Sayfa 49 / 214 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
1,441 ile 1,470 arası toplam 6408 sonuç

Konu: Turksportal'dan Enstantaneler

Nesil
    2006
    Yer
    Köşeyi dönünce sağda

süperrrrrr gerçekten marjinal bi nick

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

http://forum.turksportal.net/vb/show...Crksportal.net

Eski şeylere bakarken birden gördüm.Gerçekten çok komik bir mesaj

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Beyler FM olaylar bölümü iyice coştu. Dün gülmekten öldüm yav. Bakın alttaki konuyu açan arkadaşımız yeni üye olmuş ilk işi forumdaki düzeni bozmak olmuş. Öyle konular açıyor ki çok komik. Mod. arkadaşlar konuları kapatayım derken kafayı yiyecekler ya. Bakın alttaki konuya, dahası için onun da altındaki FM olaylar linkine girin ve fenerbahce58 isimli arkadaşın açtığı konuları inceleyin. Bence Peluk, Sekopej, Meddah bu konuları kilitlemeyin. Turksportal Mizah diye sohbet mizah bölümünden ayrı olarak bir forum açın ve bu komik konuları oraya gönderin. Daha caydırıcı olur heheee.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=29636

Olaylar Bölümü Linki (yukarıdaki gibi epey var ) :

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=231

Sonuçta şunu söylemeye çalışıyorum ki fenerbahce58 iyi ki varsın. Bir de hemen hemen her konusunda geçen bir laf var bence bunu espri olarak kullanalım laf şu : "shevenko tahriye gecti 512 macda 312 gol ati" aynen böyle Bundan sonra benim favori esprim bu

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Beyler FM olaylar bölümü iyice coştu. Dün gülmekten öldüm yav. Bakın alttaki konuyu açan arkadaşımız yeni üye olmuş ilk işi forumdaki düzeni bozmak olmuş. Öyle konular açıyor ki çok komik. Mod. arkadaşlar konuları kapatayım derken kafayı yiyecekler ya. Bakın alttaki konuya, dahası için onun da altındaki FM olaylar linkine girin ve fenerbahce58 isimli arkadaşın açtığı konuları inceleyin. Bence Peluk, Sekopej, Meddah bu konuları kilitlemeyin. Turksportal Mizah diye sohbet mizah bölümünden ayrı olarak bir forum açın ve bu komik konuları oraya gönderin. Daha caydırıcı olur heheee.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=29636

Olaylar Bölümü Linki (yukarıdaki gibi epey var ) :

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=231

Sonuçta şunu söylemeye çalışıyorum ki fenerbahce58 iyi ki varsın. Bir de hemen hemen her konusunda geçen bir laf var bence bunu espri olarak kullanalım laf şu : "shevenko tahriye gecti 512 macda 312 gol ati" aynen böyle Bundan sonra benim favori esprim bu
    gereksiz mesajlar alanina baktim,arkadas orayi doldurmus yahu.öldüm gülmekten ,bide modlarimiz konulari ne sinirle kapatiyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yaa ne yapıyorsunuz ya, burada da mı karşıma çıktı. Beni bilen bilir kolay kolay sinirlenmem ama artık bu arkadaşın her kobusu kaldırırken uyarmaktan, özel mesajla uyarmaktan bıktım.

Bir de Emrah'ın dediği gibi takmış shevchenkoya her konuyu oraya getiriyor, 300 gol rekor falan filan. Şimdi yeni geldim bakacağım umarım bugün de açmamıştır yeni konu...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

aygün nerden buluyosun bunlar süper

Quote Originally Posted by sekopej View Post
    Yaa ne yapıyorsunuz ya, burada da mı karşıma çıktı. Beni bilen bilir kolay kolay sinirlenmem ama artık bu arkadaşın her kobusu kaldırırken uyarmaktan, özel mesajla uyarmaktan bıktım.

Bir de Emrah'ın dediği gibi takmış shevchenkoya her konuyu oraya getiriyor, 300 gol rekor falan filan. Şimdi yeni geldim bakacağım umarım bugün de açmamıştır yeni konu...
    Serkancım relax, relax.. Bir daha düşün belki bu adam sana taktı?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Serkancım relax, relax.. Bir daha düşün belki bu adam sana taktı?
    Sanmam o herkese öyle, yine açmış bir konu. Ama bu sefer attığım özel mesajdan sonra ya bir daha bu siteye girmez ya da bir daha böyle saçma sapan konular açmaz. Son seçenek de ban tabiki. Ben 2-3 gündür banlanmasın diye uğraşıyorum ama o yok illa beni atın diyor
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Serkan, herif 3 günde ss almayı öğrendi.. Önümüzdeki hafta falan da ss'yi foruma koymayı öğrenirse vay haline..

Bu arada..

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

puhahahahahha süper dalga geçmiş be
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Quote Originally Posted by meddah View Post
    Serkan, herif 3 günde ss almayı öğrendi.. Önümüzdeki hafta falan da ss'yi foruma koymayı öğrenirse vay haline..

Bu arada..

ss almayı öğrendi ama foruma nasıl koyulacağını öğrenemedi..

buyrun süper arkadaşımızın bana attığı süper ö.m ben bu dediklerini anlatırsam benim hayatım kayar..

biri forumdan önce bilgisayarda açma - kapama öğretirse sevinirim..

evt evt son dakika..

bu resimden sonra şahsı önce Allah'a sonra Serkan'a ve Mehmet abiye havale ediyorum..

evt evt son dakika..

bu resimden sonra şahsı önce Allah'a sonra Serkan'a ve Mehmet abiye havale ediyorum..

eheuheu krize girdim ben yahu

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

evt evt son dakika..

yerlerdeyim
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

evt evt son dakika..

Dedim biri benle kafa mı buluyor diye ip numaralarına baktım yok tutmuyor. Eğer gidip başka yerlerden girip benle kafa bulan varsa pes ediyorum burdan söyleyeyim.

Hadi geçtim ss falan biz de doğuştan bilmiyorduk(gerçi o kadar çok anlattık ki) hadi forum düzenini de geçtim ama Türkçe'yi bari düzgün kullansa. İmla hataları falan önemli değil artık kelimeleri doğru yazsın o da yeter.

Hem tanışıyoruz yavaş yavaş, yaşını sordum 15 yaşındaymış, neden sordun dedi, verdiğim cevaptan sonra sanırım biraz ağır oldu artık birşeyler anladı.

Foruma koyduğu ilk resimin ardından arkadaşı ayın üyesi olması için aday göstereceğim, ve o günü her yıl törenlerle kutlayacağız
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Beyler enstantane bölümünün en iyi enstantanesi bana kısmet oldu böylece. Bana da bir ödül falan verin Serkan Gerçi aldım ya neyse

şcout olmak istiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

bunun gibi mesajlar arıyorsanız direk fenerbahçe58 in mesajları aratın..
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=29314 hatta bir örnek verip nostalji yapalım..
    Last edited by Oghuse : 22.Aralık.2007 at 23:59

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

ibob arkadaşımız yakalamış özkan abi moderatör olrak görünmüyo

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Yönetici görünümlü üye o

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/show...Crksportal.net

Eski şeylere bakarken birden gördüm.Gerçekten çok komik bir mesaj
    Öldüm ya gülmekten daha türkçe yazamıyor türkçe yama çıkarcakmış

ben türkçe yama yaparım haftayaaa bitirebilirim hatta yamayıııı çeviri yaparken skin yaparım isterseniz güncelleme yaparımmmm

bu kısmı adamı acayip kopartıyor
    Last edited by Fıratcan Alçınkaya : 23.Aralık.2007 at 01:23

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Veeeee son dakika gelişmesi. Fırından yeni çıktı sıcak sıcak

Yeni sıradışı üyemiz fenerbahce58, yine show yapıyor. Fenerbahce58'in, konuya benim yazdığım cevabın altında ve üstündeki mesajlarına bakın kelimelerin yerini değiştirip yeni bir mesajmış gibi yazması olay bence. İki ultimatom arasında kalmışııııım Az önce okula gitmeye hazırlanıyordum ki vazgeçeceğim herhalde gitmekten ehuehuehue Bu konuda çok iş var bence izleme listenize alın

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=29809

Tüh! arkadaş siz okuyamadan editledi mesajını ama ben gördüm bir kere Bakın ilk mesajda "sen ulitamtom iki kere ver tamam hal olur o zaman" yazmış ikincisinde de "sen iki ulitamtom e ver tamam olur o zaman" yazmıştı heheheeee

o arkadaşı 1 haftalığına tatile yolladım

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Abi dur hemen niye atıyosun. Daha bütün hünerlerini gösterememişti Yeteneklere yeteneklerini gösterme fırsatı vermek lazım

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by hurmet View Post
    o arkadaşı 1 haftalığına tatile yolladım
    Hazır yakalamışken söyleyeyim,2 haftadır maç tahminleri yapmıyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Abi dur hemen niye atıyosun. Daha bütün hünerlerini gösterememişti Yeteneklere yeteneklerini gösterme fırsatı vermek lazım
    Ya ben de dedim Burak'a bir tane ss koymuştu, artık devamını da getirecekti ama işte kader napalım, artık onsuz devam edeceğiz

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Hazır yakalamışken söyleyeyim,2 haftadır maç tahminleri yapmıyorsun
    Sen de onu yarışmadan at, o herkesi atıyor siteden hiç acımadan sen de ona acıma görsün
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=434740

fenerbahce58 den kurtulduğu için sevinen bir üye

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=434740

fenerbahce58 den kurtulduğu için sevinen bir üye
    gördüm

onunda fenerbahce58den asagi kalir yani yokki,al birini vur ötekine

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben mesajları editlemeseydim o da ceza alabilirdi muhtemelen ama bugün iyi günümdeyim. O da yaptığının yanlış olduğunun farkında ama gerçekten insanın yeni konu açası geliyor günlerdir bize çektirdiklerinden sonra
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

yok abi adam aynı cem yılmaz ya burak bunun hesabını vericek ama. adam ne suç işlediki

Mesaj Yetkileri