1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Scouting Görevi Verdiğimiz Scout'un Araştırmadan Hemen Dönmesi

Default Scouting Görevi Verdiğimiz Scout'un Araştırmadan Hemen Dönmesi

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bir ülke hakkında bilgili bir scout'u yeni çıkan genç yetenekleri bulması için o ülkeye yollardık. FM 2012'de bunu yapmaya çalıştığımda (yani scouting bölümünden add new assignment diyip bir ülkeye araştırmaya yolladığımda) scout 2 gün sonra sadece 4-5 oyuncu bulmuş biçimde geri dönüyor ama backroom advice toplantılarında bi ülkeyi scout etme önerisini kabul edince scout gidip 2 ay araştırıyor. Bunu başka yaşayan var mı acaba çok ilginç bi durum gibi.

Nesil
    2005

Benimkilerde hiç durmadan araştırıyor. Öyle geri dönen olmadı.

Belirli bi ülkeye mi yolluyosunuz yoksa bölge mi seçiyosunuz? Bende de bölge seçince hiç dönmüyolar ama ülke seçince 2 gün sonra bitirdik araştırmayı diyolar. Çözemedim bi türlü.

Nesil
    2005

Bende bölgeye gönderdim hep. Ülkeye denemedim hiç.

Hangi ülkeye, ne zaman gönderdiğinde önemli. Rusya'ya kışın ortasında gönderirsen bende durmam 2 gün... Dersen İskandinav ülkelerine git diye, bir sene gelmesem de olur Futbolcu bulamasam, toplarım çoluk çocuğu sokaktan, futbol öğretir gönderirim Türkiye'ye
    Backroom advice'da adam çakallık yapıyor, gezmek görmek istediği yeri teklif ediyor sana. Kabul edersen ooh yok iki-üç ay. Kulübün parasını yiyor dışarıda. Kanmayın bu küçük oyunlara arkadaşlar! Bu tür ufak oyunlar deneyenleri gönderin sonraki rakibi gözlemlemeye. Kafayı kaldıracak vakit bulamasın işten güçten.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Böyle bir sorun var SI forumlarında tartışıldı, düzeltileceği söylendi ama bir çözüm getirilmedi.

http://community.sigames.com/showthr...om-assignments

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet bunu bende farkettim. Yazacaktım ama aklımdan çıkmıştı. İyi oldu yazdığın. Bende merak ediyorum bu olayı.
    FM Gazetesi

Bir de 35 yaşındaki adamları bulup getirmiyorlar mı...

sigames forumlarında tartışıldığına göre çözümü gelir bi patchle herhalde teşekkürler herkese

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

aynı sorunu ben de yaşıyorum,At.Madrid kariyerimde ispanyol gözlemciye ispanyayı araştırma görevi veriyorum iki gün sonra emekliliği gelmiş üç beş oyuncu tavsiye ediyor bana

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Scout 2 gün sonra rapor veriyor ama tekrar araştırmaya devam ediyor, en azından bende öyle

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

o senin dediğin ayrı bi olay,bir bölgeye gönderildiğinde haftalık raporlar getiriyorlar,ancak bir ülkeye gönderiyorsun araştırması için,normalde bir iki ay sürmesi gerekirken iki gün sonra geliyor ve 5-10 arası futbolcu raporu sunuyor.o futbolcuların yazı da 30-40 arası oluyor,problem olan bu durum.

Mesaj Yetkileri