1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Avrupa'da kükrüyoruz !!! GALATASARAY SK

1. Default Avrupa'da kükrüyoruz !!! GALATASARAY SK

Merhaba arkadaşlar... İlk ve uzun soluklu olmasını umduğum kariyere Galatasaray SK. ile başladım. Öncelikle hazırlık maçlarımı ve personelleri (kovup yenilerini alma) ayarladıktan sonra takımda kim kalsın/kim gitsin durumunu değerlendirdim. Sonuç olarak :

- baros
    - elmander
    - gökhan zan
    - riera
    - ceyhun 'un gitmesine karar verdim. Ceyhun iyi şartlarda kiralık olarak gönderildi. Baros ve Riera bonservissiz olarak takımdan uzaklaştırıldıktan sonra 4 milyon euro karşılığında Elmander de sarı kırmızılı formaya veda eden isim oldu.

Mevcut kadromdan son derece memnunken, lig kupası ve şampiyonlar ligi de göz önünde bulundurulduğunda kadroyu genişletmek istedim:

- sercan sararer 5.5M
    - yigit incedemir 5M
    - Kozak (Lazio'dan kiralık)

kadroma dahil oldu...

Bulgaristan'da iki maçlık hazırlık turu yapıp ilk maçı 3-0 kaybettikten sonra ikinci maçımı 3-1 kazandım ve taktik yavaş yavaş kafamda şekillenmeye başladı. Fenerbahçe ile süper kupa mücadelesi olduğunu öğrenince, gövde gösterisi yapma amaçlı TT Arena'da Chelsea ile bir hazırlık maçı yaptım ve Sabri'nin kadroda olmasının verdiği cenabetlikle maçı 4-1 kaybettim.

Fenerbahçe karşısına ideal 11'im ve mevcut taktiğimi defansif yaparak çıktım. Maç tam bir taktik savaşı oldu. Sonuç : Kupa GALATASARAY'ın !!! 2-1 kazandım ve lige moralli bir başlangıç yaptım.

Şampiyonlar liginde pek de fena olmayan bir gruba denk geldim. Hedef tabiki 2.likti

-Bayern münih
    -Sporting Lisbon
    -Galatasaray
    -Dinamo Zagreb

Ligde 4 maç üst üste kazandıktan sonra Antalyaspor'a deplasmanda 1-0 kaybettim. Bu bir mesaj gibiydi... Daha sonra toparlandım. İlk maçımsa bir şampiyonlar ligi maçıydı. Zagreb'i 5'ledim...

Ligi dolu dizgin götürürken Bayern münih maçı belki de bazı şeyler için milat olacaktı:

şampiyonlar liginde bir üst tura katılmaya hak kazandım. Ligde zirvede Gençlerbirliği ile çekişmekteyim. Türkiye kupasında rüzgar gibi esiyorum.

Devre arası olur :

- Cris ve Gökhan Zan takımdan gönderilir. Kozak'ın kira sözleşmesi feshedilip Yerlerine
    + Adriano (yıldız olan:P ) beleşe, Alan ( Salzburg) 2,5M, Sinan bolat 1,5M ve Tunay 2,8M'a transfer edilir.

... Şampiyonlar liginde rakip Schalke ve ilk maç deplasmanda... 2-2 beraberlikle ayrıldıktan sonra TT Arena'da Melo'nun takımı 10 kişi bırakmasıyla 0-0 biten maç sonunda Adımı bir üst tura yazdırdım. devamı çok yakında...

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

3. Default

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalinde MANCHESTER UNITED ile eşleştim... şimdi maça çıkıyorum. Zor bir maç beni bekliyor. Eskişehirspor beraberliği sonrası takım biraz gergin

ilk maçı deplasmanda malesef 3-1 kaybettik... TT Arena'da elensek bile güzel olmayan, iğrenç futbol hedefimiz.
    ikinci maçta 1-0 öne geçtik ancak 2.yarıda gelen 5 gole engel olmadık... galatasaray 1-5 manchester united :/

Avrupa defteri burada kapanmış oldu. Lig şampiyonluğu ve lig kupası için mücadeleye devam...
    Last edited by cgncoskunirmak : 03.Kasım.2012 at 19:59

vay be sampiyonlar liginde ceyrek final he taktiğin nasıl kanky paylaşırmısın standart bir taktiklemi oynuyorsun değişiyiormu mactan maca

5. Default

kadro ve taktiğim : (sezon sonu)

maçtan maça farklılıklar gösteriyorum tabiki. kek bir takıma ofansif çıkarken, güçlü rakiplere karşı savunma yapıyorum. ama genelde savunma yapıyorum. akhisarbelediyeye bile

6. Default

bu da bir efsaneden görüntü şampiyonlar ligi gruplarda bayern'e 7 tane taktığım maç...

Türkiye Kupasını fenere bırakacak halim yok

7. Default

ilk sezon tamamlandı. işte fikstürüm :

...

8. Default

ve lig tablosu :

9. Default

... ikinci sezona başlıyorum. hazırlıklar sürüyor.

yüksek maliyetinden dolayı felipe melo'yu satın almayacağım. aynı şey ujfalusi'nin sözleşmesi için de geçerli. yollar ayrılıyor. umut bulut'u alamadım. para yetmedi, şimdi de çok para istiyorlar. hedefler arasında cenk tosun var.

kadrodaki gereksiz adamlar göndermenin yollarını arıyorum.

10. Default

Yeni sezonda çok çakal bir transfer listesiyle giriyorum... Hedef bu sene büyük. Tecrübe edindiğimiz şampiyonlar liginde finali görmek istiyorum.

Takımda zayıf olarak gördüğüm mevkiler ; 1 adet defans orta, defans sol, sağlam iki ortasaha ve bitirici bir forvet. (ya da Adriano ile devam)

11. Default

ve Felipe Melo'nun gönderilmesiyle yerine bonservissiz ve yıllık 2.6 milyon euro alan Mudingayi kadroya dahil oldu. Melo 4.3 milyon alıyordu. Devir ekonomi devri hacılar...

12. Default

ortasahaya bir bomba daha ...

Lorik CANA tekrar GALATASARAY'da !!! bonservisine 1 milyon euro ödendi. yıllık maaşı ise 3.5 milyon euro... hayırlı uğurlu olsun

13. Default

sol bekte sonunda aranan kan bulundu. sır gibi sakladığım transfer sonunda gerçekleşti :

juan manuel Vargas GALATASARAY'da... bonservis bedeli ödemeden satın aldığım oyuncuya yıllık sadece 2 milyon euro ödüyorum

14. Default

Gece çok içip sızdıktan sonra ... Cenk Tosun transferiyle alternatifleri çoğalttım. Ama yine şampiyonlar ligi için bir bomba forvet almalıyım. Arayışlar devam ediyor. Listede Lisandro Lopez vs var.

Mesaj Yetkileri