ancak malumun ki steamden arkadaşlarına yorum yaz diye yazmazsan ancak ayda yılda bir gelen yorumları görürsün, gerisi senin tek başına konuşmandan öteye geçmez, ben bu yüzden kariyer açmayı bıraktım, çok iyi giden kariyerim vardı ama kendin yazıp kendin okuyorsun malesef ki Başarılar dilerim

Takımda biraz jadedness olmuş sanırım o yuzden ligde düşüş yaşıyor olabilirsin
    Ama kariyer müthiş sen bariz Samsunlu Ferguson olmuşsun

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Hocam cidden çok zevkli ilerliyor kariyer ben ne yapıp edip her gün bakmaya çalışıyorum.Porto'ya da bir sürpriz yapıp tur atlayabiliriz

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Başarılı bir kariyer, zevkli geçiyordur, ancak malumun ki steamden arkadaşlarına yorum yaz diye yazmazsan ancak ayda yılda bir gelen yorumları görürsün, gerisi senin tek başına konuşmandan öteye geçmez, ben bu yüzden kariyer açmayı bıraktım, çok iyi giden kariyerim vardı ama kendin yazıp kendin okuyorsun malesef ki Başarılar dilerim
    Teşekkür ederim , ortak kariyerler haricinde en zevkli kariyerim oluyor desem yeridir Valla yorum yapılması veya yapılmaması heves kırmıyor açıkçası.Normal de ne kadar çok yorum yapılırsa bir o kadar şevkle oyun oynanır ama arada sırada da olsa birileri yazınca hoş oluyor tabi Okuyan sayısı vardır ona eminim ama yorumlayan sayısı az olduğu aşikar Çok teşekkür ederim

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Takımda biraz jadedness olmuş sanırım o yuzden ligde düşüş yaşıyor olabilirsin
    Ama kariyer müthiş sen bariz Samsunlu Ferguson olmuşsun
    Jadedness ne ki acaba Teşekkür ederim , Son 3-4 seridir Samsunspor dışına hiç çıkmam oyunda o yüzden bütünleştim artık ve tüm herşey ezberimde var gibi birşey Samsunspor ile alakalı ondan dolayı pek sıkıntı yaşamıyoruz

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Hocam cidden çok zevkli ilerliyor kariyer ben ne yapıp edip her gün bakmaya çalışıyorum.Porto'ya da bir sürpriz yapıp tur atlayabiliriz
    Teşekkür ederim Süprizi yaptık şimdi resimleri ekleyeyim

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 28.Hafta : Sivasspor : 0 Samsunspor : 1

Eğer bu maçı kaybetseydik lig tehlikeye girecekti neyse ki kazanmayı bildik ve bir nebze olsun rahatladık.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 29.Hafta : Samsunspor : 2 Karabükspor : 1

Lig sonuncusu rakibimiz karşısında zor da olsa galip geldik , lig sonuncularına karşı bir zaafımız var anlayamadık gitti

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 30.Hafta : Kayserispor : 0 Samsunspor : 2

Peş peşe 3 galibiyet alınca bir nebze olsun rahatladık ve son haftalara biraz daha olsun rahat gireceğiz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ligin son durumu ve Avrupa maçlarımızı yeni sayfaya koyabilmek adına tek tek koyuyorum maçları kusura bakmayın.

@CeNTeR_TR

Jadedness Turkce Fm'de nasıl yansıtıldı bilmiyorum fakat gizli özelliklerde olan bir şey. Bir oyuncu ust uste cok maç oynuyorsa +200 lere falan geliyor yoruluyor adam. Belki maç kondüsyonu iyi oluyor fakat genel bir form dusuklugu oluyor. O tarz oyunculara 1-2 gün izin vermen ya da 1-2 maç, maç kadrosuna almaman gerekiyor.
    Eğer bir oyuncuyu hiç oynatmazsan "mac eksiği var" ibaresi gelmişse o zaman da jadedness -200 lerde falan oluyor. Önemli olan oyuncularını 0'a yakın tutabilmen.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    @CeNTeR_TR

Jadedness Turkce Fm'de nasıl yansıtıldı bilmiyorum fakat gizli özelliklerde olan bir şey. Bir oyuncu ust uste cok maç oynuyorsa +200 lere falan geliyor yoruluyor adam. Belki maç kondüsyonu iyi oluyor fakat genel bir form dusuklugu oluyor. O tarz oyunculara 1-2 gün izin vermen ya da 1-2 maç, maç kadrosuna almaman gerekiyor.
    Eğer bir oyuncuyu hiç oynatmazsan "mac eksiği var" ibaresi gelmişse o zaman da jadedness -200 lerde falan oluyor. Önemli olan oyuncularını 0'a yakın tutabilmen.
    Teşekkür ederim bilmediğim bir özellikti.

Genel olarak dinlendiriyorum , hatta ligdeki kayıpların çoğu rotasyon kadromuzla çıktığımız maçlarda geldi.Hem Avrupa hem Kupa hem Lig olunca zor oluyor malum.O yüzden Kupa maçlarına direk genç oyuncularla , Lig de ki Avrupa öncesi ve sonrası maçlara da yedek takımla çıkıyorum genelde.Ama bu özelliğin olması biraz daha dikkat etmem gerektiğini öğretmiş oldu bana.Tekrardan teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Türkiye Kupasın'da Finaldeyiz.

İlk maçta çok fazla rahatlayınca 2.maça tamamıyle yeni yetişen gençlerimizle sahaya çıktık sağolsunlar bizi yanıltmadılar ve turu geçen taraf olduk.

1.Maç : Samsunspor : 4 Beşiktaş : 1

2.Maç : Beşiktaş : 1 Samsunspor : 1

Sayfa 21 / 34 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Mesaj Yetkileri