Sayfa 4 / 18 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 535 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Korkmayın sinan engin size ucuz maliyetli colk yararlı olacak forvet bulur.......Sinan engin böyle oyuncuları sever........

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Kim ne derse desin bu yıLki en büyük transferimiz DeLgado nun yeniden kazandırıLması oLucaktır.Bu da yeterLi benim için.Transfer yapıLacaksa da kesinLikLe bir tane santrafor aLmaLıyız.Bobo tipinde oLmaLı hem topLa beraber gidebiLecek hemde hava topLarına da çıkabiLecek bir isim oLmaLı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

3. Default

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Fenerbahçe maçını izledim.Serdar da maçta en çok beğendiğim adamlardan biriydi.Ben sadece zor maçlarda çift ön liber oynanması taraftarıyım.Beşiktaş gibi büyük bir klüp Türkiye Liginde tek forvet oynamamalı.Ayrıca sen Fenerbahçe maçını izlediysen görmüşsündür.Bobo kanatlar yakın oynadı.4-2-3-1 sistemi gibi.Yani bu yeni gelecek adam ilerdeki tek santrafor olcak.Bobo ve Mehmet Yozgatlı(Serdar Özkan) da ona yakın oynıcak.Hücumdayken 3 forvet gibi yani.Ya da o tek forvet Bobo olur yeni gelcek adam hızlı,çabuk bir adam olursa kanata yakın oynar.Ayrıca tek forvetli sistemle gol atmamız çok zor bunu Tigana döneminde de görmüştük.Benim görüşüm Türkiye liginde tek ön libero yani orta saha dörtlüsü tello-cisse-delgado(rico)-mehmet y.(serdar ö.)Çift forvet de Bobo ve yeni alıncak oyuncu.Zor maçlarda ise 2 ön libero Cisse-Koray.Önlerinde Delgado Mehmet ve Bobo forvete yakın kanattan.Yeni gelecek adam tek forvet.Ya da dediğim gibi bu adamla Bobo'nun yeri değiştirilebilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ben de pek umutlu değilim zaten
    Serdar karsisindaki 2 adamdan dolayi zorlandi. Yedigimiz ataklar hep o yonden geldi ama. Dedigim gibi, kendisi de sagbeke donmekten memnun degil. Bnece bu yuzden Cisse transferi de abesle istigaldir, ama o ayri konu.

Tek forvet bence iyi uygulanirsa, cift forvetten daha fazla gol atma sansina sahip, zira destekci daha fazla. Ne kadar fazla forvet, o kadar iyi hucum gucu demek degildir ki. Tigana zamaninda tek forvette gol atamamamizin sebebi Tigana'nin defansif oyun anlayisi [Yanlis anlasilma olmasin, Besiktasin son 10 yilda gordugu en iyi 3 teknik adamdan biridir, haksizlik yapilan bir teknik adamdir Tigana] ve bu seneye gore cok kotu olan -yine de maksimum duzeyde yararlandigi- kadrosudur.

Bobo eve gecen mac sol acik gibi oynadi, I. Akin biraz daha ice girdi Bobo sola gelince. Bobo topu alip adam gecebilen bir oyuncu, klasik top bekleyen santrfor turu degil. Daha cok Carew gibi. Yerde, havada her sekilde hakim. Ancak senin dedigin sekilde oynatilirsa Tello kesiliyor, ki Turkiye'de yeni transferler kesilmez Yeni sezonda Tello, Delgado, Bobo, Cisse ve Diatta illa ki ilk 11'de oynayacak..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bence Ertuğrul hoca bu yeni transferlerden istediği verimi alamazsa onları hiç gözünü kırpmadan keser.

Ayrıca bu sene takımına göre çift yada ön libero ile oynayacağız.Tek ön libero oynadığımız zaman ya tek forvet ya da çift forvet olabiliriz.Tek libero oynayacağımız zaman Rico-Delgado ikilisi beraber oynayacaklar.O zaman forvette tek kişi olacak.Ya da bu ikiliden biri olmayacak ve forvette iki kişi oynayacak.Çidt ön libero ile oynayacağımız zaman da forvette tek kişi olacak ve arkasındada Delgado-Rico ikilisinden birisi oynayacak.Takımımızın bu sene alternatifi bol bir kadrosu var.Belki forvette biraz sıkıntı yaşayabiliriz.Burayada kaliteli bir isim alınırsa daha güçlü oluruz
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ya bana sakın BEŞİKTAŞ kötü transferler yaptı demeyin.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Ya bana sakın BEŞİKTAŞ kötü transferler yaptı demeyin.
    Bence çok faydalı transferler yapılmadı! Cisse başlı başına bir hataydı. Dediğim gibi eğer tek ön libero oynanacaksa, Serdar Kurtuluş var zaten. Bazı maçlar Çift Ön libero ihtiyacı doğarsa, Koray Avcı ve Fahri Tatan vardı! Stoper transferide son derece gereksizdi. Herkeste "baki'ye kalacağız" diye bir telaş vardı. Yahu işte gördük Baki'ye kalmadık. Zan sakatlanınca yine Koray var! Olmazsa bizim Robinson Crusoe gibi adamımız var İbrahim Kaş! Tello transferide o kadar iyi değildi. Şu ana kadar pek etkili görünmedi! Tamam hemen karar verilmesi yanlış ama zaten Sporting Lizbon'da ne yapmış ki burada yapsın?

Not: Şimdi aklıma geldi Serdar ön libero oynarsa, sağ bek açığı doğar diyebilirsiniz ama Cisse'ye verilecek paralarla bir sağ bek alınabilirdi tabii!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    nerden cıkadın bunu.........Celal kolot hangi isimler dedi kimler geldi........Zamanında sinan engin gelseydi size baya güzel oyuncular bulurdu.....
    Suan Celal Kolot hakettigi yerde..Gorevden alındıgını bilmıomusun Ayrıca Kolot dedigi isimleri almadı diye kötü transfermi yapmıs olduk ? Hatırlatırım gecen sene cok transfer yapmamıza ragmen 7 transfer cok iyi bir rakam hepside izlenmiş acele edip alınmamıs Ertugrul Hocanın onayı alındıktan sonra yapılan transferler.Sen hala Beşiktaş'ın kötü transfer yaptıgını dusunuyorsan yıldız almadıgımız içindir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by starfreedom View Post
    Bence çok faydalı transferler yapılmadı! Cisse başlı başına bir hataydı. Dediğim gibi eğer tek ön libero oynanacaksa, Serdar Kurtuluş var zaten. Bazı maçlar Çift Ön libero ihtiyacı doğarsa, Koray Avcı ve Fahri Tatan vardı! Stoper transferide son derece gereksizdi. Herkeste "baki'ye kalacağız" diye bir telaş vardı. Yahu işte gördük Baki'ye kalmadık. Zan sakatlanınca yine Koray var! Olmazsa bizim Robinson Crusoe gibi adamımız var İbrahim Kaş! Tello transferide o kadar iyi değildi. Şu ana kadar pek etkili görünmedi! Tamam hemen karar verilmesi yanlış ama zaten Sporting Lizbon'da ne yapmış ki burada yapsın?

Not: Şimdi aklıma geldi Serdar ön libero oynarsa, sağ bek açığı doğar diyebilirsiniz ama Cisse'ye verilecek paralarla bir sağ bek alınabilirdi tabii!
    Arkadasım Cisse'nin Serdar'dan artıları olmasa alınmazdı zaten emin ol Serdar'ın defansif özellikleri iyi ama hücümda etkisiz kalıyor.Korayda aynı sekilde.Ama Cisse öyle degil.Tello'ya gelecek olursak Sporting Lizbon'da bişey yapmamıs olsa o kadar sene o takımda tutarlarmıydı adamı ? Hem belli olmuyomu Tello'nun takıma fayda sagladıgı ? Kanatlarımız artık makine gibi işliyor...Duran toplarda diger bir artısı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

CİSSE tam aradığımız ön libero, ileri çıkışları da etkili.

Serdar kurtuluş sağ bekte oynuyor.Koray ve Cisse 2'lisi önlibero da daha etkililer.

Stoper eksiğimiz vardı DİATTA geldi.Nedir ne değildir göreceğiz ...

Sol açık arıyorduk bence Mutlu'dan sonra ki en iyi sol kanatımız oldu.Top ayağında iken çok hızlı bir isim.

Sağ kanat ihityacı vardı Mehmet Yozgatlı alındı ki bundan iyisi olamazdı herhalde.

Kaleci sorunumuz vardı Rüştü ve Hakan gibi Türkiyenin en önde gelen kalecileri alındı.

Tek eksik forvet gibi görünüyor.Oraya da bir isim alınırsa mükemmel bir transfer dönemi geçirmiş olacağız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Cisse yavaş bir oyuncu bunu kabul ediyorum ama cüssesi ile bire birlerde rakiplerini yıkıyor.Fenerbahçe maçında bunu gördük.Yavaş olması en büyük sorunu.Bunu geride kalarak halledebiliriz.Önemli olan Cisse'nin oyuna iyi top sokabiliyor mu? Bunuda ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Tello'ya gelince bizim takımımız için iyi bir kanat oyuncusuna benziyor.Ama onunda ne olduğunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.Biraz zamana ihtiyacımız var.Eruğrul hocanın aklında Fb maçından daha iyi oynayacak bir oyuncu almak.Bütün bu transferler zaten Ertuğrul hocanın isteği doğrultusunda yapıldı.Bekleyip görelim.Bakalım ne olacak.Ondan sonra şuraya transfer yapılmalıydı.Şu transfer gereksiz olmuş diye yorum yapalım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

CİSSE tam aradığımız ön libero, ileri çıkışları da etkili.

Serdar kurtuluş sağ bekte oynuyor.Koray ve Cisse 2'lisi önlibero da daha etkililer.

Stoper eksiğimiz vardı DİATTA geldi.Nedir ne değildir göreceğiz ...

Sol açık arıyorduk bence Mutlu'dan sonra ki en iyi sol kanatımız oldu.Top ayağında iken çok hızlı bir isim.

Sağ kanat ihityacı vardı Mehmet Yozgatlı alındı ki bundan iyisi olamazdı herhalde.

Kaleci sorunumuz vardı Rüştü ve Hakan gibi Türkiyenin en önde gelen kalecileri alındı.

Tek eksik forvet gibi görünüyor.Oraya da bir isim alınırsa mükemmel bir transfer dönemi geçirmiş olacağız.
    Ben Cisse hakkında aynı şeyleri düşünmüyorum. İzlediğim iki maçta da hücuma pek katkılı olamadı. Tamam haklısın, Serdar neredeyse hiç hucüma katılamıyordu ama Tigana'nın futbol anlayışıyla oynuyordu. Bu sene düzelebilirdi! Ayrıca çift forvete döndüğümüzde Cisse tek başına kalacak, bu sefer performansı yine düşecek. Çünkü üst düzey orta sahalara karşı Cisse tek başına varlık gösteremez.

Stoper eksiği hakkında zaten yazmıştım. Aynı şeyleri yazmama gerek yok.

Tello yerine daha iyi bir sol açık alınabilirdi kesinlikle. O kadar etkili olduğunu düşünmüyorum.

Sağ kanat ve kaleci hakkında bir yorumum olmamıştı zaten.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by welet View Post

Arkadasım Cisse'nin Serdar'dan artıları olmasa alınmazdı zaten emin ol Serdar'ın defansif özellikleri iyi ama hücümda etkisiz kalıyor.Korayda aynı sekilde.Ama Cisse öyle degil.Tello'ya gelecek olursak Sporting Lizbon'da bişey yapmamıs olsa o kadar sene o takımda tutarlarmıydı adamı ? Hem belli olmuyomu Tello'nun takıma fayda sagladıgı ? Kanatlarımız artık makine gibi işliyor...Duran toplarda diger bir artısı.

Tello'nun istatistikleri hiç iç açıcı değil bence. Kesinlikle Tello'dan daha iyi biri alınabilirdi bence!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Cisse 'yi Tello'yu , kaç kez izledin acaba da bu kadar net konuşuyorsun ?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Cisse üst düzey ortasahalara karşı zorlanır demişsin ama zaten büyük ihtimal üst düzey takımlara karşı çift ön libero oynayacağız.

Tello bence bizim için kaliteli bir sol kanat.Ayrıca defansif yönüde iyi.Keşke onun gibi bir sağ kanadımız olsaydı.O zaman Serdar tek başına kalmak zorunda kalmazdı.Yozgatlı'nın defansa yardım etmemesi büyük bir sorun.

Ayrıca bu oyuncuları daha sağlıklı değerlendirebilmek için biraz daha beklememiz lazım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

welet kusura bakma ismini bilmiyorum.....

beşiktaş iyi oyuncu veya kötü oyuncu almış olabilir bunuda zamanla görecez.....

Sen yorumunda demissinki...Besıktas yıldız transferi peşinde düsmedi falan demissin....Bende dedimki celal kolot kimleri dedi kimler geldi dedi.... yani senin yorumunla tutmuyor manasında dedim. celal kolot helgueradan hangi isimlere düsdü iyi hatırlaa...Celal kolot gitmesi bu yüzden iyi oldu keske zamanında size sinan engin gelseyi bence cok yararlı olurdu....

Keske cisse alınmasaydı çünkü orada cok iyi oynayabilecek bir oyuncunuz var serdar orda iyi iş yapardı...

Suanda 4 büyün takımda bir sürü oyuncu aldı artık iyi mi kötü oldugunu zaman gösterecek....

Lig için basarılar........

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Cisse 'yi Tello'yu , kaç kez izledin acaba da bu kadar net konuşuyorsun ?
    Cevabını üstte vermiştim ama yine vereyim. Cisse'yi sadece iki maçta izledim. İlkinde zaten yeni bir Kleberson faciası demiştim. İkinci izleyişimde fikrim fazla değişmedi. Belki Kleberson gibi kötü olmaz ama yinede beklentileri karşılamaktan çok uzak. Tello'da aynı keza. Maçlarda etkisiz kaldı. Kaç kere orta yaptı zaten

Cisse tam aradığımız ön libero demişsin;

O zaman bende sana aynı sorayım! Cisse'yi Tello'yu kaç kere izledinde bu kadar net konşuyorsun?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Cisse hakkında aynı şeyleri düşünmüyorum. İzlediğim iki maçta da hücuma pek katkılı olamadı. Tamam haklısın, Serdar neredeyse hiç hucüma katılamıyordu ama Tigana'nın futbol anlayışıyla oynuyordu. Bu sene düzelebilirdi! Ayrıca çift forvete döndüğümüzde Cisse tek başına kalacak, bu sefer performansı yine düşecek. Çünkü üst düzey orta sahalara karşı Cisse tek başına varlık gösteremez.

Stoper eksiği hakkında zaten yazmıştım. Aynı şeyleri yazmama gerek yok.

Tello yerine daha iyi bir sol açık alınabilirdi kesinlikle. O kadar etkili olduğunu düşünmüyorum.

Sağ kanat ve kaleci hakkında bir yorumum olmamıştı zaten.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Tello'nun istatistikleri hiç iç açıcı değil bence. Kesinlikle Tello'dan daha iyi biri alınabilirdi bence!
    Bence cok iç acıcı ! Her mac en az 10 orta yapan bir topcu.Duran toplarda o biçim İstatistiklerde sadece gole bakıyosun galiba.Ayrıca ben İstatistikleri önemsemem.Mesela Kezman'ın istatistikleri Fener'den önce cok iyiydi simdi o istatistiklerin yarısı bile degil.Fazla takma kafanı istatistiklere.İstatistik hersey degildir.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Cisse üst düzey ortasahalara karşı zorlanır demişsin ama zaten büyük ihtimal üst düzey takımlara karşı çift ön libero oynayacağız.

Tello bence bizim için kaliteli bir sol kanat.Ayrıca defansif yönüde iyi.Keşke onun gibi bir sağ kanadımız olsaydı.O zaman Serdar tek başına kalmak zorunda kalmazdı.Yozgatlı'nın defansa yardım etmemesi büyük bir sorun.

Ayrıca bu oyuncuları daha sağlıklı değerlendirebilmek için biraz daha beklememiz lazım.
    Beşiktaş'ın geçen sezon çektiği en büyük sıkıntılardan biri Kleberson'du! Gerek tek başına, gerek Koray ile birlikte etkili olamadı. Üstelik bu maçları sıradan takımlara karşı oynamıştık. Ancak Cisse'nin oynadığı maçlar itibari ile Kleberson'dan çok farkı yok. Kleberson gibi kötü değil ama bir Federico Giunti asla değil!

Bu arada yavaş yahu, hepinize cevap yazmakta zorlanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Cevabını üstte vermiştim ama yine vereyim. Cisse'yi sadece iki maçta izledim. İlkinde zaten yeni bir Kleberson faciası demiştim. İkinci izleyişimde fikrim fazla değişmedi. Belki Kleberson gibi kötü olmaz ama yinede beklentileri karşılamaktan çok uzak. Tello'da aynı keza. Maçlarda etkisiz kaldı. Kaç kere orta yaptı zaten

Cisse tam aradığımız ön libero demişsin;

O zaman bende sana aynı sorayım! Cisse'yi Tello'yu kaç kere izledinde bu kadar net konşuyorsun?
    Hehe

Bende hazırlık maçlarında izledim 2'sini de,

Tello : Top ayağında iken çok hızlı,ortaları etkili ve isabetli, frikikleri de etkili gibi duruyor.

Cisse : Kleberson ile Allah'ı bir Cisse'nin.Kleberson ayağına gelen her topu en yakınındaki arkadaşına beklemeden vermeye çalışırdı ama onu bile beceremezdi.Ama Cisse top ayağına geldiğinde güven veriyor, kolay kolay top kaybetmiyor çok güçlü, top çalmaya da geldimi belki birazcık yavaş ama o da o kadar etki etmiyor top kapmasına rakipleriyle girdiği 2'li mücadelelerden hep ayakta ayrılıyor.Çok fazla Faul de yapmıyor.Arada sırada hücumada yardıma gidiyor, Delgado ile verkaç'lara giriyor.

İşte ben bu kadar net konuşuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Emir(di herhalde yada Welet) ilk başta Celal Kolot gibi işi bilmeyen bulunduğu yeri haketmeyen bir adam yüzünden boşa yıldız arayışına girdik.Ve hiç birini alamadık.Bunu demek istiyor Emrah abi.Yanlış anlaşılma olmasın.Şu an yaptığımız transferlerde iyi.Ama yıldız peşinde koşmadık diyemeyiz.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Emir(di herhalde yada Welet) ilk başta Celal Kolot gibi işi bilmeyen bulunduğu yeri haketmeyen bir adam yüzünden boşa yıldız arayışına girdik.Ve hiç birini alamadık.Bunu demek istiyor Emrah abi.Yanlış anlaşılma olmasın.Şu an yaptığımız transferlerde iyi.Ama yıldız peşinde koşmadık diyemeyiz.
    Oh be şemsi kardes katılıyorum......Aynen öyle....Artık sinan engin konusulsun...Bırakın ötekini.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Hehe

Bende hazırlık maçlarında izledim 2'sini de,

Tello : Top ayağında iken çok hızlı,ortaları etkili ve isabetli, frikikleri de etkili gibi duruyor.

Cisse : Kleberson ile Allah'ı bir Cisse'nin.Kleberson ayağına gelen her topu en yakınındaki arkadaşına beklemeden vermeye çalışırdı ama onu bile beceremezdi.Ama Cisse top ayağına geldiğinde güven veriyor, kolay kolay top kaybetmiyor çok güçlü, top çalmaya da geldimi belki birazcık yavaş ama o da o kadar etki etmiyor top kapmasına rakipleriyle girdiği 2'li mücadelelerden hep ayakta ayrılıyor.Çok fazla Faul de yapmıyor.Arada sırada hücumada yardıma gidiyor, Delgado ile verkaç'lara giriyor.

İşte ben bu kadar net konuşuyorum
    Tello'nun bence Delgado ve Ricardinho'dan farkı yok. Top rakipteyken koşma diye bir şey yok. Bence bir kanat oyuncusu böyle olmamalı. Ayrıca İbrahim Üzülmez ile pek anlaşamadılar. Hızlı olabilir ama fazla adamda geçemiyor.

Cisse ise yine dediğim gibi maçlarda bence etkisiz kalıyor. Hele ki Sheriff maçında evlere şenlikti. Cisse ancak çift ön liberoda hücuma çıkabilir ki biz tek ön libero oynayacaz, bu ayrı bir sorun. Rakip ile mücadeleri ise çok zayıf. Fizik olarak güçlü olabilir ama rakibin oyununu bozamıyor.

Not: Neyse artık daha fazla tartışmaya gerek yok. Ne kadar tartışırsak boşuna, çünkü herkesin kendi fikri var.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Her zaman tek ön libero oynamayacağız.Birde Tello için koşmuyor demişsin.Bence yanlış düşünüyorsun.Birde çalım atmıyor demişsin.Zaten onun çalım atanını bizim almaya paramız yetmez.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tello'yu sende göreceksin birkaç hafta sonra ve fikrin değişecek

Cisse ise, Sheriff maçında pek iyi değildi orada haklısın ama FB maçında mükemmeldi, Alex'e neredeyse adım attırmadı.

Bu arada Sağlam'ın kafasında tek önlibero yok anladığım kadarıyla Koray-Cisse 2'lisini oynatacak büyük ihtimalle.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emurafu kusura bakma yanlıs anlamısım Semsi aydınlattıgın icin Tesekkür ederim

Tello'yu tartısmaya gerek yok bence kalitesi ortada biraz dikkatli izleseniz..

24. Default

Cisse disinda iyi transferler yaptik bence. Cisse gereksizdi. Tello'yu begenmedim bir de, ama hazir degildir muhtemelen. Ilerleyen haftalarda gorecegiz. Simdi bir forvet bir sagbek almamiz gerekiyor bence. Gokhan Gulec de gidiyormus.

Bu arada, gecen seneki kadroya kac takviye gerekti? 6-7-8. Bu demektir ki, gecen seneki kadromuz ne kadar kotuydu, ve o kadroyla kendisine buyuk haksizliklar yapilan Tigana 2. oldu ve 2 senede 3 kupa aldi. Neyse o ayri konu..

Gerci hic transfer yapilmasa da farketmez, basarisiz olacaksak boyle adamlarla olalim. FB macinda begendim takimin hirsini. Savasmayi ogrenmisler. Yeter ki savassin takim, benim icin basarisiz olsalar da olur, yeter ki formayi islatsinlar. Gerisi teferruat.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Maçtan önce Tello hakkında konuştum durdum, şimdi ilk 35 dakika içerisinde bana bu lafları yediriyor gibi sanki.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by gahanthegod View Post
    Cisse disinda iyi transferler yaptik bence. Cisse gereksizdi. Tello'yu begenmedim bir de, ama hazir degildir muhtemelen. Ilerleyen haftalarda gorecegiz. Simdi bir forvet bir sagbek almamiz gerekiyor bence. Gokhan Gulec de gidiyormus.

Bu arada, gecen seneki kadroya kac takviye gerekti? 6-7-8. Bu demektir ki, gecen seneki kadromuz ne kadar kotuydu, ve o kadroyla kendisine buyuk haksizliklar yapilan Tigana 2. oldu ve 2 senede 3 kupa aldi. Neyse o ayri konu..

Gerci hic transfer yapilmasa da farketmez, basarisiz olacaksak boyle adamlarla olalim. FB macinda begendim takimin hirsini. Savasmayi ogrenmisler. Yeter ki savassin takim, benim icin basarisiz olsalar da olur, yeter ki formayi islatsinlar. Gerisi teferruat.
    Cisse konusunda katiliyorum BJK Cisse yerine adam gibi bir sagbek alsaydi daha iyi olurdu üstelik Serdar'dan da daha iyi faydalanirlardi Ön Libero'da..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Aslında olabilirdi.Sağ bek alınıp.Cisse alınmayabilirdi.Ama Cisse bire birlerde çok etkili.Artık aldık.Bu saatten sonra yapacak bişi yok.Cisse'den yararlanmaya çalışmalıyız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Pantelic iddiası!..

Beşiktaş, Holosko için Vestel Manisa'nın 4 milyon dolar istemesinden sonra rotayı tekrar Avrupa pazarına çevirdi. Siyah beyazlı takımın Alman ekibi Hertha Berlin'de oynayan Marko Pantelic'e teklifte bulunduğu öğrenildi. Pantelic'e 2.5 milyon euro veren Kartal'ın bonservis bedeli için için de Alman ekibi ile masaya oturduğu kaydedildi. Golcü futbolcunun Beşiktaş'ın teklifine 'okey' dediği bildirildi. Pantelic'in Avrupa pazarındaki fiyatının 6 milyon euro olduğu bildirildi. 29 yaşındaki Marko Pantelic, Kızılyıldız altyapısında yetiştikten sonra İsviçre'nin Lozan ve Yverdon, Yunanistan'ın Iraklis, Fransa'nın Paris SG, İspanya'nın Celta Vigo, Sırbistan'ın Obilic, Smederevo ve Kızılyıldız takımlarında oynadı.

44 MAÇTA 25 GOL KAYDETTİ

4 kez Sırbistan Milli Takımı forması giyip bir gol atan Pantelic 2 sezondur formasını giydiği Hertha'da 44 maçta 25 gol kaydetti ve 6 asist yaptı. 1.83 boyundaki futbolcu Hertha'nın son olarak Alman Kupası'nda Unterhaching karşısında 3-0 galip geldiği mücadelede 1 gol attı.

Kaynak: Sabah
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Aynen katılıyorum.Carew eğer bu zamanda bize gelseydi süper olurdu.

Beşiktaşımıza forvet şart.Çünkü geçen seneyi bir hatırlayın Bobo sakattı ve her maç zorlanıoduk ama bu sene daha ofansif oynadığımız için fazla zorlanmayız.Ama eğerki şamp. liginde en azından 3.lük se hedef bir tane pivot santrafor lazım.Hava toplarına iyi vuracak adam lazım anlayacağınız.Çünkü avrupada Türkiye deki gibi keko defanslar olmayacak karşımızda

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

İyi yada kendini kanıtlamaya çalışan genç bir yabancı santrafor kiralanabilir.Ama şu anda bonservise para yağdırıp adam almaya karşıyım,bu adamlarla da idare edebiliriz.

Sayfa 4 / 18 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri