1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Orjinal Oyun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Orjinal Oyun

Packard bell 6gb ddr3 ram gt540m ekran karti i5 2410m işlemci oyunum steamden orjinal, maça girerken pc kitleniyor özellikleri en düşüğe getirdim ne yapcam acil lazım kısıtlı sürede inte girebiliyorum
    Delgado #10

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

internete girmen kısıtlıyken oyunu steamden alıp oynaman garip. belki o sıkıntı yapabilir internetin yoksa.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Off modda oynuyorum kardeş ankarada okuyorum int yok evdeyim su an o yüzden kısıtlı sürem var dedim. offffff
    Delgado #10

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

XML parsing error veriyor bir de ek olarak.
    Delgado #10

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

kardeş aynı sorunlar bende de vardı öncelikle xml parsing error hatası için şu çözümü buldum bir yerde:
    İlk olarak bilgisayarınızın gizli dosya ve klasörlerinin görünebilir hale gelmesini sağlamalıyız.

XP için:
    Bilgisayarım
    'Araçlar'
    'Klasör Seçenekleri'.
    'Görünüm' sekmesine geliyoruz ve 'Gizli dosya ve klasörleri göster' seçeneğini seçip, Tamam yaparak ilgili pencereleri kapatıyoruz.

Windows Vista ve Windows 7 için:
    Bilgisayarım
    'Düzenle'
    'Klasör ve Arama Seçenekleri'
    'Görünüm' sekmesine geliyoruz ve 'Gizli dosya ve klasörleri göster' seçeneğini seçip, Tamam yaparak ilgili pencereleri kapatıyoruz.

Ardından aşağıdaki klasörleri siliyoruz.

XP:

C:\Documents and Settings\<kullanıcıAdı>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

Vista/Win7:

C:\Users\<kullanıcıAdı>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

sonrasında bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına ragmen maç ekranında takılmayı ben de yaşıyordum bazen de atıyordu.ekran kartının son sürümünü yükle bende çözüm oldu gt 550m idi nvidianın sitesinden güncel driver ı yükle içeriğinde fm 2012 3d desteği yazıyor orada zaten

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kardeş dediklerini yaptım ve oyunu tekrar silip yükledim. Şu an bir sorun yok kardeş sağol, Allaha emanet..
    Delgado #10

Mesaj Yetkileri