Sayfa 22 / 32 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
631 ile 660 arası toplam 951 sonuç

Konu: Fenerbahçe SK

TuNdRaLoWeR Misafir

Güiza bende 2010'a kadar banko gol kralı olarak bitiriyor.

Alex'te sanki birazcık fazla özellik var gibi.Bunu bir Fenerbahçeli olarak söylemem lazım çünkü oyundan zevk almak istiyorum, Alex'in özellikleri aynen kalsada olur ama fazlalığı var kanısındayım.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by erenbaba View Post
    Güiza bende 2010'a kadar banko gol kralı olarak bitiriyor.

Alex'te sanki birazcık fazla özellik var gibi.Bunu bir Fenerbahçeli olarak söylemem lazım çünkü oyundan zevk almak istiyorum, Alex'in özellikleri aynen kalsada olur ama fazlalığı var kanısındayım.
    Mesela hangi özellikler. Biraz açarsan daha net değerlendirilme şansı olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Bende geçirdiğim 2 sezondan sonra Türk takımlarına göz attım. Güiza ve Baros un kaç gol attığına felan baktım ss ler altta. Garip olan 2. sezon Ankaraspor şampiyon oldu, Galatasaray 2. Gençlerbirliği 3. Fenerbahçe 6. Beşiktaş 7. Güiza ile Baros çok gerçekçi olmuş 903 te elinize sağlık.

Güiza:

Buda Baros:

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Fenerbahçe de ALex in boL boL goL atmasının sebebi ne. Her açtığım kariyerde Türkiye Ligini de açarım, ALex her maç 2-3 goL rahatLıkLa atıyor. Güiza atamıyor, bu zaten gerçekci.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Alex gol atmıyor mu ki zaten?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Güiza bu versiyonda biraz daha gerçekci olmus.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Alex gol atmıyor mu ki zaten?
    Alex'in gerçekte kaç golü var bilmiyorum ama, 26 gol atmıştı benim kariyerimde. Sezon boyunca 26 gol.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    Alex'in gerçekte kaç golü var bilmiyorum ama, 26 gol atmıştı benim kariyerimde. Sezon boyunca 26 gol.
    Geliş sezonu 04-05'te 24 gol atmıştı.Fazla gibi gözükse de Alex için fazla demek de zor çünkü bunu yapabilecek bir oyuncu ilk sezonuna bakarsak.

Benim de 9.0.3 test save duruyordu, load ettim şimdi.28 maç 20 gol gözüküyor ligde.
    Alex tabi belirli bir istikrarı olan bir oyuncu.Maç içinde neyi ne kadar yapabileceğini bildiği için doğru zamana kendini saklayarak oynuyor.Fiziksek özelliklerini kullanmadan başka o kadar etkili olan bir oyuncu da yok değil mi?

Geldiğinden beri sırası ile 24-15-19-14 gol atmış 4 sezonda ligde.Her oyunda da 26+ istikrarlı atabileceğini de pek sanmıyorum.Pek sorun yokmuş gibi, sizce?

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sheriff Misafir

Bence çok bir sorun yok gibi. Bir kaç oyuna bakmak lazım, eğer hepsinde 20-25 gol civarı atıyorsa bir sorun olabilir..

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Geliş sezonu 04-05'te 24 gol atmıştı.Fazla gibi gözükse de Alex için fazla demek de zor çünkü bunu yapabilecek bir oyuncu ilk sezonuna bakarsak.

Benim de 9.0.3 test save duruyordu, load ettim şimdi.28 maç 20 gol gözüküyor ligde.
    Alex tabi belirli bir istikrarı olan bir oyuncu.Maç içinde neyi ne kadar yapabileceğini bildiği için doğru zamana kendini saklayarak oynuyor.Fiziksek özelliklerini kullanmadan başka o kadar etkili olan bir oyuncu da yok değil mi?

Geldiğinden beri sırası ile 24-15-19-14 gol atmış 4 sezonda ligde.Her oyunda da 26+ istikrarlı atabileceğini de pek sanmıyorum.Pek sorun yokmuş gibi, sizce?
    HakLısın. Sisteme görede oLabiLir diye düşünüyorum. Fenerbahçe oyunda kanatsız oynuyordu. FizikseL özeLLikLerden pek sorun çekmeyen bir oyuncu, zekasını yansıtarak oynuyor. Bana sadece çok goL atması acayip göründü başta.

TeşekkürLer Cengiz abi

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Bence çok bir sorun yok gibi. Bir kaç oyuna bakmak lazım, eğer hepsinde 20-25 gol civarı atıyorsa bir sorun olabilir..
    AsıL bir kaç oyunda 20-25 civarı atarsa sorun çıkmaz. İstikrarLı, her oyunda teknik ve zekasını yansıtabiLiyor.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bu arada Alex 10 golde şu an, sezon sonuna kadar olur ise 1-2 penaltı ve bireysel ile 15i bulabilir yine bence rahatlıkla.Alex penaltı ve frikik de atıyor unutmamak lazım, Carlos yerine Alex vursa idi hep en kötü ihtimalle 1-2 frikik golü daha olurdu yine.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Ben Fenerbahçe ile oynadığımda, 2 frikik golünden yemiştim. Penaltı ve Frikik'i çok iyi zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

normaldede iyi zaten. alex belki bi kac sezondr frikik den gol atamıyor ama frikikden bi cok gol attırdı

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    AsıL bir kaç oyunda 20-25 civarı atarsa sorun çıkmaz. İstikrarLı, her oyunda teknik ve zekasını yansıtabiLiyor.
    Son 4 sezon istatistiklerini hatırlatırım. sadece bir kez 20 golün üstüne çıkabilmiş. Bu bir daha çıkamayacağı anlamına gelmez ancak hep çıkar anlamınada gelmez. Neredeyse her oyunda 20 - 25 gol ve fazlasını atıyorsa terslikler var demektir..

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Son 4 sezon istatistiklerini hatırlatırım. sadece bir kez 20 golün üstüne çıkabilmiş. Bu bir daha çıkamayacağı anlamına gelmez ancak hep çıkar anlamınada gelmez. Neredeyse her oyunda 20 - 25 gol ve fazlasını atıyorsa terslikler var demektir..
    Oyun açısından söyLedim ben. Oyunda 26 goL atmıştı, 2-3 sezon atabiLir anLamında

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Burak, zaten farklı bir şey söylememişti.

Bu arada oyunda gördüğünüz performansı fazla düşük ya da fazla yüksek olan bir oyuncu var mı?

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Güizayı 902de cok iyi sekilde kullanmıstım ligde iki sezonda 52 gol atmıstı...903te ilk kez turnuvada durumunu görecez...Özelliklerinde o kadarda büyük değişiklikler olmamıstır herhalde...

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Fenerbahçede bazı oyuncular mental açıdan adeta çöküşteler..Galatasaray maçında onca pirime ve maçın önemine rağmen kendilerini hazırlamamaları inanılır gibi değil...

uğur boral, dievid, guiza resmen sıfır ..başka bir söze gerek yoktamamen sıfır..fenerbahçenin muhakkak kanada oyuncu transferi şart artık yoksa bu adamlarla bu iş yürümez..canı isteyince top oynayanlarla bu takım bir yere gitmez..Guizanısa artık gönderilmesi lazım eridikçe eriyor...

Semihten asla bir AMC olmayacağını anladık..topu ayağında hiç tutamıyor..boş pozisyonlarda bile kötü paslar atıyor..Semih bir striker ondan AMC olmaz...

Volkan kalede iyi geride Yasin beklediğimizden de iyi oynadı..Deniz maça girince orta sahayı toparladı..ama maçta en iyi oynayan EMRE BELEZOĞLU seneye bir sakatlık olmazsa feneri sırtlayanlardan biri olur...

Aslında aurolio veya appiah tarzı güçlü bir oyuncu ile oynayınca Emre daha iyi olur seneye bu bölgeyede transfer lazım..

Gökhan emreciksine milyon doları göm sonra ilk 18 e bile alma.niye alındı o zaman bu adam..Kesinlikle Aragonesinde gönderilmesi lazım...

Maçta 2 oyuncu zorunluluktan değişti ama en son dievit Kazım değişikliği değil..Guiza Kazım değişmeli Semih idael bölgesine kaydırılıp, AMC ye fenerde alex dıışında oynayabilen tek isim dievid kaydırılmalıydı ama Argones dede vatandaşını almadı..

Fenerbahçeli oyunculardaki bu mental düşüşün izahı yeni transferlerin gerektiğidir..uğur efendi dievit ağa artık formasının garanti olmadığını görmeden top oynamayacaklar bu anlaşıldı...

Fenerbahçeyi o hale getirdilerki ..maça bakıyorum..Galatasarayda..forvet Milan baroş..Forvet ümit karan..yedekleerde LİNCOLN...yedeklerde NONDA ..yani iki forvet sahada iken iki kaliteli oyuncuda klübede...

Fenerde guiza dökülküyor klübede bir tane yıldız yok..şu adam girse maç değişir dediğiniz kimse yok..düşününki kazım oyuna girince fenerbahçe lokalinde herkes Rıdvan sanki oyuna girmiş gibi alkışlıyor..hangi kazım haftalardır kadroya girmekte zorlanan kazım...

bu takımın kanatları yok...forvet alternatifi yok. defansta iki adam sakatlansa yerine girecek adamdan ödünüz kopuyor..klübede doğru düzgün bir oyuncu yok...yokta yok..yokta yok...

sene sonunda aziz yıldırım ya yaptığı hataların bedelini öder gider..yada bu takıma ez az 6-7 tane yeni oyuncu alır...

Galatasaay mçına bile kendini hazırlamayan futbolcularda iyi bir anadolü kklübünde fenerdeki anılarını anlatır artık..bir chelsi maçı vardı..bir gün sevilladayız diye..yoksa bu kaderin değişeceği yok...
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ersoy abi dediklerine katılmamak elde değil. Ama şu gitsin bu gitsinden önce sezon başında kulube TRANSFER yapmasını bilen biri getirilmeli. Bu manager olur, Transfer komitesi kurulur onun başı olur bilemem ama bu yapılmalı. Almanya'dan Belçika'dan gurbetçi oyuncu aranıyor şu anda Fenerbahçe için. BU gençler alınacaksa oynatılmalı.

Haftaya Semih yok, Alex olmaz büyük ihtimalle. Yedekte İlhan var ona şans verilmesi lazım. Bu çocukta iş var. Hırsı var en azından. Gol kaçırsa bile hiç yılmıyo tekrar arayışlara giriyo. Gökhan Emreciksin mutlaka 11'e alınmalı. Deivid bu adamdan üstün yetenekli değil. Tamam uzaktan iyi vuruyo falan ama Gökhan topla çok hızlı, etkili orta açıyo ve İlhanda olan şey ondada var HIRS. Bu kadar kötü deivid olacağına Gökhan onun görevinin daha fazlasını yapar.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar burası araştırma forumu, tabi ki futbol konuşmaktan zevk duyarım ama bunun için lütfen futbol forumunu kullanalım. (Yazdıklarınızı silmiyorum, devamı olur ise silebilirim)

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Ali Bilgin'e sağ bek derecesi verilecek mi yeni sürümde?
    Bi de Alex ve Emre'nin sağlık puanları nasıl olacak?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence Gökhan Gönül'e çok azda olsa DC verilmelidir. Çünkü o mevkide oynadı ve oynayabilecek kapasiteside var. Tabiki bir maça göre konuşmak doğru değil ama sonuçta oynadı

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Gökhan Gönül DC puanı verilmeli...Alex in frikikleri düşmeli

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zemlinskis View Post
    Gökhan Gönül DC puanı verilmeli...Alex in frikikleri düşmeli
    Neden, kaç tane frikik denedi de başarısız oldu?
    Kullanmadı diye düşürmek çok yanlış bir düşünce.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Bence de Ali bilgin ve Gökhan'ın gerekli mevki değişiklikleri yapılmalı alex'in düşmesi gereken özellik güç ya da dayanıklılık olması gerekir diye düşünüyorum ötekiler normal...

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Bence de Ali bilgin ve Gökhan'ın gerekli mevki değişiklikleri yapılmalı alex'in düşmesi gereken özellik güç ya da dayanıklılık olması gerekir diye düşünüyorum ötekiler normal...
    alex'in bu son zamanlardaki gücündeki düşüklük sakatlığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum biraz zamana ihtiyacı var tekrar forma girmesi için

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eh yaşıda ilerledi zaten.. Bu sakatlıklar çok normal..
    Sentugo.

Sheriff Misafir

Alex oyuna mükemmel yansıtılmış oyunculardan birisi. Bence hiç bir değişikliğe gidilmemeli Alex'te..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Eh yaşıda ilerledi zaten.. Bu sakatlıklar çok normal..
    Pubis var, çok korkuyor sakatlıktan çıkınca.Antrenmansız maça çıktı, 60da kesilirsin normal.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

kaleci volkan demirel 'in yumruk eğilimini artırmayı düşünüyor musun 10 az bence çoğu topu yumrukla uzaklştırıyor Volkan

Sayfa 22 / 32 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Mesaj Yetkileri