1 ile 30 arası toplam 282 sonuç

Konu: Yenilendi - Total Dominasyon (FM 08’in en iyi taktiği)

Threaded View

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İlhan abi taktiğini yayınladıktan sonra heveslen bir Roma kariyeri açtım.Hazırlık maçları,Süper kupa maçı(İnter),Ve ligte bir maç yaptım.Açıkcası pek hoşuma gitmeyen yanları oldu taktikte.Yavaş oynuyor olmamız,Oyuncuların bir birlerinden uzak kalmaları(Özellikle ortadan top taşıdığımızda kanattakiler çok uzakta kalıyorlar) Ceza sahasında çoğalamamız,(Bu bir önceki dediğimden kaynaklanıyor).Bunlardan dolayı oynadığım maçlarda aşırı sıkıldım.Golleri ancak yıldız oyuncularımın becerileri ile atıyordum.Ama taktik bu dediklerim dışında mükemmel.Defansif açıdan özellikle.Oyunculara verilen komutlar çok iyi.Dediğim gibi az pozisyon bulmamız bence en büyük sorun.Ki sen bunu zaten açıklamışsın günümüz futbolununda böyle olduğunu demişsin.Ama fmde başarıya ulaşmak için daha göze hoş gelen futboluda tercih edebiliriz.Mesela aynı oyunumda taktiğinin üzerinden 4-2-3-1 dizilişini yaptım ve tempoyu hızlı yaptım.İstediğim pozisyon zenginliği ve başarıları elde ediyorum şu an.Tabii başarımda senin taktiğinin payı çok büyük.Özellikle ayarladığın komutların katkısı..

Bu arada bunu senin taktiğini kötülemek için yazmadım.Sadece görüşlerimi belirttim.Senin beni yanlış anlamayacağınıda çok iyi biliyorum zaten.Ayrıca bu güzel taktiği bizlerle paylaştığın için tekrar teşekkür ediyorum.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 07.Ocak.2008 at 22:18
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri