Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 72 sonuç

Konu: Moussa Sow

Default Moussa Sow

Finishing düşük olmuş gibi geldi bana.Burak'la aynı değeri haketmiyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Sow"u fransalilar yapti galiba. berkay peki buraktan iyimi kotumu biraz daha aciklayici olurmusun finishing konusunda

Evet bende öyle biliyorum da Fener'e gelmeden önce 16'ydı yanılmıyorsam.Finishing konusunda Burak'tan daha iyi bi değeri hakettiğini düşünüyorum.

4. Default

Finishing'î 1 düşürüp , strengh , agility'i 1'er artırmış sanırım Fransızlar .

Wilfred'i andırdı bana profili.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Pozisyon alması çok düşük yapılmış.

Şahsi görüşüm 10'dan aşağı olmaması yönünde.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Klavooz View Post

Pozisyon alma değil off the ball önemli aralara kaçması için.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Teamwork rezillik bence 9 nedir ya

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by Klavooz View Post

genellikle defans için geçerlidir pozisyon alma.. hücumda off the ball
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

team work hakikaten aşırı düşük yapılmış sow için.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bienvenu'den farkı kalmamış.

Gol kralı olmuş bir adamı neden düşürdüler anlamadım? Garezleri mi var takımdan gitti diye. Araştırmacımız bu yıl Sow'u iyi takip ederek gerçek özelliğini oyuna yansıtacaktır bundan eminim.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    genellikle defans için geçerlidir pozisyon alma.. hücumda off the ball
    Bak bunu bilmiyordum renkdaş sayende öğrendim

Ama teamwork çok düşük. Aşırı düşük hem de.

Gerek Fenerbahçe'ye transferinde ki katkısı, gerek uyum sağlaması konusunda ki katkısı, çocukluktan gelen arkadaşlıkları ve şuan aynı evi paylaşıyor olmaları nedeniyle "Favori Personel"ine "Issiar Dia" eklenilebilir diye düşünüyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Gol kralı olmuş bir adamı neden düşürdüler anlamadım? Garezleri mi var takımdan gitti diye. Araştırmacımız bu yıl Sow'u iyi takip ederek gerçek özelliğini oyuna yansıtacaktır bundan eminim.
    Gol krali oldugu gecen yildan sonra Sow bu yil hic iyi degildi Fransa'da. Hatta yollanmasinin nedeni de gecen yil attigi gollerle yukselttigi itibarini paraya cevirmek icindi. Profilde ben simdilik pek bir sorun gormuyorum. Belki first touch/teknik dusup, finishing 16 veya 17 olabilir ama yine de biraz daha izlemek lazim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ligue 1'i yakından takip eden biri olarak bu sezon ligde yaklaşık 20 maçta 5 veya 6 gol attı diye biliyorum. 2 taneside bir maçta Marsilya karşısında. Onun yerine alınan Roux ise şimdiden 5.golüne imza attı ligde.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Ahmeti disarda tutuyorum , cunku biliyorum ki bir cok ligi takip edip izliyordur yorumlari degerli benim icin. Profil hakkinda bu kadar erken yorum yapmak dogru degil bence. Dogru tespiti yapmak icin sezon sonunu beklemek mantikli olur. Suanki profili onu daha yakindan takip eden fransiz gozlemcilerin yaptigini unutmayalim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bana first touch'u daha etkili gibi geldi finishingden
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Gol krali oldugu gecen yildan sonra Sow bu yil hic iyi degildi Fransa'da. Hatta yollanmasinin nedeni de gecen yil attigi gollerle yukselttigi itibarini paraya cevirmek icindi. Profilde ben simdilik pek bir sorun gormuyorum. Belki first touch/teknik dusup, finishing 16 veya 17 olabilir ama yine de biraz daha izlemek lazim.
    Takım da Gervinho'yu kaybedince daha geride oynamak zorunda kaldı yalnız. Düşük skor kapasitesini düşük yenilen gol sayısı ile kapatmaya çalıştılar. Trabzonspor maçında hatırlarsak savunma yaparak kontra hücum etmeye çalışıyorlardı. Bence bu kıstas kabul etmez.

Fikir sahibi olabilmek için dolayısı ile bu seneyi bitirmek zorundayız, henüz takıma alışmış bile değil.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Gerek Fenerbahçe'ye transferinde ki katkısı, gerek uyum sağlaması konusunda ki katkısı, çocukluktan gelen arkadaşlıkları ve şuan aynı evi paylaşıyor olmaları nedeniyle "Favori Personel"ine "Issiar Dia" eklenilebilir diye düşünüyorum.
    Bu konuda bir görüşünüz yok mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Takım da Gervinho'yu kaybedince daha geride oynamak zorunda kaldı yalnız. Düşük skor kapasitesini düşük yenilen gol sayısı ile kapatmaya çalıştılar. Trabzonspor maçında hatırlarsak savunma yaparak kontra hücum etmeye çalışıyorlardı. Bence bu kıstas kabul etmez.

Fikir sahibi olabilmek için dolayısı ile bu seneyi bitirmek zorundayız, henüz takıma alışmış bile değil.
    Aynısını yazacaktım. Sow bu sene, gol kralı olduğu senedeki kadar ilerde oynamıyordu. Hatta hocasıda gol atamamasını buna bağlıyordu. Kendisine verdiğim görev başka gibi bir açıklamasıda vardı.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bu konuda bir görüşünüz yok mu?
    Ekleyebiliriz ama iyi bir kaynak bilgisi gerekli. Oyuncu görüş bildirmeden orta ya da düşük seviyede girebiliriz ancak.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003

Ekleyebiliriz ama iyi bir kaynak bilgisi gerekli. Oyuncu görüş bildirmeden orta ya da düşük seviyede girebiliriz ancak.
    Gir abicim zarari yok.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

geçen Dia'nın bir açıklaması vardı. Sow ile farklı takımlarda oynadık Fransa'da. şimdi aynı takımdayız, milli takımda da beraberiz. çok sevindim vs demişti tam okumamıştım gerçi ama kaynak denebilir
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2003

Daha geride oynatilmis olmasi ve performansinin dusmesi bazi seyleri anlatiyor bence. Top kullanma becerisi pek iyi olmayan bir stoper'i on libero oynatinca zaaflari nasil biraz daha iyi ortaya cikarsa, bir santraforu geriye cekince zaaflari daha iyi ortaya cikar. Veya bir sol kanat oyuncusunu, sol beke cektiginizde o mevkide nasil oynadigi oyuncunun sahip oldugu ozelliklere bagli sonucta.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Su adamin gercek profilini koyar misiniz?
    Sol ayagina kac verilmis merak ediyorum.
    Ayrica bi soru, herhangi bir oyuncunun en cok kullandigi ayagi kesin 20mi oluyor? Yani ben mesela saglagim ama toplara cok sert vuramiyorum sag ayak 15/20 sol 5/20 seklinde mi girilir? Yani bu ozellik ayagindaki bilek becerisi mi yoksa topa sert vurma becerisi mi?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

En çok ve en iyi kullanabildiği ayağı olması lazım benim bildiğim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

her oyuncunun 20 girilen bir ayağı oluyor kesinlikle.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Örneğin ben sol ayağımı hiç kullanamıyorum futbolcu olsam sol ayağa 1 verilirdi. Ne topa vurabiliyorum ne yön verebiliyorum ne birşey

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Su adamin gercek profilini koyar misiniz?
    Sol ayagina kac verilmis merak ediyorum.
    Ayrica bi soru, herhangi bir oyuncunun en cok kullandigi ayagi kesin 20mi oluyor? Yani ben mesela saglagim ama toplara cok sert vuramiyorum sag ayak 15/20 sol 5/20 seklinde mi girilir? Yani bu ozellik ayagindaki bilek becerisi mi yoksa topa sert vurma becerisi mi?
    Sow daha bizim veritabanina henuz girmedigi icin mumkun degil. Devre arasinda gelen oyuncular elimize ancak yazin gecer. Editor'u acip bakarsaniz sol ayaginin 12 oldugunu gorursunuz.

Bir oyuncu icin her zaman bir ayagi 20 olmak zorunda.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri