Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 312 sonuç

Konu: Napoli - 2016-2017

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

İbo, iboya katılıyorum bencede hucüma ağırlık vermelisin transferde.Sağlam kanat oyuncuları ve forvet alsan çok daha bir takım olur.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    2. olaydın eyiydi : )
    Sağlık olsun, ilk sezon için güzel bir performans, yalnız takımın gol yollarında daha etkili olabilmesi için iyi bir kanat ve bitirici bir golcü şart. Transfer dönemini iyi geçirmek gerekecek.
    Ibo 2 forvet aldik, kanat icin birseyler daha yokluyoruz. Tek sorun yerliler, satmiyorlar adamlari. Yerli defans alim dedim

Aykut Demir
    Serdar Aziz
    Kemal Tokak

Aralarinda en ucuzu Kemal, onun icinse £2m pesin £2m taksitle istiyorlar. £4m odenirmi bu adama onu dusunuyorum.

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Avrupa maçlarına neden yedek ağırlıklı çıktın ki Trabzonun 3 tane uefa kupası varda bizim mi haberimiz yok keşke avrupaya daha çok önem verseydin.
    Dogrudur Uefa kupamiz yok ama lig kupamizda olmadi bu sezon. Bide avrupaya onem versek halimiz Fener gibi olurdu.

Kadro derinligi yetersizdi. Zokora en az 42-43 macta ilk 11 baslayip 90 dakika oynamistir, sezon sonu fiziken bitmis haldeydi.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    İbo, iboya katılıyorum bencede hucüma ağırlık vermelisin transferde.Sağlam kanat oyuncuları ve forvet alsan çok daha bir takım olur.
    Forvetleri ayarladim 2 iyi adam aldik ama kanat sorun cikariyor Sercani almak istiyorum ama Furth cok para istiyor, oda bende cok yok yabanciya yoneldim gibi onuda kiraliyacagim. Paramiz cebimizde kalsin belki sonradan imana gelir kuluplerde su yerlileri satarlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Satılık listesin, hep takip et ordan iyi ekmek çıkabilir.Birde baktın olmuyor al 18,19 yaşındaki oyuncuları hem ilerisi için kazanımın olur hemde fazla para harcamamış olursun.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Galatasaray'a düşmanlık yok Takipteyim (:

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Satılık listesin, hep takip et ordan iyi ekmek çıkabilir.Birde baktın olmuyor al 18,19 yaşındaki oyuncuları hem ilerisi için kazanımın olur hemde fazla para harcamamış olursun.
    Zaten orasida olmasa para verip normal yol ile oyuncu alamiyorsun Andersonu oyle almistim ama elimizde patladi. Butun sezonu sakat gecirdi ona yol verdim yerine yerli bir isim aldik.

Quote Originally Posted by myres View Post
    Galatasaray'a düşmanlık yok Takipteyim (:
    Dusmanlik degilde hafif kiskanclik var Burak,Umut ve Elmanderi gectim Sercan Yildirim bile ligin ustunde bir seviye ile oynuyor.

Bu sezon Meloyu alacaktim kiralik, Galatasaray ile beraber teklifimizi ilettik araya yabanci kulup girdi aldi Umut Bulutu almaya calisim dedim Galatasaray £6,750,000 teklif etti ve aldi, bu sene yine basa cikamiyacagiz belli

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Hazirlik maclari sonrasi takimda halen eksik oldugunu goruyorum. Bunlari gidermeye calisacagiz.

Stoper ve Kanat ariyoruz mumkunse yerli isim alamaya calisacagiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hazırlık maçlarındaki skorlar fena değil, En azından Uefa Avrupa Ligi seviyesinde grubu çıkabilmek adına ışık tutuyor, fazlası transfere bakar : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Verim alamadigimiz bir Anderson vardi surekli sakatti ondan kurtulup yerine Jem'i aldik. Bu sene orta sahada JEM - SONER ikilisini kullanacagiz cogu macta bunlara Colman destek olacak.

Zokora gecen sene cok yiprandi ve fizik olarak artik bu seviyede bize cok katki sagliyamiyacagini gorduk ve onun icin yollarimizi ayirma karari aldik. Onun bolgesine bedelsiz Simao ve kiralik Frimpomg geldi.

Forvet mevkisinde gecen sene sikinti yasamistik her ne kadar sikinti cikmiyacagini dusunsemde skor ureten bir kiralik Macheda ve sonradan oyuna giren Emre Gural vardi. Bu sene yaptigim forvet transferleri takima cok iyi yenilikler katacak diye dusunuyorum.

Diger yapilan transferler tamamen backup amacli ve en kotu sakatlik donemleri icin orda bulunmalari icin.

Yerli defans icin adaylari belirtmistik. Nedense £4m cok fazla geliyor Kemal icin ondan dolayida vazgectim Kemal transferinden diyebilirim. Sonuna kadar Aykut veya Serdar Azizi istiyecegiz.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yakinda geleneksel olacak Anzhi'yi cekmemiz galiba yine bu adamlara dustuk. Eto olmasa digerlerinden cekinmiyorumda

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ligin ilk macina yine iyi basliyamiyoruz. Kendi taraftarimiz onunde galibiyet bekliyordum, moral olurdu Anzhi deplasmani oncesi.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Deplasmanda galibiyet beklemiyordum ama basardik. Evde daha kontrolu oynayip gruplara kalmak istiyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Aga kem'e cok vermissin ya.Neyse alinmis artik yapacak birsey yok.Anji'ye dusman ettiler sizi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Aga kem'e cok vermissin ya.Neyse alinmis artik yapacak birsey yok.Anji'ye dusman ettiler sizi
    Musti ikinci sene yabanci sayisi 6'ya dustumu anlarsin Yerli candir. Bilsemki Alperi ucuza kapatacagim Colmanada yol verecegim.

Sahi ben oyuncunun 5 seneyi doldurunca Turk oldugunu hatirliyorum, o kural degistimi ? Milli takimlarinda oynayanlar icin daha fazlaydi ama Colmanda oda yok.

Colman Türk oluyor Sonraki sene de Türk sayısı 5'e düşüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sivasa gol olup yagiyoruz Simdi ANZHI dusunsun

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Baskan Sadri Sener Ingilterede, Belcika milli takiminda oynayan bir yildizi kadroya katmasinin an meselesi oldugu ogrenildi. Ibrahim Gaygusuzun verdigi tek bilgi ise oyuncunun kanat oyuncusu oldugu.

ayrintilar az sonra . . . .

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Colman'i sakin satma yahu yabanci kalsa bile satma

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Ya arkadaşlar türk oyuncular için bonservislerde abukluk yok mu?Mİllet 8-10 milyon eurodan kapıyı açıyor.Valla Türk liginden soğudum, bir sonraki patch ile düzeltirler mi acaba yoksa hep mi böyle kalır?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Colman'i sakin satma yahu yabanci kalsa bile satma
    Bu sene Turk olsa iyi olacak valla Musti. Turk takimlari adam satmiyor. Simdi 6.5 milyona Aykut Demiri alacam buyuk ihtimal.

Quote Originally Posted by Ulgio View Post
    Ya arkadaşlar türk oyuncular için bonservislerde abukluk yok mu?Mİllet 8-10 milyon eurodan kapıyı açıyor.Valla Türk liginden soğudum, bir sonraki patch ile düzeltirler mi acaba yoksa hep mi böyle kalır?

Sorma kardesim Ilk sezon Andersonu 6 milyona aldim, simdi Alper Potuku 9 milyona vermiyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Resmen katledildik. Hakem uyduruk penaltilarina bide bizim oyuna kotu baslamamiz eklenince boyle bir sonuc ortaya cikti. Ne desem bilemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Thumbs down

Valla beşiktaşla başlamıştım ama sırf bu yüzden oyunu oynamıyorum artık.Ömrümde böyle saçmalık görmedim.Adamlar 8-10 milyon eurodan kapıyı açıyorlar,kimi oyunculara 20-25 milyon euro çekiyorlar ki bunlar da anadolu takımları.
    Bildiğin bug, sigames beni hayal kırıklığına uğrattı bu seride.Tabi sırf sebep bu bonservis bedelleri de değil...

Orjinal almıştım, keşke öncesinde demosunu ya da farklı bi verrsiyonu oynayıp test etseydim sonra karar verirdim.

Sigames

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Istedigimiz isim buydu ama daha gerek kalmadi. Boyle bir mactan sonra gerek kalmadi. Pahali Turkleri topliyalim artik

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Tamamen lige konsantre olduk artik. Avrupadan sansiz sekilde elenmenin hincini Besiktastan aldik. Farki dahada acabilirdik, hakem Guidettinin attigi golu iptal etmeseydi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

En iyisi konsantreyi tamamen lige verip Şampiyon olmak. Hem Şampiyonlar Ligi kapısı açılır hem de maddi olarak getirisi yüksek olur.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kotu oynadik ama 3 puani almasini bildik. Ozelikle ilk yari Bolu muthis baski yapti cikamadik kendi sahamizdan. Ligde puanlari tek tek topluyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    En iyisi konsantreyi tamamen lige verip Şampiyon olmak. Hem Şampiyonlar Ligi kapısı açılır hem de maddi olarak getirisi yüksek olur.
    Ibo hani onceki serilerde Alperi veya Serdari almak zorduya Onlar kolaymis, bu seride asil zoru goruyorsun. Medya aracaligi ile habire haber yoluyorum, iste "Alper senin misyonun orda tamamlandi daha buyuk bir takima gitmen lazim " gibi seyler soyluyoruz bakalim aklini celebilcegizmi. Yonetimle arasini bozalim

Ocakta Aykutla sozlesme yapacagiz sezon sonu icin insAllah

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Evet oyunun medya yönü ve oyuncuyu etkileme yönü diğer seriye göre daha da geliştirilmiş ama bonservis değeri ucuz oyunculara istenen astronomik rakamlara hala bir çare bulunmuş değil : ) Gerçekte de bu böyle ancak küçük bir farkla, gerçekte pazarlık yaparken fiyat düşüyor, burda pazarlık yaptıkça fiyat artıyor : )
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Onuda farkettim Alperi £7,500,000'a indirdim diye sevindim. 2.5 onden 5 taksitle yapim dedim bu sefer £9,000,000'na cikardilar.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Fenerbahce maci oncesi iyi moral oldu.

Fenerbahce oynadigi 5 mactada galibiyet aldi bu sezon.

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri