Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 93 sonuç

Konu: TSL GaLatasaray - Ankaraspor

Özer Hurmacıyı ağzım açık izledim Özer çabuk gel Gs'mize

Quote Originally Posted by aimar1905 View Post
    Özer Hurmacıyı ağzım açık izledim Özer çabuk gel Gs'mize
    Çokmu iyiydi Hurmacı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by Eray Dengiz View Post
    senin süpriz beklemediğin GS maçları var mı? her maçta süpriz bekliyosun da merak ettim...
    Son 2 haftada Gs'nin puan kaybetceği belliydi.Ondan önceki çoğu maçta Gs'nin kazanacağını söylemiştim.Bence sen de biraz objektif ol.Ligdeki 34 maçın 34'ünü de kazanacaksın diye bir kural yok
    Aynen katılıyorum arkadaşlar biraz reel konuşalım ...
    Bence siz de reel konuşun biraz.Tama Gs favori ama rakipler de boş değil.Geçen hafta Kayseri deplasmanından fark bekleyenler,bu hafta Ankaraspor'un kadrosuna bakmadan lig sırasına göre konuşanlar,Nonda'dan en az 2 gol bekliyorum diyenler,Gs'yi şimdiden lig ve Uefa şampiyonu ilan edip,harika top oynadığını söyleyenler?Bunlar çok mu real soruyorum sana.

Tebrikler Ankaraspor...Bu puan kaybına çok sevindim.Belki de 2 hafta sonra Kadıköy'de Demirören Döneminde ilk kez lider oluruz

Kalli cok hatalar yapiyor,74 yasina gelmis artik futbol hakkinda bir uzman,profesör olmasi gereken yerde kendisinden beklenenleri yapamiyor.Büyük antrenör olmadigi cok net belli.Oyuncu secimlerinde hep hata yapiyor.Ve israrla kendi egosunu tatmin etmesi icin kendi bildigini okuyor.Bizim yönetim de bu durumda sessiz kaliyor.2 haftadir puan kaybediyoruz,defansif acidan sorunlarimiz büyük.Ve acikcasi ben ilerisi icin cok tedirginim...

Maca gelirsek;
    Ben bizim takimda en cok Arda`yi begendim bu mac,ama Kalli cok sacma bir degisiklik yapti her zamanki gibi ve Arda`yi oyundan cikardi,zaten ondan sonra sol kanattan tek atagimiz yok.Arda oyunda oldugu sürece en cok sol kanattan geliyoruz ama Arda oyundan ciktigi zaman sol kanattan tek atagimiz yok.Ne kadar ilginc degil mi ?
    Lincoln bu macta pek etkili degildi,ilk yarinin son 10 dakikasinda iyiydi,hareketliydi tek..
    Hakan Sükür cok kötü oynuyor,ama Kalli onu hep ilk 11de oynatiyor.Allah bilir Bordeaux macinda da ilk 11de Hakan olur

Ankaraspor kötü oynadi,sahalarina kapandilar,kontaraklarda gelmeye calistilar.Necati,Özer,Tita biraz cirpindilar ama onlar da faydali degillerdi..

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Son 2 haftada Gs'nin puan kaybetceği belliydi.Ondan önceki çoğu maçta Gs'nin kazanacağını söylemiştim.Bence sen de biraz objektif ol.Ligdeki 34 maçın 34'ünü de kazanacaksın diye bir kural yok

Bence siz de reel konuşun biraz.Tama Gs favori ama rakipler de boş değil.Geçen hafta Kayseri deplasmanından fark bekleyenler,bu hafta Ankaraspor'un kadrosuna bakmadan lig sırasına göre konuşanlar,Nonda'dan en az 2 gol bekliyorum diyenler,Gs'yi şimdiden lig ve Uefa şampiyonu ilan edip,harika top oynadığını söyleyenler?Bunlar çok mu real soruyorum sana.

Tebrikler Ankaraspor...Bu puan kaybına çok sevindim.Belki de 2 hafta sonra Kadıköy'de Demirören Döneminde ilk kez lider oluruz
    ya yürü git allasen maç berabere bitince konuşmak kolay tabi tüm maçlarımızdan önce Gs yenilcek puan kaybedecek diyorsun bugün de biri tuttu ayrıca batu Özer müthişti....

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

ya yürü git allasen maç berabere bitince konuşmak kolay tabi tüm maçlarımızdan önce Gs yenilcek puan kaybedecek diyorsun bugün de biri tuttu ayrıca batu Özer müthişti....
    Öncelikle üslubuna dikkat et!O mesajlarımdan alıntı yap o zaman ben de göreyim hangi maçtan önce söylemişim.Saçma sapan konuşma.
    Beni sizin taraftarla karıştırdın galiba(Örn.samet.süner)

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bizim açımızdan iyi oldu Ankaraspor büyük takımlardan puan alıyor bu sene

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu maçta Galatasaray'ın puan kaybetmesi çok iyi oldu.Bizim için Galatasaray maçının dönüm olduğunu söyledim bir kaç konuda.Ondan sonra daha atak oynamaya başladık.Galatasaray içinde o maç dönüm noktası oldu.O maçla beraber o hücum zenginliğini kaybetti.Umarım ilerleyen haftalarda bu kötü performanslarını devam ettirirler.
    So what?
    Saike

Çok heveslenmeyelim bu kadar yahu....

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

KonuşmaLarınıza dikkat edin.Yoksa ben dikkat etmeye başLıyorum Şimdi.Artık uyarmıyorum ona göre.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Kım ne derse desın avantaj Gs de .. Bjk cabuk havaya gırdı öle guzel bı oyun oynamadılar

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Kım ne derse desın avantaj Gs de .. Bjk cabuk havaya gırdı öle guzel bı oyun oynamadılar
    Ne avantajından bahsediyorsun? Daha ligin çok başı.Daha çok sular akar bu derenin altından.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Bu maç keşke dün oynanmasaydı. Oyuncular terörü düşünmekten maça konsantre olmadılar. Bir veya iki gün sonrayada ertelenebilirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Çok koşuşturmalı bir maç oldu...

Ankaraspor çok mücadele etti..Bir nevi bana Moldova’yı hatırlattı...Ama bizde aynı şekilde mücadele koyduk maç boyunca...Ama Hakan Şükür ve Lincoln’nün kaçırdığı posizyonlar girmeyince Barış’ın şutu direkte kalınca , Ümit Karan bir türlü istediği vuruşları yapamayınca gol çıkartamadık...

Öncelikle Hikmet Karaman çoğu kişinin göremediği bir şeyi görmüş Galatasaray’da ve bunu engellemek için takımını sahaya çıkartmıştı...(Hikmet hoca bu takımı topalıyacak demişdim)

Neydi bu peki;

Galatasaray sezon başından beri defansını ataklara katarak önemli bir baskı kuruyor rakip üzerinde ve hataya zorluyor...

İşte Hikmet Karaman bunu iyi analiz etmiş ve Tita-M.Yılmaz ve Necati gibi çok yer değiştiren 3 forvet oyuncusunu bizim defans oyuncularımıza müdafa yapmakla görevlendirmiş...

Hikmet Karaman Galatasary’ın defansıyla orta sahasının arasına sızmaya çalışmıştır ve bundada başarılı olmuştur gerçektende...Dolayısıyla Galatasaray defansının atakları katılmasını engellemekti Hikmet Hocanın amacı...Genelde orta saha ile forvet hattının arasını kapatmaya çalışır rakipler...Ama Galatasaray gibi oyunu defansından kuran ve hücumdayken rakip yarı sahaya kadar gelip seken ilk toplara müdahale edip bu topların Lincoln -Linderoth-Arda gibi ayaklara kazandıran bir takım ile oynuyorsan şayet Hikmet Karaman’nın yaptığı doğrudur..Güzel bir taktisyenlikti bence..

Kalli ise Galatasaray’ı sezon başından beri oynattığı taktikle sahaya sürdü..Çağdaş futbolun gereği olan kanat organizasyonlarından 90 3 te dahi vazgeçmedi...Yanlış tercih olarak Hakan Şükür olarak gösterilmektedir Kalli eger bu kadroyu uefa macında sürerse yeniliriz..Kesinlikle o maçta nonda oynaması gerekiyor..Kalli artık hakanı dinlendirmesi lazım...

Maçın Galatasaray adına güzel yanları Song-Servet ikilisinin gitgide birbirine alışması ve çok dikkatli oynayarak rakiplerine aman vermiyor olması..Bir başka güzellik Barış Özbek gibi bir oyuncunun gitgide daha büyük bir kazanım haline bürünmesi...Gene Uğur Uçar hatasız ve müthiş olgun bir futbol ortaya koyarak gitgide performansını arttırmakta...Aynı şekilde nerdeyse yüzde yüz pas isabetiyle ve sahadaki sağlam duruşuyla Hakan Balta öne çıkan bir diğer oyuncuydu...

Çok tartışılan Orkun ise bu kadar iyi oynayan bir defansın arkasında top bile gelmezken , kendisini sıcak tutmayı başarıp önemli bir uzak şutu bertaraf edebilmeyi başarmıştır..

Galatasaray’lı futbolcuları tek tek incelediğimizde enteresan bir şey çıkıyor karşımıza...

9.haftaya geldik ve biz ilk haftalarda forvet hattının çok iyi olduğunu defansın ise S.O.S verdiğini yazrken gitgide defans hattımız iyi bir seviyeye geldi fakat forvet oyuncularımızda bu sefer formsuzluk yaşanmaya başladı...Arda-lincoln-Şükür-Karan arzulu fakat başarısız oynamaktalar...Keza sonradan giren Hasan Şaş’t başarısız idi bugün..Biraz tek başına maçı koparma yolunu seçti gibime geldi...

Takım içindeki bireysel başarı ivmesi bu şekilde bir değişkenlik göstermekte şuan için...

Maçın genel havasına baktığımızda ise bugün gerçekleşen terör olaylarının ve artık bıkkınlık veren seyrcisiz maç oynama olayının ve gene lig sonuncusu ile oynuyor olmamızın ve 15 günlük lige verilen uzun aranın yarattığı soğukluğun futbolcular üzerindeki yaptığı konsatrasyon eksikliği açık ve net bir şekilde göze çarpmaktaydı...

Özellikle Ankaraspor tarzı düşme tehlikesindeki takımlara karşı oynadığımız maçlarda çok daha konsantre bir şekilde sahaya çıkmamız gerektiğini düşünüyorum...

Ankaraspor can havliyle oynadı bugün ve büyük bir direnç gösterdi..İlk yarının son 8 dk.sı ve 2. yarının ilk 10 dk. sı yaptığımız baskıyı biraz daha uzatabilseydik maçıda alabilirdik ama defansımızda bu kadar iyi oynamasaydı maçıda kaybedebilirdik...

O yüzden ligin uzun bir maraton olduğunu ve her maçı kazanmamızın imkansız olduğunu düşünerek çok fazla bu puan kaybını abartmamamız gerektiğini düşünmekteyim...İki haftada 4 puan kaybettik ve cepten yedik...Şimdi cebimizi tekrar doldurma yoluna girmeliyiz..Uefa Kupası ile olsun Türkiye Kupası ile olsun , lig maçları ile olsun yoğun bir tempoya giriyoruz ve çok fazla arka arkaya deplasman maçları oynayacağız...Keşke bugün kazansaydıkta bu zorlu periyotta cebimizde harcayacak paramız olsaydı..Yapacak bir şey yok yüksek konsantrasyon ile işallah en az kayıpla bu önümüzdeki periyoduda atlatırız...

Maçın skoru maçın hakkıydı...

Son olarak hakeme değinmek gerekirse şayet;

Hakemler Lincolne atılan tekmelere daha dikkat etmeliler diye düşünüyorum ve yan hakemler gitgide kötü karalara imza atıyorlar bugünde Song’un posizyonunda aynı tür bir hata söz konusu oldu..
    Ayrıca hakem en az 6 dakika uzatma vermesi gerekirken 3 dakika uzatma verdi..Üstelik bana göre penaltı vermedi..Ama bunlara sıgınmamalıyız...Ankaraspor bundan sonra üst sıralara tırmanıcak bunuda göreceksiniz.......

Maç hakkında en olumlu olay Lincoln’ün formasının altına giydiği tişörttü bence. Adnan Sezgin Lincoln’ün kendisinin bunu istediğini, cezası varsa da katlanacağını söylediğini açıkladı. Kulüp olarak biz de cezası varsa arkasındayız dedi. Bu arada federasyondan Maraton programına bağlanan birisi de tabi ki böyle bir tişörtün cezası olmaz dedi.

LİNCOLN SAKATLANDI.......

LİNCOLN sakatlandı.........Ankara macında ayagına darbe geldi..Hürriyet ve adam kocak adama sürekli vurdularYani sıkı markaj altında kaldı...Bazı spor yazarlarıda lincoln birsey yapmıyor diyorlar adamı 2 kişi markaj ederse o neyapsın üstelik ayagına bilerek vuruyorlar............

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Lincoln dün gerçekten sahada yoktu.

G.Saray'ın oyun tarzını ben artık çözdüm.

Maçlarının nasıl biteceğini de anladım.

G.Saray ilk 10-15 dakika başlıyor posizyonlara ama ŞANSSIZCA atamıyorlar.Rakibe çarpıyor vs. bu tür giden maçlarda G.Saray bu şanssızlığı kolay kolay kıramıyor.Maçın 15.dakikasında abimle beraber izliyordum maçı ona da söyledim bu maçta G.Saray gol atamaz diye.Nitekim de öyle oldu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Lincoln sahada yoktu evet çünkü adamı oynattırmadılar..hikmet hoca emir vermiş lincolne sert girin diye adem ve hürriyet degismeli olarak lincolnü marke ettiler lincolnde kenarlara kactı ama pesini bırakmadılar....EE ne oldu şimdi lincoln sert hamleler sayesinde sakatlandı bordeaux macında oynaması süpheli..Hele bir pozisyonda hürriyet öyle sert kaydıki resmen kart gereken pozisyondu vermedi..Tabanla girmişdi

Ayrıca macınm hakemi öyle hatalar yaptiki..Ankaralı futbolcular sürekli yerde yattı...üstelik 73 ve 75 kadar maç baslamadı herkez 6 dakika falan uzatma beklerken 3 dakika uzatma verdi..Hele songun pozisyonuna korner vermesi çok komikti

Ama bunlara sıgınmıyoruz..Kalli teknik hata yaptı ve ayrıca hikmet hoca takımı çok iyi analiz etmiş(Bundanda korkuyordum) berabere kaldık..İiyi mücadele eden Ankarasporuda tebrik ediyoırum...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beraberlik çok iyi oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Default Lincoln'den anlamlı tişört

Şehitlere bir saygı da Brezilyalı futbolcu Lincoln'den geldi. Ankaraspor maçından sonra üzerinde "teröre hayır" yazılı tişörtle görüntülendi.

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln, golsüz berabere kaldıkları Ankaraspor maçından sonra üzerinde "teröre hayır" yazılı tişörtle görüntülendi.
    Ankaraspor maçında gol attıktan sonra formasını çıkartıp "teröre hayır" yazılı tişörtü ile anlamlı bir mesaj vermeyi planlayan Lincoln, karşılaşma golsüz geçtiği için bu isteğini gerçekleştiremedi.
    Ancak maç sonu formasını çıkartan Lincoln, tişörtünü kameralara gösterme şansını yakaladı

Helal olsun Lincoln' e. Ondan da bu beklenirdi zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Gerçektende çok gururlandım. Helal olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Helal be

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Lincoln’ün formasının altına giydiği tişörttü Adnan Sezgin Lincoln’ün kendisinin bunu istediğini, cezası varsa da katlanacağını söylediğini açıkladı. Kulüp olarak biz de cezası varsa arkasındayız dedi. Bu arada federasyondan Maraton programına bağlanan birisi de tabi ki böyle bir tişörtün cezası olmaz dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Gerçekten anlamlı.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Duyarlılığını gösterniş.Helal olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Gerçekten bravo.Bu kadar duyarlı olması sevindirici...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Duyarlılğından dolayı Lincoln'ü takdir ettim ama maçta gösterseydi muhtemelen sarı kartı görürdü.

Maç konusu ile birleştirdim.

Bence hakem ona sari kart vermezdi,cünkü Lincoln`ün bir sari karti vardi ve TERÖRE HAYIR yazili tisörtünü göstermesi yüzünden hakem onu atmazdi.Sonucta burada takimdan,kisiden cok Milletimize duyarliligini gösteriyor,Milletimizle bir olmak icin bir caba gösteriyor.

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Hakemin Kart Gosterıceğinide BıLse GoL Attıktan Sonra Çıkartırdı Formasını Bence

LıncoLn InsanLığı v KarekterıyLe Bır Kez Daa BuyukLuğunu Gosterdı

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Bence hakem ona sari kart vermezdi,cünkü Lincoln`ün bir sari karti vardi ve TERÖRE HAYIR yazili tisörtünü göstermesi yüzünden hakem onu atmazdi.Sonucta burada takimdan,kisiden cok Milletimize duyarliligini gösteriyor,Milletimizle bir olmak icin bir caba gösteriyor.
    "du ne yazıyor orda bakayımda ona göre kart verip vermeyeceğime karar vereyim" diyecek hali yok hiçbi hakemin..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    kurallar her zaman uygulanır, atılırdı.
    futbol sadece futboldur, siyaseti karıştırmayın.siyaset maç bitince başlar ...
    sahada sadece futbol konuşulur, azılı,ahlaksız,katil terör örgütünü maç içinde konuşmamalısınız.bugün bu verilmez, başka gün diğer olay bahane edilir, kızım için yaptım denilebilir..

formaları kırmızı beyaz yapın ortasına ay yıldız koyun, biri açık forma biri koyu..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri