1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Ruben Yttergård Jenssen | MC(OSM) | 24

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Default Ruben Yttergård Jenssen | MC(OSM) | 24

Adı Soyadı : Ruben Yttergård Jenssen

Klüp : Tromso

Pozisyonu : MC(OSM)

Oyun başı satış fiyatı : 825 K €

Geçen seneki profilini çok az geliştirmişler. Advanced Playmaker(Oyun Kurucu) pozisyonunda destek veya hücum görevinde kullanın, gerisini o hallediyor zaten.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Orta saha güzellemesi için çok faydalı. 1,5 milyon Euro gibi bir bedelle alınabiliniyor.

selçukla yan yana akarlar

Newchastle online kariyerimde teklifte bulundum...

Bende twenteye gitmiş.Daha sezonun başındayım 6.25M diyor

bu oyuncuyla ilgili size tavsiyem almak istiyorsanız oyunun başlangıç tarihini haziran yapın. çünkü şampiyonlar ligi listesine alınmıyor. haziranda liste verilmediğinden transfer edip listeye dahil edebilirsiniz. yani betayda bu şekildeydi

Taktiğimdenmidir bilmem ama ben takımıma 4-4-2 de oynatsam 4-5-1 de oynatsam merkez ortasahada oyun kurucu ayarladığımda performansı 7'yi görmüyor tüm takım 8'lerde dolaşırken bu 6.7 alıyor. Özellikleri tam oyun kurucu özelliği ama iyi performans alamadım. Aynı sorun olanlar standart ortasaha destek yada hücum olarak ayarlasın o şekilde çok iyi performans veriyor.

8. Default

Bu adam Defansif oyun kurucu da daha iyi performans segiler..

Quote Originally Posted by 1234arda1234 View Post
    Bu adam Defansif oyun kurucu da daha iyi performans segiler..
    Valla dediğin gibi özellikleri olarak defansif oyun kurucu oynaması lazım ama bende Performans 7'yi görmüyor öyle. Standart Ortasaha - Destek yaptım bu sefer performansı 8.5 un altına inmiyor Ama tek bu adama has değil Meireleste aynı. Sanırım taktiklerimle alakalı.

çift yönlü orta saha oynar bu beyler. Az önce özellklerden arama yaparkan bunu svenssonu falan buldum. Ben cristian meireles ve jem karacanı 2 yönlü orta saha oynatıyorum, sadace jem iyi oynuyo. Dayanıklılığı 20 jemin tekniği pası özel yeteneği pozisyon alma ve top kapması da iyi olduğu için iyi oynuyo ama en önemli şey sanırım dayanıklılık 2 yönlü orta saha için.

Fernandes ile sözleşme yenilemedim eğer satılmadıysa- ki zor- Beşiktaşa almak isterim. Özellikleri çok çok iyi.

Yeni oyunumda alıp defansif oyun kurucu oynatıcam.

Mesaj Yetkileri