Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 109 sonuç

Konu: 2020 Olimpiyatları Tokyo

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Alsak sıkıntı, direk elensek sıkıntıydı. En iyisini yapıp 2.likte kaldık
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Tamamen politik bir kara. Bu olimpiyatmış, Avrupa şampiyonasımış, Dünya kupasımış hepsi artık politika kararları ile belirleniyor. Tokyo ikinci kez olimpiyatları alıyor. Fransa ikinci kez Avrupa şampiyonasını organize edecek vs vs. Bizans var olmaya devam ettikçe biz bu tarz organizasyonların hiçbirisinde yer edemeyiz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bu ülke değil de bu ülkedeki insanlar hiç bir şeyi hak etmiyorlar.Bu zihniyetle mi gidelim olimpiyata ? 50 sene gitmeyelim de şu insanları eğitelim be arkadaş.

"insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post

Üstteki komedi olmuş çok güldüm

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bizdeki de iyi yüzsüzlük yemin ediyorum. Senin 2 takımın babalar gibi şike yapmış 2 yıl önce. Senin federasyonun daha gerekli cezaları verememiş sırf büyük takım korkusundan. Bütün sporcuların dpoingli çıkıyor. Sen gidip dünyanın en büyük spor organizasyonunu bize verin diyorsun.

Hırsıza cüzdan emanet etmek gibi birşey bu. Başbakanımızın da yaptıgı konuşmayı çok yersiz buldum. Amacım siyaset yapmak değil ama biz milletçe neden hep herşeyi duygusallıkla halledebileceğimizi düşünüyoruz ?

Yatırımlarımızla , şehrimizle ilgili somut bilgiler vermek yerine neden sürekli dünya barışı , islam ülkelerine dostluk mesajı , 8000 yıllık kültür vs. gibi yerlerden vurmaya çalışıyoruz anlamıyorum. Yemiyor abi işte adamlar bunları , bunun için oradalar zaten. Sen daha hazırlanacagım diye maketler gösterirken adamların tüm ulaşım sistemi herşeyi yerli yerinde zaten. Sürekli boğaz ve cami gösterek bir yere varamayız. Faaliyet önemli.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İlginç

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

kendileri bilir İstanbul'da kebap yemek varken, Tokyo'da böcek yiyecekler

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı diyorlar işte buna ;

Arjantin'de bile suçlayabilecek bir şey bulabiliyor vay anasını.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Madem ev sahibi olmayi kaybettin.

Spor bakani bir ise yarasin, gencecik cocuklar var onumuzde 7 sene. Her spor dalinda sporcu yolliyalim Tokyo'ya, asil ozaman biz kazanmis oluruz.
    Last edited by Bordo61Mavi : 08.Eylül.2013 at 10:24

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Madem ev sahibi olmayi kaybettin.

Spor bakani bir ise yarasin, gencecik cocuklar var onumuzde 7 sene. Her spor dalinda sporcu yolliyalim Tokyo'ya, asil ozaman biz kazanmis oluruz.
    Biri spor bakanı mı dedi ?

Bu seviyede biri mi yapacak dediklerini...

Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu zihniyettekiler de var sırf başbakanı sevmiyor diye ülkesinii satacak kadar düşmüşler yazık
    utanmasalar kına yakacaklar

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Biri spor bakanı mı dedi ?

Bu seviyede biri mi yapacak dediklerini...

adamlar olimpiyatları ülkemize getirebilmek için gecesini gündüzüne katsınlar bir sürü proje yatırım hazırlasınlar sırf hükümete karşı çıktıkları için birileri vatanını satsın ben olsam daha sert konuşurdum az bile söylemiş

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

kotu birsey dememis spor bakani haklida. twitterde sanal ortamda herkes cok sevindi yasasin tokyo ne mutlu tokyoluyum vs vs diyenleride gordum yani ona nazaran demis adam

Nesil
    2011
    Yer
    adana

Olaya siyaset olarak bakmak çok sığ diyordum hala öyle düşünüyorum ama bakanın dedikleri filan yakışmıyor suçu başkasına atmak da hoş değil sen daha içini temizleyememişsin bak tokyoda konuşma yapan adam seni rezil etti doping ile ilgili soru geldi cevaplayamadın artık bir şeyler değişsin kurallar güçlüye göre değişmesin sporcu anrenörleri yetişsin bu konuda kendini geliştir sonra lisanslı sporcu sayını artır herkesi spora teşvik et sporda güven oluşsun sonra zaten olimpiyatı alamasan da sen tokyo da istiklal marşın çalınca gururlanırsın

Önümüzde bir almanya örneği bir ispanya örneği var git adamlarla konuş siz bunu nasıl yaptınız de gerekirse yapanları parası neyse ver getir o verdiğin para boşa gitmeyecek görürsün

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

beyler adam BAKAN. Normal bir vatandaş değil. Devleti temsil eden bir kişi öyle çıkıp istediği üslupta konuşamaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşısın olimpiyat gelmedi tayyip yenildi diyip sevinemezsin

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşısın olimpiyat gelmedi tayyip yenildi diyip sevinemezsin
    O TC'nin kaldırılmasını isteyenlerin işine geldiğinde bu vurguyu yapması ne kadar ironik değil mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Tamam buna birşey diyen yok ki zaten

Ben bakanın yaptığı yanlış diyorum. Milletin yaptığı doğru demiyorum. Sanırım anlamada bir sıkıntı oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bende çapulcuyum,mutlu değilim ama kendi becerisizliklerini yine halkın üstüne yıkmaya çalışıyorlar.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ya ne alakası var Allah aşkına. 7 yıl sonra Gezi Parkı mı kalacak sanki insanların aklında.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Yahu ben gayette mutluyum vallahi, bu ülkeye umarım bir şey de vermezler.

Önce kendi vatandaşlarının derdine çare olsunlar da sonra böyle şeylere para harcasınlar.

Klasik şeyler işte beceremedik bari birilerinin üstüne atalım, bir kere de yürekli şekilde yapamadık deseler keşke. Öyle elde sadece proje ile gidip aday olunca olmuyor bu işler hani nerede icraat derler adama.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Gayette sevinirsin.

Gözünü açıp bakarsan sevinebilirsin, ülke içi Olimpiyattan daha önemli sorunlarımız var bence. Bir tek olimpiyatımız kusur kalmış gibi gezmeyelim ortalıkta

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    34

Sen kendi vatandaşının üstüne polisleri sal, halkını %50 olarak ayır, bir kısmı dışla. Orada 5 insanı öldür, binlerce kişiyi yarala. Sonra olimpiyatları kazanamayınca, ah efendim çapulcuların yüzünden, vah efendim çapulcular seviniyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Burada işsiz geçen bir sürü insan var. 19 milyar dolar gibi bir parayı sen olimpiyatlara harcarsan sevinmeyeceklerde olacaktır tabi. Ben burda işsiz gezecem ve ülkemin 19 küsür milyar doları bir spor organizasyonuna gidecek. Kim kazanacak? Ülke mi kazanacak yoksa halk mı? Hayır sadece birileri kazanacak.

Alamadık diyede her insanın üzülmesini beklemek saçmalık.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Olimpiyatları alamadığımızı kanallardan öğrendim ama gelişmeleri sosyal medyadan takip edememiştim. Bakanın yazdıklarını okuyunca şaşırmadım. Daha önce şike konusunda da yazmıştım en büyük sorun bu adam. Bu adam orada durdukça hiç bir yol kat edemeyiz. Sporun her dalına el atıp işleri berbat ediyor. Çok garip biri. Görüyoruz işte futbolda, basketbolda halimizi sonra sporcularda çıkan doping yani sporun her dalında sorunlu muyuz evet. Ayrıca Olimpiyatları alamadığımıza göre stat projeleri yatabilir. Olan Anadolu kulüplerine olacak gibi.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Burada işsiz geçen bir sürü insan var. 19 milyar dolar gibi bir parayı sen olimpiyatlara harcarsan sevinmeyeceklerde olacaktır tabi. Ben burda işsiz gezecem ve ülkemin 19 küsür milyar doları bir spor organizasyonuna gidecek. Kim kazanacak? Ülke mi kazanacak yoksa halk mı? Hayır sadece birileri kazanacak.

Alamadık diyede her insanın üzülmesini beklemek saçmalık.
    Bir sürü kişye iş imkanı doğacak kötü bir şey mi ? Tamam belli kesim kaymağını yer işin ama işsiz gezen bir sürü insana ekmek kapısı olur.O inşaat işlerini ve daha bir çok işi de iş adamları/başbakan vs gibi üst kademe sayılan insanlar yapmayacak herhalde

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

[YOUTUBE="hYaRoS71Mf8"]......[/YOUTUBE]
    İnna geldi falan desek yemez mi

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Bir sürü kişye iş imkanı doğacak kötü bir şey mi ? Tamam belli kesim kaymağını yer işin ama işsiz gezen bir sürü insana ekmek kapısı olur.O inşaat işlerini ve daha bir çok işi de iş adamları/başbakan vs gibi üst kademe sayılan insanlar yapmayacak herhalde
    Üniversite mezunu adam gidip amelelik mi yapacak? Mantık buysa haklısın. O inşaatte çalışanların çoğu ordan burdan toplama işçi adamlar. Ömürleri boyunca inşaatte çalışan insanlar. Bende az bir süre çalıştım Toki inşaatinde felan ve genelde doğu taraflarından getirilen işçiler. Böyle bir mantık olamaz. 19 milyar dolara ne sektörler kurulur. Bırak sektörü ülke bile kurarsın.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri