Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

16 31.37%
  • İyi

23 45.10%
  • Vasat

9 17.65%
  • Hayal kırıklığı

3 5.88%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: Emre Can

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

boşuna paranızı harcamayın

2 sezon kiraladım gelişimine göre alırım 2 sezon sonunda diye. Yav adamın hiçbir özelliğimi artış göstermez. Hiç verim alamadım bundan sonrada alacağımı düşünmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

2. sezondaki profilini koycamda nazar edeceksiniz diye korkuyorum. Ortasahayı domine ediyor. Tam istediğim gibi değil performansı ama özellik olarak artıyor sürekli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    boşuna paranızı harcamayın
    Bu adamı biraz geç aldım, güçlerini beğenmeyip paf takıma yolladım, sonra buradaki forumdaki profilini gördüm ve oyuncu 21 yaşından sonra, evet 21inden sonra adamı rotasyonda kullanmaya başladım. 2-3 maçta bir oynatmaya başladım ve antreman olarak üzerine düştüm. Selçuk İnan'ı kesti zamanla.

Şu son hali:

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende bu oyuncuyu Manchester'da rastgele görüp kiralamıştım. Bayern'den Manchester United'a 1.6 M $'a gitmiş. Ben 1 sene kiraladım ve gayet güzel gelişti. Sonraki sene ise 3.6 M $'a satın aldım United'tan. Şuan performansından oldukça memnunum. 3 Maçta 1 gol 1 asist yaptı. Gayet iyi başladı lige. DM olarak oynatıyorum. Konuyu bugün yarın açarım diyordum ki bu adam burada meşhurmuş zaten.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

Sezon başı 171 olan PA sı 153 e düştü sürekli sakatlanıyor ve hiç bir zaman form tutmuyor ilk yarı olmadan kondisyonu %60 a düşüyor inatla oynatıyorum ama artık dayanamıycam galiba

Nesil
    2010
    Yer
    BALIKESİR

ortasahada advance playmaker + deep lying + cm support da oynuyor iyi bir oyuncu uzakdan fantastik golleri var dc-dm-cm oynuyor hepsinde de iyi oynadıkça artıyor özellikleri doğal olarak ;9

Bu konuyu açtıktan aylar sonra aklıma geldi ne halde olduğu bir kontrol ediyim dedim ve güzel tepkiler aldığını gördüm oyuncunun. Öncelikle Emre Can'ı geliştiremeyen memnun kalmayan arkadaşlara birkaç tavsiyem olucak onları yaptıklarında alttakine benzer özelliklere oyuncunun ulaşacağından emin olabilirsiniz. Bu oyuncunun oyun başındaki Determination(kararlılık) özelliği 6-8 gibi bişeydi sanırım. Yani gelişim patlaması yapması için oldukça düşük bir sayı. Bunu düzeltmek zorundasınız. "Tutoring" yaptırmak zorundasınız senelerce. Kararlılık özelliği yüksek tecrübeli oyuncularınızla bunun gelişimini sağlayabilirsiniz aksi taktirde potansiyelinin çok uzağında kalacağı kesin. Alttaki capste determination(kararlılık) 17e kadar yükselmiş bu da oyuncuya iyi bir antremanın yanında iyide bir maç tecrübesi şansı verildiğinde ne hallere geliceğinin kanıtı. Bu oyuncunun bu seviyeye gelebilmesi için üstünde gerçekten titremeniz lazım.

Quote Originally Posted by ktoid View Post

Türk ligine rahat geliyor demişsin ama Beşiktaş'la 1. sezonumdayım ocak ayına geldik bayernle anlaşıyorum gelmiyor ilgilenmiyorum diyor... her türlü övgüyü yaptım gene gelmiyor.Sinirimi bozdu.

Bayernle bi maça çıkmış acaba ondan mı ?

Quote Originally Posted by berkebjk1 View Post
    Türk ligine rahat geliyor demişsin ama Beşiktaş'la 1. sezonumdayım ocak ayına geldik bayernle anlaşıyorum gelmiyor ilgilenmiyorum diyor... her türlü övgüyü yaptım gene gelmiyor.Sinirimi bozdu.

Bayernle bi maça çıkmış acaba ondan mı ?

Oyunun 12.2.2 ise bayernden kirala önce takıma alışınca gelir. Bu konudaki izlenimlerin coğu oyunun ilk çıktığı zamana ait. Son güncellemelerden önce Emre Can çok rahat geliyordu sezon başı.

Quote Originally Posted by morukderki View Post
    Oyunun 12.2.2 ise bayernden kirala önce takıma alışınca gelir. Bu konudaki izlenimlerin coğu oyunun ilk çıktığı zamana ait. Son güncellemelerden önce Emre Can çok rahat geliyordu sezon başı.
    Hiç güncelleme kurmadım.Ligtede birinciyim ama gene gelmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Lig TV
    Bayern Münih'in genç yeteneği Emre Can, Kaiserslaurten karşısında takımının 2. golünü kaydetti.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Mesut gibi Almanyada oynayacak buda

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Mesut gibi Almanyada oynayacak buda
    Sonra Mesut gibi bunada üzüleceğiz Almanyayı seçti diye.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyun adına konuşmak gerekirse potansiyeli çok değişkenlik gösteriyor. Bir oyunda dünya yıldızı olurken bir oyunda vasat bir ortasaha oyuncusu olarakta karşınıza çıkabilir. Bayern ucuza bırakıyorsa anlayınki fazla birşey çıkmayacak.

10 numara ball playing defender. Turkish beckenbauer

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri